Полезные материалы

Біоламінування волосся - Відгуки про ефект

  1. Що таке біоламінування волосся
  2. Ефект від процедури
  3. салонний догляд
  4. домашнє ламінування
  5. Догляд за волоссям після процедури
  6. Відгуки випробували на собі

Біоламінірованіе повертає життєву силу і красу вашого волосся

Краса вимагає жертв. І на які тільки жертви не йдуть дівчата, намагаючись привнести в свій образ оригінальність! Найбільше дістається волоссю - фарбування , Завивка, постійні укладання. В результаті шевелюра тьмяніє, виглядає слабкою і млявою. Тоді доводиться шукати способи відновити структуру волосся, додати їм сили, краси і блиску. Терапевтичний догляд, різні маски, лосьйони, процедури вдома і в салонах. Одна з таких процедур - біоламінування волосся.

Волосся до і після біоламінування

Що таке біоламінування волосся

Така процедура, як ламінування волосся, вже не викликає подиву, вона широко відома далеко за межами кола знаменитостей, які заворожують видом блискучих і красивих локонів. Що таке біоламінування, чим відрізняється від звичайної обробки ламінатом?

У плані впливу відмінностей немає. В обох випадках волосся обробляються складом, який обволікає кожну волосинку тонкою захисною плівкою, що відбиває негативні впливи зовнішнього середовища і додає зачісці здоровий вигляд, блиск і силу. Але якщо для звичайного ламінування використовуються синтетичні компоненти, то приставка «біо» говорить про виключно природних складових. Ними є протеїнові комплекси пшениці, перлів, шовку, авокадо та інших рослинних компонентів, безбарвна хна і натуральна целюлоза. Також в засіб для біоламінування може бути доданий природний барвник - в цьому випадку можна не тільки «оживити» зовнішній вигляд волосся, але і трохи змінити відтінок, який буде триматися до тих пір, поки тримається захисна плівка.

До складу препаратів для біоламінування входять протеїнові комплекси пшениці, перлів, шовку, авокадо та інших рослинних компонентів, безбарвна хна і натуральна целюлоза

Важливо! Провести повноцінну забарвлення за допомогою біоламінування можна. Барвник здатне лише трохи змінити відтінок, зробивши його злегка темніше основного тону.

Ефект від процедури

Дана процедура додає волоссю здоровий блиск і красу, візуально змінюючи їх структуру. Потрапляючи в пори і на пошкоджені частини, ламінат створює ефект цілісності кожної волосинки окремо і всієї шевелюри в цілому. Зачіска виглядає більш гладкою, об'ємною. Більш того, волосся стає більш слухняним, легше піддаються укладанні , При цьому менше страждають від фена, бігуді та інших впливів, ніж до обробки ламінуючою речовиною.

Обробка ламінатом з природних компонентів коштує трохи дорожче, ніж синтетичне ламінування. Але у цієї процедури є свої переваги і гідності.

Дана процедура додає волоссю здоровий блиск і красу, візуально змінюючи їх структуру. Потрапляючи в пори і на пошкоджені частини, ламінат створює ефект цілісності кожної волосинки окремо і всієї шевелюри в цілому

  • Натуральна косметика завжди корисніше, ніж штучна, засоби для біоламінування - не виняток.
  • Дана процедура не завдає шкоди волоссю, тому робити її можна регулярно.
  • Біоламінірованіе підійде для будь-якого типу волосся (але особливо ефектно буде виглядати на тонких ).
  • Речовини для обробки волосся не викликають алергію і не токсичні, тому біоламінірованіе можна робити і вагітним жінкам.

Кому підійде біоламінірованіе?

Абсолютно всім! В тому числі, і тим, хто регулярно фарбує волосся. Особливо рекомендована ця процедура жінкам, чиє волосся січеться, схильні до ламкості, мають хворобливий вигляд. Також біоламінірованіе показано власницям тонкого «хвостика». А ось при наявності товстих і щільних волосся робити обробку ламінатом необов'язково, оскільки візуальний ефект буде мінімальним. Для такого типу краще вибрати будь-яку з оздоровчих процедур.

Особливо рекомендована ця процедура жінкам, чиє волосся січеться, схильні до ламкості, мають хворобливий вигляд

Біоламінірованіе підійде і для кучерявого волосся . Воно не розпрямляє завитки, зате надає здоров'я та краси всієї зачісці і кожному локону окремо.

Порада! Якщо ваше волосся сильно пошкоджені і потребують глибокого оздоровчому і відновному відході, для початку пройдіть процедуру кератінорованія. До речі, ця процедура також на час розпрямляє хвилі і кучері.

Скільки тримається ефект після біоламінування?

Слід пам'ятати, що обробка волосся ламінатом (неважливо, натуральним або синтетичним) - це не терапевтична, а виключно косметична процедура. Якщо ефект того ж кератірованія може триматися до півроку, то ефект біоламінування стає менш помітним уже через місяць - два. Для того, щоб цей ефект не губився, процедуру потрібно проходити регулярно. Ще раз акцентуємо вашу увагу на те, що ламінування натуральними складовими абсолютно нешкідливо.

Ще раз акцентуємо вашу увагу на те, що ламінування натуральними складовими абсолютно нешкідливо

Волосся до і після біоламінування

Скільки буде триматися ефект саме на вашому волоссі - залежить від правильного повсякденного догляду, частоти агресивних впливів ззовні, кваліфікації майстра і якості засобів, що використовуються під час процедури. Тому уважно вибирайте салон, поцікавтеся про ламінатах, використовуваних в цьому салоні.

салонний догляд

Процедура біоламінування, як уже було сказано, відрізняється від звичайного ламінування тільки складом косметологічних засобів. Технологія і послідовність виконання - однакові в обох випадках.

Обробка натуральним ламінатом проводиться в кілька етапів.

  • Для початку клієнтці миють волосся шампунем для глибокого очищення.
  • Наступний етап - гаряча фаза. Голову підсушують, наносять спеціальний засіб, проникаюче в структуру волосся, надягають зігріваючий ковпак і залишають на 15-20 хвилин. Ця фаза необхідна для того, щоб відкрити лусочки і забезпечити вільне проникнення речовин.

Скільки буде триматися ефект саме на вашому волоссі - залежить від правильного повсякденного догляду, частоти агресивних впливів ззовні, кваліфікації майстра і якості засобів, що використовуються під час процедури

  • Після закінчення гарячої фази наноситься масло в поєднанні із засобом, який пришвидшує проникнення поживних речовин в волосся і сприяє моментальному відновленню пошкоджених волосинок.
  • Після масляної обробки йде холодна фаза, тривалість її - не більше п'яти хвилин. Це фінальний етап підготовки до нанесення ламінату. Лусочки волосся закриваються.
  • Далі починається саме ламінування - нанесення захисної плівки. Тривалість цього етапу залежить від довжини волосся, а також від засобу, який використовує майстер.
  • Фінальний штрих - ополіскування голови і сушка. Зазвичай майстер робить і укладку, щоб створити додатковий візуальний ефект і не пошкодити тільки що відновлену шевелюру.

Повторювати процедуру слід тоді, коли попередня вже втратила свій ефект.

Корисно! При регулярному проведенні біоламінування навіть після того, як втрачається первинний ефект процедури, волосся виглядає здоровим і блискучим, оскільки постійно отримують поживні речовини, що містяться в натуральних компонентах ламінату.

Зачіска виглядає більш гладкою, об'ємною. Більш того, волосся стає більш слухняним, легше піддаються укладанню, при цьому менше страждають від фена, бігуді та інших впливів, ніж до обробки ламінуючою речовиною

домашнє ламінування

Процедура біоламінування в салоні краси - задоволення не з дешевих. Не у кожної дівчини знайдеться можливість раз на місяць або два відвідувати майстра. Але ж мати здорові, красиві і блискуче волосся хочеться всім! Тому у бажаючих регулярно наносити ламінат на волосся виникає питання - а чи можна проводити таку процедуру в домашніх умовах? Відповідь - можна! Для цього необхідні ті ж самі кошти, які використовують майстри в салонах - ці кошти можна купити в спеціалізованому магазині або замовити в інтернеті. Як правило, ці препарати продаються в наборі, до якого також додається детальна інструкція.

Біоламінування волосся в домашніх умовах робиться наступним чином. Для початку голова миється очищує шампунем і підсушується рушником. Після цього на вологе волосся наноситься засіб для гарячої фази. На голову надівається поліетиленова шапочка, зверху замотується рушником. Цей імпровізований зігріваючий ковпак протягом 15-20 хвилин прогрівається феном. Після закінчення цього часу засіб змивається теплою водою.

Біоламінірованіе легко виконувати самостійно в домашніх умовах

Далі на підсушені волосся наноситься препарат для холодної фази - його слід тримати не більше десяти хвилин, після чого також змити теплою водою (при повному ламінуванні між етапами гарячої і холодної фази наноситься додатковий засіб, як в салоні; в домашніх умовах цей етап часто пропускається) .

Далі наноситься сам ламінат - відновлює маска. Скільки часу тримати її на волоссі, зазначено в інструкції до препарату.

У деяких наборах є спеціальний закріплює мус. Якщо він є - після змивки маски слід нанести його на волосся, якщо немає - відразу ж після використання ламінату зробити укладку.

Порада! Першу процедуру біоламінування бажано робити в салоні у майстри.

Домашнє біоламінування волосся желатином

Рецепт обробки волосся харчовим желатином є народною альтернативою дорогим косметичним процедурам. Желатин і кип'ячена вода в співвідношенні 1: 3, натуральна маска для волосся, що очищає шампунь, бальзам-ополіскувач та трохи часу - ось що потрібно для домашнього біоламінування народним засобом.

Желатин і кип'ячена вода в співвідношенні 1: 3, натуральна маска для волосся, що очищає шампунь, бальзам-ополіскувач та трохи часу - ось що потрібно для домашнього біоламінування народним засобом

Рецепт обробки волосся харчовим желатином є народною альтернативою дорогим косметичним процедурам

  • Желатин розчиняється в теплій воді. Поки він набухає, вимийте голову шампунем, обполосніть бальзамом. Підсушіть волосся рушником.
  • Через двадцять хвилин після того, як залили желатин водою, додати половину столової ложки натуральної маски. Змішайте до однорідної маси і консистенції густої сметани.
  • Нанесіть отриману суміш на волосся, відступаючи від коріння приблизно на один сантиметр. Одягніть поліетиленову шапочку, загорніть рушником. Перші 10-20 хвилин прогрівайте феном, потім просто залиште «ковпак» на голові. Загальний час впливу - 45 хвилин.
  • Далі - змийте суміш теплою водою, висушіть і укладіть волосся.

Догляд за волоссям після процедури

Всупереч поширеній думці, повсякденний догляд за волоссям після біоламінування не викликає особливих складнощів. Можна продовжувати використовувати ті ж шампуні і маски для свого типу волосся, що використовувалися до процедури. Єдине що - відмовтеся від щелочесодержащіх очищають шампунів - вони руйнують захисну плівку.

Єдине що - відмовтеся від щелочесодержащіх очищають шампунів - вони руйнують захисну плівку

Після процедури від плойок і прасуванням краще утриматися - прямий контакт з гарячою поверхнею руйнує ламінат

Відносно укладок, сушіння феном, використання плойок, бігуді, прасок: після біоламінування волосся набагато краще піддаються укладанню, тому можна сміливо застосовувати фен, муси, спреї, бігуді. А ось від плойок і прасуванням краще утриматися - прямий контакт з гарячою поверхнею руйнує ламінат. Якщо без прасування або плойки не обійтися, перед застосуванням цих приладів обов'язково нанесіть на волосся термозахисної засіб.

Відгуки випробували на собі

Красива картинка з зображенням знаменитості, яка демонструє розкішні шовковисте волосся - це одна з мотивацій для дівчат звернутися в салон краси і зробити біоламінування. Але ні на одну красиву картинку потенційна клієнтка салону або покупниця косметологічного магазину так не зверне уваги, як на відгуки реальних людей, які випробували таку процедуру на собі.

Марина, Москва: «Вирішила спробувати біоламінування, тому що стало цікаво. Я офарблюю волосся, добре за ними доглядаю, але захотілося чогось новенького і бажано без «хімії». Не очікувала, що буду так задоволена результатом! Після двох візитів в салон вирішила навчитися ламінувати волосся будинку. Нічого складного, і результат був очікуваний, якщо робити все точно по інструкції ».

Біоламінірованіе - справжній порятунок для тонких і ламких волосся

Олександра, Єкатеринбург: «Через вагітність у мене потьмяніли волосся, стали ламкими, млявими. Але ж в положенні життя не закінчується! Мені зовсім не хотілося втрачати колишню красу! Прочитала в інтернеті, що є така річ - біоламінірованіе, і що це безпечно для здоров'я мого і малюка. Знайшла салон, зробила собі натуральне ламінування, ще й злегка оживила свій природний колір. Всім матусям раджу, дуже здорово! І навіть корисно, тому що масу задоволення отримаєте під час процесу і від результату. А ви самі знаєте, як важливі для нас і наших дітей позитивні емоції ».

Карина, Омськ: «Кажуть, що перший раз ламінувати волосся треба в салоні. Я вирішила почати відразу будинку. Чи то у мене золоті руки, то це дійсно так просто, але результат мене вразив, тепер буду постійно робити біоламінування, раз це так просто, корисно і красиво! »

Що таке біоламінування, чим відрізняється від звичайної обробки ламінатом?
Кому підійде біоламінірованіе?
Скільки тримається ефект після біоламінування?
Тому у бажаючих регулярно наносити ламінат на волосся виникає питання - а чи можна проводити таку процедуру в домашніх умовах?