Полезные материалы

Ламінування волосся в домашніх умовах за допомогою желатину

  1. Переваги домашнього ламінування
  2. Недоліки домашнього ламінування
  3. Ламінування будинку: поетапна інструкція

Порівняно недавно багато салонів перукарських послуг запропонували своїм клієнткам нову процедуру - ламінування - по догляду за волоссям, яка незабаром стала дуже популярною, незважаючи на високі ціни. Процедура здобула славу тим, що після неї локони отримували надзвичайно стійку і надійний захист від всіляких агресивних чинників ззовні, а також ставали помітно об'ємніше і починали блищати. Але мало хто знає, що процедура ця доступна кожній жінці і в домашніх умовах. Склад для неї можна зробити самим зі звичайного харчового желатину, витративши на нього сущі копійки. Причому таке ламінування волосся в домашніх умовах не розчарує і результатами. Порівняно недавно багато салонів перукарських послуг запропонували своїм клієнткам нову процедуру - ламінування - по догляду за волоссям, яка незабаром стала дуже популярною, незважаючи на високі ціни

Білки і протеїни в складі желатинової маски допомагають досягти ефекту сяйва і доглянутості

Ламінування волосся можна робити різними домашніми засобами, але практично всі вони засновані на желатині. Желатин був обраний зовсім не випадково в якості засобу для домашнього ламінування. Його хімічний склад такий, що речовини, проникаючи в структуру волосся, перетворюють його самим чудесним чином. Найдивовижніше, що робить желатинове ламінування такої унікальної процедурою, це мінімум діючих компонентів - їх всього два:

  • білок - ось основний компонент желатину, так як роблять його з тваринної сполучної тканини, а адже саме білок є будівельним матеріалом для здорових, міцних і стійких до зовнішніх впливів локонів;
  • протеїн відповідає за повноцінне харчування волосся всіма необхідними елементами, тим самим відновлюючи пошкоджену структуру і розгладжуючи їх.

Саме білок желатину здатний утворювати уздовж всіх пасом невидиму, але дуже міцну захисну плівку. Відтворюючи такий потужний захисний бар'єр, ламінування волосся в домашніх умовах стає особливо затребуваним влітку і взимку. Це справжній порятунок від нещадних погодних умов. Варто тільки враховувати і той факт, що з кожним черговим миттям голови захисне обволікання буде змиватися з волосся і ставати все тонше і тонше. Але таким недоліком володіє навіть салонна процедура. Чому ж варто спробувати перетворити свою зачіску за допомогою такого нестандартного способу?

Чому ж варто спробувати перетворити свою зачіску за допомогою такого нестандартного способу

У домашнього ламінування безліч переваг - від дешевизни компонентів до вельми гідного ефекту

Переваги домашнього ламінування

У домашнього ламінування є маса переваг навіть перед салонної подібною процедурою:

Важлива рада від редакції! Якщо хочете поліпшити стан свого волосся, особливу увагу варто приділити шампунів, якими ви користуєтеся. Жахлива цифра - в 97% шампунів відомих марок знаходяться речовини отруйні наш організм. Основні компоненти, через які всі біди на етикетках позначаються як sodium lauryl sulfate, sodium laureth sulfate, coco sulfate. Ці хімічні речовини руйнують структуру локонів, волосся стає ламким, втрачають пружність і силу, колір тьмяніє. Але найстрашніше те, що ця гидота потрапляє в печінку, серце, легені, накопичується в органах і може викликати онкологічні захворювання. Ми радимо відмовитися від використання коштів, в яких знаходяться дані речовини. Нещодавно експерти нашої редакції провели аналіз безсульфатних шампунів, де перше місце зайняли кошти від фірми Mulsan Сosmetic. Єдиний виробник повністю натуральної косметики. Вся продукція виробляються під суворим контролем якості і систем сертифікації. Рекомендуємо відвідати офіційний інтернет магазин mulsan.ru . Якщо сумніваєтеся в натуральності вашої косметики, перевірте термін придатності, він не повинен перевищувати одного року зберігання.

  • довша і міцний захист від зовнішніх шкідливих чинників (атмосферних, побутових і продиктованих захворюваннями різних внутрішніх органів);
  • посічені кінчики швидко відновлюються під дією білка в складі желатину;
  • різні пошкодження і мікротравми поступово заліковуються - пасма стають рівними і гладкими, без всяких шорсткостей і розтинів;
  • процедура обійдеться вам в копійки: пакетик желатину варто зовсім недорого, та й інші допоміжні інгредієнти - теж.

Якщо домашнє ламінування волосся желатином дає в підсумку такий приголомшливий результат за такі смішні гроші, навіщо витрачатися на дорогі процедури в салонах? З іншого боку, наважуючись на подібне відновлення волосся домашніми засобами, не варто забувати і про їх недоліки.

З іншого боку, наважуючись на подібне відновлення волосся домашніми засобами, не варто забувати і про їх недоліки

Результат, близький до салонному, можливий лише в тому випадку, якщо ви будете в точності дотримуватися пропорції і алгоритм приготування

Недоліки домашнього ламінування

Желатинове ламінування, буває, і розчаровує тих, хто зважився його зробити самостійно. Щоб подібне розчарування не спіткало вас, обов'язково зважте всі плюси і мінуси такої незвичайної і досить серйозною процедури. Серед її недоліків можна вказати наступні:

  • відповідальність за результати будете нести тільки ви, якщо щось піде не так;
  • не всім може підійти ламінування: наприклад, жорсткі локони після нього можуть стати клоччям, яку буде неможливо прочесати;
  • желатин може викликати алергічні реакції;
  • процедура непроста по техніці виконання, так що без помічника при наявності довгого волосся не обійтися;
  • часто відзначається не дуже приємний побічний ефект після цієї процедури: забруднення голови відбувається набагато швидше, ніж зазвичай;
  • ще однією неприємністю можуть стати пересушені кінчики, якщо рецепт або дозування були порушені.

Ламінування волосся домашніми засобами - дуже серйозна процедура, яку потрібно робити гранично уважно, ретельно дотримуючись всіх рекомендацій і дотримуючись потрібні пропорції інгредієнтів в приготуванні. Незважаючи на всі ці попередження і недоліки, все-таки цей метод оздоровлення волосся варто спробувати. Адже саме він здатний так швидко і ефективно вирішити проблему неживих, тьмяних і пошкоджених пасом. Шикарний обсяг і розкішний вигляд зачіски, отриманий в результаті, цього варто. Залишається тільки з'ясувати, як зробити ламінування будинку?

Залишається тільки з'ясувати, як зробити ламінування будинку

При приготуванні желатиновой маси обов'язково стежте за тим, щоб в ній не було грудочок

Ламінування будинку: поетапна інструкція

Для того, щоб досягти бажаного ефекту, необхідно правильно приготувати засіб для желатинового ламінування і грамотно нанести його на голову.

  1. Приготувати желатин (1 столову ложку), гарячу воду (три столові ложки), бальзам для волосся (неповну столову ложку) і поліетиленову шапку для душа. Бальзам можна замінити маскою для волосся. Ці пропорції розраховані на коротке волосся, так що відкоригуйте їх при наявності довгих.
  2. Желатинова маска готується в такий спосіб. Желатин в скляному посуді повільно заливається гарячою водою при інтенсивному помішуванні. Не допускайте при цьому утворення грудок.
  3. Ретельно перемішати.
  4. При утворенні грудок, які ніяк не розчиняються, суміш потрібно підігріти або на водяній бані, або в мікрохвильовій печі (не більше 15 секунд).
  5. Накрити скляний посуд з желатинової масою кришкою і залишити остигати.
  6. Промийте голову з шампунем і бальзамом, як ви це робите зазвичай.
  7. Чи не витирайте волосся насухо: ламінування робиться на злегка зволожені і нерасчесанние пасма.
  8. Додати бальзам в желатинову масу і ретельно розмішати.
  9. На коріння суміш наносити не потрібно, тому потрібно відступити від них на два см і акуратно, тонким шаром нанести на волосся приготовлену желатинову маску.
  10. Одягти шапочку для душу, укутати голову махровим рушником. Можна прогріти волосся феном поверх створеного «парника».
  11. Час дії - 40 хвилин.
  12. Змивати без шампуню відваром з таких трав, таких ромашка, кропива, коріння лопуха, або ж відваром з берези або кори дуба.
  13. Просушити волосся природним шляхом.
  14. Домашнє ламінування можна робити щотижня абсолютно безпечно для здоров'я волосся.

Це класичний рецепт даної процедури в домашніх умовах, але ламінування можна зробити і іншими засобами, хоча в основі кожного з них все одно буде желатин. У них міняються тільки інгредієнти, а правила і техніка нанесення будуть ті ж.

Желатин (столову ложку) розчинити в мінеральній воді (3 столових ложках), додати рідкий вітамін A, лавандова олія (по 2 краплі) і лимонний сік (чайну ложку).

Желатин (столову ложку) розчинити в теплому молоці (3 столових ложках).

Желатин (столову ложку) розчинити в 3 столових ложках лимонного соку (якщо волосся світле) або морквяного (якщо темні).

Тепер ви можете переконатися самі, що домашнє ламінування волосся желатином - це перевірений і надійний спосіб захистити і зміцнити свої локони. Вони після першого ж експерименту стануть слухняними, блискучими, пружними. А якщо робити цю процедуру регулярно, вони придбають потрібний обсяг і стануть більш красивими і здоровими.

Чому ж варто спробувати перетворити свою зачіску за допомогою такого нестандартного способу?
Якщо домашнє ламінування волосся желатином дає в підсумку такий приголомшливий результат за такі смішні гроші, навіщо витрачатися на дорогі процедури в салонах?
Залишається тільки з'ясувати, як зробити ламінування будинку?