Полезные материалы

Вибираємо дитячі будиночки - улюблене місце для розваг та ігор

  1. Іграшкові будиночки для дітей - що за будову?
  2. Переваги ігрових будиночків для вулиці
  3. Ігрові будиночки для дітей в квартиру - правила вибору
  4. Будиночок на різний вік
  1. Іграшкові будиночки для дітей - що за будову?
  2. Переваги ігрових будиночків для вулиці
  3. Ігрові будиночки для дітей в квартиру - правила вибору
  4. Будиночок на різний вік
  5. Відгуки про дитячих ігрових будиночках
  6. Будь-яка дитина прагне створити свій власний світ, нехай навіть маленький. Дитячий ігровий будиночок - це його казка, де малюк може сховатися від уявних ворогів, пограти зі своїми друзями. Це місце «чаювання» і навіть своєрідний робочий кабінет. Спробуйте згадати своє дитинство - напевно ви робили затишне містечко з зсунутих табуретів, а покривало або плед служили стінами і дахом для саморобного будиночка. А влітку дітвора робила в саду курені з гілок. У сучасних дітей можливостей більше і тепер вони можуть мати справжні дитячі будиночки, в яких дизайнер врахував всі деталі. Відмінність іграшкового будови від великого будинку лише тільки в розмірах. Не позбавляйте дитину задоволення відчути себе справжнім власником замку або хатини. Але перед батьками постає питання правильного вибору конструкції такої іграшки.

    Іграшкові будиночки для дітей - що за будову?

    Коли ви йдете купувати дитячий будиночок для дитини, обов'язково візьміть з собою своє чадо - він вибере ту модель, яка йому припаде до душі: хлопчикові подобаються будиночки, що імітують обстановку в каюті корабля або салоні автобуса, а дівчинка буде в захваті від рожевої кімнати принцеси. Але деколи доводиться шукати компроміси - може виявитися, що вподобана модель будиночка, з меблями, посудом та іграшками виявиться недоступною за ціною, або дитина вибере модель, габарити якої не відповідають параметрам кімнати.

    Ігрові будиночки поділяються за призначенням на два види:

    1. Дитячий будиночок для дачі.
    2. Будиночок намет для дитини в квартиру.

    Для дитячої підійдуть компактні моделі. Якщо простір в приміщенні обмежена, можна скористатися таким варіантом: в кутку кімнати розмістити дитячий ігровий будиночок в квартиру з двома суміжними стінами. Ігровий будиночок великого зразка виготовляють з дерев'яних або пластикових панелей. Вони представлені в різних стилях, відтінках, можуть відрізнятися з оформлення та комплектуючих деталей. Такі габаритні будиночки встановлюються на дачі або у дворі приватного будинку.

    Переваги ігрових будиночків для вулиці

    Конструкції, використовувані для ігор на вулиці, виконані з якісних матеріалів з підвищеною зносостійкістю: в основному це моделі з дерев'яних панелей або пластику.

    • Найдорожчі моделі ігрових будиночків зроблені з деревини. Тільки такий матеріал здатний створити особливу атмосферу лісу. Дитячі дерев'яні будиночки добре пропускають повітря, екологічні, при цьому зруб такого будови виглядає казково. За своїм виконання дитячий дерев'яний будиночок для дачі нагадує маленьку копію реального будови. В основному стаціонарними роблять дитячі будиночки з дерева, які можна доповнити різними ігровими сегментами. Це робить комплекс універсальним, до того ж майданчик підходить для дитини будь-якого віку. Конструкція може стати фортецею, замком або навіть багатоповерховим будинком. Зазвичай ці моделі виступають елементом більш універсального комплексу - вони мають гірки, канати, сходи, гойдалки. Вся конструкція є надійним і безпечним спорудою з міцною основою, а дах вбереже внутрішній простір від дощу і вітру.
    • Пластмасові дитячі будиночки легко мити, для чого використовують навіть простий шланг. Всі поверхні будиночків пофарбовані безпечною фарбою, яка не боїться впливу сонячних променів і зберігає свій колір протягом довгого часу. Але щоб уникнути перегріву дітей, ігровий будиночок рекомендується ставити в тінь. Пластикову конструкцію можна експлуатувати на території практично круглий рік, оскільки матеріал стійкий до низьких температур (максимум до -18 ° С). Але показник цей може бути іншим, про що буде зазначено в інструкції до виробу. Пластиковий будиночок для дітей на час холодів прибирають, розбираючи його на панелі.

    Якщо ви плануєте спорудити ігрове місце для двох і більше дітей, кращим варіантом буде конструкція в два поверхи, на першому ярусі якої є невелика прибудова-веранда. У таких моделях є внутрішні і зовнішні прольоти і виготовляються будиночки з пластикових або дерев'яних панелей.

    Ігрові будиночки для дітей в квартиру - правила вибору

    В дитячу кімнату будиночок для дитини вибирають з урахуванням матеріалу, з якого він виготовлений.

    Це може бути:

    • натуральне дерево;
    • ударостійкий пластик;
    • ПВХ-матеріал, який використовується для надувної конструкції;
    • міцний картон, можливий варіант ламінації.

    Для кімнатних ігор переважно вибирати легку і невелику модель, яка виглядає мініатюрно. Незважаючи на компактність таких моделей, дитячі будиночки в квартиру потрібно встановлювати на постійне місце, оскільки його важко постійно збирати і розбирати.

    Скажете: навіщо купувати ігровий будиночок для дітей в квартиру, коли у них є ціла окрема кімната? До досягнення дитиною певного віку йому важливо мати власне обмежений простір. Він з великим задоволенням селить в такому будиночку іграшки, наводить порядок, запрошує гостей та ховається, коли хочеться усамітнення.

    Конструкція будиночків абсолютно безпечна - в ній відсутні відкручувати частини, пороги, гострі кути. У будиночку НЕ буде темно, оскільки дизайнери передбачили в ньому вікна і двері, а зверху «будова» закриває дах. Створити унікальний світ для своєї дитини досить просто, адже у продажу представлені різні моделі - від етнічного будинку до королівських палат.

    • Батьки активно купують надувні будиночки, зроблені з ПВХ-матеріалу. Така модель ігрового будиночка дуже цікава, до того ж вона доступна за вартістю, в складеному вигляді компактна і швидко надувається. У такій конструкції дитина відчуває себе абсолютно безпечно, оскільки в ній відсутні гострі кути. Колишеться під ногами підлогу викликає масу позитивних емоцій у малюка. Багато засумніваються в довговічності надувного вироби, проте в разі проколу або розриву матеріалу, завжди можна самостійно заклеїти прорив за допомогою ремонтних латок і клею, які входять в комплект.
    • Чи не можете дозволити собі купити дерев'яний або пластиковий стаціонарний ігровий будиночок через високу ціну, а надувний вважаєте неміцним? Хорошою альтернативою стане дитячий будиночок з картону . Картонне «будова» має малу вагу і його просто збирати. Виробники пропонують моделі, які збираються як пазл, але є і такі, які потрібно склеювати і прикрашати з дитиною самостійно. Якщо крім бюджетности для вас важлива міцність будиночка, варто вибрати виріб, виконаний з міцного картону. Це різнобарвна конструкція з готовими вікнами і дверима прорізу. Будиночок з ламінованого картону може бути в різному стильовому виконанні: у вигляді хатини, корабля, салону автомобіля. Дитячий картонний будиночок можна доповнювати різними аксесуарами і елементами: шторами на вікнах, лавками, різними іграшками.

    Коли у дитини з'являється свій, нехай і іграшковий будиночок, у нього розвивається почуття відповідальності. Він починає його облаштовувати, розставляючи іграшки, підбираючи необхідні для побуту предмети. Вибір ігрових комплексів настільки різноманітний в моделях і матеріалах, що дитина і його батьки обов'язково знайдуть відповідний варіант, який впишеться в дитячу малюка.

    Будиночок на різний вік

    При виборі будиночка важливо враховувати вік дитини. Для крихіток підійде надувне виріб, де складно отримати травму, а падіння пом'якшить спеціальна прошарок. Такі м'які будиночки краще ставити на вулиці, тільки місце повинно бути без гострих предметів і рівним.

    • Будиночки для дітей з тканини - це універсальний і бюджетний варіант. Конструкція складається з металевої або пластикової основи, обтягнутою матеріалом. Будиночок відрізняється легкістю, в складеному вигляді не займає зайвий простір, при необхідності тканину можна прати. Такий будиночок можна використовувати для ігор на свіжому повітрі, який навіть якщо і забрудниться, його легко привести в чистий стан. Намет дитяча ігрова чудово підходить для ігор в квартирі або дачі. тканинні будиночки відрізняються за своєю формою - моделі у вигляді куба або намети найбільш поширені, незвичайні нагадують контур замка, автобуса, вігвама. Будиночок дитячий з тканини не становить загрози для дітей різного віку. При виборі перевагу краще віддавати дому з металевою основою, оскільки його складніше зламати. Якщо ви плануєте встановлювати тканинний будиночок на вулиці, потрібно перевірити, щоб серед комплектуючих були кілочки, що забезпечують стійкість.
    • Для дитини постарше цікавий будиночок ігровий пластиковий , Який можна поставити в будь-якому місці або перенести при необхідності.
    • Дерев'яний будиночок дозволяє одночасно вирішити два завдання: це місце для ігор дітей, до того ж конструкція прикрашає дворик. Але дерев'яний будиночок вимагає періодичного догляду - його підфарбовують, оновлюють. Це не складно зробити, а ігрова зона прослужить досить довго.

    вибрати й купити дитячий ігровий будиночок для хлопчика або дівчинки, для будинку або дачі, з будь-якого матеріалу, ви можете в нашому каталозі товарів для дітей.

Іграшкові будиночки для дітей - що за будову?
Іграшкові будиночки для дітей - що за будову?
Скажете: навіщо купувати ігровий будиночок для дітей в квартиру, коли у них є ціла окрема кімната?
Чи не можете дозволити собі купити дерев'яний або пластиковий стаціонарний ігровий будиночок через високу ціну, а надувний вважаєте неміцним?