Полезные материалы

Як красиво укласти каре з подовженням. Як укладати подовжене каре: зачіски на стрижку каре з довгими пасмами

  1. Укладання класичного каре в домашніх умовах
  2. Укладання градуированного каре в домашніх умовах
  3. подовжене каре
  4. Укладання самої себе
  5. Інструменти, необхідні для укладання в домашніх умовах
  6. Заходи безпеки
  7. варіанти укладання
  8. Експрес-каре
  9. каре косе
  10. проділ
  11. каре назад
  12. Легке каре
  13. гофра
  14. завита укладання
  15. градуйовані каре
  16. Боб-каре
  17. довге каре
  18. З чубчиком
  19. без чубчика
  20. Що потрібно знати для красивої укладки
  21. Правила укладання каре
  22. Як укладати подовжене каре - класична укладання
  23. Зачіски на подовжений каре - інші варіанти

Якій жінці захочеться ходити неохайною і недоглянутою? Для цього ми і відвідуємо салони краси. Але головна наша мета - отримати стрижку, облагороджувальну особа, а заодно і укладку. Досвідчений майстер-перукар зробить вам стрижку, яка не зажадає щоденного укладання, наприклад, каре. Інша назва - боб. Але якщо ви вибрали більш складний варіант, такий, як каре з подовженням, то без щоденних укладок не обійтися.

Укладання класичного каре в домашніх умовах

Щоб не залишати значні суми в салонах, варто навчитися орудувати феном і гребінцем самостійно. Це дозволить вам урізноманітнити образ і освіжити його. Тим більше, що для стрижки каре існує кілька елегантних варіантів укладання.

Для створення різноманітних образів вам знадобляться: потужний фен, кругла гребінець-брашинг з натуральної щетини, яка додасть волоссю сяйво, а також звичайна гребінець з частими зубчиками. Ще вам слід запастися пінкою, що додає об'єм, лаком середньої фіксації і воском для виділення окремих пасом, а також плойкою. Останнє пристосування краще вибрати з керамічним або турмаліновим покриттям , Щоб не зіпсувати волосся.

Також запасіться спреєм для термічної укладки , Який збереже вологу в стрижні волосся і забезпечить стійкий ефект. Якщо ви противниця термічної укладки, виберіть великі бігуді . Все необхідне під рукою, тепер можна приступати до творчості.

1. З боковим проділом. Якщо форма вашого обличчя далека до ідеалу (тобто не овальне), вам таке укладання підійде найбільше. Вимийте волосся відповідним для вашого типу шампунем, нанесіть на 5 хвилин бальзам від середини до кінчиків і змийте. Злегка висушіть рушником. Зробіть косий проділ звичайної гребінцем і підсушіть пасма феном, надаючи обсяг біля коріння пальцями.

Після того як волосся повністю висохли, надайте їм гладкості за допомогою прасування. Для цього побризкати їх засобом, що захищає від перегріву і пасмо за пасмом випрямити праскою, злегка підвертаючи кінчики всередину.


Для цього побризкати їх засобом, що захищає від перегріву і пасмо за пасмом випрямити праскою, злегка підвертаючи кінчики всередину

2. Укладені назад. Вимите волосся змочіть пінкою, подколіте вгору і виділіть широку пасмо на потилиці. Сушіть її за допомогою фена і круглої щітки, надаючи обсяг. Так повторіть з іншими пасмами, укладаючи їх від імені назад. Ви можете зробити начісування на маківці і тим самим укласти пасма в ретро-стилі, залишити чубок або ж заховати її під ободок.


Ви можете зробити начісування на маківці і тим самим укласти пасма в ретро-стилі, залишити чубок або ж заховати її під ободок

3. З прямим коротким проділом. Ця укладання підійде для м'яких і слухняних волосся. На вимиті пасма нанесіть мус і зачешіте їх повністю від чола. Після цього зробіть прямий проділ, не більше трьох сантиметрів, інші волосся гладко зачешіть назад і з боків. Покладіть феном, дотримуючись цього напрямку і закріпіть лаком.

4. Легка недбалість. Сухе волосся побризкати спреєм для термічної укладки і пригладьте їх праскою. На кінчики волосся нанесіть структурирующий віск. Для цього розітріть в долонях крапельку засобу для укладання і вз'ерошьте пасма на потилиці пальцями, укладаючи їх в сторони і вгору.


Укладання градуированного каре в домашніх умовах

Якщо у вас волосся підстрижене сходинками, а не однакові по довжині, значить, у вас градуйовані каре. Вимиті пасма злегка підсушіть і нанесіть пінку середньої фіксації. Чубчик укладіть в першу чергу. Для цього подкрутите її феном або плойкою. Решта пасма сушіть феном за допомогою щітки-брашінга, прокручуючи одну за одною до себе. Збризніть укладку лаком.

подовжене каре

Для укладання в домашніх умовах цієї стрижки потрібна особлива майстерність, але якщо пасма підстрижені правильно, у вас вийде надати їм доглянутого вигляду самостійно.



1. Експрес-укладка. Вимите волосся висушіть рушником на 60%. Після цього видавіть невелику кількість додає об'єм пінки і акуратно розподіліть по всій довжині пасом. Все волосся розчешіть на одну сторону і просушіть за допомогою фена. Повторіть цю процедуру з іншою стороною. Перекиньте волосся вперед і сушіть в цьому напрямку. Потім відкиньте пасма назад, намітьте проділ і закріпіть лаком.

2. Ретро-укладка. Зробить ваше подовжене каре ще більш об'ємним, тому підійде для тонкого волосся . Підсушені пасма розділіть прямим проділом. Накрутите їх тонкої плойкою (від себе або до себе), при цьому тримайте її в вертикальному положенні. Злегка струсіть волоссям і закріпіть лаком. Розчісувати не потрібно.

Щоб виглядати неймовірно стильно, довірте своє волосся досвідченому майстрові, який досконало володіє технологій стрижки і моделювання. Попросіть його дати поради з укладання каре в домашніх умовах і не забувайте підстригати форму кожні 3 місяці.

Каре з давніх часів закріплено в трендах моди. За допомогою деяких приладів для зачісок, а також деяких засобів можна зробити укладку каре в домашніх умовах як на вихід в жаркий день, так і в ресторан.

Укладання самої себе

Для того, щоб вийшла укладання каре в домашніх умовах самої себе, потрібні такі кошти:

Виходячи з того, яку укладку потрібно зробити і які волосся за структурою, такий засіб і треба вибрати. Мус підходить для структури волосся світлого тону, тонких пасом. Піна дає певний обсяг. А лак зазвичай наноситься в кінці укладання локонів. Легка фіксація лаку використовується в щоденному застосуванні. Середня - вечірні укладки . Сильна фіксація - урочистості.


Сильна фіксація - урочистості

Інструменти, необхідні для укладання в домашніх умовах

  • Гребінець. Рівна, кругла, розділова.
  • Фен. Повинно бути кілька швидкостей. Найбільша швидкість - основний процес. В кінці найменша швидкість.
  • Плойка. Потрібно для створення однакових локонів.
  • Бігуді.
  • Праску. Прямий і для гофри.


Прямий і для гофри

Заходи безпеки

Заходи безпеки. Електричні прилади слід вимикати з розеток, коли закінчена робота.

Лак розпорошувати в 20 см від голови, закриваючи очі.

Швидка техніка

Швидка укладання каре в домашніх умовах включає в себе кілька правил, які потрібно дотримуватися в будь-якому випадку.

  • Помити волосся.
  • Трохи їх висушити за допомогою рушники.
  • За допомогою гребінця розтягнути по всій довжині мус або пінку.
  • Волосся, розділені на частини, заколюють.


Волосся, розділені на частини, заколюють

варіанти укладання

Варіанти укладання зачіски каре в домашніх умовах різноманітні.

Експрес-каре

При цьому укладанні жінка витрачає 15 хвилин. На трохи мокрі пасма наноситься піна і висушується, при цьому волосся опущені вниз. Це формує обсяг зачіски. Після того, як голова піднята, слід розправити локони і побризкати все лаком.


каре косе

Часу на цю укладку буде потрібно до чверті години. На сухі локони нанести мус і розгладити його по всій подовженості. Після чого розділити локони на однакові частини і застосувати праску. Для більш м'якого стилю кінці слід звернути всередину.


проділ

Цей тип укладання більше йде для роботи. Вимагає трохи по часу. На трохи висушені волосся наноситься пеня засіб. Осушити локони, волосся все на боці. Взявши рівну гребінець зробити проділ. В кінці зафіксувати все лаком.


каре назад

Красива укладання каре в домашніх умовах для походу в кіно або літнє кафе на вулиці. Часу буде потрібно півгодини. На вологі локони нанести пінку. З гребінця округлої форми зачесати все локони назад. Після нанести поверх волосся лак.


Легке каре

Дуже швидка процедура. Така зачіска робить модницю чарівною і привертає до себе погляди оточуючих. Час на неї - 20 хвилин. На вологі локони нанести мус. Висушити все феном. Під час просушування локони слід притискати до руки. А після розправити волосся в хаотичному порядку. Зверху потрібно побризкати лаком.


гофра

Ця укладка універсальна. Вона підходить до будь-якого свята і для щоденного виходу в магазин. Час, витрачений на неї - 1 година. На мокре волосся накласти піну. Пасма волосся потрібно поділити порівну на кілька частин. Тепер в хід піде праску для гофри. Поетапно кожен локон потрібно пройти праскою. По закінченню можна бризнути поверх волосся лаком. Хороший варіант накрутити волосся на дрібні косички.


завита укладання

Кудрі на вечір. Час, необхідний на зачіску близько години. Висушені волосся треба обробити повністю мусом, кожне пасмо волосся накрутити на плойку. Готові кучері потрібно скропити лаком. Замість плойки можна взяти бігуді, але часу займе весь процес більше.


градуйовані каре

Укладання градуированного каре в домашніх умовах робиться декількома способами. Для неї потрібно 10 хвилин. Укладання може бути такою, наскільки відіграє фантазія дівчата з такою стрижкою. Адже нерівні пасма можна укласти по-різному, дивлячись куди модниця зібралася. Це буде вечірній похід в театр або денної шопінг.


Боб-каре

Укладання боб каре в домашніх умовах має 2 види укладання:

1. З прямим проділом. Для цієї укладання потрібно терпіння, тому що проділ повинен бути ідеально рівний і йти по центру голови. Волосся феном варто сушити пасмами. Фен трохи потрібно піднести до основи волосся, а самі локони натягнути вгору. Тоді вийде потрібний обсяг.


Тоді вийде потрібний обсяг

2. З косим проділом краще варто використовувати праску, а волосся збоку заколоти. По закінченню укладання треба скористатися лаком.


По закінченню укладання треба скористатися лаком

довге каре

Укладання подовженого каре в домашніх умовах проходить класичним способом. На не сухі волосся накласти трохи мусу, висушити феном. Для цього потрібно використовувати круглу массажкі. В кінці процедури зачіску варто скропити лаком.

Ще один спосіб стрижці каре з довгим волоссям . Це вологе волосся з нанесеним мусом потрібно просушити з усіх боків. Після чого зробити проділ (на вибір модниці - де) і скористатися лаком.


Після чого зробити проділ (на вибір модниці - де) і скористатися лаком

З чубчиком

Укладання каре з чубчиком в домашніх умовах повинна бути більш делікатній. Після того, як зачіска буде практично готова, потрібно привести в порядок чубок. Вона у всіх різна - довга і коротка, коса і рвана. Тому для кожної модниці ця укладка своєрідна.


Довгу чубок можна зачесати набік, трохи прикривши брову. В кінці повністю все потрібно покрити лаком. Якщо чубчик коротка, її можна підняти і зробити трохи скуйовдженою. Але якщо цей варіант не підходить дівчині, тоді її просто можна зробити рівною, знову-таки трохи піднявши біля основи.


без чубчика

Укладання каре без чубчика в домашніх умовах повинна містити в собі, в першу чергу, обсяг. Далі можливо поділ волосся на 2 сторони або по центру голови, або навскіс. Дуже добре виглядає проділ змійкою. Укладання короткого каре в домашніх умовах вимагає виконання головного правила - присутність обсягу. Якщо це правило не буде дотримано, стрижка буде не ефектною.


Як правильно укладати волосся в каре, варто дізнатися у перукаря відразу після стрижки.

Адже досить часто багато власниці красивих і модних стрижок стикаються з тим, що в домашніх умовах повторити укладання майстри не виходить.

Що потрібно знати для красивої укладки

Укласти волосся самостійно не так вже й складно, якщо знати алгоритм дій і особливості своїх локонів.

Більшість жінок неправильно використовує укладальні кошти , Виправити це можна за допомогою наступних рекомендацій:

Більшість жінок неправильно використовує   укладальні кошти   , Виправити це можна за допомогою наступних рекомендацій:

  1. Волосся перед укладанням обов'язково повинні бути чистими і злегка вологими, не варто відразу укладати мокру шевелюру, її необхідно підсушити рушником або феном.
  2. На злегка вологе волосся наноситься засіб. Якщо це лосьйон для укладки, то опускають голову і рівномірно збризкують локони. Гель перед укладанням, набирають в долоні і злегка вбиває рухами наносять на пасма, з цим засобом варто бути акуратними і не переборщити, інакше волосся буде жорстким і неслухняним. Часто використовують пінку для зачісок, вона здатна погіршити волосся, і домогтися обсягу буде дуже складно, необхідно правильно підбирати це засіб під свій тип волосся і стрижку.
  3. для об'ємних зачісок краще використовувати прикореневу піну або мус. Такі препарати мають спеціальний тонкий носик, який полегшує нанесення засобу на прикореневу зону. У кореня волосся будуть більш жорсткими і стануть тримати форму, а по довжині залишаться м'якими і легкими.
  4. Лак для фіксації також відіграє велику роль при укладанні. Можна не тільки наносити у фінальній частині, а й з його допомогою зробити об'ємне каре, якщо збризкувати пасма біля кореня під час сушіння.

Вибір укладального матеріалу грає важливу роль, крім того, потрібно знати, як виконана стрижка і який інструмент необхідно використовувати, щоб укласти волосся в каре.

Правила укладання каре

Даний вид стрижки може бути виконаний в   різній техніці   і за різними схемами, відповідно, і спосіб укладання індивідуальний Даний вид стрижки може бути виконаний в різній техніці і за різними схемами, відповідно, і спосіб укладання індивідуальний.

Одна і та ж зачіска може виглядати по-різному, якщо шевелюра покладена різними способами.

При класичному каре пасма практично однієї довжини і укладені всередину за допомогою круглої гребінця (брашінга). Дана стрижка не вимагає особливих зусиль при укладанні, пасма необхідно добре просушити і накрутити на об'ємний брашінг.

Більш складний варіант - це градуйовані каре. Як укласти локони, створити пишну верхівку і витягнути бічні зони, мало хто знає. При такій стрижці укладку варто почати з поділу волосся на зони для поетапного і ретельного просушування шевелюри. Каре з градуюванням відрізняється більш ретельно простріженной потиличної і верхівковій зоною, на скроневі частини, як правило, стрижка йде на подовження. Правильно розділити волосся на зони перед укладанням можна в такій послідовності:

  1. Коли волосся добре просушені, роботу починають з потиличної частини. Відокремлюють рівним горизонтальним проділом волосся, інші фіксують затискачем. У роботі використовують гребінець-скелетик і круглу з великим і середнім діаметром. На потилиці пасма підкручування на середній брашінг. Градуйовані каре стрижеться для створення пишної і повітряної зачіски, тому краще використовувати кілька видів гребінців при укладанні.
  2. Наступну зону - середньо-потиличну - відокремлюють аналогічно і сушать вже на великий брашінг.
  3. Верхівка укладається на велику гребінець, і для плавного переходу кінці локонів верхівковій зони з'єднують із середньою частиною і прокручують разом під феном. Таким чином з'єднують і з нижньою частиною.
  4. Скроневі пасма сушаться на велику гребінець, і в залежності від стилю стрижки локони або підкручують, або вирівнюються. Зараз для укладання каре все частіше вдаються до прасування для волосся, але його термічний вплив при тривалому використанні здатне сильно нашкодити шевелюрі. Тому при його застосуванні в обов'язковому порядку наносять термозахисні кошти.
  5. Бічні і тім'яна зони також з'єднуються на остаточному етапі. Якщо видно «западини» в зачісці, то варто захопити дану пасмо і перед тим, як укладати, бризнути лаком на прикореневу частину волосся.

Це основні правила, які допоможуть укласти як класичний варіант , Так і градуйований вид цієї стрижки. Не варто забувати, що перукарська справа - це мистецтво, і необхідно включити свій творчий потенціал і погляд художника в процесі створення зачіски.

Якщо ви зовсім недавно підстриглися, вибравши стрижку «подовжене каре», то напевно вже задумалися над питаннями: «Як укладати подовжене каре? Які варіанти зачісок доступні для цієї стрижки? ». Сьогодні ми спробуємо відповісти на всі ці питання і дати кілька корисних порад.

Як укладати подовжене каре - класична укладання

Для того, щоб укласти волосся, підстрижені у формі подовженого каре, вам знадобиться спеціальний інструмент для укладання «праску», захисний засіб для гарячої укладки , Зручна гребінець.

  1. Правильно підбираємо «праску». Намагайтеся, щоб його пластини були якісними, з кераміки, або, як мінімум, з покриттям з тефлону. Такі прасування, нагріваючись і контактуючи з волоссям, завдають їм меншої шкоди, ніж, скажімо, металеві.
  2. Розділіть всю масу волосся на кілька частин, або зон. В першу чергу випрямляються волосся на ділянці потилиці, потім в області скронь, або з боків, наступними - волосся на маківці, і найостаннішими випрямляють волосся спереду і на чубку.
  3. Намагайтеся не захоплювати пасма дуже товсті, ніж вони будуть тонше, тим ваша зачіска буде виглядати більш природною і рухомий.
  4. Кожне випрямляє рух повторюйте рази два-три, довго пластини прасування на волоссі не тримайте, щоб уникнути надмірного нагрівання. Наближаючись до кінців волосся, зробіть праскою невелике закручує рух - і ось у вас вийшла гладка, рівна, красива укладання подовженого каре.


Наближаючись до кінців волосся, зробіть праскою невелике закручує рух - і ось у вас вийшла гладка, рівна,   красива укладання   подовженого каре

  • Не укладайте мокре волосся, ви ризикуєте, по-перше, отримати опік шкіри голови, по-друге, укладання мокрого волосся праскою здатна пошкодити волосся і зробити їх сухими, ламкими, позбавленими життєвої сили і блиску;
  • якщо ваше волосся не можуть похвалитися особливим блиском і здоров'ям, ваше завдання - при укладанні не нанести їм ще більшої шкоди. Тому не встановлюйте на прасування регулятор температури на високі значення, цілком буде досить 160 градусів.

Тому не встановлюйте на прасування регулятор температури на високі значення, цілком буде досить 160 градусів

Зачіски на подовжений каре - інші варіанти

  • Укладання на кожен день
  1. Зачіска «експрес»

Для Виконання такой зачіски нужно віміті голову, підсушіті рушником и нанести на волосся засіб для укладання - ваше звичних, Яким ви весь час корістуєтеся. Потім необходимо взяти Великі бігуді и накрутіті на них все пасма. Если немає часу, щоб волосся вісохлі природним чином, можна скористати феном, только после Закінчення сушіння не забудьте немного почекаті до полного охолодження волосся. Тоді ви можете бути впевнені, що створений за допомогою бігуді обсяг протримається на волоссі довгий час. Після зняття бігуді пальцями, змоченими в невеликій кількості мусу або гелю, проведіть по волоссю, створюючи потрібний малюнок зачіски. Приблизний час, який доведеться витратити на цю укладку - хвилин тридцять-сорок.


  1. Зачіска «подвійний експрес»

Якщо зовсім немає часу на бігуді, вимите волосся потрібно висушити, нахилитися вперед і руками, на які нанесено гель або мус, збити локони до появи мальовничого безладу. Тепер можна випрямитися, ще раз пальцями сформувати потрібну зачіску і зафіксувати звичайним лаком . Часу займе ця укладка хвилин десять.


  1. Пов'язка як допоміжний елемент для укладання

Яскравий образ дівчини з вісімдесятих можна створити, якщо після виконання звичайних укладок прикрити коріння волосся кольоровий пов'язкою, з орнаментом або однотонної. Не забудьте, що вона повинна відповідати загальній ідеї вашого образу!

  • Вечірня укладка
  1. романтичні хвилі

Накрутіть волосся на вертикальні бігуді-коклюшки, дочекайтеся висихання волосся або трохи прискорте процес негарячій струменем фена. Акуратно зніміть бігуді і, намагаючись не особливо розділяти завитки, руками, змоченими в гелі або мусі, зафіксуйте зачіску. Можна зробити косий проділ, гелем укласти чубок і всю зачіску як слід зафіксувати лаком.


  1. Королева диско

Гелем для укладання можна зробити на волоссі оригінальні «голочки» і направити їх в сторону особи. Всю зачіску можна закріпити лаком, не забудьте укласти і чубок.

  1. Укладання за п'ять хвилин

Гладко зачесати волосся назад і зафіксувавши їх лаком, ви можете оформити невелику «черепашку» за допомогою шпильок, а можете залишити їх вільними, трохи збивши в невимушені локони на маківці і закріпивши лаком.

Пам'ятайте про те, що вечірні зачіски потрібно надійно фіксувати, особливо якщо укладання хитромудро, інакше в самий розпал вечірки ви ризикуєте втратити весь вишуканий вигляд. А ось укладання на кожен день, навпаки, потрібно прагнути виконувати в формі, як можна більш наближеною до природної, так ви зможете відчувати себе комфортно і вільно протягом всього дня. І звичайно, потрібно обов'язково стежити за тим, щоб зачіска підходила вам і за стилем, і за формою, щоб ви були твердо впевнені в тому, що ви - найкрасивіша!

Якщо ви зовсім недавно підстриглися, вибравши стрижку «подовжене каре», то напевно вже задумалися над питаннями: «Як укладати подовжене каре?
Які варіанти зачісок доступні для цієї стрижки?