Полезные материалы

Масло виноградної кісточки для волосся: відгуки, застосування, рецепти масок

  1. Отримання і склад
  2. Властивості виноградного екстракту
  3. Застосування для догляду за волоссям
  4. рецепти масок

Науковими дослідженнями доведено, що виноград є найпотужнішим антиоксидантом для організму людини Науковими дослідженнями доведено, що виноград є найпотужнішим антиоксидантом для організму людини. Активні речовини винограду здатні посилювати метаболізм клітин, зупиняти окислювальні процеси, омолоджувати організм. Висока концентрація вітамінів, мінералів, жирних кислот та інших цілющих компонентів міститься в виноградних кісточках. З них виділяють масляний екстракт, який широко використовують в косметичних процедурах. Виноградна олія для волосся застосовується як універсальний засіб для догляду за шевелюрою будь-якого типу.

Екстракт з кісточок винограду володіє легкою консистенцією, чудово вбирається шкірою, не залишає жирного блиску на волоссі. Регулярне застосування препарату повертає локонам натуральний блиск, силу. Масло з кісточок винограду м'яко зволожує шкіру, регулює секрецію сальних залоз, зменшує потовиділення, живить фолікули, стимулює ріст волосся. Виноградна олія характеризують численні позитивні відгуки в мережі Інтернет: з 60 осіб 52 поставили препарату оцінку 5 балів з 5, інші обмежилися 3 і 4 балами, 1 людину застосування масла не вразило.

Отримання і склад

Масло з кісточок винограду - прозора рідина без запаху, жовтого кольору з легким відтінком зелені. Зелений відтінок обумовлений вмістом хлорофілу. Щоб отримати 1 літр екстракту, потрібно переробити 50 кг виноградних кісточок. Масла в кісточках трохи, в залежності від сорту винограду міститься від 12 до 20%.

Найбільш цінне - масло, виготовлене шляхом холодного віджиму Найбільш цінне - масло, виготовлене шляхом холодного віджиму. При цьому способі приготування максимально зберігаються корисні речовини і вітаміни. Гарячу екстракцію використовують в виробничих масштабах, щоб отримати максимальний обсяг готової продукції з мінімуму сировини. Лідерами за якістю продукції, що виробляється є Італія, Франція, Аргентина, Іспанія. У Росії популярним виробником масла виноградної кісточки є торгова марка «Аспера». Відгуки про препарат цієї компанії набрали максимальну кількість респондентів.

Масло виноградної кісточки містить:

  • проціанід - унікальний антиоксидант;
  • хлорофіл;
  • вітаміни А, В1, В2, В3, В6, В9, В12, С, Е, F, РР;
  • протеїн;
  • мінерали: калій, залізо, натрій, кальцій;
  • жирні кислоти: лінолева, олеїнова, пальмітинова, стеаринова, ліноленова, арахінова, пальмітолеіновая.

По складу масло можна визначити як найбільш цінне для догляду за шкірою і волоссям. Таке поєднання вітамінів, антиоксидантів, жирних кислот, вміст протеїну і хлорофілу робить виноградний екстракт незамінним і актуальним засобом для пошкодженого, пофарбованого, ослаблених волосся. Це лікувальний препарат для усунення жирності волосся, тому що воно, на відміну від інших препаратів, не забиває пори, а природним чином звужує їх.

Властивості виноградного екстракту

Застосування виноградного масла для шкіри голови і волосся допомагає при таких проблемах, як: Застосування виноградного масла для шкіри голови і волосся допомагає при таких проблемах, як:

  • жирність;
  • лупа;
  • мікротріщини, розчухи, гнійники, роздратування;
  • випадання волосся;
  • слабкість фолікулів;
  • сухість, ламкість волосся;
  • посічені кінчики;
  • тьмяні локони.

Масло виноградної кісточки живить коріння волосся, насичуючи шкіру мікроелементами і вітамінами. Засіб добре тонізує клітини, підсилюючи обмін речовин, кровообіг. Під дією природних антиоксидантів припиняються окислювальні процеси, відбувається очищення тканин від шлаків, токсинів. Масло підвищує тургор шкіри, діючи як натуральний тонік. Вміст вітаміну С і Е обумовлює регенеруючі властивості. Препарат не викликає алергії, подразнення, легко засвоюється шкірою.

Застосування для догляду за волоссям

Для кращого ефекту рекомендують зовнішнє застосування олії з виноградних кісточок поєднувати з прийомом всередину. Щодня випиваючи 1 ложку масла винограду можна поліпшити стан організму в цілому. Внутрішнє застосування виноградного масла не тільки впливає на здоров'я волосся, але і шкіри, нігтів. Ефективно справляється з в'ялістю шкіри, целюлітом, глибокими зморшками, розтягуваннями.

Масаж шкіри голови з маслом виноградної кісточки покращує кровообіг, зміцнює коріння Масаж шкіри голови з маслом виноградної кісточки покращує кровообіг, зміцнює коріння. Для цього потрібно рівномірно розподілити підігріте засіб на шкіру, дерев'яної гребінцем розділяючи пасма. Кінчиками пальців легко масажувати голову 15-20 хвилин. Залишити масло на волоссі ще на 20 хвилин. Промити голову шампунем як зазвичай. Можна залишити обгортання на ніч, закутавши голову теплим рушником.

Масло з виноградних кісточок можна з'єднувати з іншими натуральними компонентами і продуктами для створення лікувальних масок. Маска для волосся допомагає швидко відновити здоров'я локонів, наситити шкіру мікроелементами, вітамінами. Регулярне застосування маски відновлює нормальну функцію фолікулів, зупиняє випадання, стимулює ріст волосся, повертає їм блиск і силу. Виноградний концентрат можна застосовувати в якості базового для змішування з ефірними маслами.

рецепти масок

Пропонуємо кілька рецептів маски для волосся з концентратом з виноградних кісточок, що отримали схвальні відгуки серед жінок:

  1. Глибоке харчування для локонів. Змішайте інгредієнти в співвідношенні 1: 1: косметичне масло жожоба , Виноградних кісточок, зародків пшениці. Розподіліть маску по всій довжині волосся, особливу увагу приділяючи коріння і кінчиків. Укутайте в поліетилен і теплий рушник. Залиште на ніч, вранці промийте шампунем. Сушіть без використання фена.
  2. Зволоження та відновлення пофарбованих, ушкоджених волосся. З'єднайте по 1 ст. л. оливкового масла і витяжку з кісточок винограду. У блендері змішайте м'якоть 1 авокадо, додайте суміш масел і 5 крапель ефірного масла рожевого дерева. Склад на 40 хвилин нанесіть на волосся. Змийте проточною водою з миючим засобом.
  3. Відновлення структури волосся і регуляція салоотделения для жирних локонів. Суху зелену глину 3 ст.л. змішайте з 2 ст.л. масла виноградної кісточки. Додайте 3-5 крапель ефіру чебрецю. Розмішайте до однорідної маси. Розподіліть на корені волосся і пасма рівномірно. Через 20 хвилин добре промийте голову з шампунем.
  4. Природний блиск і сяйво для сухого волосся. Змішайте кисле молоко 100 мл, 1 ч.л. натурального меду, 1 банан, 3 ч.л. масла виноградних кісточок. Збийте суміш у блендері до однорідної маси. На 25 хвилин нанесіть компоненти на волосся, укутайте в поліетилен. Потім змийте, використовуючи шампунь.

Недорогі і ефективні способи вирішення косметичних проблем часто скромно залишаються осторонь, поступаючись місцем дорогим і часом малоефективним салонним процедурам. Масло виноградної кісточки є унікальним природним стимулятором, здатним повернути втрачену красу шевелюри за короткий час.