Полезные материалы

Ремонтуємо і декоруємо джинси машинною вишивкою

  1. Ремонтуємо і декоруємо джинси: Матеріали
  2. Ремонтуємо і декоруємо джинси: Підготовка до вишивки
  3. Ремонтуємо і декоруємо джинси: Машинна вишивка
  4. Ремонтуємо і декоруємо джинси: Збірка вироби

Автор: Ірина ЛИСИЦЯ   У цьому майстер-класі показано, як вишити дизайн комп'ютерної машинної вишивки в бічному шві джинсів Автор: Ірина ЛИСИЦЯ

У цьому майстер-класі показано, як вишити дизайн комп'ютерної машинної вишивки в бічному шві джинсів. Вишивка на джинсах допоможе приховати місце розриву і прикрасить їх. З майстер-класу, ви дізнаєтеся про підготовку джинсів до вишивки, про розміщення і вишивці дизайну, а також про збірку вироби після закінчення вишивки. Спосіб, показаний в майстер-класі, може бути використаний не тільки для джинсів, але і інших видів одягу.

Ремонтуємо і декоруємо джинси: Матеріали

Ремонтуємо і декоруємо джинси: Матеріали

Ремонтуємо і декоруємо джинси: Підготовка до вишивки

Визначте місце, де буде розташована вишивка. Область вишивки рівну розміру дизайн окресліть крейдою або зникаючим маркером для тканин по лицьової та зворотньої сторони вироби. Виверніть виріб на виворіт.

Пріутюжьте в місці розриву невеликий шматочок швейного флизелина. Розпоріть шов вироби з того боку, де буде розташована вишивка.

Ремонтуємо і декоруємо джинси: Машинна вишивка

Запяльте в п'яльця відривний неклеевой стабілізатор, відповідний по щільності тканини вироби. Про типах стабілізаторів і їх призначення описано в замітці «Стабілізатори для машинної вишивки та інших видів рукоділля» . Як запялівать відривний неклеевой стабілізатор ви можете дізнатися з відео уроку «Як запялівать відривний неклеевой стабілізатор» .

На стабілізаторі накресліть лінію центру по горизонталі і лінію на відстані 1 см від краю поля вишивки. Для нанесення розмітки скористайтеся пластиковим шаблоном, що додаються до п'яльцям. Нанесіть на стабілізатор шар клею-спрея тимчасової фіксації. Приклейте деталь вироби на стабілізатор таким чином, щоб лінія шва збіглася з накресленої на стабілізаторі лінією. Додатково закріпіть деталь вироби шпильками або наметочним рядком.

Додатково закріпіть деталь вироби шпильками або наметочним рядком

Приклеюючи деталь вироби на стабілізатор, намагайтеся помістити його так, щоб місце розриву збіглося з накресленої лінією центру. Завантажте дизайн в машину і перемістіть його так, щоб прямий край дизайну перекривав накреслену на стабілізаторі лінію на 2-3 мм.

Якщо з вашої вишивальної або швейно-вишивальної машини є функція сканування тканини, використовуйте її. Ця функція допомагає швидко і точно помістити дизайн на виробі, не використовуючи стикувальні рядки або хрести.

Розпочніть процес вишивки дизайну. При ремонті джинсів або якщо порвана велика область вироби, закрийте місце розриву шматочком водорозчинного стабілізатора. У деяких випадках можна використовувати додаткову тканину для отримання декоративного ефекту. У майстер-класі використовується дизайн із суцільним щільним застіль, тому додаткова тканина не потрібна. Шматочок водорозчинного стабілізатора допомагає вільно проходити лапці за місцем розриву і уникнути «чіпляння» лапки за матеріал або нитки в місці розриву.

Вишийте дизайн до кінця, змінюючи нитки відповідно до карти кольорів прикладеної до дизайну. При вишивці будьте уважні, якщо ви розпорювали тільки частина шва потрібно стежити за тим, щоб вільні частини виробу не потрапили під голку.

Вишивка закінчена! Після закінчення вишивки видаліть з виворітного боку виробу.

Ремонтуємо і декоруємо джинси: Збірка вироби

Злегка пріутюжьте вишивку і припуск на шов вироби. З'єднайте шов вироби з розпороти шву. Стачайте шов на швейній машині, а краю обмітайте на оверлок.

Вишивка готова! Джинси отримали нове життя.

[Line] [posts2 qty = 8 cat = 53 orderby = rand» transition = »pth» autoplay = 4 titletag = strong w = 400 date = no excerpt = yes ]
[Line] [posts2 qty = "8" cat = "53" orderby = "rand» transition = »pth» autoplay = "4" titletag = "strong" w = "400" date = "no" excerpt = "yes" ]