Полезные материалы

Спонж для вмивання: властивості, вибір і особливості використання

  1. Функції спонжа в сучасній косметології
  2. Як правильно підібрати губку?
  3. Догляд за шкірою обличчя за допомогою спонжа
  4. очищення
  5. зняття макіяжу

Зміст статті

Основа красивого і здорового вигляду - чиста шкіра. Ідеальний образ може бути зіпсований, коли особа має недоглянутий вигляд: жирний блиск, прищики. Часом навіть майстерний макіяж не в силах приховати ці дефекти. До того ж, недоліки потрібно не маскувати, а ліквідувати.

Для підтримки тонусу шкіри необхідно правильно харчуватися, відмовитися від шкідливих звичок і періодично проводити чистку, механічну і ультразвукову. І, звичайно, постійно дотримуватися профілактичні заходи по очищенню, харчуванню і зволоженню.

В даній статті розповідається, як користуватися спонжем для вмивання, що поєднує в собі очищувальну і лікувальну функції.

Функції спонжа в сучасній косметології

Для чого потрібен спонж для вмивання - питання, яке цікавить багатьох сучасних дівчат
Для чого потрібен спонж для вмивання - питання, яке цікавить багатьох сучасних дівчат.

У сучасній індустрії краси спонжами називаються губки, призначені для нанесення макіяжу або для його зняття.

Яку перевагу має губка для вмивання особи?

  • пориста структура сприяє полірування та очищення обличчя від ороговілих частинок епітелію, пор і чорних крапок;
  • видалення шкірного сала;
  • тонізуючий ефект;
  • масажує дію, поліпшення мікроциркуляції;
  • очищення від бруду і пилу, що накопичилися на обличчі за день;
  • компактність у використанні.

Помічником для підтримки вашої краси стане спонжик для вмивання. Він є чудовою альтернативою скрабу, підходить для щоденного використання.

Як правильно підібрати губку?

На сьогоднішній день в косметології спонж для вмивання особи користуються великою популярністю і мають широкий асортимент
На сьогоднішній день в косметології спонж для вмивання особи користуються великою популярністю і мають широкий асортимент. Важливо зробити якісний вибір, так як мова йде про засіб для особи.

При покупці віддайте перевагу професійної марці, що має позитивні відгуки покупців.

Перш за все, розрізняють натуральні спонж для вмивання обличчя і синтетичні. Не економте на своїй зовнішності, набуваючи виріб зі штучного матеріалу. Тільки натуральні губки, зроблені з рослинних компонентів, нададуть оздоровчий (живлення і зволоження) дію на епідерму і не викличуть зворотних реакцій.

Типи губок розрізняються матеріалом, з якого вони виготовлені:

  • латексні;
  • силіконові;
  • целюлозні;
  • морські губки;
  • ватяні;
  • конжаковий.

Вибирайте матеріал в залежності від типу вашої шкіри. Для проблемної, схильної до жирності і блиску, підійде шорсткувате виріб з великими порами.

Володарям сухої шкіри варто придбати натуральну губку з рослинного волокна Конжак. Оригінальні варіанти виробляються в країнах Азії. Ніжний і пружний, спонж не вимагає нанесення додаткових косметичних засобів. Судячи з відгуків, відмінно справляється з нічним очищенням шкіри і ранкової її тонізацією. Використовується в дитячій косметології.

Морський спонжик вважається одним з кращих засобів глибокого очищення і тонізації, оскільки виготовлений з натуральних морських губок (за умови, якщо продукт якісний; остерігайтеся підробок!).

Завдяки своїй делікатній структурі, ідеально підійде людям з особливо чутливою шкірою, схильної до алергічних реакцій. Здатний довго зберігати первинну форму. Однак не кожен покупець може собі дозволити даний товар через його високу вартість.

Непоганим доступним аналогом стане спонжик з целюлози, що володіє практично тими ж перевагами. Здатний м'яко масажувати шкірні шари, утворює велику кількість піни, тому хороший для процесу вмивання. При змочуванні в воді збільшується в розмірах.

Досить популярно виріб з силікону завдяки еластичному матеріалу, зручній формі і прийнятною ціною. Варіант практичний за рахунок довгого терміну зберігання: форма спонжа НЕ атрофується. Силіконовий спонж для вмивання відмінно поєднується з гелями і мусами для вмивання.

За формою губки теж різняться: круглі (найпоширеніші), прямокутні, фігурні. Дітей до процесу вмивання привернуть яскраві зірочки.

Прослідкуйте, щоб на косметичному виробі присутній спеціальний захисний шар, що перешкоджає проникненню в нього бактерій.

Догляд за шкірою обличчя за допомогою спонжа

Щоб спонж прослужив достатній час, необхідно акуратно його використовувати і з міркувань гігієни зберігати в спеціально відведеному місці: футлярі, коробочці, чохлі
Щоб спонж прослужив достатній час, необхідно акуратно його використовувати і з міркувань гігієни зберігати в спеціально відведеному місці: футлярі, коробочці, чохлі.

Рекомендується після кожного використання мити з рідким милом в теплій воді (оскільки всередині губки накопичується шкірне сало і бруд), після чого сушити на рушник.

Залежно від виду матеріалу, міняти спонж з різною періодичністю - в середньому його термін придатності становить близько трьох місяців.

У той час як при сухої шкіри використовувати спонж можна пару раз в тиждень, то жирна потребує такого догляду щодня. При комбінованому типі користуйтеся на свій розсуд, але не частіше трьох-чотирьох разів.

Власниці чутливого епідермісу повинні підходити до процесу з обережністю, оскільки при надмірному натисканні на обличчі можлива поява почервоніння. Не тріть шкіру, а м'якими заспокійливими рухами злегка натискайте на неї.

Деякі типи губок працюють самостійно і не потребують додавання косметичних лосьйонів і кремів.

очищення

Отже, дістаньте з коробочки губку, змочіть в теплій воді, відіжміть
Отже, дістаньте з коробочки губку, змочіть в теплій воді, відіжміть. Спочатку змийте з особи залишки макіяжу (при необхідності, використовуючи воду або спеціальні засоби).

Акуратно рухайте спонжем по обличчю в напрямку від чола до скронь. Особливу увагу приділіть проблемних зон - крил носа і підборіддя. Навколо очей масажуйте круговими рухами.

По завершенню сполосніть обличчя холодною водою, дайте їй вбратися і потім нанесіть крем.

зняття макіяжу

Щоб зняти з обличчя та очей косметику, зволожите спонж, нанесіть на нього невелику кількість спеціального молочка або гидрофильное масло для зняття макіяжу і акуратно видаліть фарбу з обличчя. При знятті косметичної маски просто протріть змоченою у воді губкою.

Купити спонж для вмивання можна в спеціалізованому косметичному магазині, як у відділеннях, так і через інтернет-каталог. Ви зможете уважно ознайомитися з характеристиками товарів і попросити допомоги консультанта.

Придбати губку можна і на ринку, але в цьому випадку досить високий ризик отримати низькоякісну продукцію.

Залишається сподіватися, що отримані рекомендації допоможуть вам у виборі цього корисного косметичного засобу. Вдалої покупки!

Яку перевагу має губка для вмивання особи?
Як правильно підібрати губку?