Полезные материалы

Як вибрати шубу за фасоном, хутрі, кольором

  1. Вибираємо фасон шуби
  2. особливості фігури
  3. Вибираємо хутро для шуби
  4. Перевіряємо якість шуби

Якщо зима вже не за горами, а в вашому гардеробі досі немає красивою і теплою шубки, то ця стаття для вас! 🙂 Якісна шуба відрізняється високою зносостійкістю, не боїться вологи і може зігрівати господиню в морози не один сезон. Але як вибрати шубу, щоб вона виявилася справді якісною? Жіночий сайт sympaty.net ділиться з вами правилами, яких слід дотримуватися при купівлі шуби.

net ділиться з вами правилами, яких слід дотримуватися при купівлі шуби

Перш за все, об'єктивно оціните кліматичні умови, в яких буде носитися шуба (яка зимова температура в вашому регіоні, наскільки часті опади, висока вологість і т.д.)?

Потім визначтеся, для чого вам потрібна шуба: щоб захистити вас від будь-яких морозів або щоб свідчити про ваш соціальний статус на світських заходах? Від призначення вашої шуби буде багато в чому залежати, який фасон вам підійде.

Вибираємо фасон шуби

Фасон вашого майбутнього хутряного вбрання слід вибирати виходячи з вашого смаку, віку і способу життя.

Намагайтеся вибирати моделі, які мають досить вільний (не громіздкий) фасон. Рукави не повинні бути дуже вузькими або короткими. В плечах і грудях шуба не повинна бути вузькою, адже тоді ви не зможете надіти під неї товстий светр або піджак. Вибирайте свій розмір точно, інакше будете виглядати безглуздо в занадто маленькою або великий моделі.

особливості фігури

Не забувайте враховувати особливості фігури при виборі фасону шуби.

Якщо у вас повна фігура, то візуально прибрати зайві кілограми вам допоможе расклешенная шуба до коліна. Другий варіант, на той випадок, якщо у вас гарні стрункі ноги, - шуба А-форми до середини стегна.

Ми не рекомендуємо повним жінкам носити довгошерсте хутро. Від нього ваша фігура стане ще об'ємніше. Стрижене хутро з багатим коміром - найоптимальніший варіант.

Якщо природа нагородила вас пишними грудьми і вузькими стегнами, то можна підкреслити це гідність моделлю з поясом, роблячи акцент на тонкій талії.

Для худеньких і невисоких жінок підійде приталена укорочена шубка до середини стегна. Якщо вам доведеться підрізати шубу під ваш зріст в ательє, зверніть увагу, щоб талія була на призначеному місці.

Не рекомендується невисоким жінкам носити довгі шуби в підлогу. У цьому випадку ваш зростання буде Крадуче ще сильніше.

Високим і струнким жінкам пощастило найбільше! Вони можуть вибирати будь-яку модель. Однаково виграшно на них буде виглядати і довга шуба, і короткий хутряний жилет і манто.

До речі кажучи, манто вважається класичним фасоном шуби. Манто виконується в формі трапеції. Але чим більше розширення донизу, тим сильніше буде задувати вітер, і іноді в ньому може бути холодно! 🙁 Довжина класичного манто не повинна бути коротше середини ікри ніг, але на вимогу моди допустимі варіації.

Спосіб життя

Для щоденних поїздок на роботу в громадському транспорті довга шуба, ясна річ, не підійде. Навіть якщо ви пообіцяєте собі, кожен раз заходячи в автобус, піднімати поділ, через пару місяців він все одно перетвориться в брудний грудку шерсті. Для активного способу життя вам підійде облягаючий фасон, довжиною від ікри і до початку стегна.

Що стосується довгих шуб, то вони підходять:

  • молодим мамам, які гуляють з дитиною в парку по кілька годин,
  • літнім жінкам, які бережуть своє здоров'я (і яким просто не за віком молодитися за рахунок модних коротких курточок),
  • жінкам, які не дуже часто користуються транспортом (наприклад, домогосподаркам)
  • і тим, хто надягає шубу на світські заходи, як доповнення до вечірнього вбрання.

Ви не їздите на громадському транспорті, тому що у вас є власний автомобіль! Це дуже похвально, але чи дає якісь привілеї вашої шубі? Довгий поділ буде заважати натискати на педалі, хутро на плечі і груди витиратися від ременя безпеки, а через пишного коміра вам незручно крутити головою. От халепа! 🙂

Мабуть, для автолюбительок підійде не сковує рухів манто до коліна, з коміром-стійкою і не дуже широким рукавом.

Короткі моделі до попереку і до середини попи - це молодіжний варіант! Але давайте не будемо забувати, що потрібно берегти своє здоров'я. Якщо ви купили таку курточку або жилет, одягайте її тільки з високими, теплими брюками, щоб не застудити внутрішні органи.

Отже, ви визначилися з фасоном! Тоді сміливо вибирайте хутро!


Вибираємо хутро для шуби

За якістю хутро підрозділяється на стрижений і нестриженого, щипати і нещіпаний, а також фарбований і натуральний. Який хутро вибрати - вирішувати тільки вам, тому що це безпосередньо залежить від розміру вашого гаманця і ваших уподобань.

Завантаження ...

Але з урахуванням умов клімату, ми можемо дати наступні рекомендації:

Шуба, яка буде зігрівати вас в умовах лютого морозу, снігу та вітру (клімат Сибіру, Далекого Сходу, Уралу) повинна бути з хутра соболя, песця, лисиці або мутона. Хутро цих тварин відрізняється високою теплостійкістю. Необхідно, щоб хутро було «зимовим», тоді підпушок буде гущі, а сам хутро щільніше. Носити такі шубки можна 7-10 сезонів.

Шуб з шиншили, видри, нутрії і бобра теж не страшні холоди, і до того ж вони відрізняються гарну зносостійкість. Такі шуби підійдуть, якщо ви живете в регіоні з вологим кліматом. Зовнішня краса таких шубок трохи поступається вищезазначеним, але зате вони чесно прослужать вам 18-20 сезонів.

Якщо ви живете в середній смузі Росії, де клімат не такий суворий, то можна придбати шубку з «холодного» хутра: горностая, бабака або кролика.

Хутро норки в багатьох сенсах універсальний, тому користується великою популярністю і у жінок і у чоловіків. У хутра норки середня теплостійкість і середня зносостійкість (близько 10 сезонів). Плюс він дуже ефектно виглядає з-за свого благородного блиску. Якщо ви хочете купити норкову шубку важче і тепліше, попросіть продавця вибрати вам шубу з хутра самця. У самців норки густий і щільний підшерсток. Інакше кажучи, хлопчики зігріють вас краще дівчаток! 🙂

Для любителів екзотики на ринку хутряних виробів представлені шуби з хутра койота, канадської лисиці «Грей Фокс» і канадського Фішера.

Визначаємося з кольором

Вибираючи колір шубки, не забувайте враховувати свій кольоротип.

  • Жінкам зі світлою шкірою і світлим волоссям можна дозволити собі коричневу норку, лисицю, або екзотичний хутро рисі.
  • Красу платинових блондинок підкреслить чорне хутро - норка, чорнобурки або єнот.
  • Для брюнеток зі смаглявою шкірою рекомендується блискуче чорна або коричнево-червона норка і лисиця.

Не бійтеся купувати шуби з фарбованого хутра, це допоможе урізноманітнити ваш гардероб. Сучасні технології фарбування хутра досить високоякісні і безпечні для здоров'я.

Але пам'ятайте, що пофарбований хутро все ж має свої мінуси: вартість таких хутряних виробів вище, а ось знос на 10-15% інтенсивніше, ніж у натуральних.

Перевіряємо якість шуби

як вибрати шубу , Щоб не напоротися на підробку?

В ідеалі хутро шуби повинен бути густий, блискучий і без лисин.

Якщо провести по ньому рукою проти шерсті, то волоски повинні не ламатися, а лягати рівно і гладко. Якщо ви ущипнули хутро, а в руках залишилися волоски, то якість шуби залишає бажати кращого. Це пояснюється тим, що порушена технологія вичинки, а тварина було вбито під час линьки. Ні в якому разі не купуйте таку шубу, інакше в кінці сезону вона облізе остаточно.

Не бійтеся м'яти виріб, перевіряти, чи приймає вона колишню форму, розпрямляється хутро чи ні. Він повинен бути м'яким і шовковистим, а не злипалися в «бурульки».

Звертайте також увагу на те, як поводиться продавець. Якщо він не дозволяє вам самостійно оглядати шубу, вихоплює з рук з криком «я сам вам покажу, не чіпайте, а то порветься!», То він безумовно буде нечистий на руку! 🙂 Хороший продавець розповість вам всі нюанси вичинки хутра, і навіть запропонує поглянути на підкладку шуби, щоб ви самі переконалися в якісній вироблення шкурок.

Якщо ви добралися і до того місця, де шкурки скріплені між собою, знайдіть нитку, якою вони прошиті. Чи не знайшли нитки? Погано! Значить, шуба склеєна! 🙂

Купуючи шубу з фарбованого хутра, прикладіть до нього білу хустку і сильно стисніть. Якщо на тканині залишилися сліди фарби, то шуба неякісна. Якщо ви потрапите в такій шубі в мокрий сніг, фарба попливе разом з талою водою.

Але що, якщо особиста перевірка шуби не переконали вас в її якості? Тоді потрібно вимагати у продавців сертифікат відповідності. Все хутряні вироби, вироблені в Росії і за її межами, підлягають обов'язковій сертифікації і проходять спеціальну перевірку. На ринку вам навряд чи зможуть показати сертифікат відповідності. Так що купувати шубу краще в магазині.

Так що купувати шубу краще в магазині

Як не крути, покупка шуби - захід не тільки приємне, але і дороге. Щоб не нарватися на підробку і не втратити вкладені в покупку кошти, як можна ретельніше перевірити якість шуби. Оглядайте, мисліть, нюхайте, гладьте. Кусати не обов'язково. Але якщо ви бачите, що хтось покусав хутро до вас і на ньому залишилися сліди, не дивуйтеся, таке можливо! 🙂 Тваринам властиво покусувати себе за хутро за життя. Виріб з таким дефектом вважається бракованим і його краще не купувати.

Якщо ви все-таки незадоволені якістю купленої шубки, не засмучуйтеся! При покупці речі в спеціалізованому магазині у вас завжди є можливість повернути неякісний товар, поміняти його або отримати назад сплачені гроші.

Яку б шубу ви не вибрали, головне - щоб ви відчували себе в ній комфортно і затишно! І нехай ваш вибір відповідає вашому унікальному образу, а не примх моди! Теплої вам зими і захоплених чоловічих поглядів! 😉

-
Автор - Юлія Вертегел, сайт www.sympaty.net - Красива і Успішна

Для копіювання цієї статті Вам не потрібно отримувати особливий дозвіл,
проте активна, не закритим від пошукачів посилання на наш сайт ОБОВ'ЯЗКОВИЙ!
Будь ласка, дотримуйтесь наші авторські права.

Але як вибрати шубу, щоб вона виявилася справді якісною?
Потім визначтеся, для чого вам потрібна шуба: щоб захистити вас від будь-яких морозів або щоб свідчити про ваш соціальний статус на світських заходах?
Це дуже похвально, але чи дає якісь привілеї вашої шубі?
Чи не знайшли нитки?
Але що, якщо особиста перевірка шуби не переконали вас в її якості?