Полезные материалы

Оберіг червона нитка на зап'ясті: як зробити талісман і посилити його властивості

  1. Яке значення надавали оберегу
  2. слов'янські традиції
  3. Самостійне виготовлення оберега
  4. Кольорове наповнення амулета

Червоний оберіг з ниток завжди користувався популярністю. Деякі люди привертають з його допомогою удачу, захищаються від хвороб, а деякі не вважають його чимось магічним, просто віддають данину моді. У оберіг з червоної нитки в процесі плетіння вкладається певна енергетика. І саме це робить талісман особливим. Червоний оберіг з ниток завжди користувався популярністю

Захисні властивості талісмана передаються разом з енергетикою плете

Яке значення надавали оберегу

В різні часи амулети з червоних ниток використовували для носіння різні народи і представники різних релігійних напрямків, надаючи їм різні магічні властивості. Послідовники каббали переконані, що такий амулет є захистом від пристріту і псування. Носити його важливо на лівій руці. Такі талісмани покликані стати захистом людини від фізичних спокус, неконтрольованої витрати грошей. Щоб зробити своїми руками такий оберіг, матеріал для його виготовлення слід обов'язково купити. Це вважається откупом за майбутню захист.

Послідовники буддизму також практикують носіння червоного нитяного амулета на зап'ясті. Під час виготовлення оберега потрібно вплітати фігурки - зображення Будди або Шамбали, а готовий амулет необхідно освятити в буддійському храмі. Носіння талісмана практикується на лівому зап'ясті. Буддисти вірять, що саме ліва рука допомагає зарядитися енергією зовнішнього світу.

У послідовників індуїзму нитяною браслет на руці називається Моли. Згідно з цим релігійного напрямку, носити такий талісман на лівій руці повинні тільки жінки. Чоловіки носять його на правій руці. Червоний браслет з ниток вважається у індуїстів символом захисту вищих сил, повної довіри людини власної долі надприродним силам.

слов'янські традиції

Таємниці використання червоних нитяних амулетів були і у слов'ян. Наші предки вірили, що застосування ниток червоного кольору вбереже від псування, пристріту, захворювань, нещасних випадків. Навіть у вишиванках використовували червоний колір, заговарівая червоні вузлики на щастя і захист.

Навіть у вишиванках використовували червоний колір, заговарівая червоні вузлики на щастя і захист

Червона нитка служить захистом від поганих сторонніх впливів

Браслет з ниток, який носили для захисту, обов'язково повинен був мати заговорені вузли. Також в нього прийнято було вплітати додаткові символи - з металу, тканини, корінців, лікарських трав. Амулети називали Наузен. Залежно від значимості і розміру носили не тільки на зап'ясті, а й на шиї. Для носіння на руці використовували звичайний браслет з ниток з одним заговореним вузликом (на любов, удачу, здоров'я). Можна було носити тільки один вузол з одним бажанням на одному браслеті.

Нерідко стародавні слов'яни використовували амулети з червоних вовняних або шовкових ниток для лікування від хвороб. В такому випадку наговорювати вузлик на здоров'я. Талісман з вовняних ниток покликаний стати помічником в одужанні. Зав'язуючи вузлик, шепотіли наклепи ( «Вузлик, допоможи, хвороба мою прожени»).

Щоб захистити існуючі відносини, залучити удачу в любовних справах, також потрібно було знати, як зробити оберіг з червоної нитки. Такий амулет використовували незаміжні дівчата для носіння на лівому зап'ясті, щоб швидше зустріти другу половинку і поєднуватися шлюбними узами. А ось дівчата в шлюбі носили його на правому зап'ясті. Вони вірили, що він захистить родину і відносини від скандалів і розладу. Застосовувалися різні види талісманів, зав'язуючи не один, а кілька вузликів, вплітаючи і нитки інших кольорів. Вони вважали, чим складніший і витіюватий вузлик, тим потужніше захист, оскільки недобрі сили не зможуть його розв'язати і заподіяти людині шкоди.

Вплетення ниток інших квітів збільшує магічні властивості

Самостійне виготовлення оберега

Оберіг червона нитка на зап'ясті як зробити? Багато сувенірні лавки пропонують придбати такий амулет. Але краще червоний нитяний браслет сплести своїми руками, заряджаючи його позитивною енергетикою. Роблячи подарунок у вигляді талісмана, потрібно насичувати його позитивними думками, думаючи про те, кому він призначений.

Як зробити браслет правильно, щоб він служив не тільки красивим прикрасою, але і захистом? Необхідно придбати клубочок вовняний червоної нитки. Важливо, щоб вони були міцними, щоб при тугому затягуванні вузликів не порвати. Цей клубочок не можна показувати стороннім очам, ділитися нитками. Також не можна нікому розповідати про те, що плануєте зробити особистий захист для кого-небудь. Звичайно, зав'язувати самостійно на зап'ясті вузлик проблематично. Тому можна попросити про допомогу людини, якій повністю довіряєте (краще кровного родича або дружина). Ця людина повинна відчувати любов і дружелюбність.

Важливо для себе визначитися, для чого заряджати талісман, виготовлений власноруч. Якщо виготовляється оберіг для захисту, важливо при його плетінні читати захисну молитву. Якщо робиться талісман для швидкого одужання, читається молитва за здоров'я.

Рекомендується почати плетіння опівночі. Перед тим як приступити до роботи, потрібно опустити відрізаний шматочок нитки в стакан зі святою водою. Нехай постоїть кілька хвилин. Запалити свічки. Зав'язувати сплетені ниточки, обв'язуючи вузлики. Всього їх може бути до семи. Обрана заздалегідь молитва або наклеп налічується на кожен вузлик. Можна попросити про допомогу і про захист своїми словами. При виготовленні амулета, можна додатково вплести в нього символи, які посилюють його дію (корінці, засушені лікарські трави).

Молитву необхідно начитувати на кожен вузлик

Кольорове наповнення амулета

Традиційно червоний браслет носять в якості особистого захисника, щоб залучити любовні відносини, здоров'я, в якості захисника від недобрих помислів. Дозволяється переплести і інші кольори, щоб посилити магічну дію. Але не більше трьох колірних рішень:

  • зелена - символізує фінансовий успіх;
  • фіолетова - захист від аварій, нещасних випадків;
  • блакитна стане помічником у розвитку творчих здібностей;
  • біла - принесе удачу в запам'ятовуванні інформації, полегшить процес навчання.

Після того як вузли зав'язані, нитки обрізають і спалюють. Клубок не застосовувати ні для будь-яких інших цілей, заховати його подалі від сторонніх.

Якщо раптом талісман порветься, не варто лякатися. Це знак того, що він відвів біду і прийняв на себе удар. Можна просто зробити новий браслет, діставши з потайної місця вовняний клубочок.

Як зробити браслет правильно, щоб він служив не тільки красивим прикрасою, але і захистом?