Полезные материалы

Який пляжну парасольку від сонця краще купити для заміського відпочинку?

Збережіть статтю для себе або поділіться нею в улюблених соц.сетях:

Який пляжну парасольку від сонця краще купити для заміського відпочинку Який пляжну парасольку від сонця краще купити для заміського відпочинку?

C настанням літа люди починають замислюватися про те, як захиститися від палючого сонця під час денних прогулянок. Особливо це актуально для любителів літнього природного відпочинку або для людей, які відправляються влітку «в теплі краї». Та й взагалі, якщо ви не збираєтеся просидіти всі літні місяці під дахом будинку, то купити парасольку пляжний для вас має бути пріоритетним завданням. Ці конструкції ефективно захищають від палючого сонця, а деякі моделі додатково можуть захистити від дощу і вітру, якщо прогнози вказують на мінливу погоду. Плюс до всього, можна придбати парасольку з протівомоськитнимі сітками, які надійно захистять вас від усіх комах.

Зауважу, що багатофункціональні парасольки, як правило, носять не переносний, а стаціонарний характер, используясь в кафе, ресторанах, на пляжах готелів, на дачах і т.д. Що ж стосується легких і компактних складних конструкцій, що продаються в інтернет-магазинах за нижчою ціною, то вони більш зручні для пляжного відпочинку, коли відпочиваючі беруть їх під пахву і відправляються до моря. Далі розглянемо, як вибрати правильний жіночий і чоловічий парасольку від сонця і дощу.

Матеріал виготовлення

Матеріал - головна характеристика, яку потрібно брати до уваги, вибираючи парасолю від сонця пляжний. Мова йде не тільки про матеріал купола, а й про матеріал каркаса. Поблизу великих водойм рідко буває повний штиль. Навіть на лісовій галявині біля річки вітер - не виняток. І якщо матеріал каркаса буде ненадійний, то чергового пориву вітру конструкція просто не переживе. Керуючись відгуками, найнадійнішим матеріалом визнаний сталевий каркас з титановим напиленням. Конструкції з посиленими спицями зі скловолокна також демонструють відмінні результати. А ось легкий алюміній і вже, тим більше, пластик, прослужать вам не більше тижня. Що стосується матеріалу для купола, то це, як правило, бавовна або сатин, з водовідштовхувальним просоченням. Також, може зустрітися міцніший варіант з поліестеру з покриттям з поліаміду. Якщо ви забудете, як називається цей матеріал, просто пам'ятайте про те, що зовнішній вигляд поліестрового купола буде трохи гірше, зате якість істотно вище, ніж у сатину і бавовни. По можливості, потрібно вибирати конструкцію з повітропроникним куполом, який дозволить без проблем переносити навіть найспекотніші дні.

Діаметр купола

Вибираючи дачний або пляжну парасольку від сонця, зверніть увагу на діаметр куполу. Мінімальний діаметр стандартного парасольки - 1,8 метра, чого вистачить для комфортного розміщення одного або двох чоловік. Що ж стосується вашого варіанту, то потрібно орієнтуватися на те, скільки людина буде сидіти під складною конструкцією. Якщо у вас велика компанія, то має сенс взяти парасольку з куполом 3 м, який буде дешевше, ніж дві конструкції по 1,8 метрів. У той же час, якщо сім'я невелика, брати великі пляжні парасольки не варто, оскільки вам буде просто незручно їх носити через велику вагу.

Кут нахилу

Оскільки сонце не стоїть на місці, тінь під парасолькою має властивість переміщатися. І щоб не доводилося нахиляти всю конструкцію, виробники нерідко випускають моделі з можливістю регулювання кута нахилу одного тільки купола, для чого передбачено наявність спеціального механізму на ніжці. Кут нахилу дозволить захиститися не тільки від сонця, але і від вітру, без нахилу підстави і виймання ніжки з піску (ґрунту). Пам'ятайте, що механізм нахилу - це, свого роду, слабка ланка конструкції, тому він повинен бути максимально надійним. Своїми руками ремонт таких механізмів провести практично неможливо.

Підставка

Надзвичайно корисне пристосування, що дозволяє користуватися парасолькою в будь-якому місці, навіть якщо увіткнути його просто нікуди. Установка конструкції з підставкою-власником - зручний і легкий процес. Підставка характеризується плоскою формою і порожнистої внутрішньою частиною, що дозволяє наповнити її піском або водою для більшої стійкості садової або пляжної конструкції.

чохол

Цей аксесуар вам знадобиться для транспортування і зберігання вашої покупки. Якщо ви плануєте часто переносити парасольку з місця на місце, переконайтеся в тому, що чохол забезпечений ручкою для транспортування.

можливість провітрювання

Якщо у вуличного парасольки є отвір для провітрювання, це буде йому тільки в плюс. Отвір не тільки гарантує хорошу циркуляцію повітря, а й підвищить такий параметр, як опірність поривом вітру.

бічна ніжка

Зручності конструкції додасть так звана «бічна ніжка», що дозволяє куполу перебувати в підвісному стані. Чесно кажучи, у продажу такі парасолі зустрічаються рідко. Їх частіше використовують для ресторанів, для кафе, для дачі та на пляжах, де вони встановлюються в стаціонарне положення. Та й вартість таких конструкцій, як ви розумієте, на порядок вище.

Правила використання парасольки

- Головне - встановити конструкцію в міцне і надійне становище. Різкі пориви вітру, які нерідкі для пляжів, вивертають парасольку з грунту і піску, після чого ви будете довго ганятися за ним, вибачаючись перед зачепленим людьми.

- Установка повинна проводитися під нахилом, причому проти напрямку вітряних поривів. Ніжку потрібно міцно зміцнити в землі, закріпивши її спеціальною підставкою.

- Вийнявши парасольку з землі, перевірте його на предмет затрималася вологи або піску. Особливу увагу приділіть механізмам складання, які можуть швидко зіпсуватися від подібних засмічень. Це ж правило застосовується до інших вуличним конструкцій, в тому числі до похідних наметів.

- Конструкція миється вологою мочалкою, яку змочують в легкому мильному розчині. Після миття парасольку потрібно гарненько просушити. Не рекомендується проводити сушку в повністю розкритому положенні!

Інші товари для дачі:

садові парасольки

Гамаки

шезлонги