Полезные материалы

Як правильно чистити аксесуари для волосся

  1. Гребінці та щітки
  2. Прасування та плойки
  3. аксесуари
  4. кращий засіб

Всі предмети, які беруть участь у догляді за волоссям, повинні обов'язково бути чистими. Інакше просто неможливо підтримувати ідеальний стан волосся і зачіски в цілому.

Гребінці та щітки

Дуже важливо навчитися правильно чистити щітки і гребінці. Для початку заберіть все застрягли в ній волосся. Тепер візьміть стару зубну щітку і акуратно промийте гребінця з невеликою кількістю шампуню. Мити гребінця потрібно не рідше, ніж раз в один-два тижні. Адже вони збирають пил і жир зі шкіри голови, а також укладальні кошти, що шкодить не тільки гребінці, а й вашому волоссю.

Дерев'яні щітки і гребінці від мокрого чищення можуть швидко зіпсуватися, їм показаний тільки сухий догляд - видаліть бруд сухий зубною щіткою, а потім протріть зубчики ватним диском, змоченим в спирті, або вологою серветкою.

Всі інші (гумові та пластмасові) після чищення щіткою замочіть в ємності з водою і шампунем на 5-7 хвилин, щоб бруд трохи відійшла. Замість шампуню можна використовувати засіб для миття посуду.

Переконайтеся, що ви видалили всі забруднення, перш ніж приступити до просушування. Сушити гребінця потрібно на бавовняному або лляному рушник зубчиками вниз.

Щоб чистка не перетворювалася в проблему, намагайтеся видаляти волосся з її зубців кожен день - ну або як мінімум через день. Втім, це не означає, що промивати гребінець не потрібно.

Якщо пластини прасок і плойок сильно загразнени, вони не прогріваються рівномірно, що може зашкодити волоссю.

Прасування та плойки

Закінчивши з гребінцями, переходимо до приладів для укладання волосся. У цю категорію потрапляють плойки, прасування для волосся, а також термобігуді. Якщо пластини прасок і плойок сильно загразнени, вони не прогріваються рівномірно, що може зашкодити волоссю.

Перед початком очищення переконайтеся, що прилад теплий. Але не гарячий і не холодний. Якщо він холодний, включите його на кілька хвилин, а потім вимкніть і дайте охолонути, щоб на дотик він не був гарячим. Не забудьте висмикнути шнур з розетки.

Видалити всю грязь можна за допомогою м'якого рушники, змоченого в теплій воді. Головне, щоб рушник не подряпало поверхню пластин. При цьому їх тепло саме прискорить чистку. Якщо ви чистите плойку або використовуєте праску для підкручування волосся, необхідно протерти прилад повністю, а не тільки внутрішні поверхні.

Особливо стійкі забруднення приберіть ватяним тампоном, змоченим в спирті. Після закінчення чищення витріть пристрій чистою і сухою тканиною, і обов'язково просушіть на повітрі перед використанням.

Користуватися вологим приладом ні в якому разі не можна. Він може пошкодити ваше волосся.

В ідеалі прасування та плойки варто чистити після кожного використання.

Термобігуді чистяться легко - їх можна потримати в теплій воді з мильним розчином, потім сполоснути і обов'язково дати повністю просохнути.

Термобігуді чистяться легко - їх можна потримати в теплій воді з мильним розчином, потім сполоснути і обов'язково дати повністю просохнути

аксесуари

Різні гумки і шпильки допомагають нам робити різні зачіски і просто збирати волосся. Однак з часом вони забруднюються. Ви могли спати з ними або робити прибирання, тому час від часу їх необхідно очищати. Це досить просто зробити.

Наповніть невелику миску теплою водою і додайте трохи шампуня. Помістіть туди свої аксесуари і залиште їх на кілька хвилин. Акуратно промийте кожен предмет, видаляючи жир і бруд. Потім просто промийте всі аксесуари чистою водою.

кращий засіб

Відмінний засіб очищення пристроїв по догляду за волоссям - білий оцет. Досить розпорошити трохи білого оцту на вимагає очищення предмет, а потім протерти чистою ганчіркою. завдяки антибактеріальним властивостям білого оцту ви швидко і легко видаліть хвороботворні бактерії з інструментів. Щоб полегшити розпорошення, налийте оцет в пляшечку з пульверизатором.