Полезные материалы

Фокуси з мотузками

  1. Звільнитися з заплутаних мотузок
  2. Фокус вузлик в сірниковій коробці
  3. Фокус зникаючий вузол
  4. Фокус петелька і палець
  5. Фокус вузол на мотузці одним рухом
  6. Фокус мотузка в пляшці
  7. Фокус мотузка, що проходить крізь тіло

Фокуси з мотузками, як правило, нескладні і добре підійдуть для дітей, тому що крім основного призначення фокуса - викликати здивування, вони допомагають дітям розвивати просторове мислення. Зацікавившись фокусом, дитина може захотіти повторити його самостійно і поблизу поекспериментувати з вузликами і мотузочками. Головне щоб мотузка не виявилося занадто тонкою. Адже зав'язувати і розплутувати вузлики на тонкій нитці проблематично навіть для дорослих.

Звільнитися з заплутаних мотузок

Для цього фокусу з мотузкою будуть потрібні два учасники-добровольця і ​​дві мотузки. Зв'яжіть руки двох учасників. Кожного своєї мотузкою так, що б мотузки перетиналися. Хоча, руки кожного учасника пов'язані своєю мотузкою, через те що мотузки перетинаються, добровольці не можуть далеко відійти один від одного. Орієнтовна схема приведена на малюнку нижче.

Орієнтовна схема приведена на малюнку нижче

Тепер треба запропонувати двом пов'язаним добровольцям звільнитися від "прихильності" один до одного. Швидше за все, просто їм швидко зробити це, не перерізаючи мотузку, у них це не вийде. секрет фокуса досить простий. Швидко "розділити" двох учасників можна в такий спосіб. Спочатку слід просунути середину однієї мотузки під петлю на зап'ясті іншого учасника, утворену інший мотузкою. На схемі вище ця дія позначено пунктирною лінією. Потім кисть цього учасника потрібно провести всередину петлі просунути мотузки. Учасники вільні один від одного.

Фокус вузлик в сірниковій коробці

Для цього фокусу нам знадобиться одна мотузка або шнурок і сірникову коробку, точніше його зовнішня частина. схема фокуса приведена на малюнку нижче. Зауважте мотузку вузлом навколо сірникової коробки. Лівий кінець мотузки пропустіть крізь отвір сірникової коробки. Зніміть з коробка вийшов "вузол" і помістіть його всередину сірникової коробки. Розтягніть кінці мотузки в сторони, і вузол зникне в сірниковій коробці.

Розтягніть кінці мотузки в сторони, і вузол зникне в сірниковій коробці

Фокус зникаючий вузол

Для цього фокусу потрібна тільки мотузка або шнурок. Посередині мотузки зав'яжіть звичайний вузол, але не сильно, але сильно не затягуйте його. Обидва кінці мотузки з вузлом зв'яжіть між собою, що б вийшло кільце. Злегка розтягнувши звичайний вузол посередині мотузки, надіньте його на великі пальці рук і різко розведіть руки в сторони. На очах у глядачів цей вузол зникне, незважаючи на те, що сама мотузка залишається пов'язаної в кільце.

На очах у глядачів цей вузол зникне, незважаючи на те, що сама мотузка залишається пов'язаної в кільце

Секрет фокуса зникаючий вузлик полягає в тому, що насправді вузол нікуди і не зникає. У той момент, коли ви розтягує вузол пальцями, він переміщається і змикається з іншим вузлом тим, яким пов'язані кінці мотузки. З боку два розташованих поруч вузла легко прийняти за один, тому глядачам, яким показують цей фокус , Здається, що цей вузол зник.

Фокус петелька і палець

Для фокуса "петелька і палець" буде потрібно шнурок або шматок мотузки довжиною близько метра. З мотузки складіть на столі дві подвійні петлі, які за формою нагадують цифру вісім. Схематично розташування мотузки наведено на малюнку нижче зліва (під номером №1). Тепер якщо поставити палець в одну з петель (вона позначена на схемі плюсом) і потягнути вільною рукою кінці шнурка, то мотузкова петля обів'є палець. Якщо виконати те ж саме з другою петлею, яка позначена мінусом, то петля неможливо захопить пальця, мотузка як би зісковзне з пальця.

Якщо виконати те ж саме з другою петлею, яка позначена мінусом, то петля неможливо захопить пальця, мотузка як би зісковзне з пальця

Тепер ми знаємо, що одна петля "справжня" - обвиває мотузку навколо пальця, а друга "фальшива". запропонуйте глядачам фокуса вгадати де яка, попередньо розклавши склавши на столі петлі з мотузки. Але от прикрість, в яку б петлю глядачі не ставили палець, мотузка зісковзує з нього, всі спроби зазнають невдачі.

секрет фокуса "Петелька і палець" полягає в тому, як в першому і другому випадку ( для фокусника і для глядачів) складаються з мотузки петлі. Якщо розташувати мотузку, як ми описували вище, згідно зі схемою зліва під номером один, одна з петель, позначена плюсом, обов'язково оповиться навколо пальця. Коли мотузка розкладається для глядачів, то фокусник робить це так, як показано на малюнку справа під номером два. Обидві петлі вийдуть "фальшиві" і навколо пальця не оповиться жодна з них. Різниця в схемі зроблених фокусником петельок глядач, незнайомий з секретом фокуса, навряд чи помітить.

Фокус вузол на мотузці одним рухом

Для цього фокуса знадобиться довга мотузка. Візьміть мотузку однією рукою, як показано на малюнку. Своїм нижнім кінцем мотузка повинна стосуватися підлоги. Піднімаючи мотузку вертикально вгору, різко вдарте вказівним пальцем в самий її центр. Мотузка пройде навколо руки, і на ній зав'яжеться справжній вузол.

Фокус мотузка в пляшці

Фокусник показує глядачам порожню пляшку (краще, щоб пляшка була зроблена з темного скла) і шматок білизняний мотузки довжиною близько метра. Фокусник перевертає пляшку шийкою вниз і вставляє в неї мотузку. Після цього фокусник відпускає мотузку, і вона не вислизає з пляшки! фокусник пропонує проробити подібний трюк глядачам. Але у них, звичайно, нічого не виходить.

Секрет фокуса мотузка в пляшці полягає в тому, що перед тим як вставити мотузку в пляшку ви непомітно складаєте кінчик мотузки вдвічі або втричі, як показано на малюнку справа.

Фокус мотузка, що проходить крізь тіло

Фокусник бере мотузку і завівши руки за спину показує глядачам два кінця мотузки через свою спини. Після цього фокусник тягне за обидва кінці мотузки і, показуючи значне зусилля, в кінцевому підсумку показує глядачам мотузку, тримаючи її в двох руках прямо перед собою. У глядачів складається враження, що мотузка пройшла крізь тіло фокусника.

Секрет фокуса мотузка, що проходить крізь тіло простий як і сам фокус. Для цього фокусу вам знадобляться просто дві однакові на зовнішній вигляд мотузки. Першу мотузку ви завчасно обертаєте навколо тіла, тільки, навпаки, навколо живота і кінчики мотузки стирчать ззаду, невидимі глядачам. Мотузку, яку ви обернули навколо себе заздалегідь треба заховати під ремінь брюк або шортів, як на малюнку зліва. Далі, показуючи фокус, ви берете іншу мотузку, показуєте глядачам, звертаєте в клубок і забираєте руки за спину, нібито для того, що б обмотати себе цій мотузкою. Насправді ви просто забираєте цю мотузку в задню кишеню брюк. Потім беретеся за кінчики заздалегідь заготовленої мотузки, які стирчать у вас за спиною з штанів, і починаєте її повільно витягати. У глядачів складається враження, що мотузка проходить через ваше тіло. Це дуже простий, але дуже ефектний фокус. А найголовніше, такий фокус легко можуть показувати діти .