Полезные материалы

Одяг майбутнього

Деякі виробники одягу оснащують свої куртки датчиками стеження за станом здоров'я і інший електронікою. Такі функції, безумовно, цікаві, але більшість споживачів чекають від одягу вельми банальну річ - їм важливо, щоб вона гріла на холоді і освіжала в спеку. Благо, деякі команди дослідників відмінно про це знають - так, наприклад, дослідники з Університету Меріленда (UMD) розробили адаптується під температуру матеріал, з якого можна зробити відмінні спортивні футболки.

Читати далі

Здається, в майбутньому не залишиться жодного предмета, що не оснащеного «розумними» функціями. Якщо близько 20 років люди були в захваті від кишенькових комп'ютерів, то тепер їх не здивувати навіть «розумної» одягом. Можливо, хоч якісь емоції викличе винахід компанії Wiliot - вона створила тонкий Bluetooth -чіпом, який можна використовувати як етикетку для продаваної одягу. Творці вже придумали купу варіантів використання незвичайних етикеток: від створення рекомендацій щодо вибору одягу до захисту від крадіжок.

Читати далі

Китайські школи вже зараз відстежують розташування учнів через оснащену чіпами «розумну форму». У кожному комплекті одягу - по два чіпи, які розташовуються на плечах. Саме вони і дозволяють дізнатися, коли учень входить до школи або виходить з неї. Крім того, використовується також елемент технології розпізнавання осіб, що визначає, чи свою форму надів школяр. Якщо учень побажає залишити школу в навчальні години, то пролунає сигнал.

Читати далі

На сьогоднішній день основним чинником, що стримує розробку розумної одягу і переносної електроніки, є відсутність легких, універсальних і при цьому довговічних джерел живлення, адже традиційні літій-іонні акумулятори для цих цілей не підходять. Але зовсім скоро все може змінитися завдяки розробці вчених з Массачусетського Університету в Амхерсті. Вони розробили метод створення системи зберігання енергії, який легко інтегрується в одяг шляхом «вишивання елементів живлення».

Читати далі

Розвиток сучасних технологій зачіпає не тільки сферу електронних пристроїв та інший «хайтек», а й цілком буденні речі. Наприклад, одяг. Зовсім недавно фірма Fast Company випустила першу в світі куртку із застосуванням графена, який раніше для цих цілей практично не використовувався. Причому інноваційний матеріал в даному випадку застосовується не тільки заради того, щоб виділитися на тлі конкурентів, але і для зігрівання, охолодження користувача і деяких інших корисних властивостей в залежності від ситуації.

Читати далі

На цьому тижні Tommy Hilfiger представили нову лінійку одягу з вбудованими трекера. Мова зовсім не про розумної одязі , Яка буде стежити за вашою активністю і доносити повідомлення. «Технологія розумних чіпів» від Tommy Hilfiger стежить за тим, як часто ви носите елемент одягу і де.

Читати далі

Як відомо, хороша спортивна взуття повинна бути не тільки зручною, але і добре вентильованої. При цьому обмін речовин у кожної людини різний, що впливає на всі процеси життєдіяльності, тому в однаковій ситуації люди пітніють по-різному. А піт є сприятливим середовищем для розвитку грибків і хвороботворних бактерій. Як же бути? Шити індивідуальну взуття кожному? Зовсім не обов'язково, адже фахівці Массачусетського технологічного інституту ( MIT ) Спільно з виробником спортивних товарів Puma випустили кросівки, вентиляцію в яких контролюють особливі бактерії.

Читати далі

Чи багато у вас гаджетів, які ви постійно носите з собою? Напевно крім смартфона у більшості є як мінімум фітнес-браслет або розумні годинник, планшет і ще що-небудь. І кожен цей прилад необхідно заряджати, що робить пристрої не такими вже й мобільними. Але, погодьтеся, було б здорово, якби ми лише поклали смартфон в кишеню - і він почав би заряджатися. У майбутньому таке цілком можливо завдяки групі вчених з Токіо, які створили найтонші і в той же час еластичні сонячні батареї.

Читати далі

З розвитком технологій з'являється все більше так званої «розумної» одягу. З одного боку, подібні елементи гардероба можуть виявитися непотрібними масовому споживачеві. Інша справа - винаходи, покликані допомогти тим, чия служба пов'язана із врятуванням життя. Саме такий девайс представили співробітники компанії Nokia : Високотехнологічну куртку зі змінними модулями, яка може поліпшити роботу поліцейських, пожежників і представників інших професій, відповідальних за здоров'я та безпеку людини.

Читати далі

Щопонеділка в новому випуску «Новин високих технологій» ми підводимо підсумки минулого тижня, говоримо про найбільш значущих і важливих подіях, ключових відкриттях і цікаві винаходи
Щопонеділка в новому випуску «Новин високих технологій» ми підводимо підсумки минулого тижня, говоримо про найбільш значущих і важливих подіях, ключових відкриттях і цікаві винаходи. На цей раз мова піде про розумного светрі від Samsung , Гіперзвукових авіалайнерах і багато іншого! Приємного перегляду!

Читати далі

Будь-яке взуття, а особливо спортивна, досить швидко зношується. Причому матеріал, з якого виготовлена ​​підошва, не так і важливий. Каучук, гума або навіть встановлені металеві набійки рано чи пізно приходять в непридатність. Але що буде, якщо при виготовленні підошви використовувати один з найміцніших матеріалів на планеті, графен? Як стверджує редакція видання Phys.org, вийдуть практично вічні кросівки.

Читати далі

Тільки уявіть собі одяг, яка в залежності від умов навколишнього середовища здатна і зігрівати людини, рятуючи від холоду, і охолоджувати, в разі, якщо на вулиці дуже жарко. Але одяг цю складно уявити без правильної тканини , А саме таку тканину створили вчені з Стенфордського університету. Двосторонній нанопористий поліетилен з вуглецевим шаром і мідним напиленням посередині відкриває перед виробниками одягу найширші можливості.

Читати далі

Згідно з даними офіційної статистики, можна з'ясувати досить лякаючий факт: в середньому кожне п'яте ДТП в світі відбувається з вини водіїв, які відчувають сонливість або ж заснули за кермом. Для того щоб запобігти цьому, придумано досить багато різноманітних приладів. Але недавно фахівці американського автоконцерну Ford спільно з інженерами фірми GTB представили, мабуть, саме високотехнологічний пристрій - кепку, яка не дасть водієві заснути за кермом.

Читати далі

Не доводиться сумніватися в тому, що в майбутньому високі технології дадуть нам можливість почати користуватися так званої «розумної» одягом. Але використання такого одягу не обмежена встраиванием сенсорів і датчиків для зчитування біометричної інформації. Наприклад, недавно вчені з Корнельського і Пенсільванського університетів представили новий вид камуфляжного матеріалу, який здатний змінювати колір, текстуру поверхні і навіть форму.

Читати далі

Сучасні системи навігації засновані на орієнтації приладів в просторі за допомогою інформації, отриманої від супутників GPS або ГЛОНАСС . Однією з проблем таких приладів є те, що вони можуть працювати далеко не завжди і сильно залежать від маси умов. Але недавно вітчизняні вчені з Сибірського федерального університету (СФУ) спільно з колегами з Національного дослідницького Томського політехнічного університету (ТПУ) розробили технологію, яка зможе визначати координати користувача без даних із супутників.

Читати далі

Група дослідників з Токійського університету недавно представила особливу сенсорну футболку, здатну реєструвати руху і навіть, як стверджують творці, поліпшити свої спортивні навички та навчитися керувати мотоциклом, автомобілем і навіть літаком.

Читати далі

Тренд на створення різноманітних «розумних» речей все більше набирає обертів. «Комп'ютеризація» звичних речей, без сумніву, робить наше життя простіше і зручніше, але різного роду переносну електроніку з легкістю можна забути вдома або втратити, чого не скажеш про одяг. Без неї з дому не виходить ні одна людина, тому вчені з Гарвардського університету розробили «розумну» тканину, яку можна використовувати для виробництва одягу. Цікаво те, що в тканина не вбудовано ніяких додаткових датчиків. Вона сама є «один великий датчик».

Читати далі

Щопонеділка в новому випуску «Новин високих технологій» ми підводимо підсумки минулого тижня, говоримо про найбільш значущих і важливих подіях, ключових відкриттях і цікаві винаходи
Щопонеділка в новому випуску «Новин високих технологій» ми підводимо підсумки минулого тижня, говоримо про найбільш значущих і важливих подіях, ключових відкриттях і цікаві винаходи. На цей раз мова піде про валізі Modobag, розумному розпізнавання голосу і багато іншого! Приємного перегляду!

Читати далі

Зараз складно здивувати кого-небудь черговим 3D-принтером. Багато подібні пристрої вже давно вміють друкувати складні і великі конструкції, деякі навпаки спеціалізуються на чомусь мініатюрному, а ось надрукувати скільки-небудь пристойний шарф або джемпер жодне з них не може. У Kniterate вирішили справити це непорозуміння і почали збір коштів на Kickstarter , щоб випустити «3D-принтер» для одягу .

Читати далі

Схоже, в майбутньому нам не доведеться гадати, як же одягнутися по погоді, щоб протягом дня нам не було занадто холодно або занадто жарко. Погодьтеся, дуже зручно: куртка сама змінює свої властивості в залежності від температури повітря. Звучить трохи фантастично, але, як повідомляє видання IEEE Spectrum, групі американських дослідників, які організували стартап Otherlab, вдалося створити тканину саме для таких цілей. Причому, що примітно: тканина змінює свою товщину без використання проводів і навіть елементів живлення.

Читати далі

Схоже, що створення Супертехнологічний одягу стане одним з головних трендів в індустрії моди в найближчим часом. Зовсім недавно ми повідомляли про те, що в Великобританії було представлено сукню з графена , Як надійшла ще більш цікава інформація. Група дослідників зі Швеції створила полотно для в'язання, що складається з електропровідних ниток. Фактично тепер, купивши пару клубків таких ниток, будь-який бажаючий за наявності відповідних навичок зуміє пов'язати себе екзоскелет.

Читати далі

Графен - матеріал, що представляє собою двовимірну модифікацію вуглецю товщиною всього в 1 атом, був отриманий більше 10 років тому в 2004 році Адамом Гейм і Костянтин Новоселовим, за що вони навіть удостоїлися Нобелівської премії. З тих пір незвичайний матеріал використовувався в самих різних технічних областях. Але ось про застосування графена в індустрії моди раніше нам чути не доводилося і, як повідомляє видання The Guardian, компанія Cute Circuit представила перше таке плаття зовсім недавно в англійському місті Манчестер.

Читати далі

Сьогодні ми представляємо вашій увазі 178-й випуск передачі # етоінтересно, в якому поговоримо про значущі винаходи 2016 року
Сьогодні ми представляємо вашій увазі 178-й випуск передачі # етоінтересно, в якому поговоримо про значущі винаходи 2016 року. А саме мова піде про шини Eagle 360, кросівках Nike Hyperadapt, навушниках AirPods та інших. Приємного перегляду!

Читати далі

Багато хто з нас відчуває біль, вколовшись голкою, або кислий смак, коли смокчуть лимон, але вчені розуміють набагато менше про те, як на нас впливає те, що ми бачимо
Багато хто з нас відчуває біль, вколовшись голкою, або кислий смак, коли смокчуть лимон, але вчені розуміють набагато менше про те, як на нас впливає те, що ми бачимо. Тому що бачити - це куди більш складна діяльність. Вона включає форму, розмір і колір в тривимірному контексті з множинними асоціаціями, які змінюються з плином часу.

Читати далі

Два кмітливих хлопця з США винайшли рукавички, які можуть допомогти німим людям спілкуватися з тими, хто не знає мови жестів
Два кмітливих хлопця з США винайшли рукавички, які можуть допомогти німим людям спілкуватися з тими, хто не знає мови жестів. Пристрій зчитує позиції рук і жести, після чого передає отриману інформацію через Bluetooth на комп'ютер. Потім, за допомогою спеціальних алгоритмів, аналогічних тим, що використовують деякі голосові помічники, програма аналізує отримані дані і перетворює їх в звуки, шляхом пошуку відповідностей в своїй базі даних.

Читати далі

Ми постійно носимо на собі безліч пристроїв, що виконують різні функції
Ми постійно носимо на собі безліч пристроїв, що виконують різні функції. Смартфон, аудіоплеєр з навушниками (а деякі і з невеликим підсилювачем), портативна ігрова консоль, ноутбук, фітнес-браслети, розумні годинник ... Все це доводиться вішати на шию, носити на зап'ясті, розпихати по кишенях сумок та одягу. А як щодо самого одягу? Коли ж вона стане настільки просунутою, що дозволить нам замінити частину носяться з собою гаджетів на щось більш зручне?

Читати далі

Щопонеділка в новому випуску «Новин високих технологій» ми підводимо підсумки минулого тижня, говоримо про найбільш значущих і важливих подіях, ключових відкриттях і цікаві винаходи
Щопонеділка в новому випуску «Новин високих технологій» ми підводимо підсумки минулого тижня, говоримо про найбільш значущих і важливих подіях, ключових відкриттях і цікаві винаходи. На цей раз мова піде про успішний старт «Протон-М», кросівках «HyperAdapt 1.0», гарнітурі PlayStation VR та багато іншого. Приємного перегляду!

Читати далі

виставка CES 2016 дозволяє безлічі компаній уявити всьому світу дивовижні винаходи і унікальні продукти, яких ви не зустрінете більше ніде. Французька компанія Digitsole, наприклад, продемонструвала публіці лінійку своєї розумної взуття . Не так давно ми разом з вами раділи появі на світ робочого зразка кросівок Nike з фільму «Назад в майбутнє». Але якими ще функціями можна наділити взуття майбутнього? Давайте подивимося, що ж нам пропонують інженери Digitsole.

Читати далі

Дослідники з Массачусетського технологічного інституту і фахівці з New Balance спільно розробили по-справжньому «дихаючий» матеріал. У той час як багато виробників одягу покладаються на хімічні рішення, проект bioLogic має на увазі наявність справжніх вентиляційних отворів в одязі, які відкриваються, коли людина пітніє.

Читати далі

Щопонеділка в новому випуску «Новин високих технологій» ми підводимо підсумки минулого тижня, говоримо про найбільш значущих і важливих подіях, ключових відкриттях і цікаві винаходи
Щопонеділка в новому випуску «Новин високих технологій» ми підводимо підсумки минулого тижня, говоримо про найбільш значущих і важливих подіях, ключових відкриттях і цікаві винаходи. На цей раз мова піде про астероїд, який пролетить повз Землю 31 жовтня, модульних годиннику Blocks, китайському дирижаблі Yuanmeng, кросівках з «Назад в майбутнє» Nike MAG і багато іншого. Приємного перегляду!

Читати далі

Як же бути?
Шити індивідуальну взуття кожному?
Але що буде, якщо при виготовленні підошви використовувати один з найміцніших матеріалів на планеті, графен?
А як щодо самого одягу?
Коли ж вона стане настільки просунутою, що дозволить нам замінити частину носяться з собою гаджетів на щось більш зручне?
Але якими ще функціями можна наділити взуття майбутнього?