Полезные материалы

Дивний палець безіменний

  1. Читайте про це докладніше в книгах Анастасії Нових

Все в світі має свою назву

Все в світі має свою назву. Будь-який предмет (навіть самий крихітний), будь-яке явище, будь-яка подія. А ось для однієї з частин тіла людини назва так і не придумали. І до сих пір називають безіменним. Так, саме так називають четвертий палець на людській руці. Дивно, чи не так? Пальців адже всього лише п'ять, і чотири з них мають своє ім'я. Так чому ж один з них обділений?

Може бути тому, що їм практично неможливо скористатися окремо від інших пальців? Їм незручно щось показати, підняти, взяти.

У нього немає ніякої самостійної функції. Хіба що крім носіння обручки. Знову питання - а чому для носіння кільця використовують саме цей палець, який не має навіть назви?

Знову питання - а чому для носіння кільця використовують саме цей палець, який не має навіть назви


Обручка надягають на безіменний палець коханої людини не тільки при реєстрації шлюбу в державній установі, але і в храмі, під час проведення церковного таїнства вінчання. І католики, і православні християни окільцьовують при цьому четвертий палець руки, тільки католики лівої, а православні правої.

Н а багатьох християнських іконах можна побачити цікавий жест, в який складені пальці зображеного святого - безіменний палець з'єднаний з великим, а всі інші пальці випрямлені. В одних джерелах цей жест означає благословення. Так завжди зображується правиця Господня. За іншою ж версією він означає початок звернення, промови. Таке трактування жесту можна дати на підставі опису константинопольського храму святої Софії, створеного Павлом Сіленціарія в 6 столітті нашої ери.


У такому контексті дуже цікава ікона Благовіщення Пресвятої Богородиці. На ній пальці Архангела Гавриїла, при зверненні Його до Діви Марії, складені саме в такому жесті. Тобто на іконі передається не благословення Марії, а саме звернення до неї з благою звісткою!

Цікавий факт - в мові для глухонімих таке складання пальців позначає букву «н», яка в слов'яно-арійської буквиць називається «наш» і означає щось дуже особисте, рідне для людини, характеризує його особливе внутрішній стан.

Повертаючись до теми носіння обручки на безіменному пальці, хочеться згадати про те, що в давнину люди вірили в те, що любов живе в серці людини, а з серця прямо в безіменний палець йде вена. Тому кільце при укладенні шлюбу надягали саме на цей палець, щоб воно, за допомогою прямого кровотоку, було пов'язане з місцем знаходження джерела любові.


І якщо вже міркування привели нас до згадки крові, то згадується той факт, що при взятті її на аналіз в переважній більшості випадків використовується, знову-таки, безіменний палець! Пояснюється це тим, що в ньому мало нервових закінчень, в тому числі і больових рецепторів, зате багато кровоносних капілярів, та й шкірний покрив на цьому пальці тонше (мабуть, через мінімального використання в побуті), а, отже, прокол швидший і менш болісний. Начебто все просто, і в той же час якась таємничість в ролі безіменного пальця присутній. Адже кров-то теж ох яка непроста рідина! До сих пір нікому так і не вдалося створити повний її аналог і як і раніше для переливання крові потрібні донори.

Надає загадковості безіменного пальця і ​​легенда про те, що він є чарівним цілителем. Знахарі, виготовляючи свої зілля, для перемішування інгредієнтів використовували виключно безіменний палець. Їм же вони здійснювали маніпуляції при проведенні обрядів зцілення і змов. У народі вважають, що будь-яка ранка швидше заживе, якщо провести по ній безіменним пальцем.

Ось такий от виявляється непростою цей палець, який не має навіть імені! І, повірте, у нього ще багато таємниць!

Популярна сучасна письменниця Анастасія Нових в своєму бестселері «АллатРа» дає приголомшливу інформацію на цю тему. Прочитавши цю книгу, ви дізнаєтеся, чим може обернутися для вас носіння кільця на безіменному пальці, які дива відбуваються при додаванні великого і безіменного пальців руки, і чому в Казахстані новонародженому немовляті замість материнських грудей в першу чергу дають посмоктати безіменний палець. Багато цікавого ви дізнаєтесь і про звичні, буденні речі, яким особливо і інтересу щось не надаєте, а вони, виявляється, не такі вже й прості і нешкідливі.

Клікайте на цитату з книги, розташовану нижче, і завантажуйте (абсолютно безкоштовно!) Книгу «АллатРа» та інші книги Анастасії Нових!

Читайте про це докладніше в книгах Анастасії Нових

(клікніть на цитату, щоб безкоштовно скачати книгу цілком): Посилання на книгу

(Sokrovennik)

Дивно, чи не так?
Так чому ж один з них обділений?
Може бути тому, що їм практично неможливо скористатися окремо від інших пальців?
Знову питання - а чому для носіння кільця використовують саме цей палець, який не має навіть назви?