Полезные материалы

Конкурси на весілля для гостей прикольні без тамади за столом

  1. Хто і як буде проводити конкурси
  2. Вимоги до конкурсів та ігор
  3. Ігри для гостей і молодят
  4. Найкращий тост
  5. Історія кохання
  6. фанти
  7. скажи побажання
  8. веселі сердечка
  9. Згадаймо прислів'я
  10. Сувора дружина і глечик
  11. Дай відповідь на питання
  12. Пологовий будинок
  13. Хто чим буде займатися в сім'ї
  14. Прикольний конкурс: як наречений задумав одружитися (відео)

Зміст статті

Хороший ведучий весілля може зробити незабутнім навіть звичайнісіньке захід. Але якщо з якихось причин він не був запрошений, то організувати для гостей прикольні конкурси на весілля за столом можна і без тамади. Зазвичай цю роль бере на себе хто-небудь з активних родичів або друзів. Потрібно тільки заздалегідь оцінити список запрошених людей. І придумати сценарій, спираючись на вік і склад гостей.

Хто і як буде проводити конкурси

Веселі весільні конкурси та ігри можна проводити як в банкетному залі, так і вдома. В тому і принадність подібного розваги, що воно не вимагає багато місця і дозволяє брати участь в ньому і тим гостям, які не любить рухливі розваги. При організації весілля без тамади зазвичай звертають увагу на такі моменти:

  • Довірити ведення весілля можна людині, яка добре знає молодят і їх найближче коло друзів і родичів. Необов'язково, щоб провідним став один зі свідків. Його участь може знадобитися в ході конкурсів та ігор.
  • На допомогу ведучому підбирається діджей або той, хто буде відповідати за музичну частину весільного банкету.
  • Заздалегідь продумується сценарій свята. У ньому визначається місце зустрічі молодих, поздоровлень від всіх гостей, частування за святковим столом, а також ігри та конкурси як рухомі, так і застільні.
  • Не варто ігнорувати розваги, які можна проводити, сидячи за столом. Вони дадуть перепочинок найактивнішим танцюристам, і стануть можливістю відзначитися для любителів інтелектуальних і прикольних конкурсів.

Вимоги до конкурсів та ігор

Вимоги до конкурсів та ігор

Паузи між танцями, проголошенням тостів і поглинанням смакоти з весільного столу прийнято заповнювати різними конкурсами, іграми, забавами. Частина з них проводиться за столом, коли гості, випивши і закусивши, готові до веселощів.

Готуючи різні розважальні моменти, які будуть проводитися за столом, потрібно дотримуватися таких важливих правил:

  • Вибирайте гри, які не потребують безлічі реквізиту. Гостям буде ніде його розмістити, і, крім того, деякі будуть продовжувати випивати і закушувати.
  • Не забувайте, що головні дійові особи на весіллі - самі молодята, тому гри і прикольні конкурси підбираються з ухилом в весільну тематику.
  • Конкурси та ігри не повинні бути занадто довгими. У цій справі дотримуйтеся прислів'я: стислість - сестра таланту. Затягнута і нудна гра змаже гарне уявлення про весілля і розчарує гостей.
  • Не проводьте відразу багато ігор. Потрібно постійно розбавляти їх танцями, рухомим веселощами і продовженням весільного банкету. А тільки помітили, що гості випили, наситилися і зараз почнуть нудьгувати, терміново пропонуйте забавний конкурс або смішну гру.
  • Чи не відсилайте його гостей, які не хочуть брати участь в іграх. На будь-якому заході обов'язково знайдуться люди, які вважають за краще спостерігати, а не брати участь у веселому дійстві.
  • Більш інтелектуальні конкурси проводите в першій половині весілля, тому що після рясних тостів деяким гостям будуть важко брати участь в певних розвагах. На другу половину краще залишити прикольні і рухливі ігри, а також танці.

Проводячи весілля без тамади, спостерігайте за реакцією молодят і гостей, і в разі відсутності інтересу скорочуйте нудну не сподобалася гру. І пам'ятайте, що весілля - це недитячий свято, після однієї-двох ігор молодятам і запрошеним давайте можливість потанцювати, поспілкуватися, відпочити.

Ігри для гостей і молодят

Не всі запрошені на весіллі хочуть і можуть весело гратися під музику. Частина гостей, особливо похилого віку, віддає перевагу більш спокійні розваги. Для них придумуються різні пісенні конкурси та ігри, беручи участь в яких можна залишатися на своєму місці за столом.

Найкращий тост

Найкращий тост

Після запальних танців гості не проти сісти за стіл і підняти келихи за здоров'я молодих. А щоб весілля не перетворювалася на нудне поглинання міцних напоїв, нашому активному організатору варто провести прикольний конкурс на кращий тост.

Така розвага не тільки порадує молодих і гостей, а й виявить самого красномовний з них, на якого в наступних іграх можна буде спертися в разі виникнення затримки.

Для ускладнення гри підбираються картки з написаними словами на тему сімейного життя: любов, вірність, немовля, горщик, брязкальце і інші. Під час чергового тосту, ведучий повинен раптово показувати кілька карток, а говорить буде зобов'язаний красиво вставити в свою вітальну промову зазначені слова. Оригінальні привітання від батьків ви можете знайти тут.

Історія кохання

Ведучий пропонує всім створити німий фільм про молоду пару. Заздалегідь пишеться текст про знайомство нареченого і нареченої, їх зустрічах, побаченнях, інтересах, зроблене пропозиції і весіллі. Текст має складатися з простих фраз, які легко було б показати дією, сидячи на стільці. Ведучий читає по черзі пропозиції, а гості по порядку зображують озвучений сюжет.

Головне, щоб в грі без тамади називалося безліч смішних дій, які гості повинні будуть зображувати.

Текст може бути приблизно такий: «Наша Ольга сиділа біля віконця і дивилася на вулицю. А в цей час вулицею проїжджав Олег на білому ... нет не коні, а Мерседесі. Ольга відразу закохалася в нього. А Олег, убитий красою дівчини, відразу зробив їй пропозицію. Та й як не зробити, адже вона вміла в'язати, полоти, готувати, плести, мотати, лаятися, ой, ні, лаятися наша Ольга не вміла. А як було не закохатися в Олега: він гарний, розумний, високий, а ще займався бодібілдінгом, копав город і грав на гармошці ».

фанти

фанти

Стара добра гра не втрачає з роками своєї популярності. Ведучий обходить гостей з коробкою, куди збирає з кожного запрошеного по одному предмету. Це може бути хустинку, гребінець, шпилька, тобто все те, що є в наявності під рукою. Потім пропонує кому-то діставати по одному фанту, а сам озвучує веселе завдання, яке повинен виконати власник фанта. Завдання можуть бути найрізноманітніші, і чим вони незвичніше, тим веселіше проходить гра.

Приклади завдань:

  • Які слова повинен говорити чоловік дружині, прийшовши додому о 2 годині ночі після веселої зустрічі з друзями?
  • Скажіть молодятам п'ять побажань, що починаються зі слів «Нехай у вас буде багато ...».
  • Зробіть комплімент і поцілуйте сусідку / сусіда зліва чи справа. (Після чого можна оголосити: а тепер як чесна людина ви зобов'язані одружитися / вийти заміж!)

скажи побажання

Всі гості по черзі повинні вимовити побажання молодій парі. Воно може бути і коротким. Той, хто задумався надовго, вибуває з прикольного конкурсу. Виграє той учасник, який останнім скаже приємні слова нареченому і нареченій. А самому красномовний гостю вручається приз - запрошення на золоте весілля молодої пари.

веселі сердечка

веселі сердечка

Гра для весілля без тамади підійде в тому випадку, якщо гості сидять за довгими столами. Для кожного столу готуються по дві пари сердець з картону: червоного і блакитного кольору. За командою ведучого гості починають передавати сердечка з рук в руки. Після раптової зупинки музики гості, в руках яких виявилося червоне сердечко повинні поцілуватися, а мають блакитне потиснути один одному руки.

Передавати сердечка один одному потрібно швидко, і тримаючи їх двома руками. А допомагати і задавати ритм буде весела музика.

Згадаймо прислів'я

Ведучий оголошує, що настав час долучитися до народної мудрості і згадати прислів'я про сім'ю, чоловіка, дружини. Гостям пропонуються відомі фрази. Ведучий зачитує початок прислів'я, а запрошені повинні її закінчити.

Чоловік та дружина - одна (сатана).

Сім'я вся купі, не загрожує і (хмара).

Для сім'ї і каша (гущі, солодше).

Хорошу дружину взяти, горя (не знати).

Чоловік без дружини, як гусак (без води).

Не відкладай роботу в довгий ящик, а одруження (на старість).

Подібних прислів'їв сьогодні безліч на різних сайтах. Складаючи список прислів'їв, враховується конкретна молода пара.

Сувора дружина і глечик

Сувора дружина і глечик

Для цього прикольного конкурсу, який можна провести без тамади, буде потрібно два однакових глечика або дві інших, але нерозпізнаних ємності. В одну наливається вода, а друга наповнюється цукерками і невеликими сердечками з фольги.

Ведучий оголошує, що наречена у нас любляча, вірна, найкрасивіша і так далі. Нагородите дівчину самими втішними епітетами. Але наречена також дуже строга і чоловіка буде виховувати ... ні, не ременем, це батьки його так виховували. А водою! Гостям демонструється глечик з водою. Ведучий пропонує нареченій список питань, які вона буде задавати своєму нареченому. І якщо той неправильно відповість на них, то доведеться застосовувати заходи виховання.

Питання можуть бути зі сфери відносин молодих:

  • Як називається вулиця, де ми з тобою зустрілися?
  • У скільки у мене закінчується робота?
  • Які цукерки я люблю?

Питання заздалегідь можна обговорити з нареченою. Якщо наречений відповів правильно, то ведучий або наречена можуть задати і коронний питання: як звуть батьків нареченої? Природно, наречений стане називати їх по імені-по батькові. Ось тут ведучий і оголошує, що він неправий, що тепер вони для нього тато і мама і перекидає у нього над головою глечик! Гості здригаються, але замість води, звідти ... висипаються цукерки і сердечка. Під час прикольного конкурсу ведучий непомітно міняє глечики. І на закінчення ведучий говорить, що наречена у них добра і буде не виховувати, а все життя любити і плекати чоловіка.

Дай відповідь на питання

Всі гості діляться на дві команди, наприклад, сидять по одну сторону стола - це перша команда, а сидять навпроти - друга. Заздалегідь готуються листочки з питаннями і відповідями. Фрази можуть бути загальними, що не відносяться ні до кого конкретно. Людина з першої команди читає питання, а з другої - відповідь. І так по черговості. Красу гри в тому, що питання і відповіді, призначені для чоловіків, можуть дістатися жінкам, і навпаки. Неможливо передбачити, що доведеться відповідати на поставлене запитання. В результаті виходять смішні фрази.

Питання можуть бути такими:

  • Чи любите ви високих чоловіків?
  • Скільки разів на тиждень ви не ночуєте дома?
  • Як часто ви п'єте ром і самогон?
  • Ви буваєте в публічному домі?

А відповідями будуть служити загальні фрази:

  • Ні в життя.
  • Тільки як в карти багато програю.
  • Коли вип'ю пару літрів горілки.
  • Обожнюю цю справу. І т.д.

Пологовий будинок

У цьому прикольному конкурсі беруть участь молодята, а за компанію можна запросити і свідків. Ведучий пояснює, що чоловік прийшов до пологового будинку до дружини, яка недавно народила. Але всередину його не пускає сувора вахтерка. Стільникові ще не винайшли. Кричати на подвір'ї не можна, немовлят налякаєш. Тому потрібно за допомогою жестів і міміки задати дружині питання, а та повинна на них також без слів відповісти. Після декількох фраз можна запропонувати молодятам відпочити, а продовжити конкурс свідкам.

Складність конкурсу в тому, що наречена повинна відгадати питання, який жестами задає їй наречений, і відповісти на нього.

Питання, які ведучий показує нареченому, можуть бути такі:

  • Як ти дорога?
  • Хто у нас, хлопчик чи дівчинка?
  • На кого схожий (схожа)?
  • Який зріст?
  • Яку вагу?
  • Ти мене кохаєш?
  • Що смачненького тобі принести?

Хто чим буде займатися в сім'ї

Гра для молодят. Заздалегідь готується безліч папірців, на яких записані сімейні обов'язки. Наприклад, «готувати їжу», «лежати на дивані», «гуляти з подружками», «народжувати дітей», «прати білизну» тощо. Всі записки поміщаються в мішечок. Ведучий оголошує, що настав час молодим розподілити між собою сімейні обов'язки. Наречений і наречена по черзі дістають папірці з мішка і зачитують їх вголос. Оригінально звучать в устах нареченого чисто жіночі обов'язки, і навпаки.

Прикольний конкурс: як наречений задумав одружитися (відео)

Прикольні конкурси на весілля для гостей за столом можна провести і без тамади. Така розвага урізноманітнює торжество, дасть можливість гостям відпочити від танців і їжі, зробить вечір цікавим і незабутнім.

У скільки у мене закінчується робота?
Які цукерки я люблю?
Якщо наречений відповів правильно, то ведучий або наречена можуть задати і коронний питання: як звуть батьків нареченої?
Скільки разів на тиждень ви не ночуєте дома?
Як часто ви п'єте ром і самогон?
Ви буваєте в публічному домі?
Хто у нас, хлопчик чи дівчинка?
На кого схожий (схожа)?
Який зріст?
Яку вагу?