Полезные материалы

Строкаті намиста кольору зелені з полімерної глини. Майстер клас.

Сьогодні керамічні намистини є центральною прикрасою всього самого модного і затребуваного стилю «бохо». І що тільки не роблять з цих чудових намистин собі майстрині: намиста, кольє, браслети, сережки, брелочки ...

Як створюються керамічні вироби, знає кожен з нас. Відмінно вимішати глина піддається термічній обробці - сушінні і випалу. Хто б міг подумати, що ще в давні століття винайдена керамічний посуд і прикраси доживуть до наших днів, і не просто доживуть, але стануть модним трендом. Сьогодні купити керамічні намистини в цьому інтернет-магазині не важко. Ці намистини є центральною прикрасою всього самого модного і затребуваного стилю «бохо». І що тільки не роблять з цих чудових намистин собі майстрині: намиста, кольє, браслети, сережки, брелочки ...

І головне, щоб прикрас було багато, щоб вони дзвеніли на вітрі, привертаючи до себе увагу перехожих. Стиль «бохо» молодіжний, розкутий, в одязі цього стилю людина відчуває себе часткою природи, тому що немає нічого синтетичного, тільки натуральні тканини і натуральні прикраси. Використовується все, що тільки можна отримати від Природи - солома, пір'я, шкіра, глина, каміння. Ви неначе обростаєте унікальними прикрасами з природних багатств.

Станьте представницею і прихильником стилю «бохо», нехай керамічні намистини прикрашають вашу одяг, красуються на зап'ястях і на щиколотках ніг. Це так красиво, так незвично, трохи нагадує знаменитий циганський стиль одягу, але в ньому набагато більше варіацій. Ви самі можете формувати забарвлення стилю, тут немає ніяких обмежень і перепон.

Важливо розуміти, що одяг повинен бути багатошаровим, вільної і тільки з натуральних матеріалів, а вже тут купити керамічні намистини або зробити їх самій - тут вже ви можете вирішувати самі. Важливо розуміти, що одяг повинен бути багатошаровим, вільної і тільки з натуральних матеріалів, а вже   тут   купити керамічні намистини або зробити їх самій - тут вже ви можете вирішувати самі Важливо просто вміти компонувати керамічні намистини. Зовсім не обов'язково робити кольє, браслети і намиста тільки з кераміки. Не варто поєднувати в одному виробі пластику, скло і кераміку. Це матеріали абсолютно різного походження, вони просто не узгоджуються між собою і не можуть гармонійно складати одне ціле. Кераміка досить крихкий матеріал, звертатися з виробами з кераміки потрібно особливо трепетно. Придивіться до бусинам з кераміки - це сама Природа прийшла в ваш будинок і тепер буде прикрашати вашу одяг. Керамічні намистини просто не можуть бути некрасивими, тим більше, що сучасні способи фарбування дозволяють отримувати вироби самих різних відтінків. Сьогодні ми будемо робити намистини своїми руками з полімерної глини.

Нам буде потрібно:

  • робоча поверхня з рівною гладкою поверхнею;
  • запікаємо полімерна глина;
  • гострий ніж;
  • зубочистка;
  • вощений шнур;
  • ювелірний тросик;
  • плоскогубці;
  • колечка, концевики, замочок і ланцюжок.

У роботу пускаємо не тільки залишки пластики, а й різні намистини. Бажано підібрати кольори в подібній гамі для гармонійного поєднання.

Спочатку розімніть грудочки глини. Деякі шматочки можете змішати до однорідного кольору. Розкачайте їх в однакові по довжині ковбаски.

Потім перекрутити отримані ковбаски і в результаті отримаєте одну ковбаску з смужками різної ширини. Можна розгортати довше, тоді отримаєте більш дрібний візерунок, а можете зупинитися раніше і отримаєте великі смуги.

Накрутите кілька ковбасок різних колірних поєднань і товщини. Викладіть їх на робочу поверхню і наріжте на шматочки приблизно однакового розміру.

А тепер з кульок накатав намистинки.

У кульках виконайте отвори за допомогою зубочистки. Вони повинні бути такого розміру, щоб зміг пройти шнур. Для об'єднують намистин знадобиться більш товста шпажка, щоб могли пройти кілька шнурів. Далі, запікаємо згідно з інструкцією до полімерної глини.

Для складання бус нам знадобляться вощені шнури відповідного кольору, їх теж можна вибрати кілька різних відтінків.

Коли намистини запекутся і охолонуть, відсортуйте їх за кольорами - поєднуємо темні і світлі, яскраві і пастельні тони.

Тепер найцікавіше, починаємо збірку. Визначте довжину майбутніх бус і додайте ще 15-20 см на вузлики. Виміряйте довжину шнура без намистин, після складання першої нитки перевіряємо готову довжину і коригуємо довжину інших шнурків, тоді відходів шнура буде менше. Залиште вільний кінець вощеного шнура довжиною приблизно 5-6 см і зав'яжіть вузлик, потім надіньте ще намистину і зав'язуємо ще один вузлик. Приблизно через рівну кількість дрібних намистин, наберіть що об'єднує велику намистину.

Якщо ви хочете отримати більш об'ємні намиста, то можна практично не використовувати об'єднують елементи, залишивши їх тільки на кінцях.

Наступний шнур протягуємо через що об'єднує намистинку, не забуваємо періодично чергувати різні намистини і кольору. В результаті у мене вийшло п'ять шнурів. Потім я зібрала дрібні намистинки, які підходять під колір намистин з пластики. Зберіть їх в дві нитки на ювелірний трос. Кінці закріпіть спеціальними намистинами за допомогою плоскогубців.

Закріпіть один кінець бус за допомогою спеціального концевика для біжутерії. Попередньо підрівняйте довжину шнурів. Нитки бісеру пропустіть між шнурами, як би заплутуючи намиста.

Тепер закріпіть другий кінець бус. Додайте замочок і подовжує ланцюжок.

Ось такі намиста кольору молодої зелені у вас вийшли в результаті.

Якщо у вас ще залишилися намистини, то з них можете зробити ще й браслет. Збірка аналогічна. Носити такі прикраси краще з легкими сукнями і сарафанах. Якщо вам сподобалося змішувати кольору глини, то вам буде цікаво зробити квіти і з полімерної глини в техніці «Меллефіорі».

За матеріалами сайту http://www.diy.ru/