Полезные материалы

Килимки для ванної кімнати своїми руками - противоскользящие з поліетилену, моху і пробок

  1. Різноманіття вибору або на що звернути увагу
  2. Правильний килимок у ванну кімнату
  3. дизайнерські вишукування
  4. Килимок з гальки
  5. Килимок з пробок
  6. Килимок з моху
  7. Килимок з целофановий пакетів

Від автора. При наборі заголовка для статті відразу згадалися далекі канікули у бабусі. У вихідні вона нас водила в громадську лазню. І були в тій лазні такі цікаві дерев'яні підмостки близько шафок, на яких можна (або потрібно?) Було стояти. Зараз такі вироби називаються килимками з натуральних матеріалів. Не знаєш, сміятися чи плакати ...

Різноманіття вибору або на що звернути увагу

Різноманіття вибору або на що звернути увагу

Будь-килимок для ванної повинен володіти двома основними властивостями - бути безпечним і гігієнічним. Всі сталеве - відповідно до Ваших побажань, можливостями і фантазією.

Безпека забезпечується за рахунок використання нековзкого матеріалу на нижньому боці килимка. Як правило, це гума або силікон. Наступаючи на такий килимок, можна бути спокійним - він не зрушить з місця.

Санітарно-гігієнічні властивості виробу відіграють не меншу роль. Залишки вологи не повинні затримуватися на поверхні. Якщо не дотримуватися цієї умови, велика ймовірність «підчепити» грибкові захворювання ніг. Лікування таких наслідків - справа важка, довга і дорога.

Існує ще один нюанс, на який слід звернути увагу. Досить часто поверхню піддону душової кабіни може ковзати. У таких випадках потрібно прикріпити на дно спеціальний килимок у ванну на присосках. Особливо він необхідний, коли у ванній знаходяться діти або люди похилого віку.

Матеріал для їх виготовлення - силікон. З нього легко стікає вода, він швидко сохне. Крім того, яскраві кольори радують око.

Важливо. Дитячі міні килимки всіляких форм і відтінків несуть своє функціональне навантаження - розвивають пам'ять, дрібну моторику рук. Дрібні насічки на внутрішній стороні не дозволяють впасти, а за допомогою липучок фігурки після купання можна прикріпити до стіни, де вони благополучно висохнуть.

Перш ніж приступити до вибору, слід хоча б щодо уявляти собі, що вам потрібно. Якщо ваша ванна витримана в спокійних тонах, то не буде зайвим нагадати її яскравою плямою. У разі великої кількості декоративних деталей і принтів найбільш актуальним буде придбання килимка спокійних тонів.

Отже ...

Правильний килимок у ванну кімнату

Правильний килимок у ванну кімнату

Його можна купити, а можна зробити своїми руками. При цьому такого не буде ні у кого. Але спочатку розглянемо ті варіанти, які пропонує нам торгівля. Мабуть, серед аксесуарів для ванної , Килимки займають основну позицію.

Килимок зі спіненого полівінілхлориду. Найдешевше і, мабуть, саме практичне рішення. Основні його характеристики - хороша зносостійкість і вологостійкість. Не ковзає по підлогової плитці, не викликає почуття дискомфорту ніг, надійно захищає від холодної підлоги. Якщо вам потрібно вибрати недороге і практичне виріб, це найвірніший варіант. Єдине, в забарвленні не варто очікувати чогось надприродного: все дуже просто і по грошах.

Акрилові килимки. Складаються з дух частин: нижньої прогумованої і верхньої пухнастою. Дуже добре виглядають завдяки щільному пухнастому ворсу. Легко відпираються в пральній машині. Головна їхня перевага серед інших килимків - на акриловому ворсі ніколи не селиться цвіль і грибки.

Відмінні особливості:

  • відносно довгий термін служби - до двох років;
  • висока міцність на розрив;
  • хороша стійкість до вологи.

Сюди слід додати різноманітні колірні відтінки і презентабельний зовнішній вигляд.

Килимки з вінілу і силікону. Зазвичай їх купують в тих випадках, коли необхідно суворе дотримання санітарно-гігієнічних правил і обробка виробів дезінфікуючими засобами.

Зазвичай їх купують в тих випадках, коли необхідно суворе дотримання санітарно-гігієнічних правил і обробка виробів дезінфікуючими засобами

Силікон не вбирає вологу, приємний на дотик і злегка пружинить під ногами. Міцно тримається на підлозі, не ковзає. Звертає увагу різноманітність форм, кольорів і малюнків. Як не дивно, але вони створюють особливий настрій у ванній кімнаті.

Килимки з мікрофібри. Мають унікальні експлуатаційними характеристиками, виготовляються з найтонших поліефірних волокон. Мікрофібру можна віднести до унікальних матеріалів з таких міркувань:

  • Швидко вбирає воду і також швидко сохне. Поверхня килимка завжди залишається сухою.
  • З плином часу нитки не скачуються і не звалюються в єдиний ком.
  • Чи не линяє, не вицвітає, не розпадається, не гниє.
  • На дотик - дуже м'яка і комфортна поверхню.
  • Не ковзає - нижній шар таких килимків виготовляється з силікону.

При покупці слід мати на увазі, що килимки для ванної кімнати з мікрофібри вимагають особливого до себе ставлення. Їх не можна прати в дуже гарячій воді, сушити на відкритому сонці і батареях. Через якийсь час вимагають заміни, так як перестають утримувати вологу. Мікроволокна покриваються шаром жиру, який перешкоджає доступу повітря у внутрішню структуру.

При всій красі і м'якості у мікрофібри є істотний недолік - в ній активно розмножуються грибки. Тому, якщо в будинку є страждають алергією або грибковими захворюваннями ніг, такий килимок для ванної кімнати купувати не слід.

дизайнерські вишукування

дизайнерські вишукування

У тренді - вироби з натуральних матеріалів: дерева, гальки, мохів (справжнього живого). Цінова категорія таких килимків достатня висока, але при бажанні їх можна зробити самостійно.

В першу чергу згадуємо, що потрібна нескользящая основа - гума, силікон. Вирізаємо потрібну форму і починаємо займатися творчістю. Знадобиться клей і будівельний пістолет. Можна обійтися і без нього, але з ним зручніше.

Килимок з гальки

Варіант 1. Гальковий пляж. Збираємо плоску гальку середнього і дрібного розміру, наклеюємо на основу впритул один до одного. Намагаємося зробити так, щоб край гуми був закритий. Підходить не для всіх, володіє сильним точковим дією на нервові закінчення. Чи не захищає від холоду. З таким килимком інтер'єр ванної кімнати придбає особливу родзинку.

Килимок з пробок

Варіант 2. Коркове полотно. У хід йдуть звичайні пробки (тільки натуральні) для пляшок. Розрізати вздовж гострим ножем, розташувати по поверхні в шаховому порядку і приклеїти. З таким килимком комфорт вашим ногам забезпечений. Якщо підлога у ванній кімнаті досить прохолодний, то корковий килимок забезпечить надійний захист.

Килимок з моху

Варіант 3. Цей мох. Буде потрібно де або три жмені моху (сорт бріофіт для цих цілей не підходить), 100 грам живого кефіру, по дві чайні ложки цукру і влагоудерживающего гелю. Все перемолоти в міксері або в блендері, розлити на пористу поверхню. Закрити поліетиленом, поливати раз в сім днів. Через п'ять тижнів з'явиться перший шар моху. Довго служити не буде, але здивувати всіх зумієте.

Килимок з целофановий пакетів

Варіант 4. З підручних матеріалів: мотузки, целофанових пакетів, трикотажних смужок. Можна склеювати, можна в'язати гачком. Варіантів в інтернеті - безліч.

Який вибрати килимок - вирішувати тільки вам. А гарний настрій, створене за допомогою такої дрібниці, ніколи не буде зайвим.

Або потрібно?