Полезные материалы

Як вивести вошей і гнид у дитини в домашніх умовах, ніж вивести, ефективний засіб від вошей, симптоми зараження.

  1. Людська воша, симптоми зараження.
  2. Ефективні засоби боротьби з педикульозом.
  3. Як позбутися вошей і гнид в домашніх умовах.
  4. Як передаються воші?
  5. Наслідки.
  6. Як запобігти появі вошей у людини?


В осінній і зимовий період, як правило, найбільш часто, перед батьками школярів і малюків, які відвідують дитячі садки, гостро назріває питання, як вивести вошей і гнид? Справа в тому, що в зимовий період безліч дитячого одягу (пуховики, теплі светри і головні убори) стають додатковим засобом перенесення неприємних паразитів з одного дитини на іншого, у багато разів збільшуючи ймовірність зараження.

Складаючи речі в один гардероб або при близькому взаємодії дітей під час гри, комахи переповзають на сприятливий грунт. Існує думка, що воші швидше заводяться у людей погано дотримуються правил особистої гігієни, але це далеко не так. За статистикою, серед людей, що заразилися, більшість - чістолюбци.

Зміст:

    1. Людська воша, симптоми зараження.
    2. Ефективні засоби боротьби з педикульозом.
    3. Як вивести вошей і гнид в домашніх умовах.
    4. Як передаються воші?
    5. Наслідки.
    6. Як запобігти появі вошей у людини?


Людська воша, симптоми зараження.

Людська воша буває двох морфотипов:

  • головна воша живе в тих місцях, де людську волосину має круглий перетин (волосся, борода, вуса);
  • платтяна (лобкова) воша поширюється переважно на лобку, віях, де волосся має трикутну форму перетину.

Головна воша або по-науковому на латині Pediculus humanus capitis від білизняний відрізняється більш коротким тілом (самець 2-3 мм, самка - 4 мм), 3 парами невеликих лапок, за допомогою яких вони пересуваються по шкірі. Початковий колір паразитує комахи має сірий відтінок, в міру того, як воно харчується кров'ю, тіло темніє, стає червоно-коричневим.

Самка воші відкладає яйця (гниди) волосі, їх досить важко вивести, вони мало помітні, особливо на світлому волоссі. Воші не є небезпечним для життя захворюванням, не переносять вірусних захворювань, таких як висипний тиф або волинська лихоманка, але доставляють багато неприємних відчуттів.

У медицині зараження вошами визначається як хвороба - педикульоз.
Сучасні медикаментозні ефективні засоби боротьби з педикульозом дають 100% ефект вже після першого застосування, важливу роль відіграє, як швидко з моменту зараження, ви виявите воші у дитини.
Виявити воші та гниди у дітей досить легко, якщо бути уважними до поведінки вашого чада. На жаль, свербіж шкірних покривів голови проявляється не сразу.Попадая на чисту голову комаха, починає активно розмножуватися. Через 1-2 тижні число дорослих вошей збільшується в 4-5 разів. Саме при укусах виникає відчуття свербіння, комаха мікроскопічними щелепами впивається в шкіру голови, всмоктуючи кров. Кожне комаха в день робить 6-7 проколів, все це створює безперервне свербіння, і рука дитини постійно тягнеться до голови, розчісуючи голову.

На додаток до всього, воші постійно переміщаються по поверхні голови, ворушачи волосся біля коріння, що також викликає занепокоєння дитини.
При підозрі на вошей укладіть голову дитини на світле рушник або наволочку бажано під настільну лампу, і ретельно перегляньте всю голову. Зверніть більшу увагу на скроневу і потиличну зону, в цих місцях шкіра людини має найбільшу температуру, що сприяє скупченню паразитів. Щоб виявити підступні яйця вошей (гниди) необхідно ретельно переглянути волосся по всій довжині. І якщо, ваші підозри виправдалися, то наступним питанням стане як вивести вошей і гнид у дитини ефективно і швидко.

Ефективні засоби боротьби з педикульозом.

Сучасні можливості фармакології допомагають в найкоротший час вивести вошей у дитини. Для цього розроблені всілякі засоби, лікувальні шампуні, спреї і лосьйони, які містять активну речовину - перметрин, що паралізує нервову систему паразита, викликаючи його загибель. Після застосування лікарського засобу отруйна речовина зберігає свою згубну здатність протягом наступних 5-7 днів.

Якщо ви спантеличені питанням як вивести вошей і гнид у дитини, слід виходити з його віку і загального стану здоров'я. Це допоможе вибрати оптимальний засіб від вошей, яке не викличе роздратування шкіри малюка і алергічних реакцій.

І так чому ж вивести вошей і гнид у дитини?

Шампуні від вошей - мають мильну основу, наносяться на сухе волосся з невеликою кількістю води, для ретельного нанесення на всю поверхню волосся. Голова дитини залишається намиленої протягом 15-20 хвилин, потім необхідно ретельно прополоскати волосся і шкіру голови. Застосування шампуню слід повторити через 2-3 дня, так як він не є ефективним в боротьбі з гнидами. При попаданні засобу на слизові, необхідно ретельно промити проточною водою.

Лосьйони від вошей - мають високу концентрацію активної речовини, зберігаючи тривалий згубний вплив на яйця вошей, даний фактор може викликати алергічну реакцію у дітей молодшого віку.
Спреї від вошей - наносяться по довжині волосся на 20-30 хвилин, є самим щадним засобом, в основному призначеним для профілактики педикульозу, після перебування в колективі з зараженим людиною.

Лікування вошей і гнид - це комплексний підхід, що включає не тільки обробку голови синтетичними інсектицидами, але і обробку волосся спеціальними гребенями, що дозволяють вичісувати мертвих і ослаблених паразитів, і їх яйця. Слід випрати все натільна і спальне білизна дитини, головний убір, витрусити верхній одяг, потім пропрасувати по можливості. Засоби від вошей: Ниттифор, шампунь-НОК, Медіфокс, Лавінал, Парані і ін.

Як позбутися вошей і гнид в домашніх умовах.

Серед ефективних народних засобів широко застосовується обробка волосся часниково-цибулевої маскою, для дітей можна використовувати щадний варіант трохи розбавивши вичавлений сік водою.
Ще одне рослинний засіб дасть ефективну відповідь на те, як вивести вошей швидко в домашніх умовах - журавлинний сік розчиняє оболонки гнид, знищуючи і дорослих паразитів.
Також можна позбутися вошей оцтом. Розчин 9% оцту з оливковою олією втирається у волосся і коріння волосся, позбавляючи від вошей. Особливість народних засобів - витримування масок на волоссі не менше 2 годин.

Як передаються воші?

Воші передаються від людини до людини при близькому контакті, переповзаючи із зараженою голови людини на чисту. Недотримання правил особистої гігієни, використання чужих гребінців, головних уборів може спричинити за собою зараження.

Наслідки.

Наслідками зараження вошей можуть бути:

        • свербіж;
        • ранки після розчісування шкіри голови;
        • гнійничкові ураження, внаслідок розчісування і проникнення інфекції;
        • неспокійний сон;
        • роздратування нервової системи.

Як запобігти появі вошей у людини?

Найголовнішим методом профілактики педикульозу є дотримання правил особистої гігієни. Але навіть при цьому не можливо на 100% гарантувати виключення зараження. І якщо все ж неприємність у вигляді вошей виявилася у вашої дитини не варто панікувати, існує маса засобів для того, щоб вивести вошей у домашніх умовах.



Як передаються воші?
Як запобігти появі вошей у людини?
В осінній і зимовий період, як правило, найбільш часто, перед батьками школярів і малюків, які відвідують дитячі садки, гостро назріває питання, як вивести вошей і гнид?
Як передаються воші?
Як запобігти появі вошей у людини?
І так чому ж вивести вошей і гнид у дитини?
Як передаються воші?
Як запобігти появі вошей у людини?