Полезные материалы

Як правильно підібрати висоту столу для школяра?

  1. Як правильно підібрати висоту столу і стільця
  2. Якщо стіл дуже високий
  3. Вибір і розміщення будинку письмового столу

Сколіоз - бич нашого часу. Від цієї хвороби, що має різні ступені тяжкості, страждає кожен другий житель країни. Для того щоб зберегти хребет вашої дитини здоровим і уникнути можливих проблем зі здоров'ям необхідно точно з'ясувати що може вплинути на поставу дитини. Найбільш небезпечним під час активного росту і формування хребта є неправильно підібрана висота столу для школяра . Також важливим фактором є правильність вибору крісла або стільця, на якому буде сидіти під час роботи дитина. Якщо ви хочете, щоб їх вибір пройшов легко і швидко, а дитяча спина була здорова користуйтеся правилами та порадами, викладеними нижче.

Як правильно підібрати висоту столу і стільця

Висота, ширина і довжина стандартного письмового столу і стільця для школяра чітко прописана в Міждержавному стандарті (ГОСТ 11015-93). Згідно наведених в документі стандартам габарити меблів розподілилися наступним чином:

Як видно з наведеної вище таблиці правильна висота краю кришки письмового столу і переднього краю сидіння, купленого для школяра, повинні повністю відповідати його росту Як видно з наведеної вище таблиці правильна висота краю кришки письмового столу і переднього краю сидіння, купленого для школяра, повинні повністю відповідати його росту. Для дітей старшої групи ці показники становлять:

  • При зростанні дитини від 175 до 178 см, висота столу - 74 см, стільця - 50 см;
  • При зростанні дитини понад 179 см, висота столу - 82 см, стільця - 51 см.

Найкраще, коли меблі, придбані для робочого місця дитини, повністю відповідає наведеним стандартам. Фахівці рекомендують зупинити свій вибір на регульований по висоті стілець і стіл. Це допоможе зберегти здоров'я хребта і придбати меблі, які прослужать не один рік. Крім того, правильно зроблена регулювання висоти письмового столу зробить перебування за ним максимально комфортним.

Для того щоб зір, постава і ноги дитини не постраждали від тривалого перебування за робочим місцем:

  1. Лікті дитини повинні вільно лежати на письмовому столі.
  2. Спина учня - стикатися із спинкою стільця або крісла.
  3. Ноги - під прямим кутом зігнуті в колінах і твердо стояли на підлозі або спеціальній підставці.

Для максимального комфорту дитини глибина робочого місця не повинна перевищувати 60-80 см, ширина - 120-150 см, а для зручного розміщення ніг під столом повинно бути не менше 50 см в ширину і глибину. З метою раціонального використання місця на поверхні столу можна встановити невелику книжкову полицю для підручників і зошитів.

Якщо стіл дуже високий

Якщо ви придбали комплект меблів з урахуванням подальшого зростання дітей, і вона занадто висока для дитини, купіть спеціальну підставку для ніг! Перед її покупкою попередньо необхідно точно визначити цей параметр вироби.

Порада! Для того, щоб ноги дитини залишалися в теплі зупиніть вибір на моделі з натурального дерева з тканинної обробкою.

Якщо можливості купити даний аксесуар немає часу і грошей, просто подрежьте ніжки. Однак, через кілька років ваша дитина підросте і доведеться купувати нову обстановку. Саме тому цей спосіб використовується дуже рідко.

Слід пам'ятати! Оптимальним рішенням для коригування висоти столу є придбання підставки для ніг або. Її можна виготовити самостійно в домашніх умовах. Це не потребує великої кількості часу і грошей і допоможе зберегти дитяче здоров'я.

Уникнути великої кількості проблем і зробити робочий простір для школяра максимально комфортним допоможе покупка столів-трансформерів. Їх висоту, нахил і ширину можна регулювати самостійно.

Вибір і розміщення будинку письмового столу

Робоче місце для дитини має бути максимально комфортно і якісно освітлено . Тому вибір столу для школяра повинен спиратися на потреби самої дитини, тобто, бути виконувати велику кількість функцій одночасно. Саме тому виробники сьогодні пропонують широкий вибір таких виробів, що мають:

  • Одну або кілька тумб з ящиками і відкритим відсіком для великих підручників і книг. Краще зупинити вибір на Двотумбовий варіанті. Це дозволить дитині зберігати порядок на столі і в ньому.
  • Приставні й додаткові модулі. Такий варіант фахівці вважають оптимальним для використання. В цьому випадку робоче місце можна укомплектувати згідно з потребами школяра і заощадити вільний простір в приміщенні.

Також н варто забувати про те, що шкільного столу і шкільного стільця має бути добре освітлене не тільки в денний, але в темний час доби. Це допоможе зберегти хороший зір його господаря. А меблі, встановлена ​​в шкільній робочій зоні - комфортною для учня. Від цього залежить не тільки його успішність в навчанні, але і здоров'я.

Від цього залежить не тільки його успішність в навчанні, але і здоров'я