Полезные материалы

Костюм на весілля для нареченого, якого кольору повинен бути костюм на весіллі у нареченого, прикмети, як правильно вибрати, підібрати, весільний костюм нареченого до сукні нареченої

  1. Як вибрати костюм нареченого: поширені варіанти
  2. Як підібрати костюм нареченого до сукні нареченої: рекомендації
  3. Якого кольору костюм повинен бути у нареченого: можливі варіанти
  4. Якого кольору повинен бути костюм нареченого: прикмети
  5. Як вибрати чоловічий весільний костюм нареченого: поширені помилки

Костюм нареченого вимагає не менше відповідального підходу, ніж плаття нареченої . До нього пред'являються високі вимоги: костюм повинен бути якісним, красивим, підкреслювати фігуру нареченого і поєднуватися з сукнею нареченої. Ідеальним варіантом буде зшитий в ательє костюм по фігурі. Однак можна купити його і в спеціалізованому магазині і трохи підшити, якщо це потрібно.

Як вибрати костюм нареченого: поширені варіанти

  • Фрак. Урочистий і дуже романтичний наряд. Відмінно підійде для ніжної весілля в європейському стилі. Як відомо, у фрака є довгі фалди ззаду, а також загострений спереду піджак. У подібному вбранні наречений буде відчувати себе шикарно. Однак красиво сидіти фрак буде тільки на струнку фігуру. На додаток до фрака можна надіти метелика або яскравий шийну хустку, а також світлий контрастний жилет. Костюм нареченого вимагає не менше відповідального підходу, ніж   плаття нареченої
  • Нестандартний костюм. Для сміливих чоловіків підійде яскравий нестандартний костюм зеленого, жовтого, синього або навіть червоного кольору. Це необов'язково повинен бути «клоунський наряд», як прийнято вважати в народі. Такий костюм можна вдало обіграти, доповнити аксесуарами . Якщо наречена буде в належному яскравому (або білому з яскравими деталями) плаття, пара буде виглядати дуже гармонійно.
  • Тематичний костюм. Зазвичай любителі тематичних весіль недовго думають над тим, як підібрати костюм нареченого. Наряди шиються на замовлення в залежності від обраної теми. Для середньовічної весілля - це наряд герцога, для весілля в стилі Аліси в країні чудес - яскравий костюм і навіть капелюх. Залишається вибрати колір і тканину.

Як підібрати костюм нареченого до сукні нареченої: рекомендації

Коли чоловіки чують, що костюм нареченого і плаття нареченої повинні поєднуватися, вони уявляють собі ідентичні наряди одного кольору, стилю або ж класичне «наречена в білому, наречений в чорному». Однак для гармонії нарядів можна вибрати зовсім інші варіанти.

Зазвичай спочатку наречена вибирає собі плаття, а потім вже наречений купує костюм. Це задумано не просто так. Дівчата - натури мінливі, вони можуть мріяти про пишній сукні, а потім піти в магазин і купити вузька сукня-ретро. Тому простіше нареченому потім підібрати деталі відповідно до сукнею нареченої.

Звичайно, найкрасивішою повинна бути наречена, але все ж потрібно рахуватися і зі смаком нареченого, адже саме для нього найчастіше і намагається майбутня дружина. Якщо наречений не любить пишні сукні, схожі на тістечко-безе, знайдіть компроміс, купіть що-небудь простіше. Тоді і смак нареченого щодо свого костюма швидше за все співпаде з обраним сукнею.

З білою сукнею поєднуються практично будь-які кольори костюма: чорний, сірий, синій і ін. Тільки пам'ятайте, що поєднувати абсолютно біле плаття нареченої і кремові кольору костюма небажано. Тоді плаття буде виглядати сліпуче білим, а костюм віддавати жовтизною. Звичайно, найкрасивішою повинна бути наречена, але все ж потрібно рахуватися і зі смаком нареченого, адже саме для нього найчастіше і намагається майбутня дружина

Збігатися можуть також аксесуари: колір паска нареченої і краватки нареченого, колір букета нареченої і кишенькового хустки нареченого, навіть малюнок і колір мережива на сукню можна поєднувати з якою-небудь деталлю костюма. Бутоньєрка нареченого також повинна гармоніювати з букетом нареченої і її квітами у волоссі.

З тематичними весіллями все зрозуміло: костюми повинні бути з однієї епохи, одного казки або одного роману.

Стиль нарядів молодят не повинен сильно відрізнятися. Так, наприклад, наречений не може надіти урочистий фрак, якщо наречена вибрала коротке просте біле плаття. Або ж не варто надягати просту сорочку і штани, якщо наречена буде в пишних мереживах і з короною на голові.

Якого кольору костюм повинен бути у нареченого: можливі варіанти

  • Чорний або сірий. Класичний колір підійде до будь-якої ситуації і практично до будь-якому поряд нареченої. У літню пору року женихи частіше віддають перевагу більш світлі відтінки, однак це не єдиний варіант. Світлий сірий або сталевий колір буде добре виглядати і в жаркий сезон.

Світлий сірий або сталевий колір буде добре виглядати і в жаркий сезон

  • Білий. Щодо костюма нареченого білого кольору є маса думок і забобонів. Кажуть, що в білому повинна бути тільки наречена. Однак білий колір виглядає урочисто, яскраво і дозволить нареченому виділитися серед інших гостей. Якщо наречена згодна в цей день бути не єдиною в білому вбранні, немає інших причин відмовлятися від цього кольору.
  • Колір крем-брюле. Костюм нареченого будь-якого відтінку з жовтизною (крем-брюле, шампанське, айворі, беж) буде добре поєднуватися тільки з подібним відтінком сукні нареченої. Біле плаття буде жовтий костюм.
  • Червоний. Сміливий і яскравий варіант для любителів привертати увагу. При аналогічних червоних аксесуарах на плаття нареченої такий костюм буде виглядати дуже цікаво і елегантно.
  • Синій, жовтий, зелений. Яскраві, соковиті кольори можна відмінно обіграти за допомогою деталей, бутоньєрки та букета.
  • Різнобарвний варіант. Стильні женихи будуть раді виділитися в день весілля, надівши піджак та брюки різного кольору. Головне, щоб кольори, тканини і фактура поєднувалися один з одним. Наприклад, красиво буде виглядати білий піджак і червоні штани, синій піджак і сірі штани, чорний піджак і білі штани.

Якого кольору повинен бути костюм нареченого: прикмети

Серед народних прикмет є маса рекомендацій, якого кольору повинен чи не повинен бути костюм нареченого. Однак вірити цьому чи ні, справа самих молодят. Варто пам'ятати, що немає чітких правил, як вибрати весільний костюм нареченого. Практично на кожен колір знайдуться свої цінителі і критики. Серед народних прикмет є маса рекомендацій, якого кольору повинен чи не повинен бути костюм нареченого

Класичний чорний колір костюма з трауром ніяк не пов'язують. Швидше навпаки, чорний колір - шлюб по любові. А ось білий колір костюма обіцяє нареченому життя підкаблучника, що принесе йому чимало страждань. Адже в білому повинна бути тільки наречена.

Синій - колір легковажності і невірності. Вважається, що наречений в синьому буде зраджувати дружині. Зелений колір обіцяє молодим глузування з боку друзів і рідних з приводу їхнього шлюбу і відносин.

Сірий колір нічого поганого не віщує. Однак вважається, що сірий - колір поспішності, що зовсім не обіцяє поганого і швидкого кінця.

Прикмети з приводу костюма червоного кольору і зовсім страшні. За народними повір'ями, наречений, одягнувшись в колір крові, довго не проживе.

Блакитний костюм означає сімейні сварки через фінансових питань. Коричневий колір властивий суворим чоловікам, а значить і життя у дружини буде несолодкої.

Як вибрати чоловічий весільний костюм нареченого: поширені помилки

Як одягнути нареченого - справа не така проста, як здається на перший погляд. Які ж помилки можна зробити? Як одягнути нареченого   - справа не така проста, як здається на перший погляд

  • Чи не враховано зростання нареченого. Високий чоловік - мрія багатьох жінок, але одягнути такого жениха непросто. Високому нареченому костюм потрібно шити на замовлення і не економити на швачці, інакше при звичайних пропорціях брюк він буде виглядати так, як ніби доношує речі за старшим братом і вже трохи з них виріс. При цьому на тканині не повинно бути ніяких вертикальних ліній, а від краватки і зовсім краще відмовитися на користь метелики. А от чоловікам невисокого зросту краще вибирати приталені і обтягуючі костюми світлих тонів з вертикальними смугами.
  • Білий костюм взимку. Взимку не рекомендується надягати костюми світлих відтінків чоловікам, це ознака поганого смаку. Якщо дуже хочеться одружитися в білому, виберіть день тепліше і краще навесні або влітку. До нареченій це, звичайно, не відноситься. Вона має право носити біле в будь-який час року і при будь-якій погоді.
  • Костюм не по фігурі. Не купуйте костюм, якщо він на вас «як з чужого плеча». У виборі весільного костюма не варто економити. Іноді чоловікам, що не володіє знанням, як правильно підібрати костюм нареченого, здається, що немає нічого страшного в тому, що піджак трохи завеликий (можна поправитися), що штани трохи довгуваті. Але з боку це виглядає дешево, як наряд, куплений «на виріст». Тут повинна втрутитися наречена і не допустити подібної помилки.
  • Занадто довгі рукава. Ні в одному фільмі про спецагентів ви не побачите чоловіка в піджаку з рукавами до середини пальців. Це виглядає безглуздо і відразу впадає в очі. Навіть якщо костюм сидить дивовижно в плечах і талії, не повинно бути ніяких довгих рукавів. Рукав повинен трохи прикривати кісточку на зап'ясті - ось ідеальна довжина. Довжина рукава піджака і пальто - це не одне і те ж. У пальто рукав може бути довшим.
  • Краватка в клітку або смужку. Навіть самий ошатний краватку в смужку і клітку - це робочий краватку. Він не для урочистих випадків. У весільних салонах великий вибір ошатних краваток, ви можете вибрати будь-який, попросивши при необхідності допомоги у продавця-консультанта.
  • Стрази та блискітки на костюмі. Це стосується яскравих і ексцентричних наречених. Концертні костюми недоречні. Гарний чоловік - це чоловік у строгому дорогому костюмі, але не в блискітках. Цей варіант можливий в деяких випадках тематичних весіль, однак і тут важливо не переборщити.
  • Короткі шкарпетки. Цю деталь не все навіть відносять до костюму. Але в таку важливу подію, як весілля, не буває дрібниць. Хто-небудь (а швидше за все багато) обов'язково помітить, що у вас занижені шкарпетки, над якими видніється нога. Цей факт здатний звести до нуля всі старання одягнутися стильно. Правильна довжина носка - до середини ікри. Вони не повинні спадати і відрізнятися за кольором від брюк або туфель.
  • Нагрудний хустку й краватку з однієї тканини. Так, такі набори продають все чоловічі салони, але це не означає, що так правильно. На думку експертів, краватка і нагрудний хустку повинні мати загальні деталі: відтінки, малюнки, але не бути з однієї тканини.

Рекомендуємо також

Які ж помилки можна зробити?