Полезные материалы

Без паніки! Як голитися легко і гладко

  1. Голити або не голити? Плюси і мінуси чоловічого гоління
  2. Як голитися правильно, приємно і безпечно?
  3. Коли шкірі потрібен особливий догляд для гоління
  4. Виступаючий кадик, складний рельєф шкіри, біль і сліди від порізів, роздратування після гоління і врослі волосся - це лише частина проблем, з якими чоловік стикається при голінні. Може бути, краще взагалі не голитися? Або є спосіб уникнути неприємностей при цій процедурі? Про це ми розповімо в сьогоднішній статті.

    · · · Голити або не голити? Плюси і мінуси чоловічого гоління · ·

    Голитися доводиться кожному чоловікові приблизно з 17-18 років з естетичних і гігієнічних міркувань. Позитивні моменти цієї необхідності:

    • ранковий ритуал допомагає створювати структуру нового дня;
    • задоволення і впевненість від відчуття чистого гладкого особи;
    • "Масажний" ефект;
    • анти-аж ефект за рахунок "механічного пілінгу".

    Мінуси виникають при необережному або агресивному гоління, неякісну підготовку до процедури, при чутливій шкірі і наявності вугрових висипань:

    • порізи,
    • роздратування шкіри після гоління,
    • врослі волосся і інфікування під час процедури.

    Перш ніж вчитися, як правильно голитися і доглядати за шкірою, розвінчаємо деякі міфи:

    • можливо, деякі молоді чоловіки турбуватимуться, але - ні, волосся не стають товщі і не ростуть швидше при щоденному гоління;
    • сильний тиск на бритву і багаторазове повторення рухів верстатом на одній ділянці шкіри призводить лише до порізів, а не до ідеального результату;
    • мило і вода не зможуть замінити спеціальні засоби для гоління, так як не містять зволожуючих, антисептичних та загоюють компонентів, не створюють шару, що захищає шкіру від подряпин, не пом'якшують волоски.

    · · · Як голитися правильно, приємно і безпечно? · ·

    Існує сухий і вологий спосіб гоління - без змочування шкіри і волосся водою і з ним, відповідно Існує сухий і вологий спосіб гоління - без змочування шкіри і волосся водою і з ним, відповідно. Сухий спосіб зазвичай використовується при нестачі часу і ресурсів. Вологий - є більш ґрунтовним і чистим у всіх сенсах: і волосся чистіше збриваються, і шкіра краще очищується. Далі мова піде про вологому гоління.

    Ритуал чоловічого гоління

    • Спочатку вмиваємо обличчя і шию теплою водою, щоб змити зайвий шкірний жир, бруд і відмерлі клітини епідермісу. Якщо ви приймаєте душ, то голіться під час або після душу, а не перед ним. Так ваша шкіра буде сильніше розпарені і підготовлена ​​до гоління, пори краще відкриті, а волосся вберуть більше води. Досягти того ж ефекту допомагають компреси з теплою водою. Для цього серветку або рушник складають навпіл, добре змочують в гарячій воді і віджимають, щоб не стікала вода. Потім рушник треба розгорнути і прикласти до обличчя і шиї на пару хвилин.
    • Після очищення і розпарювання настає час нанесення засобу для гоління: гель, піну або мус підбираємо з урахуванням особливостей шкіри і ступеня жорсткості волосся. Це потрібно, щоб поліпшити ковзання бритви по поверхні шкіри, підготувати волосся, захистити шкіру від агресивного впливу, уникнути згодом висипань, відчуття стягнутості і сухості. Існують універсальні засоби для гоління для чоловіків зі звичайною і чутливою шкірою, наприклад, Зволожуючий мус для гоління від Ліерак. Дайте крему для гоління пару хвилин для того, щоб він надав свою дію.
    • Рухи бритвою виробляємо по масажних лініях, в ідеалі, тільки по ходу росту волосся. Якщо у вас бритва з кількома лезами, рекомендується голитися під кутом 30 °. Зверніть увагу: іноді напрямок росту волосся індивідуально і може бути різним з правого і лівого боку особи! В останню чергу голимо волосся навколо рота і на підборідді. Тут вони більш жорсткі, і засобу для гоління потрібно дати більше часу для підготовки шкіри і волосся до дії бритви. Напрямок росту волосся не грає ролі в разі використання електробритви.
    • Наступний етап: змити водою залишки піни, промокнути рушником шкіру (Не розтирати!) І нанести засіб після гоління. Його покликання: зволожити шкіру, захистити її від запальних явищ, створити відчуття комфорту. До складу цих засобів входять також і компоненти, що прискорюють загоєння мікротравм після гоління.

    · · · Коли шкірі потрібен особливий догляд для гоління · ·

    Якщо шкіра обличчя чутлива, гоління може викликати багато труднощів і неприємних відчуттів Якщо шкіра обличчя чутлива, гоління може викликати багато труднощів і неприємних відчуттів. Як заспокоїти примхливу шкіру? Для цього створені спеціальні серії засобів для гоління. Наприклад, лінія Авен Мен - гель для гоління , лосьйон і бальзам після гоління містять в складі термальну воду і добавки, що усувають сухість шкіри і почуття "стягнутості". Бальзам призначений для догляду за сухою і чутливою шкірою, а лосьйон використовується для догляду за нормальною, комбінованою і чутливою шкірою без явищ сухості. Серія включає в себе і антивікової крем-флюїд , Який підійде для чутливої ​​шкіри. Гель та піна для гоління підійдуть також чоловікам з проблемною шкірою, так як не викликають утворення комедонов і містять необхідні при цій особливості шкіри компоненти.

    Перетворимо прикру рутину в приємний ритуал початку нового дня!

Голити або не голити?
Може бути, краще взагалі не голитися?
Або є спосіб уникнути неприємностей при цій процедурі?
Як заспокоїти примхливу шкіру?