Полезные материалы

Як вивести бліх у кішки

  1. Сушимо все - блохи не виносять сухих місць
  2. Чистимо котячу підстилку
  3. Включаємо в справу пилосос
  4. Влаштовуємо кішці банний день
  5. Обробляємо кішку натуральними засобами

Якщо на ногах з'явилися укуси, а комарів в будинку не спостерігається і поруч муркает волохатий вихованець, значить, пора застосовувати жорсткі заходи проти бліх.

З блохами легко справляються хімічні речовини на зразок спреїв, гелів, присипок і котячих нашийників, які можна купити в зоомагазинах. Одно-два застосування, наприклад, розпорошення вздовж плінтусів, стін і на килимах, а також обробка кішки, можуть відразу дати позитивний результат і дозволять забути про ці стрибаючих паразитів на деякий час.

Але іноді застосування таких забійних коштів неприпустимо через наявність малюків, не має значення, котячих або людських: на них може згубно позначитися така обробка Але іноді застосування таких забійних коштів неприпустимо через наявність малюків, не має значення, котячих або людських: на них може згубно позначитися така обробка. Ось в таких випадках на допомогу приходять старі народні ради, дотримання яких врятує від бліх і допоможе надовго забути про цю проблему.

Сушимо все - блохи не виносять сухих місць

Блохам потрібна вологість не менше 50% для нормального існування та розмноження. Тому підтримка вологості повітря менше 50% в кімнаті (за допомогою нагрівальних приладів) протягом двох днів зробить некомфортним існування дорослих бліх і зупинить розвиток яєць. Додаткова обробка пилососом ще більше знизить ймовірність їх появи.

Чистимо котячу підстилку

Після появи бліх рекомендується випрати все підстилки, на яких спить або регулярно лежить вихованець. Якщо прання для цих підстилок неможлива, потрібно відправити їх в сушку на 15 - 20 хвилин або скористатися послугами хімчисток.

Якщо блохи з'являються в конкретній галузі двору або будинку, потрібно заповнити каструлю мильною водою і встановіть її в області проживання бліх. Блохи потраплятимуть у воду, як в пастку і доведеться тільки кожен день міняти вміст каструльки, поки паразити не перестануть потрапляти.

Включаємо в справу пилосос

Необхідно пропилососити місця проживання вихованця, килими, м'які меблі і особливо там, куди не потрапляє сонце (ці стрибають паразити обживають прохолодні місця, в яких підвищена вологість). Можна за кілька годин перед очищенням пилососом обробити килими сіллю, бурою або харчовою содою. Не можна в цей час допускати вихованців на килим.

Влаштовуємо кішці банний день

Для початку рекомендується помити кішку будь-яким м'яким шампунем. Добре знищує бліх засіб для миття посуду, але під час миття потрібно постаратися не залити мильний розчин в очі і вушка тварини. Після цього кішку рекомендується швидко висушити і розчесати спеціальним частим гребінцем. Виловлених бліх потрібно складати в підготовлену ємність з теплою водою або з мильним розчином, але не з холодною водою, тому що «стрибуни» легко з неї вистрибують.

Обробляємо кішку натуральними засобами

Для приготування натурального протиблошині настою треба взяти чотири столові ложки розмарину і розвести в склянці води, нагріти і протягом 30 хвилин кип'ятити, потім остудити і процідити; намочити цим розчином тварина і дати висохнути.

Звичайний нашийник можна перетворити в протиблошині, якщо на нього капнути трохи ефірних масел евкаліпта або чайного дерева, лаванди або герані. Робити так потрібно не рідше 1 разу на день. Але потрібно знати, що представники сімейства котячих дуже чутливі до дії евкаліптової олії і олії чайного дерева, тому не можна капати масло безпосередньо на шкіру і шерсть вихованця. Потрібно враховувати, що передозування маслом чайного дерева викликає неприємні симптоми у вигляді пригніченого стану, блювоти і відмови від їжі.

Запах будь-яких дріжджів і пивних, і харчових, нанесених на шерсть і на шкіру кішки, можуть відлякати кровопивць Запах будь-яких дріжджів і пивних, і харчових, нанесених на шерсть і на шкіру кішки, можуть відлякати кровопивць.

Таким же відлякує ефектом володіє цитрусовий відвар. Для нього потрібно нарізати один лимон, додати дві склянки води і кип'ятити кілька хвилин; залишити остигати на ніч. Остиглий відвар розпорошити на хутро вихованця, але не замочувати тварина, а злегка окропити. Для профілактики обробку треба проводити раз на місяць. Але кожна тварина може відреагувати на лимон по-різному, тому рекомендується для початку використовувати невелику кількість і подивитися на реакцію кішки.

У будь-якому випадку для повного виведення бліх у кішки потрібно запобігти їх появі в будинку. Дії, спрямовані на знищення паразитів на території проживання вихованця, допоможуть швидше впоратися з проблемою.