Полезные материалы

КОСМЕТИКА І ПОДОРОЖІ: ЗБИРАЄМО косметички

  1. КОСМЕТИКА І ПОДОРОЖІ: ЗБИРАЄМО косметички Марія Фетисова Скоро настануть травневі свята, що відкривають...
  2. КОСМЕТИКА І ПОДОРОЖІ: ЗБИРАЄМО косметички

КОСМЕТИКА І ПОДОРОЖІ: ЗБИРАЄМО косметички

Марія Фетисова
Марія Фетисова   Скоро настануть травневі свята, що відкривають сезон відпусток Скоро настануть травневі свята, що відкривають сезон відпусток. Найчастіше ми подорожуємо літаком, що є швидким і зручним способом дістатися до жаданого місця відпочинку. Початок подорожі починається з упаковки валізи.
І тут багато жінок починають впадати в ступор, страждаючи питанням: «Що взяти з собою, а що залишити вдома, щоб не було перевантаження ваги?». Наші поради допоможуть вам позбавитися від непотрібного стресу і взяти те, що необхідно.
ЛЕГКА ТЯЖКІСТЬ
Не так-то просто обмежити свій багаж 20-30 кілограмами, чого вимагають більшість авіакомпаній. Багато жінок можуть легко вийти за цей поріг, просто поклавши в чемодан всю косметику, двадцять улюблених пар взуття, не кажучи про дитячі речі, які потрібно брати під час сімейних поїздок.
Не дивно, що потім в аеропорту потрібна додаткова допомога, щоб просто поставити валізу на ваги!
Тому щоб не мучити себе підняттям тяжкості, слід правильно упакувати косметику, розподіливши її між валізою, який ви здасте в багаж і ручна сумкою, яку можна взяти з собою (якщо вона поміщається під сидіння).

ЩО МОЖНА І ЧОГО НЕ МОЖНА КЛАСТИ У ручному ПОКЛАЖА
Якщо ви зібралися в тривалу поїздку, вам варто перекласти все що можна в ручну сумку, проте варто пам'ятати, що існують певні правила і обмеження. Вирішіть, що потрібно здати в багаж, а що взяти з собою.
1. Косметика
Основне правило: ємність флаконів, які ви берете з собою в літак, не повинна перевищувати 100 мл. Флакони повинні поміщатися в застібається прозорий пластиковий пакет-косметичку, об'ємом не більше 1 літра. Кожен пасажир має право мати при собі тільки один такий пакет. Рідини в контейнерах ємністю більше 100 мл до перевезення не приймаються навіть в тому випадку, якщо флакон заповнений лише частково.
Виняток за обсягом відноситься лише до ліків, дитячого харчування і спеціальної дієтичної продукції. Пакети з ємностями скріплюються клейкою стрічкою, яку дозволено зняти лише на борту літака.
Багато беруть із собою в літак маленькі спреї з термальною водою (об'ємом 50 мл), але деякі митники можуть і заборонити їх провезення, так що будьте готові до такого повороту подій.
Суху декоративну косметику (пудри пресовані і розсипчасті, тіні, рум'яна) можна брати в ручну поклажу без обмеження в обсязі і кількості. А ось тональні засоби і туш для вій вважаються рідиною (див. Вище).
2. Манікюрні приналежності
Ножички, металеві пилочки, кусачки та інші манікюрні приладдя повинні бути здані в багаж. На борт літака ви можете взяти тільки скляну, керамічну або наждачний пилку на м'якій основі.
3. Бритви
Багато авіакомпаній дозволяють перевозити в ручній поклажі електробритви і звичайні верстати. А ось набори для вишивання і металеві спиці потрібно здавати в багаж.
Ви можете взяти з собою тільки дерев'яні або пластикові спиці (або гачок).
3. Засоби для волосся
Фен, праску, плойку і інші пристосування для волосся можна покласти в ручну поклажу. Майте на увазі, що на муси для волосся, лак і ін. Поширюватиметься загальне правило - обсяг флакона не більше 100 мл.
ЧИМ МЕНШЕ ТИМ КРАЩЕ
Розмір багажу можна зменшити, якщо перелити частину косметичних засобів в маленькі упаковки. Спеціальні «дорожні набори ємностей» можна купити в інтернет-магазинах. Контейнера об'ємом 90 мл повинно вистачити на два тижні подорожі. Обов'язково купите такий набір, якщо весь ваш багаж - це ручна поклажа.
Додатковий бонус: ці маленькі контейнери не потрібно поміщати в окремий застібається пакет. Замість спеціальних ємностей можна купити і використовувати контейнери для лінз.
Деякі бренди натуральної косметики випускають як спеціальні «набори для подорожей» так і «пробні набори». Засоби для щоденного догляду за 30-50 мл упаковані в косметичку, яку можна просто покласти в вашу ручну сумку.
Маленька підказка: коли така маленька пляшечка спорожніє, не викидайте її. Візьміть її додому, щоб використовувати в наступний раз.
Якщо ви збираєтеся в коротку поїздку, оптимально взяти з собою пробники, які зазвичай дарують на додаток до покупки.
Чи не перелийте в маленькі контейнери продукти, які не повинні взаємодіяти з повітрям. Антиоксидантні сироватки і зволожуючі засоби краще залишити в оригінальних упаковках, щоб вони не зіпсувалися.
Засоби для укладання волосся, такі як гелі і креми, прекрасні кандидати на переміщення в малі ємності.
Багато лаки і пінки випускають в маленьких обсягах, а помади і віск для волосся і так продають в маленьких упаковках, так що взяти їх з собою навряд чи буде проблемою.
Що стосується зубної пасти, то потрібно враховувати, скільки ще людей будуть нею користуватися. Якщо ви їдете в сімейну відпустку і чистите зуби «сімейної пастою», то має сенс взяти звичайний тюбик. Якщо ж ви подорожуєте одна, то варто пошукати маленьку версію продукту.
До речі: засіб для полоскання рота можна перелити в пластиковий контейнер.
ЧИ ПОТРІБНА ВАМ ДЕКОРАТИВНАЯ КОСМЕТИКА?
Подумайте, що саме вам буде необхідно для накладення макіяжу і чи будете ви взагалі фарбуватися під час поїздки. Якщо це відпустка, ви напевно захочете відпочити і від нього теж.
Згадайте, чи використовували ви кошти для макіяжу в своєму минулому аналогічної поїздці? Візьміть з собою тільки ті продукти і відтінки, які вам і правда потрібні.
Навіть якщо ви збираєтеся в ділову поїздку, і будете щодня накладати макіяж, навряд чи вам знадобиться десять відтінків помади, п'ять блисків для губ, величезна палітра тіней і колекція косметичних пензликів.
Використовуйте багатоцільовий ПРОДУКТИ

Щоб зменшити кількість косметики, яку потрібно з собою взяти, використовуйте продукти багатоцільового призначення.
Наприклад, замість гелю для душу і шампуню, можна використовувати спеціальний засіб 2 в 1, відповідне як для волосся, так і для тіла. Бальзам для тіла можна використовувати в якості крему для рук. Замість нічного і денного кремів взяти один універсальний продукт.
ЧИ ПОТРІБНО КУПУВАТИ СОНЦЕЗАХИСНИЙ КРЕМ ВДОМА?
Деякі жінки вважають за краще заощадити місце і гроші і купити сонцезахисний засіб «на місці». З одного боку, це розумно, особливо якщо ви летите в Європу і у вас тільки одна ручна поклажа. З іншого боку, ви можете потрапити в халепу, якщо кошти тієї марки (а також консистенції і фактора захисту), яке ви віддаєте перевагу використовувати, не опиниться в місці, де ви вирішили відпочити.
Тому ми радимо не економити ні місце у валізі, ні гроші на сонцезахисний крем. Відразу купите велику упаковку, тому що він використовується щодня і у великих кількостях.
Якщо ви їдете з дітьми, не забудьте купити спеціальне сонцезахисний засіб для дитини. Також варто заздалегідь подумати про засоби після засмаги, купити в аптеці Пантенол (мазь або спрей) на випадок сонячних опіків.
ЧИ ВАРТО ВИКОРИСТОВУВАТИ КОСМЕТИЧНІ ЗАСОБИ З ГОТЕЛЮ?
Більшість готелів надають шампуні, кондиціонери і засоби для душа, які можна використовувати замість звичних. Однак що стосується натуральності їх складу, то він залишає бажати кращого.
Тому ми рекомендуємо, у уникнення роздратування і алергічних реакцій, брати з собою перевірені косметичні засоби, в яких ви впевнені. Особливо це стосується засобів для особи.
ОТЖЕ, ЩО ПОТРІБНО ВЗЯТИ З СОБОЮ?

  • Очищуючий засіб для особи (Ватяні диски і вушні палички можна купити на місці в аптеці)
  • Тонік. Краще взяти квіткову воду - рожеву або м'ятну , Тому що вони охолоджують шкіру після засмаги і можуть використовуватися не тільки на обличчі, а й на тілі
  • Крем для обличчя
  • зволожуючу сироватку (Важливо для тих, хто їде засмагати в жаркі країни)
  • зубну пасту , Зубну щітку, нитку для зубів
  • Бальзам для губ, що містить УФ-фільтри
  • шампунь і кондиціонер
  • Щітку або гребінець для волосся
  • Гумки і шпильки для волосся
  • Гель для душа або засіб 2 в 1 для волосся і тіла
  • Мочалку або губку
  • мило (На випадок дрібних постірушек)
  • Засоби особистої гігієни (Тампони, прокладки, очищають гелі)
  • дезодорант
  • Засоби для укладання волосся (Подумайте, чи варто використовувати їх на відпочинок?)
  • Фен. Дізнайтеся заздалегідь, не знадобитися вам перехідник. Якщо хочете заощадити місце у валізі, уточніть в готелі, чи надають вони безкоштовні фени
  • Лосьйон для тіла (або спеціальний засіб після засмаги , Виберете одне)
  • Крем для рук (Можна використовувати лосьйон для тіла)
  • Крем для ніг (Краще взяти спеціальний засіб, тому що влітку у відкритих сандалях шкіра ніг дуже сохне)
  • Сонцезахисний крем (Беріть з розрахунку 1 упаковка на людину)
  • Засіб від опіків
  • Засіб від комарів (Якщо їдете на природу або збираєтеся гуляти в лісі)
  • Декоративна косметика (беріть мінімум)
  • Манікюрний набір (кусачки, ножиці, пилка для нігтів, засіб для кутикули )
  • Якщо ви берете лаки для нігтів, не забудьте і рідина для зняття лаку
  • Пінцет для проріджування брів
  • Електроепілятор або верстат для гоління (плюс, піна для гоління)


ЩАСЛИВОЇ ДОРОГИ ЩАСЛИВОЇ ДОРОГИ!
Один з головних стресів будь-якої подорожі - це збір валіз, і переживання про те, що ви могли забути.
Підіть наших рекомендацій, щоб зменшити стрес і кількість речей, щоб ви і ваш багаж благополучно дісталися до місця призначення.


КОСМЕТИКА І ПОДОРОЖІ: ЗБИРАЄМО косметички


Марія Фетисова
Марія Фетисова   Скоро настануть травневі свята, що відкривають сезон відпусток Скоро настануть травневі свята, що відкривають сезон відпусток. Найчастіше ми подорожуємо літаком, що є швидким і зручним способом дістатися до жаданого місця відпочинку. Початок подорожі починається з упаковки валізи.
І тут багато жінок починають впадати в ступор, страждаючи питанням: «Що взяти з собою, а що залишити вдома, щоб не було перевантаження ваги?». Наші поради допоможуть вам позбавитися від непотрібного стресу і взяти те, що необхідно.
ЛЕГКА ТЯЖКІСТЬ
Не так-то просто обмежити свій багаж 20-30 кілограмами, чого вимагають більшість авіакомпаній. Багато жінок можуть легко вийти за цей поріг, просто поклавши в чемодан всю косметику, двадцять улюблених пар взуття, не кажучи про дитячі речі, які потрібно брати під час сімейних поїздок.
Не дивно, що потім в аеропорту потрібна додаткова допомога, щоб просто поставити валізу на ваги!
Тому щоб не мучити себе підняттям тяжкості, слід правильно упакувати косметику, розподіливши її між валізою, який ви здасте в багаж і ручна сумкою, яку можна взяти з собою (якщо вона поміщається під сидіння).

ЩО МОЖНА І ЧОГО НЕ МОЖНА КЛАСТИ У ручному ПОКЛАЖА
Якщо ви зібралися в тривалу поїздку, вам варто перекласти все що можна в ручну сумку, проте варто пам'ятати, що існують певні правила і обмеження. Вирішіть, що потрібно здати в багаж, а що взяти з собою.
1. Косметика
Основне правило: ємність флаконів, які ви берете з собою в літак, не повинна перевищувати 100 мл. Флакони повинні поміщатися в застібається прозорий пластиковий пакет-косметичку, об'ємом не більше 1 літра. Кожен пасажир має право мати при собі тільки один такий пакет. Рідини в контейнерах ємністю більше 100 мл до перевезення не приймаються навіть в тому випадку, якщо флакон заповнений лише частково.
Виняток за обсягом відноситься лише до ліків, дитячого харчування і спеціальної дієтичної продукції. Пакети з ємностями скріплюються клейкою стрічкою, яку дозволено зняти лише на борту літака.
Багато беруть із собою в літак маленькі спреї з термальною водою (об'ємом 50 мл), але деякі митники можуть і заборонити їх провезення, так що будьте готові до такого повороту подій.
Суху декоративну косметику (пудри пресовані і розсипчасті, тіні, рум'яна) можна брати в ручну поклажу без обмеження в обсязі і кількості. А ось тональні засоби і туш для вій вважаються рідиною (див. Вище).
2. Манікюрні приналежності
Ножички, металеві пилочки, кусачки та інші манікюрні приладдя повинні бути здані в багаж. На борт літака ви можете взяти тільки скляну, керамічну або наждачний пилку на м'якій основі.
3. Бритви
Багато авіакомпаній дозволяють перевозити в ручній поклажі електробритви і звичайні верстати. А ось набори для вишивання і металеві спиці потрібно здавати в багаж.
Ви можете взяти з собою тільки дерев'яні або пластикові спиці (або гачок).
3. Засоби для волосся
Фен, праску, плойку і інші пристосування для волосся можна покласти в ручну поклажу. Майте на увазі, що на муси для волосся, лак і ін. Поширюватиметься загальне правило - обсяг флакона не більше 100 мл.
ЧИМ МЕНШЕ ТИМ КРАЩЕ
Розмір багажу можна зменшити, якщо перелити частину косметичних засобів в маленькі упаковки. Спеціальні «дорожні набори ємностей» можна купити в інтернет-магазинах. Контейнера об'ємом 90 мл повинно вистачити на два тижні подорожі. Обов'язково купите такий набір, якщо весь ваш багаж - це ручна поклажа.
Додатковий бонус: ці маленькі контейнери не потрібно поміщати в окремий застібається пакет. Замість спеціальних ємностей можна купити і використовувати контейнери для лінз.
Деякі бренди натуральної косметики випускають як спеціальні «набори для подорожей» так і «пробні набори». Засоби для щоденного догляду за 30-50 мл упаковані в косметичку, яку можна просто покласти в вашу ручну сумку.
Маленька підказка: коли така маленька пляшечка спорожніє, не викидайте її. Візьміть її додому, щоб використовувати в наступний раз.
Якщо ви збираєтеся в коротку поїздку, оптимально взяти з собою пробники, які зазвичай дарують на додаток до покупки.
Чи не перелийте в маленькі контейнери продукти, які не повинні взаємодіяти з повітрям. Антиоксидантні сироватки і зволожуючі засоби краще залишити в оригінальних упаковках, щоб вони не зіпсувалися.
Засоби для укладання волосся, такі як гелі і креми, прекрасні кандидати на переміщення в малі ємності.
Багато лаки і пінки випускають в маленьких обсягах, а помади і віск для волосся і так продають в маленьких упаковках, так що взяти їх з собою навряд чи буде проблемою.
Що стосується зубної пасти, то потрібно враховувати, скільки ще людей будуть нею користуватися. Якщо ви їдете в сімейну відпустку і чистите зуби «сімейної пастою», то має сенс взяти звичайний тюбик. Якщо ж ви подорожуєте одна, то варто пошукати маленьку версію продукту.
До речі: засіб для полоскання рота можна перелити в пластиковий контейнер.
ЧИ ПОТРІБНА ВАМ ДЕКОРАТИВНАЯ КОСМЕТИКА?
Подумайте, що саме вам буде необхідно для накладення макіяжу і чи будете ви взагалі фарбуватися під час поїздки. Якщо це відпустка, ви напевно захочете відпочити і від нього теж.
Згадайте, чи використовували ви кошти для макіяжу в своєму минулому аналогічної поїздці? Візьміть з собою тільки ті продукти і відтінки, які вам і правда потрібні.
Навіть якщо ви збираєтеся в ділову поїздку, і будете щодня накладати макіяж, навряд чи вам знадобиться десять відтінків помади, п'ять блисків для губ, величезна палітра тіней і колекція косметичних пензликів.
Використовуйте багатоцільовий ПРОДУКТИ

Щоб зменшити кількість косметики, яку потрібно з собою взяти, використовуйте продукти багатоцільового призначення.
Наприклад, замість гелю для душу і шампуню, можна використовувати спеціальний засіб 2 в 1, відповідне як для волосся, так і для тіла. Бальзам для тіла можна використовувати в якості крему для рук. Замість нічного і денного кремів взяти один універсальний продукт.
ЧИ ПОТРІБНО КУПУВАТИ СОНЦЕЗАХИСНИЙ КРЕМ ВДОМА?
Деякі жінки вважають за краще заощадити місце і гроші і купити сонцезахисний засіб «на місці». З одного боку, це розумно, особливо якщо ви летите в Європу і у вас тільки одна ручна поклажа. З іншого боку, ви можете потрапити в халепу, якщо кошти тієї марки (а також консистенції і фактора захисту), яке ви віддаєте перевагу використовувати, не опиниться в місці, де ви вирішили відпочити.
Тому ми радимо не економити ні місце у валізі, ні гроші на сонцезахисний крем. Відразу купите велику упаковку, тому що він використовується щодня і у великих кількостях.
Якщо ви їдете з дітьми, не забудьте купити спеціальне сонцезахисний засіб для дитини. Також варто заздалегідь подумати про засоби після засмаги, купити в аптеці Пантенол (мазь або спрей) на випадок сонячних опіків.
ЧИ ВАРТО ВИКОРИСТОВУВАТИ КОСМЕТИЧНІ ЗАСОБИ З ГОТЕЛЮ?
Більшість готелів надають шампуні, кондиціонери і засоби для душа, які можна використовувати замість звичних. Однак що стосується натуральності їх складу, то він залишає бажати кращого.
Тому ми рекомендуємо, у уникнення роздратування і алергічних реакцій, брати з собою перевірені косметичні засоби, в яких ви впевнені. Особливо це стосується засобів для особи.
ОТЖЕ, ЩО ПОТРІБНО ВЗЯТИ З СОБОЮ?

  • Очищуючий засіб для особи (Ватяні диски і вушні палички можна купити на місці в аптеці)
  • Тонік. Краще взяти квіткову воду - рожеву або м'ятну , Тому що вони охолоджують шкіру після засмаги і можуть використовуватися не тільки на обличчі, а й на тілі
  • Крем для обличчя
  • зволожуючу сироватку (Важливо для тих, хто їде засмагати в жаркі країни)
  • зубну пасту , Зубну щітку, нитку для зубів
  • Бальзам для губ, що містить УФ-фільтри
  • шампунь і кондиціонер
  • Щітку або гребінець для волосся
  • Гумки і шпильки для волосся
  • Гель для душу або засіб 2 в 1 для волосся і тіла
  • Мочалку або губку
  • мило (На випадок дрібних постірушек)
  • Засоби особистої гігієни (Тампони, прокладки, очищають гелі)
  • дезодорант
  • Засоби для укладання волосся (Подумайте, чи варто використовувати їх на відпочинок?)
  • Фен. Дізнайтеся заздалегідь, не знадобитися вам перехідник. Якщо хочете заощадити місце у валізі, уточніть в готелі, чи надають вони безкоштовні фени
  • Лосьйон для тіла (або спеціальний засіб після засмаги , Виберете одне)
  • Крем для рук (Можна використовувати лосьйон для тіла)
  • Крем для ніг (Краще взяти спеціальний засіб, тому що влітку у відкритих сандалях шкіра ніг дуже сохне)
  • Сонцезахисний крем (Беріть з розрахунку 1 упаковка на людину)
  • Засіб від опіків
  • Засіб від комарів (Якщо їдете на природу або збираєтеся гуляти в лісі)
  • Декоративна косметика (беріть мінімум)
  • Манікюрний набір (кусачки, ножиці, пилка для нігтів, засіб для кутикули )
  • Якщо ви берете лаки для нігтів, не забудьте і рідина для зняття лаку
  • Пінцет для проріджування брів
  • Електроепілятор або верстат для гоління (плюс, піна для гоління)


ЩАСЛИВОЇ ДОРОГИ ЩАСЛИВОЇ ДОРОГИ!
Один з головних стресів будь-якої подорожі - це збір валіз, і переживання про те, що ви могли забути.
Підіть наших рекомендацій, щоб зменшити стрес і кількість речей, щоб ви і ваш багаж благополучно дісталися до місця призначення.


КОСМЕТИКА І ПОДОРОЖІ: ЗБИРАЄМО косметички


Марія Фетисова
Марія Фетисова   Скоро настануть травневі свята, що відкривають сезон відпусток Скоро настануть травневі свята, що відкривають сезон відпусток. Найчастіше ми подорожуємо літаком, що є швидким і зручним способом дістатися до жаданого місця відпочинку. Початок подорожі починається з упаковки валізи.
І тут багато жінок починають впадати в ступор, страждаючи питанням: «Що взяти з собою, а що залишити вдома, щоб не було перевантаження ваги?». Наші поради допоможуть вам позбавитися від непотрібного стресу і взяти те, що необхідно.
ЛЕГКА ТЯЖКІСТЬ
Не так-то просто обмежити свій багаж 20-30 кілограмами, чого вимагають більшість авіакомпаній. Багато жінок можуть легко вийти за цей поріг, просто поклавши в чемодан всю косметику, двадцять улюблених пар взуття, не кажучи про дитячі речі, які потрібно брати під час сімейних поїздок.
Не дивно, що потім в аеропорту потрібна додаткова допомога, щоб просто поставити валізу на ваги!
Тому щоб не мучити себе підняттям тяжкості, слід правильно упакувати косметику, розподіливши її між валізою, який ви здасте в багаж і ручна сумкою, яку можна взяти з собою (якщо вона поміщається під сидіння).

ЩО МОЖНА І ЧОГО НЕ МОЖНА КЛАСТИ У ручному ПОКЛАЖА
Якщо ви зібралися в тривалу поїздку, вам варто перекласти все що можна в ручну сумку, проте варто пам'ятати, що існують певні правила і обмеження. Вирішіть, що потрібно здати в багаж, а що взяти з собою.
1. Косметика
Основне правило: ємність флаконів, які ви берете з собою в літак, не повинна перевищувати 100 мл. Флакони повинні поміщатися в застібається прозорий пластиковий пакет-косметичку, об'ємом не більше 1 літра. Кожен пасажир має право мати при собі тільки один такий пакет. Рідини в контейнерах ємністю більше 100 мл до перевезення не приймаються навіть в тому випадку, якщо флакон заповнений лише частково.
Виняток за обсягом відноситься лише до ліків, дитячого харчування і спеціальної дієтичної продукції. Пакети з ємностями скріплюються клейкою стрічкою, яку дозволено зняти лише на борту літака.
Багато беруть із собою в літак маленькі спреї з термальною водою (об'ємом 50 мл), але деякі митники можуть і заборонити їх провезення, так що будьте готові до такого повороту подій.
Суху декоративну косметику (пудри пресовані і розсипчасті, тіні, рум'яна) можна брати в ручну поклажу без обмеження в обсязі і кількості. А ось тональні засоби і туш для вій вважаються рідиною (див. Вище).
2. Манікюрні приналежності
Ножички, металеві пилочки, кусачки та інші манікюрні приладдя повинні бути здані в багаж. На борт літака ви можете взяти тільки скляну, керамічну або наждачний пилку на м'якій основі.
3. Бритви
Багато авіакомпаній дозволяють перевозити в ручній поклажі електробритви і звичайні верстати. А ось набори для вишивання і металеві спиці потрібно здавати в багаж.
Ви можете взяти з собою тільки дерев'яні або пластикові спиці (або гачок).
3. Засоби для волосся
Фен, праску, плойку і інші пристосування для волосся можна покласти в ручну поклажу. Майте на увазі, що на муси для волосся, лак і ін. Поширюватиметься загальне правило - обсяг флакона не більше 100 мл.
ЧИМ МЕНШЕ ТИМ КРАЩЕ
Розмір багажу можна зменшити, якщо перелити частину косметичних засобів в маленькі упаковки. Спеціальні «дорожні набори ємностей» можна купити в інтернет-магазинах. Контейнера об'ємом 90 мл повинно вистачити на два тижні подорожі. Обов'язково купите такий набір, якщо весь ваш багаж - це ручна поклажа.
Додатковий бонус: ці маленькі контейнери не потрібно поміщати в окремий застібається пакет. Замість спеціальних ємностей можна купити і використовувати контейнери для лінз.
Деякі бренди натуральної косметики випускають як спеціальні «набори для подорожей» так і «пробні набори». Засоби для щоденного догляду за 30-50 мл упаковані в косметичку, яку можна просто покласти в вашу ручну сумку.
Маленька підказка: коли така маленька пляшечка спорожніє, не викидайте її. Візьміть її додому, щоб використовувати в наступний раз.
Якщо ви збираєтеся в коротку поїздку, оптимально взяти з собою пробники, які зазвичай дарують на додаток до покупки.
Чи не перелийте в маленькі контейнери продукти, які не повинні взаємодіяти з повітрям. Антиоксидантні сироватки і зволожуючі засоби краще залишити в оригінальних упаковках, щоб вони не зіпсувалися.
Засоби для укладання волосся, такі як гелі і креми, прекрасні кандидати на переміщення в малі ємності.
Багато лаки і пінки випускають в маленьких обсягах, а помади і віск для волосся і так продають в маленьких упаковках, так що взяти їх з собою навряд чи буде проблемою.
Що стосується зубної пасти, то потрібно враховувати, скільки ще людей будуть нею користуватися. Якщо ви їдете в сімейну відпустку і чистите зуби «сімейної пастою», то має сенс взяти звичайний тюбик. Якщо ж ви подорожуєте одна, то варто пошукати маленьку версію продукту.
До речі: засіб для полоскання рота можна перелити в пластиковий контейнер.
ЧИ ПОТРІБНА ВАМ ДЕКОРАТИВНАЯ КОСМЕТИКА?
Подумайте, що саме вам буде необхідно для накладення макіяжу і чи будете ви взагалі фарбуватися під час поїздки. Якщо це відпустка, ви напевно захочете відпочити і від нього теж.
Згадайте, чи використовували ви кошти для макіяжу в своєму минулому аналогічної поїздці? Візьміть з собою тільки ті продукти і відтінки, які вам і правда потрібні.
Навіть якщо ви збираєтеся в ділову поїздку, і будете щодня накладати макіяж, навряд чи вам знадобиться десять відтінків помади, п'ять блисків для губ, величезна палітра тіней і колекція косметичних пензликів.
Використовуйте багатоцільовий ПРОДУКТИ

Щоб зменшити кількість косметики, яку потрібно з собою взяти, використовуйте продукти багатоцільового призначення.
Наприклад, замість гелю для душу і шампуню, можна використовувати спеціальний засіб 2 в 1, відповідне як для волосся, так і для тіла. Бальзам для тіла можна використовувати в якості крему для рук. Замість нічного і денного кремів взяти один універсальний продукт.
ЧИ ПОТРІБНО КУПУВАТИ СОНЦЕЗАХИСНИЙ КРЕМ ВДОМА?
Деякі жінки вважають за краще заощадити місце і гроші і купити сонцезахисний засіб «на місці». З одного боку, це розумно, особливо якщо ви летите в Європу і у вас тільки одна ручна поклажа. З іншого боку, ви можете потрапити в халепу, якщо кошти тієї марки (а також консистенції і фактора захисту), яке ви віддаєте перевагу використовувати, не опиниться в місці, де ви вирішили відпочити.
Тому ми радимо не економити ні місце у валізі, ні гроші на сонцезахисний крем. Відразу купите велику упаковку, тому що він використовується щодня і у великих кількостях.
Якщо ви їдете з дітьми, не забудьте купити спеціальне сонцезахисний засіб для дитини. Також варто заздалегідь подумати про засоби після засмаги, купити в аптеці Пантенол (мазь або спрей) на випадок сонячних опіків.
ЧИ ВАРТО ВИКОРИСТОВУВАТИ КОСМЕТИЧНІ ЗАСОБИ З ГОТЕЛЮ?
Більшість готелів надають шампуні, кондиціонери і засоби для душа, які можна використовувати замість звичних. Однак що стосується натуральності їх складу, то він залишає бажати кращого.
Тому ми рекомендуємо, у уникнення роздратування і алергічних реакцій, брати з собою перевірені косметичні засоби, в яких ви впевнені. Особливо це стосується засобів для особи.
ОТЖЕ, ЩО ПОТРІБНО ВЗЯТИ З СОБОЮ?

  • Очищуючий засіб для особи (Ватяні диски і вушні палички можна купити на місці в аптеці)
  • Тонік. Краще взяти квіткову воду - рожеву або м'ятну , Тому що вони охолоджують шкіру після засмаги і можуть використовуватися не тільки на обличчі, а й на тілі
  • Крем для обличчя
  • зволожуючу сироватку (Важливо для тих, хто їде засмагати в жаркі країни)
  • зубну пасту , Зубну щітку, нитку для зубів
  • Бальзам для губ, що містить УФ-фільтри
  • шампунь і кондиціонер
  • Щітку або гребінець для волосся
  • Гумки і шпильки для волосся
  • Гель для душу або засіб 2 в 1 для волосся і тіла
  • Мочалку або губку
  • мило (На випадок дрібних постірушек)
  • Засоби особистої гігієни (Тампони, прокладки, очищають гелі)
  • дезодорант
  • Засоби для укладання волосся (Подумайте, чи варто використовувати їх на відпочинок?)
  • Фен. Дізнайтеся заздалегідь, не знадобитися вам перехідник. Якщо хочете заощадити місце у валізі, уточніть в готелі, чи надають вони безкоштовні фени
  • Лосьйон для тіла (або спеціальний засіб після засмаги , Виберете одне)
  • Крем для рук (Можна використовувати лосьйон для тіла)
  • Крем для ніг (Краще взяти спеціальний засіб, тому що влітку у відкритих сандалях шкіра ніг дуже сохне)
  • Сонцезахисний крем (Беріть з розрахунку 1 упаковка на людину)
  • Засіб від опіків
  • Засіб від комарів (Якщо їдете на природу або збираєтеся гуляти в лісі)
  • Декоративна косметика (беріть мінімум)
  • Манікюрний набір (кусачки, ножиці, пилка для нігтів, засіб для кутикули )
  • Якщо ви берете лаки для нігтів, не забудьте і рідина для зняття лаку
  • Пінцет для проріджування брів
  • Електроепілятор або верстат для гоління (плюс, піна для гоління)


ЩАСЛИВОЇ ДОРОГИ ЩАСЛИВОЇ ДОРОГИ!
Один з головних стресів будь-якої подорожі - це збір валіз, і переживання про те, що ви могли забути.
Підіть наших рекомендацій, щоб зменшити стрес і кількість речей, щоб ви і ваш багаж благополучно дісталися до місця призначення.


І тут багато жінок починають впадати в ступор, страждаючи питанням: «Що взяти з собою, а що залишити вдома, щоб не було перевантаження ваги?
ЧИ ПОТРІБНА ВАМ ДЕКОРАТИВНАЯ КОСМЕТИКА?
Згадайте, чи використовували ви кошти для макіяжу в своєму минулому аналогічної поїздці?
ЧИ ПОТРІБНО КУПУВАТИ СОНЦЕЗАХИСНИЙ КРЕМ ВДОМА?
ЧИ ВАРТО ВИКОРИСТОВУВАТИ КОСМЕТИЧНІ ЗАСОБИ З ГОТЕЛЮ?
ОТЖЕ, ЩО ПОТРІБНО ВЗЯТИ З СОБОЮ?
Подумайте, чи варто використовувати їх на відпочинок?
І тут багато жінок починають впадати в ступор, страждаючи питанням: «Що взяти з собою, а що залишити вдома, щоб не було перевантаження ваги?
ЧИ ПОТРІБНА ВАМ ДЕКОРАТИВНАЯ КОСМЕТИКА?
Згадайте, чи використовували ви кошти для макіяжу в своєму минулому аналогічної поїздці?