Полезные материалы

Топ-10 кращих прасок з парогенератором 2018 року: огляд

  1. 1. Braun TS735TP
  2. 2. Zanussi ZDB1650
  3. 3. ROTEX RIC23-W
  4. 4. MAGIO MG-533
  5. 5. Panasonic NI-WT960RTW
  6. 6. Zanussi ZDB1600
  7. 7. Russell Hobbs 20631-56
  8. 8. SUPRA IS-2603C
  9. 9. Maestro MR-300
  10. 10. BRAUN IS 3022 WH

Купівля побутової техніки має на увазі велику відповідальність, адже передбачає грошові витрати. Споживачі висувають до прасок особливі вимоги. Відповідне сучасним тенденціям сьогодні пристрій - моделі з парогенераторами.

Парогенератор - пристосування, яке з праскою з'єднують кабелі. У нього вбудований бойлер для нагріву води і перетворення її в пару, а за допомогою дірочок на підошві пар направляється на одяг. Його тиск можна знизити - це дозволить заощадити електроенергію.

Подивимося, праски з парогенератором від яких виробників виявилися в рейтингу кращих в поточному році.

Читайте також: Як правильно вибрати праску для будинку: 10 порад

1. Braun TS735TP

Ця праска входить в лінійку німецького виробника Braun 2013 року. Braun TS735TP виконаний в класичній комбінації сірого та білого кольорів. Носик приладу загострений - це дозволяє проводити прасування в важкодоступних місцях.

Варто виділити гідності цієї моделі:

  1. Простота управління. За допомогою функціональної, ергономічною ручки праска легко піднімається і опускається, не вислизає під час використання.
  2. Універсальність. Праска підходить для прасування грубих і тонких тканин. Завдяки опції пароподачі досягається безпеку і результативне розгладження без дефектів.
  3. Багатофункціональність. «Паровий удар» дає можливість видалити з поверхні накип і бруд, а «Вертикальне відпарювання» дозволить господарям вигладжувати речі, коли ті залишаються на вішалці.
  4. Захист від коротких замикань при роботі в режимі низької температури.
  5. Корпус виконаний з не нагрівається матеріалу.

Незважаючи на безпеку експлуатації Braun TS735TP, є у цього приладу і недоліки. це:

  • ненадійне кріплення насадки для делікатних тканин;
  • стирчить вгору шнур ускладнює використання праски;
  • становище регулятора температури потребує регулярного контролю, так як цей елемент може повертатися самостійно;
  • чекати включення «парового удару» потрібно близько 30 секунд;
  • праска не можна віднести до бюджетної цінової категорії.

ненадійне кріплення насадки для делікатних тканин;   стирчить вгору шнур ускладнює використання праски;   становище регулятора температури потребує регулярного контролю, так як цей елемент може повертатися самостійно;   чекати включення «парового удару» потрібно близько 30 секунд;   праска не можна віднести до бюджетної цінової категорії

2. Zanussi ZDB1650

В Zanussi ZDB1650 присутній система, яка запобігає проливання води. Виробник вибрав сучасне дизайнерське рішення для приладу, оформивши його кнопки і написи в темно-фіолетовому кольорі, а корпус - в традиційній для прасок комбінації сірої і білої.

Серед достоїнств моделі - такі:

  1. Легкість у використанні. Праска підходить для прасування великої кількості білизни, і не вимагає особливих зусиль з боку користувача.
  2. Підошва з нержавіючої сталі. За рахунок неї забезпечується легке ковзання пристрою по будь-якої речі - навіть зробленої з товстої тканини.
  3. Гостра форма носика. Завдяки їй, можна привести в порядок складки і оборки, дістатися до неслухняних місць, доступ до яких утруднений.
  4. Резервуар для рідини великого об'єму.
  5. Чи не боїться механічних поломок, подряпин.
  6. Розміри моделі компактні - вона важить всього 1,09 кг. Кабель досить довгий - 2 метри. Прилад можна використовувати для обробки делікатних, тонких полотен, які потребують обережного ставлення і низької температури.

недоліки:

  • незважаючи на наявність фільтра проти накипу, на підошві після використання праски залишаються некрасиві сліди;
  • під час прасування на низьких і середніх температурах отпариватель протікає;
  • слабо розігрівається, працюючи на зниженою температурі.
  • Мінуси здатні зіпсувати враження від користування Zanussi ZDB1650, але якщо для вас важлива вартість, можна сміливо зупиняти вибір на цьому варіанті.

Мінуси здатні зіпсувати враження від користування Zanussi ZDB1650, але якщо для вас важлива вартість, можна сміливо зупиняти вибір на цьому варіанті

3. ROTEX RIC23-W

Має підошву з кераміки, а цілих 2300 Вт - показник потужності. ROTEX RIC23-W виконаний в синьому і білому відтінках, комплектація передбачає відсік для рідини місткістю 300 мл. Пристрій - китайського виробництва, довжина шнура цієї моделі - 1,9 м.

Серед переваг ROTEX RIC23-W слід виділити:

  1. Міцну і гладку керамічну підошву. Вона забезпечує гарне ковзання і не прилипає до речі.
  2. Корисна опція парового удару. Остання передбачає можливість прасування одягу, що висить на вішалці. Присутній подача пара. Додатково - вертикальне відпарювання.
  3. Носик загостреної форми. Він призначений для обробки манжетів, мережив, складок і кишень. З його допомогою можна прасувати і області навколо гудзиків.
  4. Підходить для сухого прасування. Додатково присутній режим розприскування.
  5. Захищеність від протікання.
  6. У моделі передбачена можливість самостійної очищення, яка дозволяє заливати рідину в ємність без шкоди для пристрою. Є можливість обробки делікатних полотен слабо розігрітій підошвою.

мінуси:

  • не захищений проти накипу, відсутня Антикапельний система;
  • не можна регулювати пар автоматичним способом;
  • не передбачено автовідключення;
  • в окремих пристроях можуть спостерігатися протікання рідини;
  • при включенні нового праски нерідко лунає сильний запах горілого пластику.
  • Модель ROTEX RIC23-W відноситься до бюджетного цінового сегменту.

Модель ROTEX RIC23-W відноситься до бюджетного цінового сегменту

4. MAGIO MG-533

Модель MAGIO MG-533 відрізняється від інших доступною вартістю, простотою і зручністю застосування. Його підошва виконана з нержавіючої сталі. Дизайн відрізняється від класичного: вона випускається в популярних сучасних відтінках - блакитному і темно-сірому. Показники споживаної потужності приладу - 2600 кВт.

плюси:

  • Система самоочищення. Сміття і накип, що зібралися в пристрої в процесі використання, виштовхуються за допомогою потужної парової струменя.
  • «Антікапля». При прасуванні на низькій температурі праска припиняє подавати пар. Це необхідно, щоб уникнути витікання рідини.
  • Можливість вибору потрібної температури. MAGIO MG-533 дозволяє прасувати різні речі - від пересушені, грубих речей до тонких і ніжних.
  • Провід повертається на 360 градусів. Це дозволяє використовувати прилад в різних положеннях.
  • В наявності - опції вертикального відпарювання, парового удару, також присутній розбризкування.

Серед головних недоліків моделі варто виділити короткий шнур. Його довжина - всього 1, 4 м. Також, відсутня система автоматичного вимкнення, тому роботу приладу потрібно постійно контролювати. Немає додаткової насадки для підошви (для прасування тонких, делікатних речей).

MAGIO MG-533 привертає економних покупців. Його вартість невелика, що при широкому наборі функцій вважається важливою перевагою.

Його вартість невелика, що при широкому наборі функцій вважається важливою перевагою

Корисно буде дізнатися: Топ-10 кращих прасок 2017 року

5. Panasonic NI-WT960RTW

Оригінальний дизайн, інноваційна технологія Optimal Care - все це про моделі Panasonic NI-WT960RTW . Раніше ця праска вважався дорогим, але поступово його ціна знизилася. Він виконаний в елегантній червоно-чорній кольоровій комбінації. Від аналогів його відрізняють дві характерні особливості.

Перша - звужена з двох сторін підошва. Дірочки для пара розміщені по периметру, в канавках. На думку виробника, така конструкція дозволяє рівномірно розподіляти пар.
Друга - місце розташування важеля води. Його користувач знаходить не зверху, а знизу на ручці. Ємність для води теж відкривається знизу.

Серед достоїнств Panasonic NI-WT960RTW:

  • Велика вага. Прилад сильно натискає на річ, і практично відразу розгладжує невеликі, нескладні складки.
  • Паровий удар великої потужності. Чи впорається навіть з висушеними складками на тканинах складного крою.
  • Опція вертикального відпарювання.
  • Комфортно розташована кнопка розбризкування.
  • Optimal Care - технологія, завдяки якій можна гладити будь-які тканини без зміни температурного режиму. Вона забезпечує безперебійну, постійну температуру.

При зниженні температури нагріву функція «капля-стоп» діє недостатньо добре, і прилад протікає. Шнур закріплений не практично, і перешкоджає комфортній роботі з праскою. Це головні недоліки Panasonic NI-WT960RTW.

6. Zanussi ZDB1600

Ця модель праски з парогенератором зацікавить покупця поєднанням багатофункціональності та цікавого дизайну. Zanussi ZDB1600 виконана в цікавої комбінації білого і бузкового. Показник потужності - Потужність 2000 Вт. Однією з особливостей є підошва PerfectGlide, якісна і стійка до механічних пошкоджень.

Головні переваги моделі:

  1. картридж - система, що запобігає утворенню накипу;
  2. сильний паровий удар, для розгладження важких, грубих тканин або складних, пересохлих складок;
  3. система для запобігання проливання - працює при прасуванні на низьких температурах, необхідної для делікатних речей;
  4. підошва ідеально ковзає по поверхні і спрощує прасування;
  5. присутня опція розбризкування.

У прасці передбачена можливість вертикального відпарювання. Прилад зручний і простий у використанні - його кабель на 360 градусів може обертатися навколо своєї осі. Прорезиненная ручка перетворить процес прасування в приємне проведення часу.

Серед недоліків варто відзначити:

  • велика витрата води;
  • недостатню довжину шнура - всього 1, 8 м;
  • відсутність функції автоматичного вимкнення, захисту проти вапняного нальоту і знімною підошви;

Якщо виникає необхідність в глажении великої кількості речей, обсяг відсіку для рідини у пристрої може виявитися занадто маленьким - всього 250 мл.

7. Russell Hobbs 20631-56

Він порадує бездоганною роботою. Дизайнерське рішення для Russell Hobbs 20631-56 продумано - він виготовлений в синьо-білій комбінації, всі написи зроблені темним і добре помітні. Показник потужності пристрою - 2600 Вт. Це високий показник - завдяки йому, прилад здатний оперативно приводити в порядок навіть найгрубіші, сильно висушені, товсті полотна.

Головні переваги цієї моделі з парогенератором:

  1. Оригінальна антипригарне покриття на підошві. Долає складні складки, без шкоди для приладу.
  2. Сильний вертикальний пар, який доповнюється опцією безперервної подачі пари і посилюється паровим ударом.
  3. Електронне регулювання температурного режиму. З його допомогою користувач точно встановлює температуру, необхідну для конкретної речі.
  4. Повна захищеність від крапель, можливість самостійного очищення. Вони запобігають виникненню накипу і забезпечують тривалу експлуатацію праски.
  5. Велика місткість ємності для води - 350 мл. Вона зручна для заповнення, і дає можливість за одну прасування привести в порядок велика кількість білизни.

Присутня можливість вертикального відпарювання і регулювання пара. Довжина шнура достатня для комфортної роботи з пристроєм - 2, 5 м.

Недоліки приладу нечисленні. Це відсутність окремої, спеціалізованої захисту від накипу, і автовідключення. Робота Russell Hobbs 20631-56 повинна постійно контролюватися користувачем - пристрій не можна кидати без нагляду.

Робота Russell Hobbs 20631-56 повинна постійно контролюватися користувачем - пристрій не можна кидати без нагляду

Читайте також: Як користуватися і доглядати за праскою

8. SUPRA IS-2603C

Відмінна особливість SUPRA IS-2603C - високий показник потужності 2600 Вт. Це пристрій легке і практичне, його вага невеликий - 1, 25 кг. З його допомогою можна швидко і легко впоратися зі складними, застарілими складками на речах з будь-якого крою та матеріалу.
Робоча поверхня приладу - керамічна. Це робить її зручною в застосуванні. Вона добре ковзає по тканині, не псує її і зберігає привабливий, новий вид надовго.

Головні переваги моделі:

  1. Наявність функції автоматичного вимкнення. Цю опцію оцінять розсіяні, забудькуваті або недовірливі люди. Тепер можна не роздумувати нескінченно про те, чи вимкнули ви праску, йдучи з дому. Пристрій зробить це самостійно.
  2. Вертикальне відпарювання. Щоб погладити речі, не доведеться знімати їх з вішалки. Витрачається мінімум зусиль, ви оціните цю опцію при роботі з гардинами або шторами.
  3. Автоочістітельная система. Привести поверхню в порядок можна за допомогою звичайної тканини.
  4. Надійне покриття Steam Iron передбачає безпроблемне ковзання праски по поверхні речі.
  5. Прорезиненная рукоятка, оригінальний дизайн - поєднання білого і блакитного.

Серед мінусів варто відзначити часту несправність датчика автоотключения. Якість окремих елементів - підошви, корпусу, кабелю - не досить висока.

9. Maestro MR-300

Maestro MR-300 порадує бюджетного покупця, адже продається за доступною вартості. Ця модель хороша в побуті, і підійде для прасування великої кількості речей з різних тканин. Показник потужності - 1600 Вт. Прасувальна поверхня покрита нержавіючої сталлю. Різниться по дизайну - випускається в поєднанні білого з синім або зеленим.

Серед плюсів праски слід зазначити:

  1. Компактні габарити і невелика вага. Це робить використання приладу зручним, і перетворить процес прасування в приємне проведення часу.
  2. Гладку робочу поверхню. Завдяки підошві, виконаної з кераміки, прилад ковзає по будь-яких матеріалів, включаючи пересушені і грубі волокна.
  3. Загострений носик. Він призначений для обробки застарілих, складних складок і важкодоступних місць на речі.
  4. Наявність терморегулятора. З його допомогою встановлюється потрібна температура для будь-якої тканини, в тому числі і для делікатної, яка потребує обережного і дбайливого ставлення.
  5. Є резервуар для води, присутня опція розбризкування.

Прилад працює в різних режимах. Є можливість сухого прасування, розбризкування і відпарювання. Кабель пристрою обертається на 360 градусів.

Є й недоліки. У ньому відсутні необхідні для довгої оптимальної роботи захисні системи. Немає захисту від накипу, протикраплинний опції і самоочищення.

Немає захисту від накипу, протикраплинний опції і самоочищення

Читайте також: 8 способів, як видалити сліди праски на тканині

10. BRAUN IS 3022 WH

BRAUN IS 3022 WH - не просто праска, а багатофункціональна система для прасування. Це комплект апаратури для прасування, який складається з безпосередньо приладу з парогенератором і дошки. Такий пристрій дозволить знизити витрати на придбання окремого праски, підвищити якість прасування, дбайливо обробляти різні тканини.

Головні переваги мультифункціональної системи:

  1. Ручний спосіб регулювання пара і управління температурою. Щоб вибрати потрібну температуру для конкретної речі, досить запрограмувати пристрій на необхідний режим. Це можна зробити самостійно за допомогою спеціального коліщатка.
  2. Проста обробка області навколо гудзиків, складок, кишень. Форма підошви BRAUN IS 3022 WH унікальна - вона забезпечує ідеально плавне ковзання, і прекрасно розгладжує всі нерівності.
  3. Великий резервуар для води на 2 літри, простий процес зміни - досить зняти саму ємність, без переміщення всієї системи.
  4. Надійна фіксація праски. Поставте його на місце. Коли почуєте клацання, значить, прилад добре зафіксований.
  5. Зручна перевезення і зберігання.

В системі присутня опція автоматичного відключення. Для економії електрики передбачений режим очікування.

Серед недоліків моделі можна відзначити високу вартість. Також, в прасці немає самоочістітельной системи.

Також, в прасці немає самоочістітельной системи

Всі праски, зазначені в огляді, мають свої переваги і недоліки. При покупці тієї або іншої моделі беріть за основу власні переваги. Якщо для вас перш за все - безпека, слід звернути увагу на праски з надійними захисними пристосуваннями - наприклад, SUPRA IS-2603C. Якщо ви прагнете до якісних результатів прасування речей, перегляньте характеристики мультифункціональних потужних пристроїв. Безумовний лідер - Braun TS735TP - об'єднує в собі турботу про безпеку користувача, багатофункціональність і високі показники потужності параметри. Його мінуси незначні, і покупець, для якого важливий комфорт, не вважатиме за їх гідними уваги.