Полезные материалы

Депіляція в домашніх умовах: зона бікіні, цукрова депіляція

  1. Епіляція або депіляція? Відчуйте різницю
  2. Депіляція зони бікіні в домашніх умовах
  3. Цукрова депіляція в домашніх умовах
  4. Крем для інтимної депіляції

Влітку питання видалення волосся стають як ніколи актуальним. І пляжний відпочинок, і активне життя в місті має на увазі відсутність небажаного волосся на тілі.

Правда в тому, що заради гідного результату дами в буквальному сенсі готові піти на будь-які жертви - ні больові відчуття, ні грошові витрати тут не є перешкодою.

Епіляція та депіляція - процедури, звичайно, не з приємних, проте при правильному підході можуть бути досить результативні.

Портал DiVA.BY спробував розібратися в тонкощах процедур видалення волосся в домашніх умовах, щоб в майбутньому кожна читачка могла впевнено і «у всеозброєнні» підходити до цієї справи.

Епіляція або депіляція? Відчуйте різницю

У пошуках ідеального способу видалення волосся кожна дівчина рано чи пізно стикалася з такими поняттями, як «епіляція» і «депіляція». Незважаючи на очевидне граматичне схожість, значення у цих слів абсолютно різні.

Та й результати кожна з названих процедур показує різні.

Епіляція передбачає видалення волосся разом з його кореневої частиною.

Такі процедури дають надію на повне припинення росту волосся, так як в процесі пошкоджується фолікулярний апарат.

Епіляція - більш дорога процедура, однак для деяких це справжній порятунок від небажаного волосся.

В процесі використовуються прилади для апаратної косметології: портативні лазерні і фотоепилятори і електроепилятори.

Під час депіляції видаляється лише стрижень волосини, який знаходиться над поверхнею шкіри. Мабуть, найвідоміший метод депіляції - це гоління. Незважаючи на свою популярність цей метод також має деякі нюанси і незручності. По-перше, він не захищає від небажаного волосся на довгий час: вже на наступний день процедура вимагає повторення. Крім того, з кожним голінням волоски стають більш жорсткими. Незайвим буде сказати і про подразненнях, які з'являються на шкірі після гоління. Напевно кожна дівчина хоча б раз, але стикалася з подібними незручностями.

Чому ж багато хто до цих пір віддають перевагу цьому методу? Справа тут швидше в швидкості і оперативності. Процедура гоління безболісна і не забирає багато часу. Хімічна депіляція передбачає використання спеціальних гелів, кремів, лосьйонів, аерозолів, замкнутих тюбиків з обертовим круглим роликом. Вони руйнують накожний волосяний стрижень хімічним способом. Більш ефективний, але менш щадний з точки зору больових відчуттів спосіб - це воскова і цукрова депіляція. Ви також можете зустріти такі назви, як «ваксинг» і «шугарінг». В процесі воскової депіляції використовується спеціальний віск, який щільним шаром накладається на волосяний покрив, а потім віддаляється різким рухом за допомогою спеціальної серветки. У випадку з шугарінг цукристих паста повинна застигнути на волосках, після чого її знімають разом з волосяним покровом.

Безумовно, всі ці процедури можна проводити як в домашніх умовах, так і в салонах . Тут все залежить від конкретного типу видалення волосся. Для електро-, фото- і лазерної епіляції потрібне спеціальне обладнання. Сьогодні багато косметичних корпорації і великі виробники побутової техніки пропонують апарати, які можна використовувати і в домашніх умовах, проте вони досить дорогі, та й багато дівчат вважають за краще віддати себе в руки професійних майстрів. Більш зручний спосіб видалення волосся в домашніх умовах - це депіляція. Однак і він вимагає певної вправності, наприклад, якщо ви віддаєте перевагу воскову депіляцію або шугарінг. Адже не кожна дівчина готова власноруч піддати себе неприємним больовим відчуттям. Адже в світі вже ходять тисячі колоритних історій про проведені процедурах депіляції.

Депіляція зони бікіні в домашніх умовах

Депіляція зони бікіні - не найприємніша косметична процедура, однак відмовитися від неї не може вже жодна дівчина. Методів депіляції цієї зони сила-силенна, і кожен з них має свої особливості. Рідко коли вдається уникнути роздратування або врослого волосків - все це викликає певний дискомфорт. Багато дівчат не довіряють проведення глибокої депіляції фахівця з салону, а вважають за краще здійснювати її в домашніх умовах. Тут важливо підібрати оптимальний і найбільш зручний спосіб, а техніка буде вдосконалюватися з кожною наступною процедурою.

Найпростіший і доступний механічний спосіб - це гоління. Впевнені, що його випробувала на собі кожна жінка. Звичайно, він має незаперечні переваги - це швидкість і безпеку, якщо використовувати верстати зі спеціальними захисними смужками. Однак на наступний день рідко в кого не виникає так званий ефект їжачка. Волоски починають рости більш жорсткими, а шкіра при цьому може дратуватися і червоніти. Якщо вас не лякає необхідність повторення процедури щодня, то гоління - це найшвидший спосіб позбутися від небажаного волосся.

До хімічного способу депіляції зони бікіні відноситься використання депіляційним крему. Косметичні компанії пропонують величезний асортимент таких засобів для видалення волосся. Схема дії крему досить проста: хімічні речовини, що входять до складу крему, руйнують структуру волосся. Крем потрібно нанести на певний період часу, вказаний на упаковці, а потім видалити спеціальним шпателем. Разом з ним підуть і непотрібні волоски. Ефект від такої процедури може тривати кілька днів, а може і кілька тижнів - все залежить від структури волосяного покриву. У такого способу депіляції є деякі протипоказання: його краще не використовувати жінкам з чутливою шкірою, і навіть власниці нормальної шкіри повинні віддавати перевагу тільки крему для інтимного застосування, інакше може виникнути сухість шкіри.

Для глибокого бікіні краще віддати перевагу методам депіляції, відомим ще з давніх часів. Депіляцію зони бікіні можна здійснювати за допомогою воску або цукру. Кажуть, такий спосіб використовували ще за часів цариці Нефертіті. Звичайно, тоді методи були менш вивчені і для депіляції використовувалися, часом, незвичайні суміші, однак посперечатися з їх ефективністю зважиться не кожен. Адже не дарма вони не втратили своєї популярності протягом стількох століть. Депіляція воском, або ваксинг, має певні переваги. Мабуть, головне з них - це можливість усунути для себе проблему зростання небажаного волосся на 3 тижні, а то й на цілий місяць. Ви зможете ходити в басейн, відпочивати на море, вести активний спосіб життя і забути про депіляції зовсім. Якщо воскову депіляцію зробити якісно, ​​то не буде ні врослого волосся, нівоспаленія, ні роздратування. А ось гладка і ніжна шкіра забезпечена!

У домашніх умовах зручно використовувати віск для депіляції в картриджах з вузьким роликом. Вузький ролик спеціально призначений для досягнення результату «глибоке бікіні», так як дозволяє нанести віск навіть на важкодоступні зони. Для нагріву воску можна використовувати спеціальний професійний нагрівач, а можна користуватися більш звичними побутовими способами: водяною банею або мікрохвильовою піччю. Після того, як віск нагрівся, його потрібно нанести на шкіру і дати застигнути, після чого зняти за допомогою спеціальних смужок разом з непотрібними волоссям. Не варто забувати, що в зоні бікіні зосереджена величезна кількість нервових закінчень, тому діяти потрібно гранично акуратно і в той же час механічно вірно. Щоб зменшити больові відчуття, краще використовувати смужки на нетканій основі, вони міцні, не розшаровуються і забезпечують хороше зчеплення. Деякі фахівці дотримуються думки, що знімати віск краще різким точним рухом, при цьому охоплюючи максимально можливу площу, а інші знімають смужку поступово, акуратно обробляючи всю поверхню. Судячи з відгуків, у другому випадку больові відчуття набагато нижче і процедура переноситься легше. Завершувати воскову депіляцію потрібно нанесенням спеціального заспокійливий засіб. Воно видаляє залишки волосся і запобігає роздратування і вростання. Компанія Rica пропонує великий асортимент подібних засобів.

Шугарінг - менш популярна процедура у дівчат. Цей спосіб швидше відноситься до народних засобів, адже в процесі депіляції зони бікіні методом шугаринга використовується звичайний цукор. Хороший ефект можна отримати, застосувавши суміші цукру і лимонного соку, а також меду з настоянкою ромашки і шкаралупи волоського горіха. Ромашка надає дезинфікуючу дію, а шкаралупа з допомогою що міститься в ній йоду випалює волосяну цибулину.

Цукрова депіляція в домашніх умовах

Шугарінг (цукрова депіляція) - це процедура, що стала популярною ще в античності. Її активно використовували єгиптянки, щоб видалити небажані волоски на тілі. У мусульманських країнах такий вид депіляції також набув поширення, так як мусульманська релігія передбачає наявність мінімальної кількості волосся на тілі жінки.

Переваг у шугаринга кілька. Це досить простий і економічний спосіб, який можуть використовувати дівчата навіть з чутливою шкірою. Вам не доведеться наносити на шкіру різні хімічні речовини незрозумілого походження - тільки натуральні інгредієнти, які легко змиваються і безпечні для здоров'я.

Вам не доведеться наносити на шкіру різні хімічні речовини незрозумілого походження - тільки натуральні інгредієнти, які легко змиваються і безпечні для здоров'я

Шугарінг доступний кожній дівчині, адже для того, щоб приготувати цукрову пасту, знадобиться тільки цукор, лимонний сік і вода. Тобто інгредієнти, які можна знайти в кожному будинку. Для приготування суміші потрібно змішати 10 столових ложок цукру, сік половини лимона і 1 столову ложку води. Маса повинна нагріватися на повільному вогні до стану однорідності, для цього всі інгредієнти потрібно періодично перемішувати. Ознакою готовності є зміна кольору маси - вона стає коричневою з золотистим відтінком. Після 10 хвилин кип'ятіння суміш потрібно остудити, щоб вона придбала в'язку консистенцію. Мало у кого виходить зробити ідеальну пасту з першої спроби. Кажуть, що на це потрібно витратити не один кілограм цукру. Про свої особисті результати ви можете поділитися на сторінках порталу Diva.by.

Цукрова паста наноситься невеликим шаром у напрямку росту волосся. Для зручності можна користуватися спеціальною лопаткою. Після нанесення до шару потрібно притиснути смужку з бавовняної тканини і залишити один вільний край. Після прилипання з боку цього краю потрібно різко зняти тканину проти напрямку росту волосся. Особливо чутливі ділянки потрібно обробляти поступово, і при цьому не знадобиться велика кількість цукрової маси. Під час безпосередньої депіляції смужку не потрібно тягнути вгору або в сторону, рухи повинні бути дуже технічними.

Така процедура ідеально підходить тим, хто віддає перевагу природним засобам по догляду. Цукрова маса на 100% натуральна: ніяких добавок, консервантів, ароматизаторів і барвників. Тому за стан шкіри можете не хвилюватися: після правильно проведеної процедури на шкірі не з'явиться почервоніння і подразнень, а ви забудете про видалення небажаного волосся на 10 днів мінімум.

Тому за стан шкіри можете не хвилюватися: після правильно проведеної процедури на шкірі не з'явиться почервоніння і подразнень, а ви забудете про видалення небажаного волосся на 10 днів мінімум

Після шугаринга немає загрози розширення судин або опіків, так як вся процедура проводиться при температурі тіла. Особлива технологія проведення шугаринга дозволяє створити ефект обволікання живих клітин верхнього шару шкіри. А це позбавляє навіть від найменших і врослих волосків. При цьому в процесі досить складно занести будь-якого роду інфекцію, так як цукор - це ще і гігієнічний продукт, що знищує всі бактерії. Залишки суміші після цукрової депіляції можна зняти, прийнявши теплий душ. Шугарінг підходить для всіх ділянок тіла: ніг, рук, пахвових западин, особи і навіть лінії бікіні.

Однак не поспішайте починати варити цукрову суміш. Як і будь-яка гігієнічна процедура вона має свої протипоказання. На жаль, від нього повинні відмовитися люди, що хворіють на цукровий діабет. Це пов'язано з тим, що через пори невелику кількість пасти потрапляє в кров, а це може призвести до тяжких ускладнень. Також в складі суміші краще не використовувати лимонну кислоту, так як вона викликає роздратування на шкірі. Сьогодні можна знайти різні варіації рецепта цукрової маси, але кожен з них потрібно обов'язково випробувати попередньо на невеликій площі. Наприклад, в зоні бікіні краще використовувати суміш на основі меду. Він пом'якшує шкіру і зменшує хворобливі відчуття. Цей же компонент можна використовувати для всіх ніжних частин тіла. Однак враховуйте, що у вас не повинно бути алегрі на мед. Від шугаринга варто відмовитися, якщо ви за день до цього відвідували солярій або перебували на пляжі. Під палючим сонцем шкіра і так слабшає, тому не треба піддавати її подвійний навантаженні. Також день або два краще утриматися від солярію і засмаги на пляжі і після депіляції. Якщо на шкірі є подряпини або ранки, то краще почекати, поки вони заживуть, і тільки потім проводити шугарінг.

Якщо проводити процедуру регулярно, то з кожним разом волоски будуть слабшими і м'якими. А через деякий час і зовсім будуть легше віддалятися. Для тих, хто не любить самостійно готувати засоби по догляду за шкірою, косметичні компанії пропонують готові цукрові пасти. Однак враховуйте, що в їх склад входить лимонна кислота і аравійська камедь, які хоч і якісно видаляють волосся, можуть викликати роздратування на шкірі. Краще готувати суміш самостійно, нехай на це і піде більше часу.

Крем для інтимної депіляції

Інтимна депіляція, мабуть, найбільш проблемна частина видалення небажаного волосся на тілі. Зона бікіні дуже чутлива до будь-якого роду впливам, тому багато дівчат вважають за краще відмовитися від апаратної епіляції в цій частині і віддають перевагу більш щадним, але менш ефективних засобів депіляції.

Один з найпопулярніших способів видалення волосся в інтимній зоні - використання кремів. Історики стверджують, що перші подібні крему могли існувати ще в Стародавньому Єгипті. І займалася їх створенням сама цариця Нефертіті. Тоді до складу кремів входив сік різноманітних рослин, мед, віск. Пізніше жінки намагалися використовувати різні склади для видалення волосся, проте їх ефективність була мінімальною. Тільки лише в ХХ столітті з'явився крем для депіляції. Минуло близько 80 років перш ніж його стали використовувати для видалення волосся в інтимних місцях, адже до цього до складу крему входили вкрай агресивні інгредієнти.

Сьогодні косметичні компанії пропонують великий асортимент кремів для інтимної депіляції. Серед найвідоміших - Veet, Velvet, Eveline, Epilex, Sally Hаnsen. Багато фахівців віддають перевагу кремам лінійки Veet від компанії Gillette. Його не потрібно наносити товстим шаром і при правильному застосуванні він не викличе роздратування. Однак використовувати крем потрібно вкрай акуратно. Він повинен залишатися на шкірі не довше 6-7 хвилин, за цей час тиогликолевая кислота «розчинить» волосся. Якщо залишити крем на більш довгий час, то це може привести до появи опіків або подразнень. Ні в якому разі не можна допускати потрапляння крему на слизову, для зручності можна використовувати спеціальну лопатку. В середньому процес росту волосся після застосування крему сповільнюється на півтори-два тижні. Компанія Gillette також пропонує крем-спрей для депіляції. Його перевага в більш зручному способі нанесення - засіб рівномірно розподіляється по шкірі.

Для власниць чутливої ​​шкіри підійде крем Extra strength crem bikini hair remover від Sally Hansen. Його ціна значно вище, ніж у інших подібних засобів, проте, на думку фахівців, він добре захищає від сухості і роздратування. Як користуватися кремами для інтимної депіляції, знає, напевно, кожна дівчина, однак на будь-якій упаковці можна завжди знайти докладну інструкцію.

Як користуватися кремами для інтимної депіляції, знає, напевно, кожна дівчина, однак на будь-якій упаковці можна завжди знайти докладну інструкцію

Ефективним крем вважається в тому випадку, коли він розчиняє не тільки ту частину волоска, яка розташована над поверхнею шкіри, але і проникає на глибину в 1 мм. В цьому випадку згодом волосся буде рости більш тонкими, світлими і м'якими.

При виборі крему в першу чергу звертайте увагу на те, щоб він був призначений саме для інтимної зони, інакше можна отримати сильне роздратування. Кожен крем може мати різний термін дії, про це обов'язково повинно бути написано на упаковці. У будь-якому випадку дія крему потрібно попередньо перевірити на невеликій ділянці, так як чутливість у різних типів шкіри може відрізнятися. Після застосування крем потрібно ретельно змити теплою водою, а шкіру обробити заспокійливим кремом. Однак інші засоби краще не наносити на продепілірованную шкіру протягом доби, щоб не викликати роздратування або алергічної реакції. Це ж правило відноситься і до інших методів депіляції, так як після цієї процедури шкіра дуже чутлива до всіх зовнішніх впливів.

А який спосіб депіляції будинку ви надаєте перевагу? Чи траплялися казуси?

Читайте також: Апаратне видалення волосся в домашніх умовах: так чи страшно?

Епіляція або депіляція?
Епіляція або депіляція?
Чому ж багато хто до цих пір віддають перевагу цьому методу?
А який спосіб депіляції будинку ви надаєте перевагу?
Чи траплялися казуси?