Полезные материалы

Кисті для макіяжу: які бувають як вибрати

  1. Якість: які бувають кисті для макіяжу?
  2. Види кистей для макіяжу
  3. Кисті для макіяжу очей
  4. Кисті для тіней
  5. Кисть для нанесення фонового тону
  6. Кисть для розтушовування тіней і олівця
  7. Кисть для підводки контуру очей і корекції брів
  8. аплікатор
  9. Кисть для макіяжу губ
  10. Кисті для вирівнювання кольору шкіри
  11. Кисть для нанесення пудри
  12. Кисть для нанесення рум'ян і їх розтушовування
  13. віялова кисть
  14. А ціна питання?
  15. Рекомендується завжди мати в наявності такі кисті для макіяжу:
  16. Догляд за кистями для макіяжу
  17. Як мити кисті для макіяжу?
  18. Чи часто мити кисті для макіяжу?

Чи замислювалися Ви, дорогі дівчата, як багато в нашому арсеналі засобів для створення нашого ранкового шедевра - макіяжу Чи замислювалися Ви, дорогі дівчата, як багато в нашому арсеналі засобів для створення нашого ранкового шедевра - макіяжу? Ймовірно, навіть більше, ніж у справжніх художників!

Сьогодні жіночий сайт sympaty.net розкриває таємниці кистей для макіяжу - кистей, які можуть перетворитися на справді чарівні!

Якість: які бувають кисті для макіяжу?

Правильний вибір кистей для макіяжу та вміле ними користування дозволить зробити наш макіяж акуратніше, наносити косметику рівномірніше і використовувати її набагато економніше. Окремі кисті дозволяють зробити макіяж об'ємніше і натуральніше. Загалом, переваг маса. Давайте ж розглянемо докладніше ці воістину чарівні кисті для макіяжу.

Кисті ці роблять з натурального (шерсть колонка, соболя, білки, поні і кішки) і штучного матеріалу, а так само з щетини.

Безумовно, в своїй більшості варто віддавати перевагу натуральним - вони менш алергенні, більш довговічні і пружні, приємні для шкіри, краще наносять косметику. Однак бувають і винятки - все це ми уточнимо, коли будемо окремо розглядати кисті для макіяжу очей, губ і шкіри.

Купуючи кисті для макіяжу зі штучного матеріалу, звертайте увагу не тільки на ціну. Працьовиті китайські виробники роблять такі жорсткі кисті, які не просто не допоможуть вам зробити нормальний макіяж, але і будуть дряпати ніжну шкіру обличчя, очей і губ і залишати майже борозни в тінях або помаді, наприклад. Мало приємного, прямо скажемо. Такими тільки стіни фарбувати.

Вибираючи кисті для макіяжу, звертайте увагу не тільки не сам ворс, але і на те, як зроблена ручка. Вона може зламатися посередині, може зламатися біля основи кріплення (тобто кріплення з ворсом у вас залишиться в одній руці, а сама ручка в інший). Словом, нікому невідомо, де саме може зламатися неякісна кисть. Тому звертайте увагу на те, чим кріпиться сама ворсиста частина до ручки кисті: в цій частині все повинно бути добре закріплено. Візьміть кисть за кінчик і трохи помахайте їй, погнили її в місці кріплення (тільки не сильно, а то вас можуть неправильно зрозуміти :)) Якщо відчуваєте, що десь щось хитається або нещільно прилягає - це кандидат на якнайшвидший розпад.

Види кистей для макіяжу

Професійний набір кистей для макіяжу зовні нагадує скоріше набір професійного мисливця - великий згорток, розгортаючи який, ми бачимо багато-багато відділень, в кожному з яких ми бачимо десятки видів приманок, свистки, кулі і ще якісь незрозумілі речі. Правильно, від мисливців ми відрізняємося не сильно. Все ж розуміють, про що йде мова? 🙂

Отже, спробуємо розділити всю різноманітність кистей для макіяжу на зрозумілі нам групи і розібратися, що конкретно вони з себе представляють.

Кисті для макіяжу очей

Кисть для нанесення туші на вії

Виглядає, як спіральна щіточка, виготовлена ​​з короткої щетини Виглядає, як спіральна щіточка, виготовлена ​​з короткої щетини. Грунтовно розповідати про неї не будемо, оскільки напевно це усім відомо .

Кисті для тіней

Це тонкі кисті з волосками різної довжини, плоскі біля основи. Вони дозволяють рівномірно нанести тіні на повіку, зробити кольорові акценти там, де це необхідно, розтушувати лінії для отримання цілісного макіяжу очей .

Кисть для нанесення фонового тону

Як виглядає: широка кисть, плоска біля основи, пружна, з куполоподібним верхом (довжина ворсу 10-12 мм) Як виглядає: широка кисть, плоска біля основи, пружна, з куполоподібним верхом (довжина ворсу 10-12 мм).

Як використовувати: для темних і для світлих тіней краще мати різні кисті, щоб не псувати тіні, і макіяж, природно.

На всю поверхню кисті наносяться тіні, які Ви хочете використовувати для фону вашого макіяжу очей, і, починаючи від внутрішнього куточка очей (форма кисті дозволяє це зробити без проблем) наносите їх по всій поверхні століття, або частково - залежно від вашої задумки.

Для нанесення темного тону і контрастних тіней рекомендують використовувати різні за розміром кисті. За формою вони всі схожі на кисть для нанесення фонового тону, проте кисть для темного тону менше (5-6 мм), а кисть для контрастних тіней - середнє між двома вищезгаданими кистями (8-10 мм).

Для нанесення тіней в зовнішньому кутку ока для створення ефекту «більшої відкритості» необхідно наносити тіні пензлем для темного тону або пензлем для контрастних тіней у зовнішнього кута ока С-образними рухами (С в зворотну сторону), потім розтушувати. Виходить дуже ефектно, але тільки з використанням хорошою кисті, в іншому випадку може вийти «брудно» і неакуратно.

Як вибирати: краще віддати перевагу натуральному матеріалу (одного з доступних). Використовують її, як правило, кожен день, тому кисть зі штучного матеріалу швидко вийде з ладу.

Кисть для розтушовування тіней і олівця

Багато хто думає, що розтушувати тіні або   олівець   можна будь-який інший пензлем Багато хто думає, що розтушувати тіні або олівець можна будь-який інший пензлем. Думають так, поки не спробують. Насправді практично всі інші кисті для макіяжу очей або не змінюють первісне нанесення тіней і олівця, або стирають їх.

Як виглядає: плоска біля основи кисть з ворсом зрізаним по злегка косій лінії, густа і щільна.

Як використовувати: рухами з боку в бік або зверху вниз по лінії, проведеної тінями або олівцем, розтушувати для отримання рівномірно розподіленого кольору. Головне, пам'ятайте - ні в якому разі не занурюйте цю кисть для макіяжу в тіні, оскільки вона, по-перше, не дозволяє наносити їх рівномірно, по-друге, (при частому такому використанні) може розбити тіні, по-третє, може привести до змішування кольорів, що не завжди позитивно позначається на макіяжі.

Як вибрати: натуральний матеріал. Причини Ви вже знаєте 🙂

Кисть для підводки контуру очей і корекції брів

Як виглядає: дуже тонка кисть, з одним гострим кінцем і скошеним ворсом Як виглядає: дуже тонка кисть, з одним гострим кінцем і скошеним ворсом.

Як використовувати: використовується для проведення тонкої лінії біля основи століття (підведенням або тінями, нанесеними злегка вологою пензлем) і для корекції кольору і форми брів.

Ця кисть занурюється в тіні тільки своєю верхівкою (тонкої верхньої лінією), і після цього проводиться тонка лінія біля основи століття майже на кордоні росту вій. Довгий край кисті завжди знаходиться ближче до внутрішнього куточка ока.

Як вибрати: для брів можна використовувати кисть з щетини, для очей - краще натуральний матеріал. Якщо немає можливості обзавестися двома пензлями, то краще віддати перевагу кисті з натурального матеріалу, дуже щільною. Її можна буде використовувати для корекції брів з якимось іншим засобом (олівцем, гребінцем для брів / вій).

аплікатор

Як виглядає: куполоподібний насадка (як правило, змінна), зроблена з синтетичного матеріалу, як правило, поролонова Як виглядає: куполоподібний насадка (як правило, змінна), зроблена з синтетичного матеріалу, як правило, поролонова.

Як використовувати: використовується для нанесення колірних акцентів.

Можливо сухе і вологе використання даної кисті для макіяжу. При вологому нанесенні тіні краще лягають, однак важливо пам'ятати, що і колір стане інтенсивніше і яскравіше.

Для нанесення аплікатор однією стороною занурюють в тіні, ставлять в потрібному місці акцент, інший (чистої стороною) можна злегка розтушувати колір (сухим аплікатором). Однак в будь-якому випадку для розтушовування варто використовувати спеціальну кисть.

Як вибрати: частіше зустрічаються, як Ви вже зрозуміли, поролонові, вони є практично в кожному наборі тіней, проте вони самі недовговічні. Краще віддати перевагу аппликаторам з фетру або латексу.

Кисть для макіяжу губ

Як виглядає: маленька, плоска біля основи, гладка кисть із загостреним кінчиком Як виглядає: маленька, плоска біля основи, гладка кисть із загостреним кінчиком. Якісні кисті для макіяжу губ завжди мають ковпачок.

Як використовувати: використовується для підведення контуру губ і для нанесення помади, блиску. Робить нанесення рівнішим, оскільки акуратніше зафарбовує дрібні тріщини і нерівності на губах. Крім того, дозволяє використовувати помаду економніше. Теж важливо 🙂

Для нанесення кисть занурюється в невелику кількість помади / блиску і маленькими мазками наноситься на губи.

Як вибрати: тільки натуральний матеріал, оскільки штучний може псувати помаду і залишати сліди ворсу на губах. Рівного ефекту з такою кистю Ви не доб'єтеся.

Кисті для вирівнювання кольору шкіри

Кисті для нанесення тональної основи, тонального крему

Як виглядають: плоскі біля основи, середнього розміру або маленькі кисті Як виглядають: плоскі біля основи, середнього розміру або маленькі кисті.

Як використовувати: невелика кількість крему / Основи наноситься на кисть і акуратно, легкими (НЕ розмазують) рухами наноситься на шкіру, потім швидкими рухами і маленькими мазками як би вбивається в шкіру (бічний поверхню кисті), одночасно рівномірно розподіляючи її по ділянці.

До слова, для цієї мети багато професійних візажисти використовують губки / спонж або просто пальці замість таких кистей для макіяжу. Хоча часто це залежить від стану шкіри, якщо шкіра проблемна, то краще не торкатися до неї зайвий раз пальцями.

Як вибрати: можна використовувати кисті зі штучного матеріалу, оскільки натуральний дуже швидко прийде в непридатність через текстури наноситься основи і частого миття.

Кисть для нанесення пудри

Як виглядає: сама велика кисть для макіяжу їх усіх існуючих, кругла біля основи, щільна, з рівними краями, довжина ворсу приблизно 3 см Як виглядає: сама велика кисть для макіяжу їх усіх існуючих, кругла біля основи, щільна, з рівними краями, довжина ворсу приблизно 3 см.

Як використовувати: використовується найчастіше з розсипчастою пудрою. Кисть поринає в неї, потім злегка струшується шляхом постукування по краю тюбика з пудрою. Потім пудра «вбивається в шкіру», а не розмазується по ній, це забезпечує більш рівне нанесення пудри на шкіру. Але це можливо тільки з використанням хорошою, великий, пружною кисті.

Як вибрати: краще використовувати кисть з натурального матеріалу, стежити за тим, щоб кисть була дуже щільна і пружна.

Кисть для нанесення рум'ян і їх розтушовування

Як виглядає: дуже схожа на кисть для нанесення пудри, але трохи менше в діаметрі, як підстави, так і кінця кисті Як виглядає: дуже схожа на кисть для нанесення пудри, але трохи менше в діаметрі, як підстави, так і кінця кисті. Зазвичай злегка куполоподібної форми.

Кисть для розтушовування рум'ян повинна бути більше, ніж кисть для їх нанесення.

Як використовувати: для нанесення рум'ян - занурити в рум'яна (невелика кількість), довгими мазками нанести рум'яна там, де це необхідно.

Для розтушовування - використовується так само, як і кисть для розтушовування тіней, і теж потрібно стежити за її чистотою.

Як вибрати: перевагу натуральним матеріалам.

віялова кисть

Як виглядає: свою назву отримала за зовнішнім виглядом 🙂 віялові розподілений ворс, тонка біля основи Як виглядає: свою назву отримала за зовнішнім виглядом 🙂 віялові розподілений ворс, тонка біля основи.

Як використовувати: використовується для змахування надлишків тіней, пудри, рум'ян з особи. Вирівнює макіяж.

Як вибрати: буває з різних матеріалів. Але головне - стежите за тим, щоб вона не була занадто жорсткою, інакше Ви ризикуєте сильно пошкодити тільки що створений макіяж.

А ціна питання?

На сучасному ринку хороші кисті для макіяжу вже згаданого якості коштують не завжди дешево. Навіть не так - часто хороші кисті коштують дорого.

Як правило, хороші фірми випускають професійні набори, але нам-то з вами не завжди потрібен арсенал професійного візажиста, правда? Тому щоб наш симпатичний гаманець сильно не схуд від покупки кистей для макіяжу, є пропозиція трохи побігати і купити цим самі кисті по-одиночці. Подумайте, який макіяж ви найчастіше робите, і вирішите, без чого ви в принципі можете і обійтися.

Рекомендується завжди мати в наявності такі кисті для макіяжу:

  • кисть для нанесення фонового тону тіней на повіку;
  • кисть для розтушовування;
  • кисть для підводки контуру очей;
  • кисть для губ;
  • кисть для пудри.

Цей той мінімум, який зазвичай використовується для практично будь-якого макіяжу.

Пам'ятайте про правила вибору кистей, які ми обговорили раніше, не економте на них! Краще вибрати набір поменше, але з упевненістю, що він пробуде в вашому арсеналі довго, а не піде в утиль в найближчі пару місяців.

Крім того, не дивлячись на марку косметики, якою ви користуєтеся, звертайте увагу на каталоги мережевих розповсюджувачів косметики. Це без реклами :) Справа в тому, що вони - великі любителі різних акційних пропозицій та знижок. Ми-то з вами знаємо, як зрадницьки тремтить серце при вигляді цих слів! Загалом, кисті для макіяжу практично всі подібні організації виробляють хорошої якості, а продавати їх можуть наборами або по-одиночці за привабливими цінами. Дивіться, раптом пощастить!

Догляд за кистями для макіяжу

Отже, Ви зробили подвиг, вибрали, знайшли і купили ті кисті для макіяжу, які Вам були потрібні. Не завжди це швидкий і приємний процес, тому щоб не повторити його найближчим часом, потрібно дуже ретельно доглядати за кистями.

Кисті для макіяжу з натурального ворсу вимагають практично такого ж догляду, як і Ваші волосся . Ні, їх не потрібно водити в перукарню і робити маски, але ось помити своїм шампунем все-таки доведеться.

Як мити кисті для макіяжу?

Кисті для тіней моєму так. Невелика кількість м'якого шампуню розведіть у теплій воді, прополощіть пензлик, тільки намагайтеся не торкатися руками до ворсу. Прополощіть кисть в чистій воду, потім промокніть ворс рушником (НЕ растрепіте його!), Надайте кисті первозданний вигляд і покладіть її сушитися в горизонтальному положенні так, щоб головка кисті була у висячому положенні, наприклад, на кухлик або будь-яку іншу підставку.

Трохи інша процедура з кистями для макіяжу губ або для тональної основи / крему. З тієї причини, що текстура цих коштів зовсім інша, вона склеює ворс і сприяє швидкому налипання на нього пилу, такі кисті потрібно мити трохи по-іншому. По-перше, концентрація шампуню буде трохи більше. По-друге, допомагайте миття кисті пальцями, тільки акуратно - від основи кисті до кінця, намагайтеся не сильно розщеплювати ворс, і вже тим більше не тріть його, чи не стукайте їм про краю ємності, в якій миєте. Пам'ятайте, ворс - річ ніжна, і лисина в цій справі - це не модно.

На косметичному ринку вже давно є спеціальні засоби для очищення кистей для макіяжу, це дуже зручно - просто нанесіть його на серветку, протріть кисть, і все! Так що якщо у вас є можливість скористатися такими засобами, використовуйте її!

Чи часто мити кисті для макіяжу?

Кисті для макіяжу очей і нанесення пудри або рум'ян потрібно мити не рідше, ніж раз на тиждень. За необхідності, звичайно, можна це робити частіше, але не зловживати, оскільки кисті з натурального ворсу від цього можуть швидко, вибачте, облисіти.

Якщо Ви використовуєте аплікатор для нанесення тіней, намагайтеся не зламати підставу, на яке він кріпиться, оскільки він може почати хитатися, і це зробить дуже незручним його подальше використання.

Кисті, які Ви використовуєте для нанесення кремових основ (тональний крем) і / або помади, краще мити щодня, оскільки накопичується на них пил може зробити згубний вплив на вашу шкіру, в першу чергу, і зіпсувати Ваш макіяж, в другу чергу.

Отже, зайве говорити, що віртуозне використання кистей для макіяжу навіть з не самими професійними косметичними засобами може зробити з вашого макіяжу справжній шедевр на заздрість кожному митцеві! А для того, щоб наш шедевр у виконанні не зайняв стільки ж часу, скільки зазвичай займає у багатьох великих творців, то швидше перечитуємо статтю, потрошимо нашу косметичку, складаємо список необхідних кистей для макіяжу та ... бігом по магазінаааам!

-
Автор - Любов «Химера» Іванова, сайт www.sympaty.net - Красива і Успішна

Для копіювання цієї статті Вам не потрібно отримувати особливий дозвіл, проте активна, не закритим від пошукачів посилання на наш сайт ОБОВ'ЯЗКОВИЙ! Будь ласка, дотримуйтесь наші авторські права.

Якість: які бувають кисті для макіяжу?
Чи часто мити кисті для макіяжу?
Якість: які бувають кисті для макіяжу?
Все ж розуміють, про що йде мова?
А ціна питання?
Як правило, хороші фірми випускають професійні набори, але нам-то з вами не завжди потрібен арсенал професійного візажиста, правда?
Як мити кисті для макіяжу?
Чи часто мити кисті для макіяжу?