Полезные материалы

Татуаж брів - види і способи

  1. Які бувають види татуажу брів
  2. Які фарби застосовуються при татуаже брів

Маючи прекрасну і природну лінію брів, багато жінок можуть пишається цим даром природи. Але існують жінки яким доводиться коригувати лінію брів змінюючи її ширину і довжину за допомогою вищипування або Домальовуючи. Потрібну форму брів можна надати за допомогою тимчасової татуювання, яка наноситься спеціальною фарбою. Ця процедура досить стійка, її називають татуажем брів, відноситься до перманентного макіяжу.

Татуаж має переваги перед іншими видами коригування брів. Він більш стійкий ніж звичайна косметика, економить час при щоденному нанесенні косметики. Але багато жінок не наважуються робити татуаж, так як не мають потрібної інформації. Виникає безліч питань: Чи є побічні ефекти і протипоказання? Як правильно, без помилок зробити татуаж брів ? Варто розглянути все детально.

Які бувають види татуажу брів

Завдання, яке стоїть перед майстром і способи виконання має на увазі 2 основних види татуажу брів. До них відноситься растушевка брів м'яка і волосковая татуювання. Якщо в першому випадку все зрозуміло, то другий, ділиться на європейський вигляд і східний. Виконуючи східний вид, волосинки малюються починаючи від кореня до самих кінчиків з різним інтервалом. В даний час популярним вважається природний вигляд брів, але тільки фахівці вищого класу можуть таким способом робити брови.
Для східного типу жінок, що мають темні густі волосся, краще підходить варіант, коли волоски мають різну довжину направляються в різні боки. Для поліпшення кольору роблять корекцію. Роблячи європейський метод, волосинки однакові по довжині прорисовують, направляючи вгору з нахилом до хвостику. Інтервал штрихів, при такому вигляді татуажу, практично однаковий. Але корекція може знадобитися вже приблизно через місяць.

Які фарби застосовуються при татуаже брів

Дія після процедури татуажу триває всього навсього, кілька років. Фарби які використовуються при фарбуванні брів діють тільки на шкіру, не зачіпаючи тканини.
Приблизно через два роки відбувається регенерація клітин і мікроімплантанти мають природне походження, починають потихеньку бліднути, а потім зовсім зникають. Варто знати що татуажном і татуіровочние фарби мають відмінності між собою. Татуіровочние фарби значно дешевше, тому варто поцікавитися якими фарбами користується майстер.

Якщо все-таки було прийнято рішення економічно підійти до цього питання, то брови через деякий час будуть мати коричневий колір, потім придбають зеленуватий відтінок. Іноді майстри змішують різні фарби, що категорично не можна робити. Можуть змішувати червоний відтінок, призначений для татуажу губ з чорним відтінком призначених для татуювань і стрілок. Тому може вийти різна структура в лініях і порушаться розміри через нерівномірне змивки фарб.

Маски для обличчя:
Виникає безліч питань: Чи є побічні ефекти і протипоказання?