Полезные материалы

Нарощування брів в салоні: особливості проведення процедури

  1. сутність процедури
  2. Види нарощування брів
  3. Волоскових нарощування брів
  4. Перманентне (полуперманентние) нарощування брів
  5. Переваги і недоліки
  6. переваги
  7. Протипоказання для нарощування брів
  8. Як проводиться процедура
  9. Догляд за бровами після нарощування

Єва Соболєва

Миру - мир, а мені - пломбір!

calendar_today 24 листопада 2016

visibility 142 перегляду

Вашим брів не вистачає густоти і обсягу? У вас в цьому місці шрам або лисина? Тоді вам просто необхідно зробити нарощування брів. Дізнайтеся, в чому суть процедури, види (волоскові, перманентне), переваги і недоліки, протипоказання, етапи проведення, догляд за нарощеними бровами.

Брови, як і будь-яка інша частина організму, можуть хворіти, старіти, пошкоджуватися від різних факторів. В результаті волоски стають ламкими, стоншена, а через травми фолікулів вони починають випадати і рідшати. Лисини, звичайно, можна зафарбовувати олівцем або інший косметикою, але це доведеться робити щодня і постійно боятися, що несподіваний дощ або плавання в басейні оголить недолік. Для маскування цієї неприємності сучасні салони краси пропонують жінкам зробити нарощування брів, яке створить ефект натуральності на тривалий термін. Перукарі вже давно роблять нарощування вій та волосся, так що технологія не нова, перевірена і викликає довіру. Але дізнатися про неї якомога більше інформації не завадить.

сутність процедури

Нічого складного процедура нарощування брів собою не представляє. На шкіру за допомогою спеціального клею насаджуються смужки, пучки з волосками або прямо окремі волоски. Залежно від їх кількості та виду матеріалу технологія нарощування може бути різною. Зазвичай рекомендації дає сам фахівець, виходячи з конкретної ситуації. У деяких джерелах перманентний макіяж брів теж відносять до цієї процедури, але це не так. Адже його кінцевий результат - фарбування, нехай навіть шкіри. Але нові брови за допомогою татуажу, мікроблейдінга або напилення ви не отримаєте - вам їх просто намалюють, не більше того.

Вмійте розрізняти! Татуаж - апаратне введення фарбувального пігменту під шкіру для створення ефекту красиво окресленої брови. Мікроблейдінг - подібна, але вже більш щадна процедура, тому що майстер вручну промальовує кожен волосок. Напилення - вершина цього айсберга, тому що фарба розтушовують в верхніх шарах шкіри. Нарощування - зовсім інша процедура по техніці виконання і кінцевим результатом.

Нарощування - зовсім інша процедура по техніці виконання і кінцевим результатом

Лазерна корекція брів - інноваційний метод корекції вигину і видалення зайвих волосків.

Якщо у вас шрам на брови , Дізнайтеся, як його позбутися.

Види нарощування брів

Перед походом в салон уважно вивчіть інформацію про те, які види нарощування брів існують, щоб не помилитися в подальшому з вибором. У кожного з них є свої переваги і недоліки, які потрібно оцінити і прийняти єдино вірне рішення.

Волоскових нарощування брів

Найпопулярніше і ефективне на сьогоднішній день, що можуть запропонувати своїм клієнткам салони, - це волоскові нарощування брів. Воно передбачає впровадження в гущу природно зростаючих волосків штучні. Це можна зробити за допомогою двох методик.

  • поштучне нарощування

Поштучне нарощування брів - процедура копітка і делікатна, але в результаті виходить один з найкращих ефектів. Безсумнівний плюс цієї техніки в тому, що рідні брови видаляти не потрібно, так що все виглядає дуже природно і натурально. Майстер приклеює штучні волоски поштучно, акуратно вкраплюючи їх в ті, що дано від природи. Після цього дуже важко розрізнити, де свої брови, а де нарощені.

  • Нарощування за допомогою накладок

Другий метод волосових нарощування брів в салоні - за допомогою силіконових або латексних накладок. Вони являють собою цілу смужку з наклеєними на ній волосками. Вона непомітна на шкірі, процедура не вимагає особливих зусиль, не займає багато часу і при наявності цих накладок цілком доступна для проведення навіть в домашніх умовах. Але при цьому у цієї техніки є один дуже суттєвий недолік - вона вимагає повного сбривания рідних брів, інакше виникнуть проблеми з приклеюванням накладок до шкіри. Мінус ще й у тому, що процедура не гарантує тривалого ефекту. Рідні волоски почнуть відростати - і смужка буде відклеюватися, шкіра почне свербіти, так що дискомфорту навряд чи вдасться уникнути.

Як вже було сказано раніше, волоскові метод по своїй суті є єдиною натуральної технікою нарощування брів. Саме вона збільшує кількість волосків в цій частині особи, ніж та виправдовує назву процедури. Однак деякі салони в прайсах вказують перманентне нарощування, яке за своєю суттю не є таким.

Перманентне (полуперманентние) нарощування брів

Правильна назва процедури - перманентний макіяж брів, так як її основна суть - в фарбуванні, а не нарощуванні. Під шкіру вводиться пігмент - він надає брови потрібний відтінок на дуже тривалий термін. Ефект густоти і обсягу досягається за рахунок кольору, а не через збільшення кількості волосків. Однак в прайсах можуть значитися такі види послуг:

  • перманентне (або полуперманентние) нарощування брів, а насправді під цим поняттям будуть матися на увазі татуаж, мікроблейдінг або напилення;
  • нарощування брів хною (або біотатуаж), коли під шкіру вводять не хімічний пігмент, а натуральну хну (для отримання потрібного відтінку до неї іноді додають басму).

Ось такі методи нарощування брів пропонують своїм клієнткам сучасні салони краси. Яким саме скористатися - рішення буде прийматися тільки вами. Звичайно, потрібно враховувати і рекомендації майстра, який оцінить масштаб вашої проблеми і підкаже, як її можна вирішити максимально ефективно.

Ціна питання. Відмінності методик нарощування брів потрібно знати ще й тому, що коштують вони дуже по-різному. Якщо волосковая техніка обійдеться в 1-2 тис. Рублів (а іноді і дешевше), то перманентний макіяж починає відлік десь з 4,5 тис. (І це самий мінімум).

(І це самий мінімум)

Переваги і недоліки

Так як істинним є тільки волоскові нарощування брів в салоні, далі піде мова саме про цю методику. Перш ніж вирішуватися на таке оновлення, бажано попередньо вивчити як позитивні відгуки, так і негативні, щоб потім не розчаруватися в результаті. Зважити всі за і проти можна, переглянувши співвідношення і вагомість переваг і недоліків даної процедури.

переваги

  • Паралельно з нарощуванням майстер підбере до вашого типу обличчя потрібну форму брів і попутно зробить їх корекцію;
  • якщо правильно доглядати за нарощеними волосками, їх життя можна продовжити до 3 і навіть 4 тижнів (з силіконовими смужками термін буде трохи менше);
  • ідеальне маскування лисин і навіть шрамів;
  • природність і натуральність отриманого ефекту;
  • безболісність;
  • тепер не потрібно буде щоранку маскувати недоліки;
  • мінімум шкоди для здоров'я.

недоліки

  • Після процедури нарощування протягом декількох годин може триматися гіперемія шкіри;
  • алергія на матеріали (особливо клей) або індивідуальна непереносимість;
  • серед побічних ефектів - подразнення шкіри;
  • 1-2 тижні, які може тривати отриманий ефект, - це досить короткий термін, так що процедуру доведеться повторювати знову і знову;
  • потрібна корекція.

В цілому послуга нарощування брів, що надається салонами краси, влаштовує більшість клієнток. Якщо знайти хорошого майстра, врахувати всі заборони, а після процедури забезпечити оновленим брівкам правильний догляд, життя нарощених волосків можна значно продовжити. Так що якщо фінансів не вистачає на перманентний макіяж, завжди можна скористатися цією методикою - більш доступною і простою. Та й протипоказань у неї набагато менше.

Майте на увазі. Перманентний макіяж не може приховати шрами, хоч і зафарбувати їх. А ось нарощування дозволить їх замаскувати.

А ось нарощування дозволить їх замаскувати

Протипоказання для нарощування брів

Волоскових нарощування брів - безпечний метод. Він не передбачає введення якихось речовин під шкіру, клітинний рівень в процедурі не бере, фолікули своїх рідних волосків не страждають (якщо, звичайно, не доведеться їх виборювати, але навіть це не особливо страшно). Відповідно, і побічних ефектів, і протипоказань для цієї процедури - мінімальна кількість. І всі вони пов'язані переважно з клеєм, який являє собою хімічний реагент. Самі волоски - або тваринного походження (хутро), або штучного (шовкові, капронові) - рідко викликають на шкірі якусь реакцію. Силіконові або латексні накладки теж, як і клей, можуть бути відкинуті організмом.

Виходячи з цього, протипоказаннями для нарощування брів є:

  • тривалий курс лікування антибіотиками або якимись іншими потужними лікарськими препаратами;
  • хіміотерапія;
  • наявність екзем, запалень, гнійників в місці нарощування, т. е. на брови;
  • схильність до набряків на обличчі або алергічних реакцій;
  • свіжі пошкодження шкірного покриву в області брів: одна справа - застарілий шрам після розтину і зовсім інше - недавня подряпина, яка під впливом зовнішніх агресивних чинників може запалитися або почне кровоточити.

Майстер в першу чергу повинен поцікавитися, чи не приймаєте ви на даний момент часу якихось ліків, чи є у вас хронічні захворювання. Первинний огляд брів повинен бути спрямований на дослідження особливостей шкіри в цьому місці, щоб виключити протипоказання і побічні ефекти надалі. Якщо ж зі здоров'ям усе в порядку, нарощування брів проводиться в салоні протягом буквально 1-1,5 годин (в залежності від обраного методу).

Корисна порада. Як рекомендують фахівці, не варто вирушати в салон для нарощування вій під час вагітності, лактації та менструації. Ці стани не є протипоказаннями, але, як показує практика, ефект після цих процедур буде тривати недовго.

Ці стани не є протипоказаннями, але, як показує практика, ефект після цих процедур буде тривати недовго

Як проводиться процедура

Заздалегідь дізнайтеся про покроковому ході процедури, як проводиться професійне нарощування брів в салоні, щоб не було страху, чи все йде по наміченому плану. Ви можете переглянути відео, яке дозволить порівняти дії вашого майстра з тими, які були відтворені в ролику. Зазвичай процедура зводиться до наступних етапів.

  1. Бесіда з майстром, первинний огляд. Мета - виявлення протипоказань, визначення масштабу робіт.
  2. Тест на алергію: чи нормально відреагує шкіра на матеріали для нарощування брів.
  3. Видалення макіяжу з брів і вій.
  4. Обробка ділянки знежирювачем і антисептиком.
  5. Вибір форми майбутніх брів.
  6. Видалення непотрібних волосків.
  7. При поштучному нарощуванні брів майстру доводиться насаджувати на клей кожен волосок окремо в вільні місця.
  8. При використанні накладок вони просто прикріплюються до шкіри за допомогою клею.
  9. Повторна обробка спеціальним фіксуючим складом.

Знаючи, як здійснюється процедура нарощування брів, ви будете сидіти в кріслі майстра спокійно і не переживати за результат. Наостанок не забудьте у нього поцікавитися, як продовжити життя нарощених волосках за допомогою правильного догляду.

На замітку. Це лише орієнтовна схема нарощування брів, яка у кожного майстра може трохи відрізнятися від типової.

Це лише орієнтовна схема нарощування брів, яка у кожного майстра може трохи відрізнятися від типової

Догляд за бровами після нарощування

У чому полягає грамотний догляд після нарощування брів, що дозволяє продовжити ефект від салонної процедури?

  1. Декоративну косметику для брів використовувати по мінімуму.
  2. Як можна менше мочити, очищати цю зону особи агресивними скрабами.
  3. Сауни, загар, басейни - все це буде скорочувати тривалість ефекту.
  4. Своєчасна корекція при нарощуванні брів (раз в 3-4 тижні) дозволить вам якомога довше насолоджуватися їх густотою і обсягом.
  5. При виникненні будь-яких неприємних відчуттів слід негайно звернутися за допомогою до майстра.

Салонна процедура по нарощуванню брів рятує не тільки тих, у кого вони рідкісні, тонкі і безбарвні від природи. Перш за все вона потрібна тим, у кого лисини є наслідком травми або захворювання, і це не виправиш ніякими косметичними засобами. Технологія її виконання проста, побічні ефекти мінімальні, фахівців на сьогоднішній день вже достатньо. Тому обов'язково варто скористатися цією послугою, щоб привести свою зовнішність в порядок і позбутися від комплексів.

У вас в цьому місці шрам або лисина?