Полезные материалы

Мигдальне масло для волосся: правила застосування, використання для зростання брів і вій, чим і як наносити

  1. Склад і корисні властивості олії мигдалю
  2. Чим корисно мигдальне масло для волосся
  3. способи застосування
  4. Для довгих локонів
  5. Для росту волосся
  6. для бороди
  7. Маски з мигдальним маслом
  8. Для сухого волосся
  9. Для жирного волосся
  10. від лупи
  11. Для розпрямлення волосся
  12. Мигдальне масло для вій
  13. Мигдальне масло для брів

Про мигдальне масло для волосся відомо ще з часів Давнього Єгипту. Рослинний засіб чудово відновлює структуру пересушені локонів, зволожує і захищає від сонця, стимулює зростання і знімає роздратування шкіри голови. При цьому цілюща рідина добре змивається з пасом, не залишаючи відчуття липкості і жирної плівки. Продукт ідеально підійде панночкам, що захоплюються гарячої укладанням та частою забарвленням локонів. Для отримання гідного результату користуватися лікувальним засобом слід регулярно.

Для отримання гідного результату користуватися лікувальним засобом слід регулярно

Склад і корисні властивості олії мигдалю

Існує два різновиди мигдалю: солодкий і гіркий. Останній відноситься до диких і неїстівним сортам. У його склад входить синильна кислота - сильна отрута загальнотоксичної дії. Всього лише 50 ядер такого горіха можуть стати причиною смертельного отруєння, тому для догляду за волоссям та шкірою голови частіше використовується масло солодкого мигдалю.

Рослинний продукт являє собою жирну рідина жовтого або солом'яного кольору з легким ароматом горіхів. У неї входять понад 80% поліненасичених кислот Omega 6, 9, багато вітамінів і мікроелементів, фітостероли, флавоноїди і мінеральні солі.
Завдяки такому багатому складу, масло мигдалю має масу корисних властивостей і сприятливо діє на волосся будь-якого типу:

  • фолієва кислота прискорює ріст локонів і живить шкіру голови;
  • ніацин стимулює кровообіг і покращує надходження активних речовин до волосяних фолікулів, бореться з алопецією;
  • ПНЖК відновлюють структуру пошкодженого локонів, зволожують і живлять пасма після фарбування, усувають посічені кінчики;
  • вітаміни А і F покращують загальний стан волосся, позбавляють від лупи, запалення і свербіння шкіри голови;
  • сквален пом'якшує і живить пасма, надає їм пружність, еластичність і блиск.

Масло з горіхів солодкого мигдалю глибоко проникає в шкіру голови, надає яскраве протизапальну і регенеруючу вплив, захищає локони від впливу сонця, вітру і пилу.

Чим корисно мигдальне масло для волосся

Говорити про користь цілющої рідини для волосся можна довго. Продукт настільки універсальний, що застосовується для вирішення буквально всіх проблем трихолог, тому розглянемо тільки найцікавіші і найважливіші сфери застосування:

  1. Активізує ріст волосся. При регулярному використанні мигдалевого масла поліпшується живлення цибулин і шкіри голови.
  2. Робить локони блискучими і гладкими. Жирне засіб заповнює порожнечі в структурі волосся, закриває і пригладжує лусочки. Завдяки цьому локони виглядають блискучими як після ламінування.
  3. Масло з солодкого мигдалю може стати хорошим Санскрін під час відпочинку біля моря. Вбереже від солоної води і попередить роздратування шкіри голови.
  4. Захищає кінчики пасом від ламкості і розшарування, робить їх живими і блискучими.
  5. Бореться з порідіння волосся у чоловіків і жінок, попереджає алопецію.

Масло солодкого горіха особливо корисно для довгих і кучерявих локонів. Засіб відмінно розгладжує пасма, не дозволяє їм плутатися і електризуватися, додає зачісці доглянутий вигляд і полегшує укладання.

способи застосування

Існує маса варіантів застосування горіха в догляді за волоссям. Найпростіший і швидкий - розчісування локонів. Для процедури потрібно дерев'яний гребінь і рослинний засіб, можна в суміші з відповідним ефірною олією. Жирний склад наносять на гребінець і добре пропрасовують пасма в різних напрямках.

Порада. Доповнити щоденний догляд допоможе збагачення маслом шампунів, бальзамів і масок для волосся. Буквально кілька крапель цілющої рідини на флакон доглядає кошти пом'якшать і розгладять неслухняні пасма, полегшать розчісування й укладання.

Хороший оздоровлюючий ефект дає масаж голови з маслом мигдалю. Процедура покращує живлення скальпа і стимулює ріст волосся. Робити лікувальний масаж можна хоч кожен день, головне в цьому процесі - регулярність. Через місяць рекомендується зробити перерву і при бажанні повторити маніпуляції.

Для довгих локонів

За природний захист пасом відповідають спеціальні залози, що відкриваються в волосяні фолікули. Але їх робота може порушитися через занадто частого використання невідповідних шампунів, рідкого розчісування локонів щіткою, ходіння з непокритою головою в зимовий час. В цьому випадку волосся позбудуться натуральної мастила, почнуть сіктися і ламатися, що зменшить довжину зачіски.

Відновити захисний шар допоможе масло мигдалю, нанесене на пасма відразу після миття.

Попередньо локони слід промокнути рушником, а потім провести по ним долонями, змазаними рослинним засобом. Сушити волосся потрібно на повітрі, періодично прочісуючи гребенем з широкими зубцями. Подібна процедура додасть довгим пасмам блиск і м'якість, вони перестануть плутатися і пушіться.

Для росту волосся

Кожен день людина позбавляється 100-120 волосків, але це не зменшує загальний обсяг зачіски - на місці втрачених відростають нові. Але якщо процес випадання буде активніше, ніж зазвичай, незабаром ми зіткнемося з неприємними ознаками облисіння. Причиною порідіння локонів може бути гормональний збій, мізерне харчування, стрес. Вирішити цю проблему здатне масло солодкого мигдалю.

Жирний продує містить магній, кальцій і цинк, які необхідні для здоров'я і росту волосся.
Поліпшити стан зачіски допоможе щовечірній масаж шкіри голови теплим засобом. Його потрібно залишити на ніч, а вранці змити безсульфатним шампунем. Для кращого ефекту рекомендується придбати масло мигдалю в капсулах і вживати всередину по інструкції.

для бороди

Сьогодні борода є показником сили і брутальності чоловіка, тому вона повинна бути в ідеальному стані. Горіхове масло забезпечує рівномірне зростання волосків, надає їм густоту і пишність, бореться з сверблячкою, роздратуванням і сухістю - частими супутниками перших місяців відрощування бороди.

Це цікаво. Рослинність на обличчі вважалася символом високого соціального статусу навіть у доісторичні часи. Тільки тоді її функції були більш широкі - бороду відрощували ще і для залякування ворогів, а також захисту особи від пошкоджень.

Невелика порція теплого мигдалевого масла зробить цей ознака мужності справжньою окрасою, додасть кольору і блиску, захистить від вигорання. Жирне засіб не дозволить волоскам стовбурчитися і втрачати форму.

Як наносити олію для росту бороди? Досить 3-4 краплі продукту розтерти між долонями і рухами розподілити по нижній частині обличчя, а потім акуратно причесати волоски. Раз на тиждень можна зробити масаж нижньої третини особи, попередньо наклавши на шкіру гарячий компрес.

Маски з мигдальним маслом

Мигдаль - по-справжньому універсальний засіб. Рослинний продукт підходить для будь-якого типу волосся - нормальних, сухих, жирних, пошкоджених забарвленням і завивкою, ламких і поріділих. Головне - грамотно підібрати супутні компоненти.

Для сухого волосся

Іноді з ламкістю, втратою здорового блиску і січеться кінчиками борються роками. Рослинний засіб ідеально підходить для харчування і зволоження сухого волосся, додання їм здорового і доглянутого вигляду.

Для приготування маски знадобиться:

  • 5 ст. л м'якого сиру;
  • 3 ст. л. масла з горіхів солодкого мигдалю;
  • 1 ст. л. сметани.

Інгредієнти змішують і наносять на волосся, розподіляючи по всій довжині. Через 1,5-2 години змивають шампунем і обполіскують прохолодною водою.

Для другого рецепта потрібно взяти 2 ст. л. геркулесу, подрібнити їх у кавомолці і залити 50 мл теплого молока або води. В отриману суміш додати 4 ст. масла і відразу ж нанести на волосся. Через годину змити.

Через годину змити

Лікувальні маски слід застосовувати двічі на тиждень. Вони швидко покращують стан навіть найбільш запущених локонів, усувають свербіння і запалення шкіри голови.

Для жирного волосся

Масло солодкого мигдалю позбавить від надмірного засолювання пасом, відновить метаболізм ліпідів в шкірі голови, очистить скальп. Невелика кількість жирного кошти (залежить від довжини волосся) розігрівають на водяній бані і змішують з таким же об'ємом коньяку. Наносять по всій довжині пасом. Через 20-30 хвилин маску змивають.

Порада. Позбутися від запаху алкоголю допоможе ополіскування волосся водою з соком лимона і парою крапель ефірного масла апельсина або лаванди.

Процедуру можна робити частіше одного разу на 7 днів, інакше локони пересохнуть. Для пом'якшення подсушивающего дії в маску можна додати мед або кефір, посилити ефект допоможе глина і порошок гірчиці.

від лупи

Білі лусочки на шкірі голови найчастіше є результатом неправильного догляду за волоссям. Як використовувати масло з горіхів мигдалю для боротьби з такою напастю? Дуже просто - зробити лікувальну маску.

Складові:

  • 3 ст. л. мигдалевого масла;
  • 3 ст. л. меду;
  • 2 краплі ефіру бергамоту або розмарину;
  • 1 ст. л. соку столітника.

Суміш добре втирають в шкіру голови і загортають теплим рушником або надягають термошапку. Через годину маску змивають шампунем і обполіскують волосся прохолодною водою.

Склад має гарні антисептичні і регенеруючі властивості, швидко припиняє відшарування частинок шкіри і загоює пошкодження.

Для розпрямлення волосся

Маска близька за ефектом до процедури біоламінування. Робити її рекомендується 1 раз в 30 днів.

Складові:

  • 2 ст. л. масла солодкого мигдалю;
  • стакан звичайного йогурту;
  • 200 мл рідкого меду.

Суміш ретельно вимішують і втирають в пасма по всій довжині. Через 30 хвилин маску змивають звичайним шампунем.

Увага. Такий склад особливо корисний для посічених кінчиків. Попереджає ламкість і розшарування, живить і зволожує пасма.

Мигдальне масло для вій

Чи можна наносити рослинний продукт на вії? Легке і невагоме масло мигдалю ідеально підходить для цих цілей. Засіб не тільки живить і покращує ріст, але і прекрасно зволожує ніжну шкіру під очима. Через 2-2,5 місяця регулярного застосування вії стають напрочуд густими і пишними.

Щоб швидше відновити волоски після надмірного застосування косметики або нарощування, непогано зробити курс лікувальних масок з мигдалевої олії. Рослинний засіб можна залити в тюбик з-під старої туші і наносити на вії щовечора протягом місяця.

Порада. Оскільки мигдальне масло добре і швидко всмоктується, його можна використовувати для демакіяжу очей. Засіб непогано розчиняє навіть стійку туш і не викликає алергію.

Як правильно наносити олію солодкого горіха на вії? Профарбовуючи волоски, не слід доводити пензлик до самого коріння - рідкий засіб і так поступово стече вниз. А перестаравшись з нанесенням, легко спровокувати алергію або набряк.

Чи можна залишати мигдальне масло на ніч? При правильному застосуванні нічого страшного в такому вчинку немає. Рослинний засіб не викликає ніяких неприємних відчуття і не бруднить білизну.

Для зростання і зміцнення вій можна зробити живильну маску з мигдалем. Для її приготування знадобиться:

  • вітаміни А і Е - по 2 капсулі кожного;
  • масло реп'яхову - 2 ч. л .;
  • масло обліпихи - 2 ч. л .;
  • масло мигдалю - 2 ч. л.

В вітамінної суміші змочують дві половинки ватного диска і накладають на очі. Через 25 хвилин аплікацію знімають, залишки складу промакивать серветкою.

Для кращого ефекту робити таку маску рекомендується курсами - від 30 до 60 діб поспіль.

Увага. Масло мигдалю можна використовувати при запальних захворюваннях: кон'юнктивіті, ячмені, блефарит, мейбоміт. Не рекомендується наносити рослинний засіб на пофарбовані очі.

Нерідко мигдальне масло використовують для зняття нарощених вій. Це не тільки легко у виконанні, але і корисно - волоски попутно зміцнюються і насичуються активними речовинами.

Мигдальне масло для брів

Масло солодких ядер стимулює зростання не тільки вій, але і брів, робить його шовковистим і густими. Використовувати рослинний засіб краще на ніч, після зняття косметики. Наносити його можна пензликом з-під туші або ватною паличкою.

Маска для росту брів готується з мигдального і касторової олій в рівних співвідношеннях. Засоби перемішують і злегка підігрівають на водяній бані перед застосуванням.

Поліпшити зовнішній вигляд брів і зміцнити їх допоможе склад з рівної кількості мигдалевого масла і соку моркви. Готувати такий засіб слід не більше, ніж на тиждень.

Увага. Мигдальне масло можна застосовувати при акне і гнійних прищах в області брів.

При виборі рослинного засобу важливо не помилитися і купити продукт високої якості. Тільки в цьому випадку ви отримаєте від нього дійсно хороший ефект. Регулярне використання мигдального масла швидко поліпшить стан вій і брів, допоможе зберегти красу і і пишність волосся на довгі роки.

Автор: Олена Медведєва

Всі матеріали на сайті Priroda-Znaet.ru представлені виключно для ознайомлення з інформаційною метою. Перед застосуванням будь-яких засобів консультація з лікарем обов'язкове!

Поделітеcь з друзями:

Проголосуйте за статтю:


Як наносити олію для росту бороди?
Як використовувати масло з горіхів мигдалю для боротьби з такою напастю?
Як правильно наносити олію солодкого горіха на вії?
Чи можна залишати мигдальне масло на ніч?