Полезные материалы

Вітамін Е для волосся, для здоров'я шкіри обличчя

  1. Загальні відомості про користь вітаміну Е для жіночого здоров'я
  2. Вітамін Е для особи
  3. Вітамін Е для волосся
  4. Швидкі факти про користь вітаміну Е для жінок
  5. Як приймати вітамін Е

Про те, що таке вітамін Е (токоферол) і кому його потрібно приймати ми розповідали в наших попередніх статтях. Тепер же давайте розглянемо користь цього вітаміну для представниць прекрасної статі. Отже, чому жінкам необхідний вітамін Е ?

Загальні відомості про користь вітаміну Е для жіночого здоров'я

Вітамін Е називають «вітаміном плодючості». Це означає, що він забезпечує роботу статевої системи як у жінок, так і у чоловіків. При будь-яких порушеннях в роботі ендокринної системи (а значить, і в роботі нервової системи, мозку, судин) необхідно звернути увагу на рівень вітаміну E в організмі.

У жінок, які страждають ПМС , При додатковому споживанні вітаміну Е спостерігається зникнення таких симптомів, як:

  • накопичення рідини;
  • хвороблива чутливість молочних залоз;
  • емоційна нестійкість;
  • швидка стомлюваність.

Рекомендується приймати вітамін Е (сукцинат d-альфа-токоферолу) в дозі 400-600 ME щодня.

Необхідний вітамін Е для нормального і благополучного перебігу вагітності. Він надає впливає на стан залоз внутрішньої секреції (статевих залоз, гіпофіза, надниркових залоз, щитовидної залози). Застосовується при токсикозах вагітних.

Вам буде цікаво: Як вітамін Е впливає на здоров'я

Вітамін Е для особи

Як відомо, вітамін Е є потужним антиоксидантом. Він бере активну участь в процесах виведення з організму токсинів і захищає клітини від вільних радикалів і допомагає зберігати в них водний баланс.

Сьогодні вітамін Е активно застосовується для шкіри обличчя в складі різних омолоджуючих масок для повернення колишньої краси вже в'яне і зрілої шкіри. Активне застосування вітаміну Е в домашніх умовах як косметичний засіб виправдано тим комплексним дією, яке він справляє на шкіру обличчя.

Вітамін Е активно зволожує суху шкіру, регулює вироблення шкірного сала залозами внутрішньої секреції, освітлює шкіру, роблячи менш вираженими веснянки і пігментні плями. Регулярний прийом вітаміну Е призупиняє процеси старіння шкіри обличчя, розгладжує зморшки, дарує шкірі пружність і приємну еластичність, покращує кровообіг, що позначається на здоровому кольорі особи.

питання читачів

Добрий день. Я ходжу в спортзал і приймаю спортивні вітаміни Здравствуйте. Я ходжу в спортзал і приймаю спортивні вітаміни. Я брав одні вітаміни 3 місяці і все нормально, а потім після прийому пішли прищі (великі як простудні). Я відмовився від цих, перейшов на інші, 4 місяці знову все нормально і знову з'являються прищі після їх прийому. Навіть якщо зробити паузу 2 тижні, 2 таблетки приймаю, через день з знову і пішло. Не можна ж зовсім без вітамінів, що робити?

Подивитися відповідь Задати питання

Вітамін Е для волосся

Красива шевелюра без посічених кінчиків - мрія кожної жінки. Вітамін Е для волосся - один з важливих компонентів для їх росту і зміцнення. Регулярне використання вітаміну Е для зміцнення волосся сприятливо відбивається на їхньому фінансовому стані. Це одне з найбільш ефективних засобів проти випадіння та посічених кінчиків.

Вам буде цікаво: Вітамін Е (токоферол): вчимося обирати і правильно визначати дозування

Зараз вітамін Е входить до складу багатьох засобів по догляду за волоссям. Однак ви можете знайти препарати токоферолу в рідкому вигляді, і робити маски для волосся самостійно.

Про користь компонента можна судити по його позитивним впливам на волосся і шкіру голови:

  • поліпшення кровообігу сприяє постачанню киснем і поживними речовинами волосяних цибулин;
  • захист від шкідливого впливу ультрафіолетових променів;
  • усунення запальних процесів і свербіння шкіри голови;
  • відновлення ослабленого та пошкодженого волосся;
  • надання природного блиску і шовковистості;
  • запобігання випадання, забезпечення повноцінного росту;
  • попередження появи сивини.

Основна функція токоферолу для волосся - доставка кисню до шкіри голови. В результаті регулярного застосування вітаміну Е волосся стають міцними, а їх структура потовщується. Якщо втирати вітамін в шкіру голови в рідкому вигляді, можна помітити, що волосся став помітно швидше рости. Причина зупинки росту часто полягає в недостатньому постачанні корисними компонентами волосяних фолікулів.

Швидкі факти про користь вітаміну Е для жінок

У здорових жінок, старше 45 років, що приймають вітамін Е у високих дозах (600 ИЕ) тривалий період часу, знижується рівень смертей через серцево-судинних захворювань.

У здорових жінок старше 65 років тривалий прийом вітаміну Е у великих дозах знижується рівень несмертельних випадків серцевих нападів, а також рівень смертності від серцево-судинних захворювань.

Вітамін Е знижує рівень смертності від раку сечового міхура при його тривалому прийомі.

Тривалий прийом вітаміну Е в комбінації з вітаміном С, бета-каротином, цинком і міддю уповільнює розвиток старечих змін в сітківці.

Тривалий прийом вітаміну Е знижує на 10% ризик виникнення ХОЗЛ (Хронічний бронхіт, емфізема, бронхоектазія) у жінок старше 45 років, які палять і некурящих.

Вам буде цікаво: Вітаміни для вагітних

Як приймати вітамін Е

Останні дані науки говорять про те, що для поліпшення властивостей шкіри поживні речовини повинні прийти не зовні (у вигляді кремів і мазей), а здебільшого через кров'яне русло, куди вони можуть потрапити при всмоктуванні поживних речовин кишечником. Отже, приймати вітамін Е краще в складі харчових продуктів.

У попередньому матеріалі ми вже писали від тому, в яких продуктах міститься вітамін Е . Також вам слід знати, що вітамін Е руйнується під впливом високих температур, світла, при контакті з повітрям, заморожуванні і тривалому зберіганні, а так само при повторному розігріванні масла. При смаженні руйнується 98% токоферолів, що містяться в олії. Кращий спосіб витягти його з масел - заправляти ними салати.

Дмитро Бєлов

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Зимові вітаміни: допомагаємо імунітету

Вітамін Е - вітамін молодості!

Полівітаміни для профілактики осінніх застуд

Не можна ж зовсім без вітамінів, що робити?