Полезные материалы

Фотостаріння шкіри: основні причини, ознаки та способи запобігти проблемі

  1. Що таке фотостаріння?
  2. Ознаки фотостаріння шкіри
  3. Як запобігти фотостаріння?

Практично кожна дівчина усіма силами намагається зупинити процес старіння шкіри, щоб зберегти молодість і привабливість. Розбираємося, які є ознаки фотостаріння і що потрібно робити, щоб запобігти цьому процесу.

Що таке фотостаріння?

Фотостаріння шкіри або передчасне старіння - це зміна структури і стану шкіри, яке відбувається через постійне взаємодії з сонцем. Такі зміни не варто плутати з природним старінням, яке відбувається з часом через гормональні зміни. Ці два процеси можуть йти рука об руку, але навіщо нам зайві зморшки і сухість, якщо їх можна уникнути? Розбираємося, які ознаки говорять нам про фотостаріння.

Ознаки фотостаріння шкіри

Залежно від віку у жінок можуть проявлятися різні ознаки такого неприємного процесу, як фотостаріння шкіри. У 20-35 років у дівчат зморшки можуть не проявлятися, а виявити фотостаріння можна лише з легкої пігментації. А ось вже до 35-40 років можуть з'явитися мімічні зморшки навколо рота і очей, а пігментація стає більш помітною.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Лазерна епіляція: що потрібно знати, перш ніж записатися на процедуру?

Після 50 років жінки, які схильні до фотостаріння, вже мають безліч глибоких зморшок, явні симптоми телеангіектазії, а також дисхромії. А вже після 60 представниць прекрасної статі можуть чекати: зміна кольору шкіри на сіро-жовтий, виражені зморшки по всьому обличчю і тілу, значні зміни стану шкіри.

Крім цього, явними ознаками фотостаріння є: втрата пружності шкіри, сухість, млявість і в'ялість, судинні зміни, поява новоутворень, порушення пігментації, зміни еластичності і малюнка шкіри.

Звичайно ж, основними причинами таких ознак є нехтування сонцезахисними засобами і надмірна кількість часу, проведена на сонці. Наслідок цього - порушення процесу відновлення шкірного покриву і зношування клітинних структур, що і призводить до вищевказаних наслідків.

Як запобігти фотостаріння?

Важливо запам'ятати одне - ультрафіолетові промені проникають на землю цілодобово, незалежно від пори року чи погоди. Навіть в похмуру погоду вони впливають на нашу шкіру, хоча ми можемо і не помічати цього. Тому основне правило - захищаємо шкіру від УФ-променів завжди і всюди!

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Як зробити п'яти м'якими: догляд за найгрубішій частиною тіла

ЧИТАЙ ТАКОЖ:   Як зробити п'яти м'якими: догляд за найгрубішій частиною тіла

В першу чергу, це стосується літнього періоду і курортів в теплі краї, коли наше тіло максимально відкрито для сонця. У ці дні ти повинна користуватися сонцезахисними кремами, спреями або емульсіями кожен день, навіть якщо ти не йдеш на пляж. Кожному виходу на вулицю має передувати нанесення сонцезахисного засобу.

Звичайно ж, не забуваємо, що перебувати на сонці занадто довго шкідливо для нашої шкіри, а особливо в активні годинник. Тому старайся приймати сонячні ванни дозовано до 11 ранку і з 16 вечора, не отримуючи опіків.

Як влітку, так і в будь-який інший час року, в твоїй косметичці повинен знаходитися крем для обличчя з SPF-фактором. Саме він стане твоїм надійним захисником ніжної шкіри обличчя від руйнівного фотостаріння. Якщо ти користуєшся тональної основою, не забудь перевірити і її на наявність SPF.

Що таке фотостаріння?
Що таке фотостаріння?
Ці два процеси можуть йти рука об руку, але навіщо нам зайві зморшки і сухість, якщо їх можна уникнути?
Як запобігти фотостаріння?