Полезные материалы

Масло для росту і густоти вій: види, застосування, відгуки

  1. Чи можуть олії допомогти віям зростати
  2. Дія різних масел на якість і швидкість росту вій
  3. Як правильно наносити олію на вії в домашніх умовах
  4. Маски для росту вій і брів
  5. Протипоказання до використання
  6. Відгуки про застосування масел для росту вій
  7. Де краще купувати масла

Пухнасті і довгі вії - це мрія будь-якої дівчини і жінки. Однак, не всі можуть похвалитися такими віями від природи. Багатьом, щоб домогтися такого результату, доводиться потрудитися.

Але навіть хороша генетика іноді підводить, і красиві вії втрачають свій вигляд, стають ламкими, повільніше ростуть, частіше випадають. Щоденний макіяж негативно позначається на стані вій і шкіри навколо очей.

Популярна процедура нарощування також погіршує якість, роблячи їх тонше і слабкіше. Ось чому важливо доглядати за віями, живити їх маслами для росту і відновлення.

Чи можуть олії допомогти віям зростати

Більшість магазинних засобів по догляду за віями мають масляну основу. Це не випадково, адже масла живлять, відновлюють структуру і сприяють зростанню. Ці їх властивості засновані на змісті різних вітамінів і мінералів, в залежності від обраного продукту, а також ненасичених жирних кислот.

Також даний продукт, завдяки своїй структурі, володіє високими обволікаючими характеристиками, в зв'язку з чим добре всмоктується в волоски і доносить корисні речовини до мети Також даний продукт, завдяки своїй структурі, володіє високими обволікаючими характеристиками, в зв'язку з чим добре всмоктується в волоски і доносить корисні речовини до мети.

Чому масла допомагають віям зростати? Волосяні цибулини на всьому тілі зазвичай оповиті капілярами. Вії в цьому сенсі знаходяться в найбільш вигідному положенні, тому що мережа тоненьких капілярів на століттях видно неозброєним оком.

Найтонші тканини легко пропускають корисні речовини, що містяться в масляних розчинах, в кров, сприяючи тим самим прискоренню їх всмоктування і посилення росту вій. Стимуляція цибулин, яка часто супроводжує процес нанесення складу, тільки примножує цей ефект.

Як позбутися від шрамів Як позбутися від шрамів   - поради і роз'яснення є в нашій публікації на сайті - поради і роз'яснення є в нашій публікації на сайті.

Про вітаміни, корисних для шкіри обличчя, можна дізнатися з цієї статті .

Звідси ви дізнаєтеся багато корисної інформації про стрижку Каскад на коротке волосся.

Дія різних масел на якість і швидкість росту вій

Масла з різних рослин мають дещо відмінними один від одного характеристиками. Уже багато років красуні всіх народів виділили деякі з них для догляду за волоссям, в тому числі для поліпшення вій і брів.

Отже, яке масло краще для росту і густоти вій:

  • касторове масло - це густий безбарвний або злегка жовтуватий продукт без запаху, з неяскраво вираженим смаком; раніше касторку використовували тільки в медичних цілях, однак, пізніше було встановлено, що вона відмінно доглядає за волоссям, огортаючи їх, але без створення плівки; масло рицини багато кислотами, такими як лінолева, олеїнова і рицинолевая, які живлять волосся, розгладжують структуру і проникають всередину, благотворно впливаючи на цибулину; касторове масло прискорює ріст незначно за рахунок харчування, але більше впливає на якість;
  • реп'яхову олію - це настояні на оливковій або персиковому маслі коріння лопуха; в кореневій системі цієї рослини міститься велика кількість ефірних масел, інуліну, жирних кислот, ситостерину, стигмастерин і інших речовин, які сприяють зміцненню волосяної цибулини і прискоренню росту волосся; масла, що беруться за основу настою мають високі поживні властивості, розгладжують лусочки, насичують капіляри вітамінами;
  • масло зародків пшениці - пророщеним насінню і зернам приписують омолоджуючі властивості, так як вони насичені корисними речовинами, мінералами і вітамінами; завдяки вмісту вітамінів A і E масло зародків пшениці сприяє зростанню і харчуванню волосяних цибулин; масаж з даним продуктом покращує якість вій і прискорює їх зростання;
  • масло виноградних кісточок має властивості, схожі з зародками пшениці; воно дуже корисно як для прийому всередину, так і для зовнішнього нанесення; містяться в ньому вітаміни і речовини омолоджують клітини, сприяючи зростанню.

Крім перерахованих, майже всі інші рослинні олії містять ненасичені кислоти і вітаміни, що сприяє насиченню волосяних цибулин корисними речовинами, розгладжує поверхню вій, доглядаючи за ними зсередини і зовні.

Як правильно наносити олію на вії в домашніх умовах

Всі масла наносяться на вії, попередньо очищені від макіяжу. Для цього можна використовувати і безпосередньо їх, так як вони відмінно справляються з цим завдання, огортаючи кожну вію і розчиняючи туш, в складі якої використовуються воски.

Віск, як відомо, добре розчиняється будь-яким рослинним жиром, тому таке зняття макіяжу не тільки ефективно, але й має доглядає ефект, у порівнянні зі спеціальними розчинами, пінками і іншою продукцією.

Знімаючи макіяж маслом, необхідно використовувати ватяний тампон. Акуратно, масажними рухами протерти верхні і нижні вії до повного видалення туші, після чого умити обличчя теплою водою.

Після видалення косметики, можна ще раз позалицятися за віями Після видалення косметики, можна ще раз позалицятися за віями. Для цього масло або суміш наносять від коренів до кінчиків на верхні і нижні волоски. Робити це найзручніше спеціальною щіточкою, пензликом від туші, ватною паличкою або тампоном.

Щоб склад не потрапив в очі, в кінці можна промокнути надлишки паперовою серветкою. Якщо при нанесенні складу злегка масажувати лінію росту вій, можна підсилити ефект, покращуючи кровообігу, прискорюючи тим самим доставку корисних речовин до місця призначення.

Масні маски корисні не тільки для вій, але також дуже благотворно впливають на брови. Варто наносити їх одночасно з доглядом за віями, щоб через деякий час побачити поліпшення.

Маски для росту вій і брів

Для догляду за віями і бровами підійдуть всі перераховані продукти. Для найкращого ефекту краще використовувати суміші з доглядають, поживних масел в комплексі з тими, які стимулюють зростання.

Основою рецепту будь маски або самостійним косметичним продуктом може служити суміш касторової і реп'яхової олії в рівних частках.

До них можна додавати інші рослинні жири за бажанням. Наприклад, персикове і рожеве масла мають приємний аромат. Перед нанесенням для посилення впливу і кращого змішування, рекомендується підігріти склад на водяній бані.

Протипоказання до використання

Основним протипоказанням до використання того чи іншого продукту може служити алергія на рослину, з якого воно віджата. Також при гипервитаминозе не слід використовувати цей метод, або вибрати той продукт, який не містить вітамінів, що знаходяться в організмі в надлишку.

Також краще не зловживати масними розчинами вітамінів A і E, так як це також може привести до їх перевищення, що, в свою чергу, негативно позначається на стані волосся, шкіри та організму в цілому.

Відгуки про застосування масел для росту вій

Використання масел для догляду за віями давно і успішно використовується жінками різних поколінь і народів.

Після народження сина я помітила загальне погіршення стану шкіри, волосся, нігтів і, звичайно, вій. Раніше ніколи не скаржилася на їх якість, але під час вагітності вони ніби зовсім перестали рости, проте випадати стали ще сильніше. Я запанікувала, і вийшовши з пологового будинку відразу ж пішла в аптеку, де купила знайоме з дитинства реп'яхову олію. Завдавала його щовечора перед сном. Через місяць мої вії стали менше випадати, а вже через два я забула, що мене турбувала. Мої очі знову отримали пухнасте і красиве обрамлення.

Анна, 26 років, Єкатеринбург

Ніколи не могла похвалитися густими і довгими віями, тому під час появи моди на нарощування, відразу ж підключилася до цього руху. Після зняття вій ходила до майстра на корекцію і робила нарощування знову, проте, в один прекрасний момент майстер поїхав у відпустку, а я залишилася без вій. Обсипалися пучки залишили на мох очах тільки спогади про колишню красу, а звернутися за допомогою було ні до кого. Тоді я знайшла в інтернеті інформацію про чарівні властивості касторової олії. Не можу сказати, щоб у мене щось виросло, але поверненню мого майстра я привела свої вії в порядок, що вже добре.

Євгенія, 39 років, Стерлітамак

Де краще купувати масла

Більшість масел вже продається як в аптеках і косметичних магазинах, так і в супермаркетах. Правда, в звичайних магазинах вони найчастіше стоять на відкритих полицях в теплі і на світлі, що призводить до окислення і втрати корисних властивостей. З огляду на цю особливість, аптеки з прохолодними і темними полицями краще.

Середня ціна на касторове масло знаходиться в межах 30-80 рублів за 30 мл, реп'яхову має вартість близько 50-100 рублів за 100 мл. Масло зародків пшениці дорожче - близько 100-200 рублів за 50 мл, виноградних кісточок - близько 80 рублів за 30 мл.

І ще трохи додаткової інформації про олію для росту вій є в наступному відео.

Чому масла допомагають віям зростати?