Полезные материалы

Цветотип зовнішності: 3 "відтінку" цветотипа "зима"

22.02.2016

Відтінки цветотипа Літо

Відтінки цветотипа Весна

Відтінки цветотипа Осінь

З фарбами цветотипа «зима» пов'язані такі епітети як «холодний», «гучний», «яскравий», «пронизливий», «чистий», «насичений». Основним його тоном є королівський синій, який доповнений червоно-фіолетовим, бірюзовим і яскраво-блакитним.

Якщо ви хочете переконатися в тому, що ваш цветотип - «зима», прикладіть до обличчя хустки перерахованих вище відтінків. Якщо ваше обличчя під час сусідства з синім, червоно-фіолетовим або яскраво-блакитним стає юним і свіжим, ви - «зима». Можна прикладати і комбінації з хусток.

Світла зима - з блакитними, сірими, блідо-зеленими або яскраво-карими очима; темними, сивими або попелястим волоссям і фарфорового шкірою. В її палітрі повинен бути присутнім світлий колір, доповнений насиченими і навіть дуже насиченими відтінками.

В її палітрі повинен бути присутнім світлий колір, доповнений насиченими і навіть дуже насиченими відтінками

Яскрава зима - з каштановим або коричневим волоссям; синіми або карими очима і смаглявою, можливо, бежевою шкірою. Їй підійде палітра яскравих відтінків, які можна комбінувати зі світлими.

Їй підійде палітра яскравих відтінків, які можна комбінувати зі світлими

Контрастна зима має сині, голубі або темно-карі очі; чорні або каштанове волосся і бліду, порцелянову шкіру. В основі її палітри - темний колір. З ним будуть контрастувати світлі відтінки, а яскраві акценти збільшать динаміку і жвавість образу.

З ним будуть контрастувати світлі відтінки, а яскраві акценти збільшать динаміку і жвавість образу

Натуральна зима - з темними очима будь-якого відтінку; з темним волоссям і рожевою або оливковою шкірою. Основний колір в ансамблі її палітри - темний, злегка розбавлений світлими відтінками і насиченими тонами.

Все Кольоротип повинні комбінувати кольори практично по одному і тому ж принципу. Тільки колорит буде відрізнятися.

Кольори, які підходять зимового кольоротипу, - це білий (сніговий, блакитно-білий), сірий (сталевий, сріблястий, блакитно-сірий), чорний (в тому числі з відтінками синього або фіолетового), бежевий, коричневий, жовтий (з металевим і лимонно-жовтим включно), червоний всіх відтінків, рожевий, фіолетовий (світлий і темний), синій, зелений (також світлих і темних відтінків).

Щоб підкреслити зимовий цветотип, необхідно підбирати певні тканини, а точніше, гладкі, хвилясті, виразні як шовк, парча, оксамит, органза, мікрофібра і т.д. У цей список також потрапляють шерсть, льон, поплін, кашемір, твід, фланель, шкіра і інше.

Якщо говорити про окуляри, то оправа у них повинна бути металевою. Самі окуляри - яскравими. Якщо окуляри сонячні, можна використовувати чорні скла, без тіньових переходів.

Малюнок, який характеризує зимовий цветотип, має виразні холодні форми. Контрасти теж можуть мати місце, але обов'язково сильні. Якщо «зима» вибирає невеликий малюнок, то він повинен бути контрастним. До «зимового» малюнку відноситься клітина, смужка, горошок, геометричний малюнок, абстракція і ін.

Зачіска у дівчини зимового кольоротипу - розпущене, вирівняні праскою волосся однієї довжини. Зимового цветотипу підійде чубчик. Але тут потрібно взяти до уваги форму особи. Можна додати динаміки за допомогою «рваною» стрижки, «мокрою хімії», можливий пишний і статичний начісування без «гармата». Вельми непогано на «зими» буде виглядати тонування. Світла «зима» може пофарбувати волосся в однорідний колір.

У макіяжі дівчині зимового кольоротипу варто проявити свою неординарність. Можна наносити тіні, спробувати smoky eyes, чітку лінію рідкої підводки, накладні вії, чітко окреслені брови. Виграшно виглядають на «зими» блискітки, рідкі рум'яна, блиск для губ з дзеркальним ефектом. Але якщо є зморшки - тіні з блиском краще замінити на матові, а блиск для губ - на зволожуючу помаду.

Але якщо є зморшки - тіні з блиском краще замінити на матові, а блиск для губ - на зволожуючу помаду