Полезные материалы

Чи шкідливо нарощувати вії: можливу шкоду й наслідки, протипоказання і відгуки

  1. Можлива шкода від постійного нарощування вій
  2. Протипоказання до проведення процедури
  3. Кому ще можна або не можна нарощувати вії?
  4. Під час вагітності
  5. Якщо людина носити контактні лінзи
  6. Якщо вії ламкі і тонкі
  7. Відгуки про можливі наслідки після нарощених вій

Косметологи вважають, що сама процедура нарощування штучних вій не приносить шкоди для людського організму. Оскільки штучні вії і матеріали для процедури проходять медичний контроль і тривалі випробування.

Природно, що при постійному носінні штучних вій йде додаткове навантаження на власні натуральні, від чого вони можуть ламатися і випадати. Але ж застосування будь-якого косметичного засобу може бути шкідливо - туш, помада, крем, лосьйон.

Можлива шкода від постійного нарощування вій

Природно, що оскільки процедура призводить до пошкоджень натуральних власних вій, то необхідно правильно підбирати розмір для нарощування, щоб уникнути обламування власних. Оскільки штучні вії плюс матеріали для нарощування обтяжують. До того ж хімічні матеріали для процедури - клей і смола, негативно впливають на структуру волосся.

Косметологи рекомендують робити нарощування на термін не більше двох місяців, так як корекція штучних не тільки послаблює натуральні вії. Найчастіше під час корекції вії обламуються. Тому після процедури нарощування необхідно проводити комплекс заходів щодо відновлення - вітаміни і різні зміцнюють масла.

За порадою вашого косметолога підберіть індивідуально комплекс вітамінів, крім того можна приготувати спеціальні засоби для відновлення. Суміш вітаміну А, Е і касторової олії, потрібно попередньо протестувати на алергічну реакцію. Бажано робити перерву між нарощуванням, адже без перерви в це процедурі ви можете позбутися своїх вій.

Протипоказання до проведення процедури

Якщо ви все ж вирішили зробити процедуру нарощування і розглянули всі плюси, то не забудьте обміркувати і мінуси. Оскільки практично немає протипоказань з боку медицини за винятком алергічних реакцій на кошти з нарощування, тобто на клей і на штучні вії. Іноді можливо індивідуальна непереносимість організму на штучно нарощені вії, на використаний матеріал.

Не можна робити нарощування, якщо у вас тонкі і ламкі вії, так як при нарощуванні штучні будуть погано триматися. Протипоказано при очних захворюваннях, оскільки потрібно часто закопувати очні краплі. Не можна спати на животі, обличчям в подушку, можна зіпсувати вії.

Потрібно пам'ятати про обережність, оскільки якщо ви будете дуже часто терти очі, то вії можуть відпасти, то ж саме може статися, якщо ви носите контактні лінзи. Косметологи радять утриматися від процедури під час місячних, оскільки відбувається зміна гормонального фону, нарощені вії можуть швидко відпасти.

Кому ще можна або не можна нарощувати вії?

Серед дівчат існує думка, що під час вагітності категорично не можна робити нарощування вій. Також багато хто побоюється цієї процедури через носіння контактних лінз. Щоб бути впевненою в своїх рішеннях і не мучити себе здогадками, ми відповіли на всі ці питання нижче.

Під час вагітності

Немає протипоказань для нарощування штучних вій при вагітності. Оскільки матеріал - штучні вії і клей, самі по собі не токсичні, але не можна забувати про індивідуальну непереносимість хімічних матеріалів. Оскільки якщо у вагітної жінки з'явиться алергічна реакція, то це природно негативно позначиться на майбутню дитину.

Але якщо ви вже неодноразово робили цю процедуру, то можна повторити. Але знову ж таки потрібно пам'ятати про зміни гормонального фону під час вагітності, що може відбитися на обмінних процесах і відновленні власних вій. Тому ваші вії можуть оновитися трохи швидше, і ви можете втратити штучну вію. Фахівці ж рекомендують в один з найбільш важливих періодів вагітності, не проводити процедуру нарощування, так як в цей час йде основний процес, закладка внутрішніх органів плоду.

Якщо людина носити контактні лінзи

Косметологи вважають, що немає протипоказання для нарощування вій, за умови, якщо ви носите контактні лінзи. Єдино на що вони роблять упор це індивідуальні звички і підхід до нарощеним віям, оскільки нарощування виконується без лінз, то вам необхідно утриматися від носіння лінз протягом першої доби.

Оскільки необхідно час, щоб вії, які вам наростили, добре зміцнилися на ваших власних віях. Надалі потрібно завжди пам'ятати про те, що необхідно дотримуватися обережності, коли ви одягаєте або знімаєте лінзи.

Якщо вії ламкі і тонкі

Якщо вії тонкі і ламкі, косметологи рекомендую утриматися від нарощування вій, оскільки бажано спочатку провести процедуру оздоровлення ваших натуральних вій. Можна порадившись з фахівцями почати приймати комплекс вітамінів, зміцнює вії або протирати їх щодня спеціальними складами, для зміцнення.

Але немає ніяких протипоказань, за якими ви можете відмовитися від даної процедури, оскільки потрібно пам'ятати про індивідуальні особливості організму кожної людини.

Відгуки про можливі наслідки після нарощених вій

Миру: Мені дуже подобалися мої нові вії, які я наростила в салоні, але ймовірно вони або їх розмір виявився важкуватий. Почали масово випадати мої власні вії. Зараз зміцнюю вії вітамінними складами.

Ілона: Збільшила вії, але так шкода, адже я ношу контактні лінзи, у мене не виходить добре надіти кожен день, тільки з 4 або п'ятої спроби можу вставити їх в очі. Тому сама і переламала свої нові вії.

Олександра: Я нарощувала вії під час місячних, хоча мене попередили, що вони можуть триматися недовго, так як свої вії можу випадати через гормонального збою. Яка шкода, але так і вийшло. Наступного разу я буду звертати увагу на поради фахівців.

Олена: У мене рідкісні і тонкі вії, я спробувала їх наростити, спочатку все було ідеально. Але через тиждень мої вії випали разом з нарощеними практично всі. Чи не витримали ваги.

Кому ще можна або не можна нарощувати вії?