Полезные материалы

Дитяча перукарня "Весела гребінець"

  1. Довіряй але перевіряй!
  2. Увага! Дитячий шампунь, що можна, а що краще не треба?
  3. Засоби для укладання волосся: дбайливо і з розумом
  4. Додаткові засоби з догляду, зі скількох років можна?

З появою маленького чоловічка в родині, у мам, тат, бабусь і дідусів виникає безліч турбот: що надіти малюкові, які іграшки купувати і, звичайно ж, який догляд за дитячими волоссям вибрати З появою маленького чоловічка в родині, у мам, тат, бабусь і дідусів виникає безліч турбот: що надіти малюкові, які іграшки купувати і, звичайно ж, який догляд за дитячими волоссям вибрати? Поширена думка про те, що тільки волоссячко дівчаток потребують делікатному догляді, відразу відкидаємо, оскільки хлопчики в цьому плані не менш вибагливі. Здорові і блискучі волосся - це гідне прикраса не тільки маленькою леді, але і юного джентльмена, а, значить, нехтувати таким, дарованим нам природою і Богом, багатством зовсім не варто.

Довіряй але перевіряй!

Перш ніж віддати перевагу тому чи іншому засобу, тієї чи іншої торгової марки, необхідно ретельно вивчити пропозиції на ринку. На щастя, а, може, і на жаль, він зараз більш ніж насичений, свої засоби по догляду за дитячими волоссям пропонують як зарубіжні, так і вітчизняні виробники, і потрібно відзначити, що безліч мам віддають перевагу саме вітчизняному виробнику, вважаючи, що складові виготовлених ними коштів мають більш натуральну природу.
Але не будемо сліпо слідувати громадській думці, а спробуємо розібратися з фактами, щоб вибрати оптимальні засоби по догляду за дитячими волоссям.
Перш ніж приступити, хотілося б усвідомити, які компоненти шампунів та іншої косметики вважаються найбільш агресивними і тим самим неприйнятними для використання дітьми.

Отже, зверніть увагу на наявність в дитячому шампуні наступних компонентів:
- Лауретсульфат амонію (Ammonium Laureth Sulfate);
- Лаурилсульфат амонію (Ammonium Lauryl Sulfate);
- Лаурилсульфат натрію (Sodium Lauryl Sulfate);
- Лауретсульфат натрію (Sodium Laureth Sulfate);
- парабени (Paraben).
Сульфати вважаються одними з найбільш агресивних активних миючих засобів і вкрай небажано, щоб такі компоненти присутні в шампуні вашої дитини. З обов'язками даних хімічних речовин, а саме ретельно змиванням пилу і бруду з волосся, цілком можуть впоратися і більш м'які, спеціально розроблені для дитячої чутливої ​​шкіри голови і волосся речовини, наприклад, кокамідопропіл бетаїн (Cocamidopropyl Betaine), вироблений з жирних кислот кокосового масла і витяжки з буряка.

Парабени, що використовуються в сучасних косметологічних засобах як потужні консерванти, за результатами клінічних досліджень європейських вчених можуть накопичуватися в тканинах організму і з часом призводити до утворення злоякісних пухлин. Ці ж хімічні речовини є досить сильними алергенами, незважаючи на їх невелику концентрацію в шампуні.

Увага! Дитячий шампунь, що можна, а що краще не треба?

Тепер щодо того, з якого віку можна починати використовувати шампунь для дитячих волосся. Тут бажано керуватися рекомендаціями виробника. Так, як правило, вся дитяча косметика градуюється по віковим групам: до 1-го рочки, з 1-го до 3-х, з 3-х до 7-ми і з 7-ми до 12-ти років.
Шампунь потрібно вибирати, орієнтуючись саме на ці рекомендації, а також на склад засобів, віддаючи перевагу тим, у яких переважна більшість компонентів мають натуральне походження.
Тепер щодо того, з якого віку можна починати використовувати шампунь для дитячих волосся Так, серед іноземних виробників хочеться виділити компанію Chicco, шампуні якої не містять парабенів, виготовляються на основі відвару ромашки і підходять для дітей від самого народження.

Непогано зарекомендував себе і шампунь Bübchen для немовлят, в складі якого є екстракт ромашки і липи, в ролі миючого засобу використовується кокамідопропіл бетаїн (див. Вище).

Менша кількість натуральних екстрактів міститься в шампуні Джонсонс Бебі, але все ж багато мам характеризують його як «дуже хороший». Хоча, треба сказати, що з цим виробником потрібно бути напоготові і ретельно вивчати склад шампуню, адже на ринку часто з'являються виключно хімічні шампуні, що мають в своєму складі лише крихітні частки натуральних екстрактів.

Серед російських виробників популярністю користуються шампуні з невигадливою назвою «Дитячий», більшість компонентів в складі яких мають рослинне походження. Хочеться відзначити і косметику «Наша мама», яка створюється на основі води, збагаченої іонами срібла.

Якщо ви шукаєте шампунь російського виробника без лаурилсульфату і парабенів, то ми вам радимо спробувати шампунь «Поні» від Хорс Форс Якщо ви шукаєте шампунь російського виробника без лаурилсульфату і парабенів, то ми вам радимо спробувати шампунь «Поні» від Хорс Форс. М'яка текстура, активні екстракти лопуха, подорожника і конюшини дозволять дбайливо очистити волосся від забруднень і при цьому зберегти їх здоровими.

Увага споживачів, безсумнівно, заслуговує і екокосметіка по догляду за дитячими волоссям, серед якої можна виділити французького виробника Мустела (Mustela), натуральний склад шампуню якого підкреслює попередження на упаковці «використовувати тільки протягом 6 місяців після відкриття упаковки».

Німецьку дитячу косметику Веледа (Weleda) рекомендують 70% акушерів країни-виробника, екстракт квітів календули і суміш натуральних ефірних масел надає ранозагоювальну і заспокійливу дію на ніжну шкіру голови дитини.

Дитяча перукарня «Весела гребінець» віддала перевагу професійним шампуням Естель, які виготовляються в Санкт-Петербурзі. І, треба сказати, цей вибір виправдовується такими позитивними властивостями, як легке розчісування волосків після миття, заспокійливу і протизапальну дію, завдяки наявності в складі натуральних екстрактів череди і ромашки.

Засоби для укладання волосся: дбайливо і з розумом

Шампунем засоби по догляду за дитячими волоссям часто не обмежуються. Щодо використання коштів для укладання волосся, зокрема пінок, лаків, гелів і іншого, лікарі-педіатри сходяться до одного, що чим пізніше вони з'являться в арсеналі маленької модниці, тим краще. При необхідності спеціальні щадні речовини, звичайно ж, можна застосовувати і в досить юному віці, головне, щоб це було не систематично, а виключно за потребою, наприклад, якийсь важливий свято, спортивне змагання.
Хочеться підкреслити, що перед гарячої укладанням на волосся обов'язково потрібно наносити спеціальні термозахисні кошти, які допоможуть запобігти пошкодження тонких дитячих волосків.

Додаткові засоби з догляду, зі скількох років можна?

Якщо волосся дитини сухі і неслухняне, то починаючи з 5-7 років для полегшення догляду за ними можна використовувати бальзами або кондиціонери Якщо волосся дитини сухі і неслухняне, то починаючи з 5-7 років для полегшення догляду за ними можна використовувати бальзами або кондиціонери. Більш «дорослі» кошти, наприклад, маски, ополіскувачі, спреї і багато іншого, в юному віці використовувати не рекомендується, краще періодично промивати дитячі волосся відварами трав (ромашки, череди, календули, кропиви, розмарину).

Сподіваємося, наші поради допоможуть вам розібратися у величезній кількості засобів по догляду за волоссям, не витрачаючи здоров'я і красу волосся своїх діток на безглузді експерименти.

Дитяча перукарня «Весела гребінець» використовує виключно перевірені гіпоалергенні засоби, спеціально розроблені для догляду за дитячими волоссям.

Дитячий шампунь, що можна, а що краще не треба?
З появою маленького чоловічка в родині, у мам, тат, бабусь і дідусів виникає безліч турбот: що надіти малюкові, які іграшки купувати і, звичайно ж, який догляд за дитячими волоссям вибрати?
Дитячий шампунь, що можна, а що краще не треба?
Додаткові засоби з догляду, зі скількох років можна?