Полезные материалы

Мімічні зморшки: Як з ними боротися?

  1. Причини утворення мімічних зморшок на обличчі
  2. Як боротися з мімічними зморшками?
  3. Записатися на консультацію
  4. Розповісти друзям

Щодня люди будь-якого віку переживають велику кількість емоцій, які представлені радістю, сумом, подивом і багатьом іншим. Практично кожна наша емоція залишається свій слід, і з цим вже нічого не поробиш. Мімічні зморшки є найстарішою зі проблем, які проявляються на обличчі жінки.

Жінки мають таку властивість, що вони не можуть не висловлювати свої емоції. В результаті їх лицьові м'язи працюють з більшою інтенсивністю, ніж м'язи чоловічого обличчя. На щастя для представниць прекрасної статі, косметологія сьогодні знаходиться на такому високому рівні, що вона допомагає з легкістю впоратися з такою маленькою проблемою. Саме завдяки цьому жінки і далі можуть відкрито висловлювати свої емоції, і не боятися, що на їх обличчі з'являться маленькі мімічні зморшки.

Під час сміху або смутку утворюються на шкірі невеликі борозенки або заломи. Вони є помітними, але якщо в двадцятирічному віці є ймовірність того, що вони разгладятся природним чином, то в уже більш старшому віці вони залишаться, і ситуація буде ускладнюватися, якщо нічого не робити.

Причини утворення мімічних зморшок на обличчі

Для початку слід зрозуміти, що між мімічними зморшками і віковими практично немає нічого спільного. Це абсолютно дві різні речі. Зморшки з віком з'являються у кожної жінки. Однак вони стають яскраво вираженими після тридцяти років. Особливість мімічних зморшок полягає в тому, що вони можуть проявитися навіть у молодих дівчат у віці до двадцяти років. Причин для їх появи може бути велика кількість. Вони представлені такими:

  • звичка морщити лоб і жмуритися. Такі звички сприяють утворенню в області чола очей невеликих заломів, які в подальшому можуть перерости в вікові зміни шкіри,
  • спадкова схильність. При цьому відбувається раніше старіння клітин. В організмі не виробляється достатньої кількості колагену для заповнення борозенок, які утворюються при вираженні емоцій,
  • неправильний догляд за шкірою обличчя . Під час догляду важливо не забувати про те, що навіть жирній шкірі потрібне живлення і зволоження. Інакше вона втратить свою еластичність,
  • несприятливі погодні умови і підвищена вологість в приміщенні або на вулиці,
  • стресові ситуації. Під час нервових переживань м'язи обличчя працюють з високим рівнем інтенсивності, сто неминуче відбивається на стані шкіри, і робить її менш еластичною,
  • шкідливі звички,
  • порушення водного балансу в організмі. Сьогодні вже відомим є факт, що запорукою здоров'я і молодості шкіри обличчя служить саме вода. Не варто думати, що якщо ви вип'єте за весь день достатню кількість чаю, кави чи соку, то водний баланс буде нормалізовано. Це не так, тому що він нормалізується лише, якщо вживати не менше півтора літрів чистої води без добавок.

Як боротися з мімічними зморшками?

Сучасний ринок пропонує жінкам велика кількість косметологічних процедур, які допомагають впоратися з видимими змінами шкіри. У молодому віці слід приділяти велику кількість уваги мімічних зморшках, тому що вони в подальшому стануть віковими. Краще довірити особа фахівцям, які для дівчат і жінок різного віку підбирають в індивідуальному порядку заходи по боротьбі з такими недоліками. Для молодої шкіри підбираються методи, спрямовані на зволоження, тому що шкіра здатна сама відновлюватися. Для більш зрілих жінок використовуються методи заповнення зморшок. підібрати відповідні процедури корекції зморшок можна в нашій клініці. Запишіться на консультацію і наші фахівці вирішать цю проблему.

Записатися на консультацію

Розповісти друзям

Дивіться також:

Як боротися з мімічними зморшками?