Полезные материалы

Безсоння при вагітності: 9 + нових знань

  1. Вагітність і безсоння: 3 прописних істини
  2. 3 різновиди безсоння на озброєння
  3. Як позбутися від безсоння під час вагітності?

Чи є безсоння при вагітності? «Так!» - в один голос стверджує більше 50% вагітних жінок, які відчули цей дискомфорт і все, що з ним пов'язано, на власній шкурі. Навіть тим з них, хто ніколи не мав проблем зі сном в принципі, довелося зіткнутися і боротися з, мабуть, одним з найбільш «жорстоких» наслідків гормональних порушень в організмі майбутньої матері.

Забудьте все те, що вам говорили про безсонні під час вагітності до цього моменту кращі подруги і горе-лікарі: настав час дізнатися всю правду і досконально розібратися в цій проблемі! І в цьому нам допоможуть експерти сімейної медицини з багаторічним стажем роботи, які знають свою справу на всі сто.

Ви вагітні і теж не можете впоратися з безсонням?

Ви крутитеся в ліжку з боку на бік щоночі, намагаючись зручно влаштуватися і нарешті заснути?

Ви все частіше вставати, щоб сходити в туалет, або прокидаєтеся ночами через нестерпні ножних судом?

Ви просто хвилюєтеся через те, що виношуєте дитини?

Тут і зараз ви отримаєте відповіді на ці та інші актуальні питання, гложущую голову молодих батьків. А тепер про все по порядку.

Зміст статті

Вагітність і безсоння: 3 прописних істини

Вагітність і безсоння: 3 прописних істини

  • Здоровий, повноцінний сон подвійно важливий для вагітної жінки, так як з моменту зачаття вона у відповіді за двох, себе і свою дитину. Висипатися і відпочивати під час нічного сну - її головні пріоритети. Інакше, майбутню матір чекає втома і дратівливість в денний час, на додачу до і так вже виснаженому, що працює на знос організму. Більш того, плід відчуває аналогічні емоції і відчуває аналогічні відчуття. А це небезпечно для здоров'я малюка!
  • Чому вагітним не спиться? Згідно з останніми статистичними даними, труднощі зі сном, що закінчуються безсонням, відчуває 75-97% вагітних - на різних термінах. І на це існує тільки 2 причини: або фізіологічна (гормональні зміни), або психологічна (особистісні переживання).
  • «Перші дзвіночки» потенційної безсоння під час вагітності - втома і сонливість, задишка і печія, болі в попереку і судоми в ногах, свербіж шкіри і часті позиви в туалет. Це найпоширеніші ситуативні чинники, які змушують вагітну страждати ночами. Спостерігають лікарі говорять про те, що на останніх термінах вагітні прокидаються посеред ночі в холодному поту від побачених уві сні кошмарів, пов'язаних з майбутніми пологами, батьківської відповідальністю і майбутньої «армією». Дійсно, як тут заснеш ..?

3 різновиди безсоння на озброєння

Початкова фаза: Чи не можете заснути ще з вечора і підлягає ворочаєтеся з боку на бік півночі, аналізуючи пережиті днем події та розмірковуючи над завтрашніми справами
Початкова фаза: Чи не можете заснути ще з вечора і підлягає ворочаєтеся з боку на бік півночі, аналізуючи пережиті днем події та розмірковуючи над завтрашніми справами.
Проміжна фаза: Засинаєте, але не до ранку, а періодично прокидаєтеся посеред ночі, відчуваючи себе пом'ятою і розбитою на ранок. Ви не контролюєте свій сон і не можете зберегти цей стан.
Заключна фаза: Начебто спите вночі, але вже не можете знову заснути, прокинувшись під ранок.

У кожної вагітної жінки «своя» стадія, і з нею потрібно негайно і з розумом боротися. Під час такого біологічного стану, як сон, відбуваються найважливіші процеси в людському організмі!

Як позбутися від безсоння під час вагітності?

Як позбутися від безсоння під час вагітності

  • Природа сну - циклічна. Всі фази повторюються через 90-120 хвилин, в один і той же час, так як швидкий сон (10 хвилин) і повільний сон (2 години) чергуються, в загальному до 6 разів за ніч. Корисний з овет: Якщо ви прокинулися і не можете заснути, то сон повернеться до вас через 120 хвилин максимум. Так що використовуйте цей час з користю! Почитайте, помедитируйте, послухайте музику. Намагатися заснути, у що б то не стало - 100% спосіб прокинутися остаточно. Краще навчитеся з безсонням мудро боротися.
  • Відмовтеся від «полежалок»: привчитеся лягати в ліжко для сну і тільки сну, а не для перегляду телевізора, роботи на комп'ютері, читання книги або розмов по телефону. Корисний з овет: Міцний сон - це ще й сприятливі умови: провітреному приміщення, абсолютна тиша і повний комфорт.
  • Ніякого снодійного! Особливо без призначення спостерігає лікаря. Це робиться виключно в крайніх випадках. Корисний з овет: В якості альтернативи спробуйте заспокійливі рослинні засоби з ромашкою, пустирником і валеріаною, але для початку змініть шкідливі звички харчування і виключіть стреси. А може, просто молоко з медом або солодкий трав'яний чай? Також не забувайте приймати вітаміни під час вагітності . Такий же солодкий сон вам забезпечений: самі заснете, як немовля.

Нарешті, думайте позитивно і пробуйте різні методи. Можливо, це ви ще будете комусь радити!

Чи є безсоння при вагітності?
Ви вагітні і теж не можете впоратися з безсонням?
Ви крутитеся в ліжку з боку на бік щоночі, намагаючись зручно влаштуватися і нарешті заснути?
Ви все частіше вставати, щоб сходити в туалет, або прокидаєтеся ночами через нестерпні ножних судом?
Ви просто хвилюєтеся через те, що виношуєте дитини?
Чому вагітним не спиться?
Як позбутися від безсоння під час вагітності?
А може, просто молоко з медом або солодкий трав'яний чай?