Полезные материалы

Ультразвукові апарати для очищення обличчя: за чи проти

  1. Як вони працюють
  2. Але не все так просто
  3. Кому не можна користуватися щіткою
  4. Аргументи на користь

До ультразвуковим зубних щіток ми вже практично звикли. І то більшість користується звичайними і не бачить в цьому нічого поганого. Тепер же магазини поступово починають заповнювати інші ультразвукові апарати - для вмивання. Clarisonic і з'явилися слідом ультразвукові щітки інших фірм зайняли своє місце на ринку зовсім недавно, проте відразу ж наробили багато шуму.

Цю розробку американських косметологів призводять як гідна альтернатива салонної чищення особи - настільки ж ефективною, однак придатною до домашнього використання. Сьогодні такі щітки є у багатьох брендів. Ми вирішили розібратися, чи так вони ефективні насправді, які у них мінуси і як ними користуватися, щоб домогтися результатів.

Ми вирішили розібратися, чи так вони ефективні насправді, які у них мінуси і як ними користуватися, щоб домогтися результатів

Як вони працюють

Ультразвукові щітки працюють від заряду акумулятора - його вистачає на 24 години використання приладу. У щіток кілька змінних насадок для різного типу шкіри, в тому числі і для чутливої, які зроблені зі спеціального пористого матеріалу, який легко миється і не затримує бактерії. Також апарат передбачає кілька швидкісних режимів, які можна перемикати в залежності від типу і стану вашої шкіри. До всього іншого, він водонепроникний і підходить для використання в душі.

Спосіб застосування суперщеткі простий: перед тим як почати очищати обличчя за допомогою апарату, слід видалити макіяж з особи звичайним способом за допомогою пінки, молочка або гелю і тоніка. Особа перед процедурою очищення апаратом слід зволожити водою. Далі на щітку наноситься очищає засіб, потім масажними круговими рухами обробляється кожна зона особи - по двадцять секунд на ніс, лоб і підборіддя і по десять хвилин на кожну щоку.

Як стверджує реклама, ультразвукові щітки для очищення обличчя підходять для щоденного догляду і всього за одну хвилину використання позбавляють особу від різних забруднень, чорних крапок, пігментації, відлущують омертвілі клітини і навіть здатні видалити дрібні зморшки. В середньому така чистка вважається в десять разів ефективніше звичайного догляду за обличчям.

Але не все так просто

Згодом все більше людей стали купувати диво-прилад, і поступово з'ясувалося, що Clarisonic і подібні йому апарати не так бездоганні, як про них говорять. Суперщеткі збирають як хвалебні, так і не самі похвальні відгуки на форумах, а деякі косметологи і зовсім виступають рішуче проти самостійної чищення особи.

Як головний аргумент наводиться той факт, що ультразвукова чистка обличчя - це процедура, яка зазвичай проводиться фахівцями в салоні і має список протипоказань та можливих наслідків у вигляді проблем зі шкірою при недотриманні певних правил.

Хоч виробники приладів і стверджують, що чистка шкіри обличчя щіткою, пульсуючою зі швидкістю 300 коливань в секунду, не може змагатися з ультразвукової чищенням в салоні, косметологи радять не захоплюватися.

По-перше, процедуру ультразвукового пілінгу можна проводити не частіше одного разу на два тижні. Деякі косметологи роблять суперщеткам знижку (все-таки ті позиціонують себе як засоби для домашнього догляду) та допускають, що можна робити процедуру частіше, а саме три рази в тиждень. Але все одно - не кожен день, як рекомендують розробники щіток. У будь-якому випадку важливо пам'ятати, що все індивідуально, і для початку варто подивитися, як на щітку відреагує саме ваша шкіра - якщо, звичайно, для невеликого тестування ви готові викласти чималеньку суму за цей прилад.

Кому не можна користуватися щіткою

Крім можливих ризиків, у щітки існують і протипоказання. Її категорично не слід використовувати людям з такими проблемами особи, як герпес, акне , Купероз і близько розташовані судини - зайве вплив на таку шкіру може тільки погіршити ситуацію і привести до серйозних наслідків.

Втім, навіть якщо перераховані вище проблеми вас не стосуються, все одно не варто поспішати робити ультразвукову чистку щодня - за місяць регулярного догляду суперщеткі здатні перетворити будь-яку шкіру в гіперчутливу.

Її категорично не слід використовувати людям з такими проблемами особи, як герпес, акне, купероз і близько розташовані судини.

Крім підвищеної чутливості, ще одна часта проблема, що виникає після регулярного інтенсивного очищення, - це сухість шкіри. Ліпідний бар'єр з часом руйнується, і волога легко покидає клітини шкіри, зневоднення їх.

До всього іншого, часте глибоке очищення може призвести до хронічних запалень на шкірі, що загрожує передчасним старінням, а також до активному виробленню меланіну в шкірі, що може привести до гіперпігментації. Шкіра дуже гостро реагує на постійний вплив - це травмує її, і вона переходить в режим SOS, через що клітини постійно оновлюються. Внаслідок регулярного оновлення клітин шкіра, звичайно, виглядає молодше, але в майбутньому це може загрожувати їй передчасним старінням.

Аргументи на користь

З іншого боку, деякі косметологи висловлюються за щоденне використання ультразвукових щіток - на їхню думку, якщо вибрати щадний режим і спеціальну насадку для чутливої ​​шкіри, то це не принесе шкоди, а навпаки, сприятиме посиленню кровообігу, виступаючи в якості масажу обличчя.

Якщо ви зважили все за і проти і рішуче налаштовані придбати собі суперщетку для регулярного догляду, дотримуйте кілька правил:

Безумовно, правило номер один: якщо у вас є які-небудь захворювання шкіри або ви підозрюєте, що вони є, перш ніж купувати щітку, проконсультуйтеся з лікарем.

Купуючи щітку, почніть її використання з найм'якшою насадки - так ви зрозумієте, як щітка впливає конкретно на вашу шкіру, не викликає подразнень або ускладнень. На перших порах при подібному режимі використання їх буде простіше запобігти.

Не використовуйте ультразвукові щітки разом з якимись відлущувальними продуктами. існують спеціальні засоби для очищення обличчя , Які наносяться на щітку, і скраби та інші подібні засоби можуть тільки нашкодити, якщо ви вирішите використовувати їх разом з щіткою. До слова кажучи, розробники ультразвукових щіток позиціюють свій продукт як засіб для відлущування шкіри - для цього у апаратів занадто м'яка щетина, тому навіть якщо ви регулярно використовуєте щітку, вони радять вам не нехтувати пілінговими засобами. Тому якщо вам необхідно додаткове відлущування, чергуйте щітку з іншими оновлюється засобами.

Якщо вам необхідно додаткове відлущування, чергуйте щітку з іншими оновлюється засобами.

Щоб уникнути неприємних наслідків у вигляді роздратування або лущення шкіри, під час процедури не варто натискати на щітку «для більшого ефекту». І, звичайно ж, уникайте обробляти апаратом область навколо очей - процедура призначена тільки для зазначених зон: носа, чола, щік і підборіддя.

При чутливій шкірі використовуйте апарат дуже обережно - для початку подивіться, як шкіра відреагує на пару-трійку застосувань - почніть з одного разу на тиждень, і якщо не помітите ускладнень, можете спробувати робити процедуру частіше.

Як незаперечного бонусу при використанні ультразвукових щіток багато хто відзначає, що після їх впливу на шкіру різні креми глибше проникають в шари дерми і краще працюють.

Вікових обмежень у щітки немає, тому починати користуватися нею можна в тому віці, коли перші чорні точки вже не дають спокійно дивитися у дзеркало. До речі, щітки підходять і чоловікам - кажуть, вони рятують від врослого волосків після гоління, а в іншому діють так само, як і на жіночій шкірі - очищають, оновлюють і освіжають.

Ну і, звичайно, не забудьте підібрати для себе просто правильні миючі засоби для особи - щоб разом з ними догляд за шкірою за допомогою апарату був ефективнішим.