Полезные материалы

Маски з спіруліна для особи: кращі рецепти, протипоказання

  1. Маски з спіруліни для особи: рецепти
  2. Спіруліна: протипоказання

З давніх-давен для догляду за шкірою обличчя жінки використовували корисні властивості річкових і морських водоростей, насичених корисними елементами, необхідними для підтримки здорового і квітучого вигляду шкіри. Багато косметичні бренди для створення своїх ліній доглядає косметики в якості активного компонента вибрали спіруліну. Існує також безліч домашніх рецептів краси з використанням цієї дивовижної водорості.

Спіруліна платенсіс, таке загальноприйнята назва даної водорості, відноситься до роду найдавніших на Землі осціллаторіевих ціанобактерій. Саме цей підвид многоклетчатих спіральних нитчастих синьо-зелених мікро-водоростей брав участь колись у формуванні повітряної оболонки нашої планети.

Сьогодні спіруліну можна зустріти в озері Чад (Центральна Африка) і уздовж широковідомою Великої східно-африканської зони розломів (Східна Африка). Ця водорість невибаглива і може розвиватися як в солоних, так і в прісних водоймах. Спіруліна зустрічається навіть в содових озерах. Для її розвитку і зростання потрібна хороша освітленість і висока температура (до 60 градусів і вище). У ряді країн спіруліна активно культивується і використовується в кормових цілях, а також в якості біологічно-активної добавки. Промислове вирощування спіруліни налагоджено в Китаї, Японії, Таїланді, Індії, США, Мексиці, Росії.

Не випадково багато народів здавна вживали в їжу цю дивовижну водорість. Унікальність складу спіруліни викликала захват у вчених численних науково-дослідних інститутів. У всьому світі сьогодні тривають дослідження, спрямовані на вивчення її впливу на людський організм і на організми тварин. Можливо, в недалекому майбутньому спіруліна дійсно стане їжею ХХІ століття. Вже зараз вона користується шаленою популярністю в 40 країнах світу.

Сама природа подбала про створення збалансованого комплексу вітамінів, мікроелементів і амінокислот. Спіруліна здатна забезпечити організм усіма поживними речовинами, необхідними для його нормального функціонування. У цій морської водорості міститься: збалансований білок (що включає в себе вісім незамінних амінокислот), жири, вуглеводи, легкозасвоювані вітаміни групи В, С, Е, РР, фотосинтетические пігменти-антиоксиданти (β-каротин, фикоцианин, хлорофіл «а»), линолієва кислота, а також всі необхідні людині мікро- і макроелементи.

дігтярне мило від прищів було і залишається дійовим та універсальним засобом!

Проти прищів придумано величезну кількість коштів, як гомеопатичних, так і хімічно синтезованих, серед яких особливе місце займає Зенера. Детальніше читайте тут .

Чому масаж асахі такий популярний у жінок? Вся правда і вигадки http://iledy.ru/face/yaponskii_massaj_litsya_asaxi.htm

Спіруліна здатна повністю задовольнити потребу людського організму в білку, а активність містяться в ній вітамінів значно вище, ніж у їх синтетичних аналогів. У цій синьо-зеленої водорості містяться такі мікроелементи: селен, йод, фосфор, натрій, калій, магній, кальцій, марганець, срібло, мідь. Вона є найбагатшим джерелом органічного заліза. У спіруліни є практично все антиоксиданти, відомі вченим на сьогоднішній день, в тому числі і рідкісний пігмент фикоцианин. Як відомо, ці речовини перешкоджають виникненню і росту ракових пухлин, гальмують окисні процеси, характерні для процесу старіння людського організму.

Лікувально-профілактичні засоби спіруліни воістину унікальні. За даними ВООЗ, ця дивовижна водорість здатна захистити людський організм від двох третин усіх відомих хвороб. Хоча спіруліну і не можна назвати лікарським засобом, її позитивну дію незаперечний факт.Употребленіе даних водоростей в якості біологічно-активних добавок дозволяє:

  • - наситити організм мікроелементами і вітамінами;
  • - нормалізувати кислотно-лужний баланс;
  • - привести в норму сольовий і білково-вуглеводний обмін;
  • - підвищити опірність організму інфекційним і вірусним захворюванням;
  • - очистити організм від токсинів і шлаків;
  • - забезпечити профілактику атеросклерозу, знизити рівень холестерину в крові;
  • - підвищити імунітет;
  • - забезпечити профілактику різної етіології пухлин;
  • - уповільнити процеси старіння людського організму;
  • - підвищити витривалість, розумову і фізичну активність;
  • - поліпшити лактацію у годуючих грудьми мам;
  • - підвищити гемоглобін і збільшити кількість еритроцитів у крові.

І це далеко не весь перелік того, що може дати цей дивовижний подарунок природи людині. Спіруліна дозволить зберегти здоров'я і молодість на довгі роки.

Маски з спіруліни для особи: рецепти

  • Маска з спіруліна омолоджує

Застосування омолоджуючої маски, до складу якої входить спіруліна, дозволяє ефективно боротися з віковими проявами. Шкіра стає більш пружною і еластичною. Засіб має ліфтинг-ефектом. Приготувати таку маску в домашніх умовах дуже просто.

Потрібно взяти столову ложку порошку спіруліни і розчинити в невеликій кількості води. Зробити це потрібно таким чином, щоб вийшла однорідна кашоподібна маса. До складу слід додати також чайну ложку оливкової олії і кілька крапель соку лимона. Перш ніж наносити маску на обличчя, його необхідно очистити і змочити водою.

  • Маска з спіруліна для сухого типу шкіри

Щоб приготувати зволожуючу маску з спіруліна для сухої шкіри необхідно змішати порошок спіруліни, рідкий мед, сир і оливкове масло. Всіх інгредієнтів слід взяти по чайній ложці. Перш ніж наносити маску, обличчя необхідно очистити і добре розпарити.

  • Маска з спіруліна поживна

Щоб приготувати живильну маску, до спіруліни потрібно додати сметану і кабачок, натертий на дрібній тертці. Всі компоненти беруться в рівних пропорціях. Склад розмішується до однорідної маси і наноситься на обличчя, шию і область декольте. Поживна маска з спіруліна може бути використана для шкіри будь-якого типу. Посилити ефект від її застосування можна, додавши до складу половину чайної ложки мигдалевого масла або яєчний жовток.

  • Маска з спіруліна для позбавлення від розширених пор

Звузити розширені пори обличчя допоможе застосування маски, до складу якої входить скибочку житнього хліба, четверта частина склянки кефіру і чайна ложка порошку спіруліни. Мелкораскоршенний хліб необхідно залити кефіром і почекати поки він розбухне. Після цього в суміш потрібно додати спіруліну, ретельно розмішати суміш і нанести її на обличчя.

  • Маска з спіруліна зволожуюча

Ця маска позвозили ефективно тонізувати і зволожити шкіру, а також прибрати жирний блиск. Для її приготування необхідно чайну ложку зеленого чаю залити невеликою кількістю холодної води і залишити в такому вигляді на годину. Після цього вода зливається, а заварка розтирається до однорідного стану, в неї додається дві столові ложки кефіру і чайна ложка спіруліни. Все ретельно перемішується і наноситься на обличчя.

  • Маска з спіруліна тонізуюча

Для її приготування слід узяти рівні порції свіжих дріжджів і спіруліни, додати в суміш трохи яблучного оцту.

  • Маска з спіруліна для в'янучої шкіри

Взяти по чайній ложці сметани, порошку спіруліни і вівсяних пластівців, перемелених в борошно. Змішати інгредієнти і нанести на шкіру обличчя.

Регулярне застосування масок з спіруліна дозволить надати шкірі здоровий вигляд і уповільнити її старіння.

Маски з спіруліна наносяться на обличчя на 15-20 хвилин.

Спіруліна: протипоказання

Вживання спіруліни в їжу і як косметичний засіб абсолютно нешкідливо для людського організму. Вона практично не викликає побічних ефектів. Але, все ж, фахівці рекомендують погоджувати застосування спіруліни з лікуючим лікарем, якщо людина страждає від хронічних захворювань нирок або гіпертонії. Будьте здорові!

Чому масаж асахі такий популярний у жінок?