Полезные материалы

Лисину на голові: як приховати лисину жінці?

  1. Лисину на голові: причини
  2. Маскувати або лікувати?
  3. Як приховати лисину: кілька маленьких хитрощів

Зміст статті:

Алопеція або патологічне випадання волосся не доставляє позитивних емоцій Алопеція або патологічне випадання волосся не доставляє позитивних емоцій. Сьогодні поговоримо про те, як боротися з цим явищем і чи можна приховати лисину, якщо вона все ж з'явилася.

Лисину на голові: причини

У більшості випадків рясне випадання волосся пов'язане зі спадковими розладами і дефектами розвитку. Якщо хтось із батьків страждав алопецією, то ця проблема може наздогнати і вас. Серед інших факторів можна позначити:

  • гормональне порушення;
  • себорею;
  • ектомезодермальную дисплазію;
  • гострі і хронічні інфекції;
  • грибкові інфекції;
  • стреси та емоційні перевантаження
  • брак вітамінів і мінералів і ін.

Додаткові поради при випаданні волосся від жіночого клубу «Кому за 30» можна прочитати в іншій статті.

Зони, де найчастіше утворюються лисини - це віскі, лобова і тім'яна частини.

Якщо у вас з'явилася лисина на голові, то потрібно виявити її першопричину. В першу чергу, це відноситься до жінок, так як алопеція свідчить про серйозні збої в роботі організму.

Зверніть увагу на розміри залисин, стан шкіри в цих місцях (лущення, атрофія, свербіж, кірки). Радимо не відкладати візит до лікаря-дерматолога і не займатися самолікуванням, щоб не допустити незворотних наслідків.

Радимо не відкладати візит до лікаря-дерматолога і не займатися самолікуванням, щоб не допустити незворотних наслідків

Маскувати або лікувати?

В першу чергу, звичайно, слід проводити медикаментозні заходи за призначенням лікаря. Лисину на голові лікування включає в себе терапевтичний курс, спрямований на усунення вогнищ інфекції, порушень функцій ендокринної, нервової, травної системи, глистової інвазії тощо.

Залежно від причин випадіння волосся лікар призначає заспокійливі, іммунокоррегирующие препарати, полівітаміни, мінеральні комплекси.

Щоб перемогти лисину на голові, лікування потрібно проводити досить тривалий період, до 24 міс. При передчасної і себорейної алопеції жінкам прописують антиандрогенні препарати (Діані-35, Андрокуру і ін.).

У важких і запущених випадках може бути застосована насильства терапія, струми Дарсонваля, УФ-промені, лазерорефлексотерапія і ін. Непоганий ефект дає кріомасаж (масування рідким азотом), який покращує приплив крові до проблемного місця. Показана також мезотерапія, під час якої за допомогою мініатюрних голочок робляться глибинні уколи лікувальним вітамінним «коктейлем», який стимулює зростання волосся.

З народних засобів можна порадити маски з хріном, цибулею, часником: просто подрібніть все до кашкоподібного стану, додайте трохи меду, вітаміну А і тримайте на залисинах близько години. При початкових стадіях є сенс робити масаж з ефірним маслом чорного перцю.

Велике значення має і правильний догляд за волоссям. Використовуйте кип'ячену воду, вибирайте нейтральні шампуні (або зовсім мийте голову народними засобами), обполіскуйте трав'яними відварами лопуха, кропиви, ромашки.

При передчасної алопеції включайте в раціон більше свіжих овочів, особливо моркви і капусти. З фруктів корисні курага, яблука, абрикоси. Вживайте морську капусту, яйця, сир і страви з і містять желатин: желе, заливні, холодці.

Як приховати лисину: кілька маленьких хитрощів

У представників різних статей свої методи корекції зачіски. На питання про те, як приховати лисину жінці, дамо такі рекомендації:

  • Перуки - їх можна використовувати, але носити не більше 6 годин. Одягайте тільки тоді, коли з'являєтеся на людях, щоб не створювати парниковий ефект і не травмувати волосся. Вибирайте моделі з натурального волосся - вони не так шкідливі.
  • Пасма на шпильках і нарощене волосся вимагають постійного догляду, а сама процедура коштує чималих коштів. Якщо довіритися недосвідченому майстру і не вчасно проводити корекцію, то можна втратити здорові молоді волосся.
  • Маскуванням за допомогою густих начосом не варто зловживати, так як вони безжалісно травмують волосяні цибулини, і зачіска стає ще більш поріділої.
  • Головні убори - непоганий варіант, поки ви проводите інтенсивне лікування плішини. Звичайно, не варто сидіти весь день в офісі, не знімаючи теплої хутряної шапки. Краще замініть її легким, кокетливо пов'язаною шарфиком, ажурною шапочкою.

Говорити про те, як приховати лисину чоловікові, сьогодні не дуже актуально. Цьому почасти сприяла мода, яка пропонує імідж брутального мачо, не дуже обтяженого рослинністю на голові. Приклади: Г. Куценко, Ф. Бондарчук, Брюс Вілліс, Він Дізель, Адріано Челентано. Якщо у чоловіка красива форма черепа, то, чому б і ні?

Та й на думку більшості жінок, чоловік, відрощувати пасмо волосся, щоб зачесати її з одного боку на іншу, виглядає безглуздо. Тим же представникам сильної статі, хто не в силах змиритися з втратою шевелюри, можна порадити накладні пасма або процедуру пересадки.

При пересадці зоною-донором стає частини голови, де волосся досить багато. Мінус процедури - дорожнеча, а при невміло проведеної операції волосся можуть почати рости пучками.

Лисину на голові для кого-то може стати причиною глибоких емоційних розладів, відбитися на самооцінці. Постарайтеся боротися всіма можливими силами і не впадайте у відчай.

Кому за 30 - клуб для жінок після 30.

Маскувати або лікувати?
Якщо у чоловіка красива форма черепа, то, чому б і ні?