Полезные материалы

Масло виноградної кісточки для особи

  1. Чому з'являються зморшки на обличчі
  2. Корисні властивості винограду і кісточок
  3. склад винограду
  4. Масло виноградних кісточок
  5. Маски з масла кісточок винограду для обличчя
  6. Маски з ягід винограду
  7. Протипоказання

Масло з кісточок винограду омолоджує шкіру, сприяє оновленню її клітин, відновленню овалу обличчя, позбавлення від другого підборіддя

Масло з кісточок винограду омолоджує шкіру, сприяє оновленню її клітин, відновленню овалу обличчя, позбавлення від другого підборіддя. Регулярне застосування правильно підібраних масок, компресів на основі винограду і його кісточок підходить для будь-якого типу шкіри, допомагає усунути зморшки, повернути особі молодість.

Чому з'являються зморшки на обличчі

Чому з'являються зморшки на обличчі

З віком погіршується постачання шкіри обличчя кров'ю, її клітини отримують менше кисню і поживних речовин, знижується швидкість обмінних процесів.

Зменшується натяг стінок клітин і тиск усередині них, чому утворюються зморшки.

Знижується виробництво білків шкіри - колагену і еластину, в результаті з'являється судинна сіточка, порушується овал обличчя.

Вікове ослаблення місцевого імунітету шкіри призводить до більш частого утворення подразнень і червоних плям.

Так званий ген старіння, який активізується після 35 років, блокує отримання клітиною деяких команд, що призводить, наприклад, до зниження вироблення колагену. Регулярний недосип посилює негативну дію гена старіння.

Освіта зморшок на обличчі, старіння шкіри відбувається під дією вільних радикалів, які ушкоджують або руйнують клітинні мембрани, волокна колагену. Шкіра зневоднюється, втрачає пружність і еластичність.

У значних кількостях вільні радикали утворюються при зловживанні природним, а також штучною засмагою в солярії через інтенсивного впливу на шкіру обличчя і тіла ультрафіолету.

На утворення зморшок впливає міміка, а також нестача вітамінів і мікроелементів.

Корисні властивості винограду і кісточок

Корисні властивості винограду і кісточок

Вживання ягід винограду разом з кісточками (їх потрібно ретельно розжовувати) допомагає налагодити обмінні процеси в організмі, позбутися від скупчилися шкідливих речовин, відновити баланс мінералів, усунути дефіцит вітамінів, знизити кількість вільних радикалів через їх антиоксидантних властивостей, і, в кінцевому результаті, виглядати молодше.

Найчастіше після 40 років стає сухими шкіра і слизові через зниження в жіночому організмі рівня статевих гормонів - естрогенів. Виноградні кісточки нормалізують їх рівень і корисні тим, що містять в достатній кількості фітоестрогени.

Включення в раціон винограду з кісточками нормалізує роботу нервової системи, допомагає уникнути поганого настрою чи депресії.

Корисні властивості винограду, його кісточок і листя нормалізують сон, сприяють швидкому відновленню після навантажень або стресу, знижують набряклість і виводить з організму надлишки сечової кислоти.

Маски з м'якоті винограду, масла з його кісточки зволожують шкіру обличчя, очищають пори, видаляє розтяжки , Нейтралізують вільні радикали, в результаті шкіра довго залишається пружною і свіжою.

склад винограду

склад винограду

Корисна ягода містить вітаміни А, бета-каротин, B1, B2, В3, B5, B6, B9, В12, С, а також вітамін Е, який допомагає боротися з вільними радикалами, які прискорюють старіння.

Мікроелементи представлені калієм, кальцієм, кремнієм, магнієм, натрієм, фосфором, залізом, йодом, хромом, цинком, міддю.

Глюкоза, фруктоза, що входять до складу винограду, не потребують переробки організмом, швидко засвоюються і відновлюють запаси енергії.

Найбільше в винограді яблучної кислоти, вона має протизапальну, зволожуючу дію, необхідна для обміну речовин, травлення. Винна кислота, якої також багатий корисний продукт, бере участь в обмінних процесах, перешкоджає розвитку мікроорганізмів, покращує засвоєння їжі.

Масло виноградних кісточок

Масло виноградних кісточок

Кісточки винограду містять пальмітинову, стеаринову, олеїнову та лінолеву жирні кислоти, дубильні речовини. Зокрема, лінолева кислота підтримує вологість і цілісність шкіри обличчя і тіла.

Виноградна олія застосовують для зміцнення нігтів і поліпшення стану волосся, за якими воно добре розтікається і вимагає мінімальної кількості.

Отримується з виноградних кісточок масло володіє масою корисних властивостей.

Воно містить флавоноїди, які захищають клітини організму, сповільнюють старіння шкіри. Корисний продукт має протизапальну, бактерицидну дію, посилює імунітет.

Масло виноградних кісточок знижує рівень поганого холестерину, зміцнює стінки судин, Більш двох тисячоліть його застосовують для оздоровлення шкіри обличчя і тіла, додання волоссю блиску і шовковистості.

Завдяки високому вмісту жирних кислот виноградне масло добре вбирається, сприяють утриманню вологи. Його регулярне застосування в складі масок для обличчя зберігає пружність шкіри, надає відбілюючий дію, а також підтримує тонус і пружність грудей.

Прийом виноградного масла всередину (майже немає запаху, смак нагадує горіх і вино) знижує ризик утворення пухлин, є чудовою профілактикою серцево-судинних захворювань.

Маски з масла кісточок винограду для обличчя

Маски з масла кісточок винограду для обличчя

Маски для проблемної шкіри:

  • Просочити маслом виноградної кісточки марлеву серветку і залишити її на обличчі 15 хвилин.
  • Додати в 1с.л. масла виноградних кісточок по 1-2 краплі ефірних масел лимона, ромашки, іланг-ілангу, перемішати і наносити на обличчя 2-3 рази на день.

У разі сухої шкіри обличчя застосовують маску з масел виноградних кісточок і авокадо (або зародків пшениці, або жожоба), змішаних в рівній пропорції, куди додають 1-2 краплі ефірного масла апельсина (або сандалу, або ромашки блакитний).

Кінчиками пальців вбити в жирну шкіру обличчя суміш масел кісточок винограду і авокадо (або зародків пшениці, або жожоба).

Для усунення вікових змін шкіри нанести на обличчя суміш масла кісточок винограду (1ч) і ефірних масел сандалу (або каепута, або іметт).

Для шкіри будь-якого типу підходить маска із суміші масла виноградних кісточок і мигдалю. Масляною сумішшю просочують серветку і накладають її на обличчя на 15 хвилин.

Для живлення шкіри будь-якого типу, відновлення її тонусу в масло кісточок винограду (1ч) додати 2 краплі ефірного масла апельсина. Накладати на обличчя просочену серветку на 15 хвилин через 2-3 дня, курс розрахований на 10 масок.

Для усунення мімічних зморшок наносити на проблемні ділянки обличчя вранці і ввечері маску із суміші масел кісточок винограду і авокадо, куди додати 1-2 краплі ефірного масла сандалу (або неролі, або троянди).

У разі глибоких зморшок в 1ч.л. масла виноградних кісточок додати 1 краплю ефірного масла м'яти (або фенхеля, або лиметта, або сосни, або неролі), наносити маску вранці і ввечері.

Для усунення зморшок, нормалізації процесів регенерації верхніх шарів шкіри, відновлення здорового кольору обличчя також застосовують суміш в рівних частинах з масла виноградних кісточок і авокадо (або зародків пшениці, або жожоба), куди можна додатково додати 1 краплю ефірного масла ромашки (або сандалу, або лиметта, або лаванди, або троянди, або ялівцю).

Для очищення обличчя, зняття макіяжу змочити в гарячій воді тампон і додатково зволожити його 5 краплями масла виноградних кісточок.

Для усунення розтяжок змащувати обличчя сумішшю 1ч.л. масла виноградних кісточок і 1 краплі ефірного масла м'яти (або лаванди, або гвоздики).

Після сонячних ванн нанести на шкіру обличчя 1ч.л. масла виноградних кісточок, куди додати 2-3 краплі ефірного масла лаванди.

Виноградний лід для будь-якої шкіри. Подрібнити ягоди темного винограду (1 склянка) з шкіркою і кісточками, додати 100мл кип'яченої води, 10 крапель олії виноградних кісточок, розкласти по формах і заморозити. Приготований лід застосовувати вранці для тонусу і освіження шкіри, звуження пор.

Масло виноградних кісточок краще запитати в аптеці.

Рецепт виготовлення виноградного масла в домашніх умовах:

  1. Насіння винограду темних сортів промити, висушити при кімнатній температурі, подрібнити на дерев'яній дошці дерев'яним товкачем, щоб уникнути окисної реакції з металом.
  2. Готову сировину залити рослинним маслом.
  3. Наполягати місяць в темному прохолодному місці, після закінчення процідити.

Маски з ягід винограду

Маски з ягід винограду

Дані маски живлять шкіру обличчя вітамінами, надають відбілюючий і тонізуючу дію. Шкіра стає оксамитовою, свіжою, еластичною.

До складу винограду входять різні органічні кислоти, тому для пом'якшення їх впливу до складу масок часто додають вершки, сметану.

Виноградна маска:

  • Вимити ягоди винограду, протерти через сито, видалити кісточки, нанести м'якоть на обличчя і шию на 10-15 хвилин.

Інший варіант даної маски для обличчя:

  • Вимити ягоди винограду, віджати сік, просочити їм марлю, нанести на обличчя на 15 хвилин, після закінчення змити прохолодною водою.

Поживна маска:

  • Розім'яти 5-6 ягід винограду, видалити кісточки, додати 1ч.л. меду,оливкового масла, 1с.л. густий манної каші, 1 яєчний жовток, 1с.л. солі, ретельно перемішати. Наносити на обличчя на 15 хвилин.

Маска-скраб:

  • Розім'яти 3-4 ягоди винограду, додати 1ч.л. меду, нанести на обличчя, щоб надати шкірі шовковистість.
  • Висушити при кімнатній температурі (не в духовці) виноградні кісточки, подрібнити їх у кавомолці. Змішати 2ч.л. м'якоті свіжих ягід винограду і 1с.л. мелених кісточок, нанести на обличчя, злегка помасажувати. Через 15 хвилин змити теплою водою.

Маска для обличчя проти зморшок:

  • Перемішати в рівних частинах мед і сік свіжих ягід винограду, просочити марлю і нанести на 20 хвилин.

Маска для сухої шкіри:

  • Перемішати 1с.л. соку свіжих ягід винограду, 1ч.л. рослинного масла,жирної сметани, додати розтертий яєчний жовток. Нанести на обличчя, через 20 хвилин змити теплою водою або чаєм.

Зволожуюча маска:

  • Перемішати в рівних частинах сік свіжих ягід винограду і жирне молоко, протерти сумішшю обличчя або залишити просочену сумішшю марлю на 15 хвилин, змити теплою водою.

Маска для зменшення відділення жиру з пір (для жирної шкіри):

  • У 2с.л. соку свіжих ягід винограду змішати зі збитим до піни яєчним жовтком. Помішуючи, додати трохи крохмалю, щоб отримати густу масу. Нанести на обличчя на 15 хвилин, змити теплою водою.

Маска для чутливої ​​шкіри:

  • Перемішати 2с.л. соку свіжих ягід винограду, 1ч.л. сиру, 1ч.л. меду. Нанести на 20 хвилин, змити теплою водою.

Маска для очищення, зволоження і живлення шкіри:

  • Розтерти білок курячого яйця з 1с.л. м'якоті свіжих ягід винограду. Нанести на 15 хвилин, змити теплою водою.

Виноградний лосьйон:

  • Розім'яти свіжі ягоди винограду, отримати 100мл соку, додати 1ч.л. меду, 1 / 4ч.л. солі, перемішати, процідити, додати 50 мл горілки. Змастити лосьйоном попередньо очищену шкіру, через годину-дві змити теплою водою.

Протипоказання

Протипоказання

Виноградні кісточки кріплять, викликають підвищене газоутворення, здатні затримати місячні.

Не варто лікуватися виноградом і його похідними (вживати їх всередину) при цукровому діабеті, колітах, бродінні в кишечнику, хронічних запальних процесах в легенях, при запорах, дискінезії жовчовивідних шляхів, хронічних захворюваннях нирок.

джерело

Сподобався наш сайт? Приєднуйтесь або підпишіться (На пошту будуть приходити повідомлення про нові теми) на наш канал в МірТесен!