Полезные материалы

Омбр на нігтях гель лаком: як робиться, фото

  1. Як робиться омбре
  2. Омбр пензликом
  3. Омбр губкою
  4. варіанти дизайну

Манікюр омбре улюблений багатьма жінками, і є за що. Він однаково підходить дамам будь-якого віку, виглядає цікаво, але стримано, служить хорошим фоном для нейл-арту та інших форм декору і візуально подовжує короткі нігті. Розповімо, як зробити собі цей ефектний манікюр за допомогою гель-лаку і насолоджуватися красивими нігтиками кілька тижнів. Також вам буде корисно більше дізнатися про те, чим відрізняється гель від шелаку.

Як робиться омбре

Основних технік виконання манікюру з переходом кольору гель-лаком дві - за допомогою губки або ж тонкої кисті. Обидві вони досить прості і дають в результаті приблизно однаковий результат, так що вибирайте ту, яка більше сподобається і здасться зручніше.

Омбр пензликом

В першу чергу нігті треба підготувати - вирівняти по довжині, підпиляти, відшліфувати бафом. Наступний етап - обробка нігтьових пластин за допомогою знежирюючого кошти, необхідного, щоб база лягла на них рівно і якісно. Потім наноситься і полімеризується в лампі базове покриття. Далі починається безпосередньо створення колірного переходу:

  1. Приблизно на 2/3 довжини нігтьової пластини, не доходячи до кінчика, наноситься перший колір бажаного манікюру не надто товстим, але і не дуже тонким шаром. Манікюр омбре улюблений багатьма жінками, і є за що

    Нанесення манікюру має бути дуже тонким шаром без розлучень

  2. Для наступного етапу буде потрібно тонка і пружна пензлик, неважливо, синтетична або з натурального хутра. Тримаючи її паралельно нігтя, акуратними і м'якими рухами без натиску лак розтушовують тонкими смужками в сторону кінчика. Шар гель-лаку підсушують і повторюють цей етап ще раз.

    Тонка і пружна пензлик для манікюру повинна бути високої якості

  3. Потім на третину нігтя наноситься другий колір і аналогічним чином розтушовується, але вже в сторону від кінчика пластини. Новий шар гель-лаку знову підсушується в лампі.

    При використанні лампи, головне що б вона була високої якості

  4. Другий колір наноситься ще одним шаром, на цей раз на 2/3 нігтьової пластини, починаючи від кінчика і не доходячи до зони зростання. Його знову розтушовують і полимеризуют в лампі.

    Другий шар гель лаку на нігті наноситься більш товстим шаром

  5. Якщо хочеться отримати максимально контрастний і помітний перехід кольору - повторіть пункт №3.
  6. Завершальний етап - нанесення фінішного прозорого покриття, яке приховає всі нерівності, отримані при розтушовуванні, і закріпить манікюр.

Щоб перехід кольору вийшов акуратним, після кожної розтушовування кисть треба очищати від залишків лаку.

На відео - як робиться омбре на нігтях гель лаком:

Омбр губкою

Як і в попередньому способі, нігті спочатку треба підготувати до манікюру - підрівняти, підпиляти, знежирити, нанести і підсушити базу. А колірний перехід створюється дещо інакше:

  1. На нижні 2/3 нігтя шаром середньої товщини наносять перший вибраний колір гель-лаку і, не підсушуючи його, на що залишилася 1/3 тут же наносять другий колір, намагаючись зробити кордон між ними досить рівною.

    Процедуру необхідно проводити дуже швидко

  2. Тепер потрібно губка - підійде не тільки косметична, але і звичайнісінька, використовувана для миття посуду. Зручна, хоча і дорожча альтернатива губці - аплікатори для тіней. Куточком губки треба акуратними рухами без сильного розтирання або натиску змішати обидва кольору. При цьому вийдуть бульбашки - їх не варто лякатися.

    Губку варто використовувати найбільш професійну

  3. Далі нігтьову пластину треба збризнути з пульверизатора спиртом і почекати, поки він випарується, а все бульбашки луснуть. Після цього шар лаку підсушується в лампі.

    Лампу можна вибрати як для однієї руки, так і для двох

  4. Етапи №2 і №3 повторюються ще один раз. А ось яку лампу для шелаку вибрати і за якими параметрами варто вибирати, зазначено тут.
  5. На наступному етапі знадобиться фольга, щільний ламінований картон або інший не всмоктуючий лак матеріал. На ньому слід поруч іншому нанести по широкій смужці обох гель-лаків, злегка змішати їх на кордоні з допомогою зубочистки і вмочити в них губку. Потім її треба 3-4 рази промокнути на чистій частині картонки - це позбавить від появи пухирців на нігті.
  6. Далі губку треба докласти до нігтя, виконати кілька рухами і підсушити шар лаку. При бажанні або необхідності цей етап також можна повторити двічі. А ось для чого потрібен праймер для шелаку і як його застосовувати, зазначено в даному відео.

    Фольгу можна вибрати також профессіонільную

  7. Завершується манікюр нанесенням і полімеризацією в лампі прозорого топового покриття.

Видаляйте надлишки гель-лаку з шкіри навколо нігтів якомога швидше. Після полімеризації лаку в лампі зробити це буде складніше і збільшиться ризик пошкодити сам манікюр.

Можливо вас також зможе зацікавити інформація про те, чому білі плями після шелаку.

Обома техніками можна робити омбре з 3 або навіть великою кількістю відтінків. Але якщо досвіду в створенні такого манікюру мало, краще спочатку попрактикуватися на двокольоровому дизайні нігтів.

Дізнайтеся, який можна зробити малюнок гель лаком .

варіанти дизайну

Горизонтальний омбре - найбільш поширений варіант манікюру такого типу. Але нітрохи не менш цікаво виглядає вертикальний перехід кольору, в цьому випадку нігтьова пластина ділиться зазвичай не на третину, а приблизно навпіл. Якщо ви добре освоїли техніку омбре, то сміливо експериментуйте, спробуйте зробити перехід кольору по діагоналі або навіть кривої лінії. Прекрасно буде виглядати такою дизайн гель лаку на коротких нігтях , Візуально подовжуючи нігтьову пластину. Горизонтальний омбре - найбільш поширений варіант манікюру такого типу

Манікюр омбре ефектно виглядає вже сам по собі, але також служить гарним фоном для інших варіантів дизайну. Зверху нігті можна покрити шаром прозорого лаку з блискітками, прикрасити їх стразами або виконати витончений нейл-арт. Омбр вигідно поєднується з геометричними мотивами - точками, смужками, ламаними лініями, хвилями, завитками і так далі. А ось чому шелак погано тримається на нігтях і що можна зробити з такою проблемою, зазначено тут.

Колірні поєднання гель-лаків можуть бути різними. Універсальний і стильний варіант - це, безумовно, зміна відтінків одного тону, наприклад, рожевого, бежевого, блакитного. Вигідно виглядають контрастні кольори - наприклад, чорний з червоним або білим, синій з зеленим або рожевим, жовтий з зеленим. Безпрограшний варіант на літо - яскраві і соковиті неонові відтінки.

Цікава ідея для тих, хто не любить часто коригувати манікюр - використовувати для нижньої частини нігтя прозорий фон або відтінок, дуже близький до тону самої пластини.

Коли ніготь відросте, цього практично не буде помітно, і естетичний вигляд всього дизайну збережеться надовго.

А ось як зміцнити нігті після шелаку і які засоби варто використовувати, зазначено тут.

Омбр можна виконати на одному або декількох пальцях рук - тоді він стане акцентом всього манікюру. Класичний варіант - повторити ідентичний дизайн на всіх нігтях. А якщо хочеться експериментів, то варто придумати різні ідеї і колірні поєднання для кожного нігтя.

Омбр гель-лаком - просте і дуже гарне рішення як для повсякденного, так і для святкового манікюру. Як ви могли переконатися, робити такий дизайн нескладно - зовсім небагато практики, і все вийде. Створюйте ніжні і витончені переходи відтінків одного кольору, поєднуйте яскраві контрастні тони і всіляко експериментуйте - цей варіант манікюру дає широкий простір для фантазії.

Рекомендуємо Вам також більш детально прочитати про набір для гель лаку з лампою.