Полезные материалы

Домашні маски для волосся, що січеться

  1. Причини перетину волосся
  2. Масло для кінчиків
  3. Масло в масках
  4. Кефірів і кисломолочні маски
  5. живильні маски
  6. «Цвітіння»
  7. «Довгограюча» обліпихова маска
  8. «Дачна» трав'яна маска
  9. Трохи про обполіскуванні
  10. Догляд за січеться волоссям

Якщо волосся розщепився на кінці, кінчик вже не склеїш, що б там не казали виробники новомодних засобів. Рішенням проблеми стане стрижка гарячими ножицями, яка запаює кінці волосся, і наступні «профілактичні роботи».

Рішенням проблеми стане стрижка гарячими ножицями, яка запаює кінці волосся, і наступні «профілактичні роботи»

Причини перетину волосся

волосся січеться через брак поживних речовин і вологи, а якщо поглибиться в проблему, то з'ясуються причини «голодування» і пересушування волосся: забарвлення , Використання агресивних засобів для укладки, плойки, фена. Також впливають стреси, екологія і невмілий догляд.

Масло для кінчиків

Популярний засіб для догляду за кінчиками - поживні масла. Традиційно для волосся вибирають оливкова олія, кунжутне, реп'яхову або касторову, але також використовують і масло авокадо або масло виноградних кісточок. Не застосовуйте голову, а капніть маслом на долоню, розітріть в руках і нанесіть на кінчики вимитих волосся. Масляна плівка обволікає волосся, захищає і склеює лусочки, при цьому зовнішній вигляд зачіски залишається незмінним.

Масло в масках

Перед миттям голови рекомендується наносити живильну олію на шкіру голови і по всій довжині волосся. Масло реп'яхову, рицинова або інше, злегка підігрійте і втирайте в корені волосся, робіть це по проділах або хаотично - як подобається. Після того, як розподіліть масло по волоссю, надіньте шапочку для душу, укутайте голову рушником і тримайте маску 1 годину. Будьте готові до того, що для змивання потрібно до трьох намилюванні, після чого промийте волосся підкисленою водою, щоб «закрити» лусочки.

Кефірів і кисломолочні маски

Домашні маски для посічених кінчиків, в основі яких кефір або кисле молоко - незамінні для довгого волосся. Перевага цих масок в тому, що виходить відчутне кількість продукту, здатне просочити волосся по всій довжині. Нанесіть обраний кисломолочний продукт на 40 хвилин перед миттям, або скористайтеся ускладненим складом:

  • Кисле молоко + яєчний жовток
  • Кисле молоко + подрібнені блендером листя алое
  • Кисле молоко + столова ложка будь-якого масла
  • Кисле молоко + столова ложка гліцерину
  • Кисле молоко + столова ложка меду

живильні маски

«Яєчна»

Доступна і корисна маска як для кінчиків, так і для росту волосся, для її приготування потрібно 1 - 3 яєчних жовтки. Жовтки потрібно збити виделкою, при бажанні, додайте столову ложку масла або лимонного соку. Суміш наноситься на сухе волосся, розподіляється по довжині і утеплюється, через годину-півтори змийте маску спочатку прохолодною, потім теплою водою з шампунем.

«Цвітіння»

Один - два стиглих персика розімніть до м'якості, додайте пару столових ложок вершків або сметани. Цвітіння маска для посічених кінчиків славиться тим, що «запечатує» поживні речовини всередині волосся, закриваючи лусочки.

«Довгограюча» обліпихова маска

Знадобиться жменю свіжих або заморожених ягід обліпихи. Подрібніть ягоди блендером, намагаючись розмолоти кісточки, отриману масу нанесіть на кінчики, м'якоть вичешіть гребенем. Тепер зробіть «гульки», «прихований хвіст» або іншу зачіску, в якій сховаються кінчики. Поживний склад змивається через один - два дні.

«Дачна» трав'яна маска

Візьміть в рівних кількостях листя малини, смородини, кропиви і м'яти, подрібнити блендером разом з кефіром або вершками до однорідної консистенції, якщо буде дуже рідко, додайте крохмаль. Маса наноситься по всій довжині і залишається на годину, потім змивається шампунем. Після миття обполосніть волосся відваром кропиви.

Трохи про обполіскуванні

Ополіскування волосся відварами трав корисно і приємно. Посічені на кінцях волосся споліскують відварами ромашки, кропиви, берези, липи. Для забезпечення волоссю максимального харчування, трав'яне ополіскування роблять не відразу після миття, а тільки коли волосся злегка підсохнуть.

Догляд за січеться волоссям

  • Користуйтеся дерев'яної гребінцем з рідкими зубчиками
  • Сушіть волосся природним чином, без фена
  • Не розчісуйте вологе волосся
  • Не тріть і не викручуйте волосся після миття, а м'яко витирайте рушником

Користуйтеся дерев'яної гребінцем з рідкими зубчиками   Сушіть волосся природним чином, без фена   Не розчісуйте вологе волосся   Не тріть і не викручуйте волосся після миття, а м'яко витирайте рушником

Косметологи радять чергувати маски для посічених кінчиків в домашніх умовах, щоб не викликати звикання і зменшення ефективності. З цієї ж причини не рекомендується тримати лікувальний склад на голові довше години. Перед нанесенням маски зробіть масаж шкіри голови, і пам'ятайте про регулярність відновлювальних процедур.