Полезные материалы

Прикраси з халцедоном

  1. Вибір перлів для браслета
  2. моделі браслетів
  3. технологія виготовлення
  4. Зберігання та догляд

Перш ніж виготовити браслет з перлів своїми руками, слід з'ясувати, конструкція якого виду повинна вийти. Такі прикраси відрізняються неповторною красою і магнетизмом (рис. 1). Деякі поети оспівували перли, абсолютно справедливо перлина в переносному сенсі означає щось виняткове, видатне, неповторне. Це єдиний мінерал, який виробляють живі істоти (молюски), камінь, що увібрав в себе енергію моря. Піщинка потрапляє в раковину молюска, і він шар за шаром обволікає її конхиоліном і перламутром. Саме так і з'являються справжні перлини. Перш ніж виготовити браслет з перлів своїми руками, слід з'ясувати, конструкція якого виду повинна вийти

Малюнок 1. Перлинний браслет.

Проходячи крізь перлину, світло заломлюється, створюючи дивовижні переливи і неповторний блиск. Деякі люди вважають, що саме перли став одним з перших жіночих прикрас. У наш час він продовжує цінуватися, перлинні прикраси носили такі відомі пані, як графиня Кембриджська, Маргарет Тетчер і принцеса Діана. Ця коштовність недарма асоціюється з царською розкішшю.

Перли бувають різних кольорів - від білого до самого рідкісного чорного. Тут можна помітити і відтінки слонової кістки, і ніжно-рожеві, зелені, блакитні і золотисті відблиски. Він вважається універсальним, прекрасно поєднується з металами та іншими каменями. Як доповнення до перловому браслету чудово підійдуть ювелірні прикраси з різними каменями і без них, наприклад, сережки з халцедоном, кільце з аметистом або лазуритом в сріблі, агатова брошка або намисто, ланцюжок із золота або срібла.

Вибір перлів для браслета

Якість перлів визначається наступними параметрами:

  • розміром;
  • формою;
  • товщиною перламутру;
  • блиском.

Розмір перлів коливається від 1 до 20 мм, середній перли має розмір близько 7 мм. Чим більше перлина і чим товще на ній шар перламутру, тим вона цінніша. Абсолютно круглий перли практично не зустрічається і тому дуже цінний. Перлина може бути овальної, грушоподібної, гудзикової форми. Зустрічаються і перлини найхимерніших форм, які теж цінуються за свою індивідуальність.

Такі перлини отримали назву бароко і вважаються зараз писком моди. Матовий перли цінується менше блискучого. Хороша перлина має гладку, яскраву, блискучу поверхню, на якій можна навіть побачити власне відображення.

Колір перлів - скоріше справа смаку, він не впливає на його цінність, але дуже важливий для вибору дизайну. Світлошкірий дівчині більше підійде рожевий перли, смаглявою красуні, швидше за все, сподобається золотистий відтінок, а дамі, яка воліла класичний стиль, білий або слонової кістки.

Світлошкірий дівчині більше підійде рожевий перли, смаглявою красуні, швидше за все, сподобається золотистий відтінок, а дамі, яка воліла класичний стиль, білий або слонової кістки

Малюнок 2. Ніжний браслет з перлів.

Можна виготовити браслет з перлин одного кольору або поєднувати різні кольори, все залежить від фантазії.

Браслет з перлів - прекрасний подарунок, особливо якщо він зроблений своїми руками. Такий подарунок не буде лежати в коробочці, чекаючи слушної нагоди. Щоб перли довше не псувався, його потрібно часто носити, навіть невелика кількість поту, завжди присутнє на шкірі, не дає йому висихати і тьмяніти. Є прекрасна можливість носити його з різними прикрасами.

Він поєднується з будь-якими квітами і стилями одягу, його можна доповнити практично будь-яким аксесуаром: чудово підійдуть, наприклад, модна капелюшок, сумочка з бісеру, біжутерія, елегантна срібна або золотий ланцюжок, прикраси з халцедоном і інші перлинні прикраси.

моделі браслетів

Малюнок 3. Тонкий витончений браслетик з дрібного білого перлів.

Перловий браслет - ніжне і витонченіше прикраса, що підкреслює шарм і чарівність (рис. 2). Його переливи заворожують і притягають погляд. Тонкий витончений браслетик з дрібного білого перлів підкреслить витончену дівочу кисть або стане прекрасним ненав'язливим доповненням до повсякденного костюма солідної ділової жінки (рис. 3). Сплетені в кілька рядів великі рівні перлини прекрасно відтіняють і доповнять вечірнє вбрання. Особливо добре буде виглядати така прикраса, якщо на додаток надіти вишукану діадему і сережки з халцедоном. Строго, елегантно і дуже респектабельно буде виглядати браслет з чорного перлів .

Перлини для браслета можна підібрати і різних кольорів. Тут важливий тонкий смак і розуміння колірних композицій. Перлини прекрасно поєднуються в браслеті з іншими каменями, намистинками зі скла і металу, ланцюжками і підвісками, бісером, стрічками та іншими аксесуарами. Дуже важливо, щоб виріб гармоніювало із загальним стилем і вписувалося в імідж. З ним добре поєднується прикраса з халцедоном.

технологія виготовлення

Є різні способи, як виготовити стильне і красиве прикраса своїми руками. Розглянемо дві нескладні методики.

Для початку зробіть браслет з перлин і кілець Для початку зробіть браслет з перлин і кілець. Візьміть металеві з'єднувальні кільця, 20-25 великих перлин, замочок і круглогубці. Перлини повинні бути трохи менше кілець.

Круглогубцами з'єднайте між собою 4 кільця, тримаючи інструмент перпендикулярно кільцю. Володіємо перлину в середині двох центральних кілець і закриваємо з боків верхніми.

Вставте в верхні кільця ще 2 кільця. Повторіть процес, поки не вийде браслет необхідної довжини. Скріпіть виріб замочком. Прикраса готова (рис. 4).

Тепер спробуйте виготовити браслет "Шанель". Можна самостійно нанизати 6 ниток перлів або взяти готові. Довжина ниток повинна бути трохи більше, ніж готового браслета. Для цього будуть потрібні 3 ланцюжка тієї ж довжини, 2 короткі ланцюжки і замочок. З'єднайте довгі ланцюжки за допомогою короткої, а нитки перлів зв'яжіть між собою. Покладіть всі нитки на стіл коротким ланцюжком і вузлом вгору і приклейте до столу клейкою стрічкою. Розділіть всі нитки на 3 пасма по 3 шт. і сплетіть кіску. Скріпіть залишилася ланцюжком і прикріпіть замочок. Другий браслет теж готовий. На додаток до нього відмінно підійдуть сережки з блакитним халцедоном.

Досвідченим майстриням, досвідченим в плетінні бісеру, не важко буде поповнити свої колекції прикрасами з перлів: робота з ним мало відрізняється від плетіння з бісеру та бус.

Завжди приємно зробити собі або в подарунок вишукану прикрасу, яке буде не тільки радувати око, але і зігрівати душу укладеним в ньому теплом умілих рук.

Зберігання та догляд

Перли - дуже ніжний мінерал, значно більш вимогливий до себе, ніж деякі інші камені Перли - дуже ніжний мінерал, значно більш вимогливий до себе, ніж деякі інші камені. Він погано реагує на деякі хімічні речовини, навіть такі безневинні, як містяться в косметиці, парфумерії та предметах особистої гігієни. Тому рекомендується надягати браслет через півгодини після косметичних і гігієнічних процедур. Уникайте потрапляння на перли дезодорантів, туалетної води і духів.

Тверді камені і рельєфні прикраси можуть подряпати ніжний перли, тому зберігати його краще окремо від інших ювелірних виробів в спеціальному футлярі.

Намагайтеся якомога частіше протирати прикраса замшевого або фланелевою серветкою. Перлини можна мити їдкими миючими засобами, такими як пральний порошок або нашатир, тому краще не допускати сильного забруднення. Припустимо зрідка промивати його мильною водою або сольовим розчином.

Щоб продовжити життя перлів, його потрібно постійно носити. Стикаючись з шкірою, перли знаходиться в злегка вологому слабокислой середовищі, створюваної наявністю навіть невеликої кількості поту. Це запобігає зневодненню і розчиняє разрушившиеся частинки каменю, завдяки чому він весь час виглядає блискучим, як новий.