Полезные материалы

Як відіпрати траву від одягу?

  1. 9 простих способів, як відіпрати траву від одягу
  2. Як відіпрати траву з джинс?
  3. Поради господиням по відпиранню трави від одягу

Плями на одязі від трави - поширене явище, причому не тільки для дітей. Часто дорослі після проведення вихідних на дачі, городі чи на природі не знають, що робити з улюбленими джинсами або брюками. Щоб повернути своєму одязі колишній вигляд, вам не доведеться здавати її в хімчистку. Досить знати і застосовувати народні методи і перевірені рецепти, як відіпрати траву від одягу!

Плями на одязі

9 простих способів, як відіпрати траву від одягу

Прання.

Як це не банально, але саме прання дозволяє позбутися від різного роду плям. Починати її слід з замочування. Використовуйте при цьому засіб для виведення плям або хороший порошок. Бажано робити замочування в гарячій воді, яка володіє додатковим ефектом при чищенні речей від трави. При пранні (бажано ручної) пильну увагу приділяйте забрудненої області. Якщо не вдалося позбутися плями , Повторіть процедуру знову.

Якщо пляма не сильно помітно, то можете трохи його запрати руками, потім насипати на цю область порошку, розтерти його і покласти річ в машинку, включивши звичайний режим.

Сольовий розчин.

Це простий і в той же час ефективний спосіб, який полягає в використанні солі. Такий продукт є в кожному будинку і без виключення! Для початку приготуйте сольовий розчин. На 200 мл води йде 2 ст. л. солі. Ретельно перемішайте склад, а потім в цьому розчині замочіть одяг. Через 15 хвилин виперіть річ в порошку. Якщо пляма від трави свіже, то за допомогою такого способу воно швидко побіліє.

Окріп.

Для використання цього засобу вам не потрібно ні купувати дорогі товари, ні витрачати час на приготування різних розчинів. Ваше завдання - закип'ятити воду і налити її на забруднену ділянку одягу. Після обробки плями відправляйте одяг в пральну машинку. Бажано наносити окріп зверхньо і на натягнуту тканину. Так гаряча вода за рахунок удару надасть кращий ефект в процесі чистки одягу.

Важливо враховувати, що окріп підходить не для будь-якого одягу. Тому вам слід бути передбачливою, щоб не зіпсувати матеріал.

Плямовивідник.

У будинку кожної господині повинно бути такий засіб. Воно призначене для самих різних забруднень, тому деякі жінки навіть при звичайному пранні додають його разом з порошком. У використанні засобу для виведення плям немає особливої ​​технології. Нанесіть його на забруднену пляму і залиште для вбирання на 20 хвилин. Потім цю область руками ретельно заперіть і прополосніте річ у воді. За необхідності повторіть процедуру.

Розчин аміаку.

Використання нашатирного спирту або аміаку при виведенні плям - звичайна справа для більшості господинь. Його дуже просто застосовувати. Для початку ваткою промокніть пляма, щоб аміак проник в тканину, а потім виперіть забруднений річ окремо від іншого одягу. Якщо аміак не чинив свого дії, то змішайте його з мильною водою, і в цьому розчині виперіть річ.

Якщо аміак не чинив свого дії, то змішайте його з мильною водою, і в цьому розчині виперіть річ

Мел.

Так як разом травою на одязі залишаються і сліди бруду, то вам варто скористатися крейдою і мильною водою. Ваше завдання - нанести акуратно цю суміш на одяг, пильну увагу приділяючи забрудненим ділянках. Змивати такий розчин слід через 15-20 хвилин. Прання брудної речі при цьому повинна здійснюватися окремо від іншого одягу.

Кислота.

Для застосування такого методу підходить будь-яка кислота, яка є в будинку. Це може бути лимонний сік, оцет, розсіл від квашеної капусти або лимонна кислота. Бажано починати застосовувати такий засіб на окремій ділянці тканини, а потім вже приступати до всієї одязі. Крім того, для чищення свіжих плям підходить кислота, розведена з водою.

Зубна паста.

Пляма покрийте зубною пастою, а потім почекайте, поки вона вбереться в тканину. Через 15 хвилин щіткою зчистити зубну пасту з матеріалу, і виперіть річ в машинці або руками.

Для використання такого способу підбирайте тільки білу зубну пасту, щоб не залишити на одязі інші плями і сліди.

Гліцерин.

Шовк і шерсть відпираються при використанні гліцерину. Для цього змішайте в рівних пропорціях це засіб і білок. Такий сумішшю помажте пляма трави на одязі і залиште на годину до повного вбирання. Через зазначений час виперіть річ господарським милом і висушіть на вулиці.

Сушка в процесі чистки одягу від трав'яних плям відіграє важливу роль. Якщо повестить джинси або інший одяг на сонці, то плями зникнуть без вашої участі. При цьому якщо ви вирішили використовувати народні методи, уникайте застосування хімічних засобів, інакше ви тільки погіршить ситуацію.

Як відіпрати траву з джинс?

Як відіпрати траву з джинс

Улюблений одяг багатьох людей - джинси, тому вони в першу чергу брудняться, а значить і вимагають постійної прання і чищення. З джинсового матеріалу найскладніше відіпрати зелені плями від трави. Однак за допомогою таких народних рецептів ви зробите це швидко, просто і якісно.

Сода.

За допомогою соди ви очистите на джинсах навіть в'їдаються плями. Для це підготуйте цей продукт в такій кількості, скільки цього вимагає забруднення. Розбавте її водою для появи однорідної кремоподібної маси. Потім ретельно втирайте її в забруднене пляму і залиште на 15 хвилин. Виперіть річ з використанням господарського мила.

Перекис водню.

Перекис вважається ефективним методом для чищення від плям трави на джинсової тканини. Досить нанести засіб на пляму, зачекати, поки воно вбереться, а потім випрати одяг звичайним способом.

Перекис водню найбільш ефективна для чищення білих речей від трави.

Спирт.

Обов'язково перед нанесенням спирту на одяг перевірте дію на невеликому клаптику такої ж тканини. Якщо вона не змінила колір і не поміняла відтінок, то можете сміливо використовувати цей засіб для усунення плям на джинсах. Нанесіть спирт на трав'яне пляма, а потім після закінчення 15 хвилин виперіть одяг з використанням господарського мила і порошку.

Навіть в'їдаються плями ви зможете відіпрати на джинсах за допомогою соди, перекису водню і спирту. Їх використання не вимагає унікального підходу. Головне потім не прати річ з іншим одягом, а тільки окремо. Якщо вам не вдалося відіпрати пляму трави, застосуєте інший варіант, однак намагайтеся сильно не терти це місце, щоб руками і постійної прання не освітлити його.

Якщо вам не вдалося відіпрати пляму трави, застосуєте інший варіант, однак намагайтеся сильно не терти це місце, щоб руками і постійної прання не освітлити його

Поради господиням по відпиранню трави від одягу

Якщо у вас маленькі діти і ви знаєте їх тягу до світу природи, то уважно оглядайте їх одяг після прогулянки. Набагато простіше видаляти свіжа пляма трави з одягу.
Деякі засоби на певних видах тканини не рекомендується використовувати, так як вони можуть негативно позначитися на їх зовнішній вигляд. Щоб такого не сталося, спробуйте застосувати спочатку засіб на невеликому клаптику тканини, який не помітний оточуючим. Якщо все буде добре, то приступайте до повноцінної пранні речей.
Перед тим, як відпирати пляма з тканини, дізнайтеся всі достоїнства і недоліки такого методу. Якщо ви неправильно підберете засіб, то ви тільки втре траву в матеріал, від чого позбутися надалі буде ще важче.

Застосовуючи такі прості поради і народні рецепти, ви з легкістю відіпрати траву від одягу. Дійте без зволікання, і тоді ви побачите, що домашні методи ефективніше хімчистки!

Як відіпрати траву з джинс?