Полезные материалы

Холодець в пляшці «Порося» - покроковий рецепт з фото

  1. базові інгредієнти

Холодець - звичне блюдо на святковому столі під час зимових свят

Холодець - звичне блюдо на святковому столі під час зимових свят. Часто його не готують. Це пов'язано з дуже тривалим процесом варіння холодцю, тільки м'ясо готується не менше 6 годин.

Набір м'ясних продуктів для холодцю кожна господиня підбирає сама. На відміну від заливного для приготування холодцю не потрібно застосування желатину. Обов'язкова наявність тих частин, які надають холодцю клейкість: свинячий гомілки, вух, хвостиків, рулек. У птиці це лапки і крила.

Хтось любить холодець зі свинини, хтось - яловичий холодець, хтось - курячий. Можна використовувати для приготування холодцю всі три види м'яса. Співвідношення чистого м'яса і желирующих складових має бути 2: 1.

Зробити це смачне, але скромне блюдо прикрасою столу допоможе фантазійне оформлення у вигляді смаженого поросяти. Як приготувати холодець в пляшці «Порося» докладно описано в нашій статті. Час приготування холодцю - не менше 15 годин.

базові інгредієнти

  • 1 штука яловичої рульки;
  • 1-2 штуки курячого стегенця;
  • 1-2 штуки свинячих ніжок;
  • 500 грам м'якоті яловичини;
  • 1 шт. цибулі ріпчастої;
  • 1 шт. моркви;
  • 100 грам шинки;
  • 1 упаковка желатину;
  • сіль, перець, спеції;
  • майонез, зелень для прикраси.

1) Для варіння м'яса треба взяти велику каструлю, не менше 5 літрів. Перед приготуванням м'яса його треба замочити на ніч у холодній воді.

Починаємо варити яловичину, вода повинна повністю покривати м'ясо. Варимо рульку протягом 3 годин, додавши в бульйон цибулю, моркву, перець горошком. Потім в бульйон кладемо свинину і варимо близько 1 години. За дві години до закінчення варіння додаємо курку. Всього м'ясо вариться протягом 6-10 годин на невеликому вогні.

Щоб холодець був прозорим, не можна допускати сильного кипіння бульйону. Солити холодець треба в кінці варіння. Можна в цей час додати кілька лаврових листів, які обов'язково виймаємо з бульйону через 5 хвилин.

Солити холодець треба сильніше, ніж звичайний бульйон, інакше він стане несмачним.

2) Готове м'ясо треба дістати з бульйону і дати йому охолонути. Пакетик з желатином заварюємо гарячою водою, готовий розчин виливаємо в бульйон і доводимо його до кипіння, але не кип'ятимо. Якщо взято достатню кількість желирующих шматків м'яса, то можна обійтися без желатину.

Якщо взято достатню кількість желирующих шматків м'яса, то можна обійтися без желатину

3) М'ясо нарізаємо на дрібні шматочки і засипаємо його в пластикові пляшки. Заливаємо м'ясо бульйоном з желатином. Коли холодець охолоне, поміщаємо пляшки в холодильник на 6 годин.

Коли холодець охолоне, поміщаємо пляшки в холодильник на 6 годин

4) Застиглий холодець дістаємо з пляшки, акуратно її розрізавши. Укладаємо холодець на блюдо для подачі.

Укладаємо холодець на блюдо для подачі

5) Вуха і п'ят порося робимо зі шматочків шинки, очі - з горошин чорного перцю. Прикрасити «порося» можна за допомогою майонезу, зелені, зеленого горошку.

Красиво виглядає холодець, застиглий у вигляді різнобарвного курячого яйця або у вигляді кексу. Але холодець у вигляді поросяти приверне до себе увагу і викличе посмішку ваших гостей.

Рецепт холодцю в пляшці «Порося» абсолютно простий у приготуванні. Єдиною складністю буде оформлення. При цьому треба буде проявити фантазію і заздалегідь продумати, як прикрасити блюдо.

Ви можете пропустити читання запису і залишити коментар. Розміщення посилань заборонено.