Полезные материалы

Ефективні способи боротьби з ранніми зморшками!

  1. Чому з'являються зморшки?
  2. Як їх позбутися?
  3. Кращі домашні маски
  4. Маска з квіткового пилку
  5. Маска жовткова-масляна
  6. Маска з чорною смородиною
  7. Маска сирно-морквяна
  8. Маска майонезно-чайна
  9. Маска жовткова-зметана
  10. Маска вівсяна з молоком і маслом
  11. Маска полунично-медова
  12. Маска з кропу і дубової кори
  13. Маска з сирої картоплі

Зміст статті:


Всі без винятку хочуть подобатися оточуючим, хоча не кожен у цьому зізнається, а деякі просто не вміють цього робити. У всі часи краса людини викликала симпатію і любов. За зовнішнім виглядом про нас судять перш, ніж встигають з нами познайомитися і сказати перше слово. І хоча судити про людей по зовнішності, звичайно, несправедливо, це є вагомою причиною, по якій жінки в будь-якому віці хочуть виглядати молодо і красиво. Для здійснення цього бажання слід постійно доглядати за своїм обличчям і тілом.

Чому з'являються зморшки?

З плином часу шкіра поступово втрачає свої властивості, змінюється зовнішній вигляд людини, особа старіє. Це відбувається внаслідок ослаблення тонусу мімічних м'язів, які надають особі те чи інше вираження.

Досить часто ранні, ледь помітні зморшки з'являються в 15-20-річному віці. Таке відбувається у людей з дуже рухливим обличчям. Вони гримасують при розмові і сміху, морщать ніс або часто піднімають брови, висловлюючи невдоволення або здивування. Через це на обличчі виникають так звані мімічні зморшки. Вони розташовуються на лобі і переніссі, бувають вертикальними і горизонтальними, а також спускаються по обидва боки від носа на щоки. До 30-35 років з'являються зморшки в куточках очей. Такі зморшки називають «промінчики» або «гусячі лапки». Вони виникають у людей, які звикли багато жмуритися. Але найнеприємнішими і некрасивими є складки, які починаються від крил носа і спрямовані до куточків рота. Їх називають «ріктус» або «лінії скорботи». Існує досить простий спосіб уникнути поглиблення ліній скорботи: потрібно тримати щелепи розціпленого при читанні, ходьбі та ін. З віком поглиблюються складочки і зморшки навколо очей, над верхньою губою, біля носа, на лобі.

Ранні зморшки можуть з'явитися і від того, що є вроджена схильність до неправильної діяльності залоз внутрішньої секреції, а також від певного роду зовнішніх факторів.


Передчасні зморшки часто з'являються тому, що цьому сприяє спосіб життя жінки. Це може статися через раптове схуднення або різкого набору ваги. Сприяють їх виникнення недосипання, вживання алкоголю і куріння, відсутність фізичних навантажень, наявність душевних переживань та інші несприятливі фактори.

Деякі вважають, що якщо менше сміятися і зберігати нерухомість особи, то це віддалить освіту ранніх зморшок. Ні це не так. Навпаки, сміх прикрашає і додає обличчю завзяте вираз. Але тільки якщо це справжній сміх. У тих жінок, які сміються неприродно, нервують, зморшки на щоках, глибокі, вертикальні, схожі на шрами, виникають вже в досить молодому віці.

Як їх позбутися?

Чи можна позбутися від уже існуючих зморшок? Вони приносять стільки прикрощів! Це питання жінки часто задають косметологів. Звичайно, в першу чергу боротьба з ранніми зморшками - це боротьба зі старінням організму в цілому. Отже, потрібно вести здоровий спосіб життя, частіше бувати на свіжому повітрі, раціонально харчуватися і займатися фізичними вправами.

Освіта зморшок можна запобігти. Домогтися цього не так вже й складно, просто потрібно сильно цього захотіти. Перш за все уважно подивіться на себе в дзеркало. Проаналізуйте те, що ви побачите. Подивіться на міміку в той час, коли ви говорите по телефону, смієтеся або спілкуєтеся з домашніми. Дивлячись у дзеркало, спробуйте говорити спокійно, без зайвої напруги мімічних м'язів, без сміху і непотрібних гримас.

Запам'ятайте, які відчуття виникають при цьому в м'язах особи. Зусиллям волі змусьте себе зберігати дані відчуття на весь день. Чим більше ви будете намагатися позбутися від гримасничанья, тим швидше це станеться. Щоб краще контролювати вираз свого обличчя, попросіть близьких або друзів зупиняти вас всякий раз, як ви насупився, примруживши або зведете разом брови.

Від горизонтальних і вертикальних зморшок на лобі можна позбутися за допомогою спеціальних вправ для мімічних м'язів. Але найголовніше - не морщити лоб! Прокинувшись, не встаючи з ліжка, стисніть повіки на 5-6 с. Потім покладіть вказівні пальці на надбрівні дуги і широко відкрийте очі на 4-5 с. Цю вправу потрібно повторювати до 10 разів. Приблизно через 10 днів вже не потрібно класти пальці на надбрівні дуги, тому що зморшки не збиратимуть на лобі від одного помаху вій.

Можна використовувати такий прийом. На лоб нанесіть живильний крем, зверху приліпите смужку вощеного паперу і закріпіть її бинтом. Ходіть з цією пов'язкою якомога довше. Для того щоб отримати від цієї процедури ефект, її потрібно повторити не менше 20 разів.

Якщо ви хочете, щоб лінії скорботи не заглиблювалися, намагайтеся бути привітніше, що не стискайте зуби, коли замислюєтеся або мовчіть.

Позбутися від зморшок допоможе і масаж, але тільки виконаний за всіма правилами, інакше результат буде зворотним бажаного.

Ранні зморшки на шиї з'являються в результаті недостатньої турботи про цю частину тіла. Про шиї слід дбати точно так же, як і про особу. Тобто вранці і ввечері наносити на шию живильний крем проти зморшок (ввечері шар повинен бути товщі). Один раз в тиждень рекомендується робити компрес з теплого рослинного масла. Для цього потрібно взяти широку стрічку з бавовняної тканини, просочити її теплим рослинним маслом, обернути навколо шиї, а зверху накласти непромокальний матеріал. Час дії компресу - приблизно 30 хв.


Є ще один ефективний засіб, що запобігає появі зморшок і перешкоджає загальному старіння особи, - гімнастика лицьових м'язів. Таку гімнастику особливо рекомендується робити людям середнього та похилого віку. У них м'язи починають втрачати тонус, з'являються ознаки деформації особи: опущення щік, друге підборіддя, млявість, зморшкуватість шкіри.

Існує думка, що досить змащувати обличчя вітамінізованим або зволожуючим кремом, що містить гормони, і зморшки розгладяться самі собою. Це далеко не так. Для цих цілей застосовуються як всілякі косметичні препарати, так і фізіотерапевтичні процедури, маски, а також загальнозміцнюючі засоби.

Пропонуємо кілька рецептів масок, які допомагають боротися з ранніми зморшками і передчасним старінням особи.

Кращі домашні маски

Маска білково-медова

1 столову ложку меду розтопити, додати 1 столову ложку пшеничного або вівсяної муки і в кінці, безперервно помішуючи, збитий білок. Нанести маску на шкіру обличчя і шиї на 20 хв. Зняти сухим ватним тампоном.

Маска з квіткового пилку

Взяти 2 чайні ложки квіткового пилку, 1 столову ложку оливкової олії, 1 столову ложку білої косметичної глини, 1 столову ложку меду. Всі інгредієнти розтерти до отримання однорідної маси. Готову суміш залишити на 1 ч. Нанести на обличчя на 20 хв. Вмитися теплою водою. Маску робити 1 раз в тиждень.

Маска жовткова-масляна

1 яєчний жовток розтерти до отримання однорідної маси з 1 чайною ложкою лляного масла. Нанести на шкіру обличчя і шиї на 15-20 хв. Змити маску теплою водою, а потім сполоснути обличчя прохолодним відваром квіток ромашки.

Маска з чорною смородиною

1 столову ложку меду розтопити на водяній бані. Додати в мед 2 столові ложки соку чорної смородини і 1 чайну ложку несолоного вершкового масла. Добре розтерти. Нанести на шкіру обличчя і шиї на 20 хв. Змити маску прохолодною водою.

Маска сирно-морквяна

1 столову ложку м'якого сільського сиру змішати з 1 столовою ложкою свіжих густих вершків. Додати 1 столову ложку морквяного соку. Отриману масу нанести на шкіру обличчя і шиї на 30 хв. Змити теплою водою, а потім протерти обличчя шматочком льоду. Обсушити махровим рушником.

Маска майонезно-чайна

Взяти 1 чайну ложку майонезу, додати 1 чайну ложку свіжої жирної сметани і 1 чайну ложку рослинної олії. Добре перемішати. У процесі перемішування поступово додати в майонезно-сметанним суміш розчин міцного чаю (1 чайна ложка). Перед нанесенням маски вмитися теплим молоком, розведеним наполовину кип'яченою водою. Перший шар маски за допомогою ватного тампона нанести легкими круговими рухами. Через 2-3 хв другий шар маски нанести в основному на зморшки. Через 15 хв маску зняти молоком, розведеним водою.

Маска жовткова-зметана

Взяти 1 яєчний жовток, додати 2 столові ложки свіжої жирної сметани і 1 чайну ложку морквяного соку. Розтерти до однорідної кашки. Нанести на шкіру обличчя і шиї на 30 хв. Вмитися теплим відваром липового цвіту.

Маска вівсяна з молоком і маслом

2 столові ложки вівсяної муки змішати з 5 столовими ложками теплого молока. Додати 1 яєчний жовток і 1 чайну ложку оливкової олії. Добре розтерти. Нанести на шкіру обличчя і шиї на 15 хв. Вмитися теплим відваром м'яти, змішаним навпіл з відваром квіток календули.

Маска полунично-медова

5-6 свіжих ягід полуниці розім'яти дерев'яною ложкою. Змішати з 1 столовою ложкою рослинного масла. Додати 1 чайну ложку меду і 1 чайну ложку відвару квіток ромашки. Добре перемішати. Нанести на шкіру обличчя і шиї на 15-20 хв. Маску зняти ватяним тампоном, змоченим в прохолодному молоці.

Маска з кропу і дубової кори

Взяти 1 столову ложку дрібно нарізаної зелені кропу, 3 чайну ложку подрібненої дубової кори і 1 столову ложку квіток липи. Залити 1 склянкою окропу, дати настоятися протягом 2 ч. Процідити. 1 столову ложку відвару змішати з 1 яєчним жовтком і 1 чайною ложкою меду. Якщо буде дуже рідко, додати картопляний крохмаль до отримання густої кашки. Нанести на шкіру обличчя і шиї на 30 хв. Вмитися прохолодною водою.

Маска з сирої картоплі

1 середнього розміру бульба картоплі очистити і натерти на тертці. 2 чайні ложки картоплі змішати з 2 чайними ложками пшеничного борошна і 2 чайними ложками кип'яченого молока. Добре розтерти. Отриману суміш нанести на шкіру навколо очей, залишити на 10-15 хв. По закінченні цього часу маску змити холодною водою і нанести живильний крем.

При використанні та передруці матеріалу активне посилання на жіночий онлайн журнал www.inflora.ru обов'язкова


Чому з'являються зморшки?
Як їх позбутися?
Чому з'являються зморшки?
Як їх позбутися?
Чи можна позбутися від уже існуючих зморшок?