Полезные материалы

Дектярная мило від вошей, склад і застосування / Як позбутися від комах в квартирі

  1. Чому заводяться воші?
  2. Як боротися з вошами?

Ні для кого не секрет, що воші - це комахи досить демократичні, цих кровосисних паразитів абсолютно не цікавить соціальний, матеріальний або інший статус людини. Ці паразити можуть бути виявлені в будинку буквально в будь-який часовий момент, воші можуть стати попутниками вашої дитини, що повертається з дитячого табору, садка, школи або просто спортивного тренування.

Ми пропонуємо спробувати визначитися з непростими питаннями щодо методик виведення вошей, які не завдадуть шкоди організму людини (дорослого або дитини) і перш за все його шкірних покривів? Можливо, ідеальним засобом, в даному випадку, виявиться дігтярне мило від вошей або певний сучасний шампунь. Однак треба розуміти, що процес позбавлення від вошей безпосередньо залежить від того з яким видом цих паразитів ви зіткнулися.

Наприклад, засіб проти вошей, що вбиває головних паразитів, навряд чи впорається з паразитами платтяними. Взагалі фахівці називають всього три види вошей, що розділяються за місцем їх локалізації, це:

  • Воші головні.
  • Паразити лобкові.
  • І, нарешті, воші платтяні.

Але, в даному випадку, нас все-таки цікавлять головні воші, які так часто приносяться в будинок нашими дітьми. Отже, паразити, яких ми називаємо головними вошами є комах з сірувато-білим забарвленням, максимальною довжиною не більше трьох міліметрів. Даний вид комах-паразитів краще селитися виключно на волосистих ділянках голови: в віях, бровах і самих волоссі.

Чому заводяться воші?

Згідно з останніми статистичними даними, загальна кількість людей Згідно з останніми статистичними даними, загальна кількість людей   заражаються вошами мінливо (воно з року в рік постійно коливається), тим не менше, дана цифра в нашій країні вкрай рідко перевищує межі трьохсот або чотирьохсот тисяч чоловік заражаються вошами мінливо (воно з року в рік постійно коливається), тим не менше, дана цифра в нашій країні вкрай рідко перевищує межі трьохсот або чотирьохсот тисяч чоловік. Медики називають зараження вошами, педикульозом, хворобою настільки неприємної, що мимоволі замислюєшся, звідки беруться ці паразити і де взяти найбільш ефективний засіб проти вошей?

Прийнято вважати, що різко підвищити захворюваність на педикульоз може погіршення елементарних побутових умов, наявність деяких соціальних катаклізмів, до яких відносять стихійні лиха, зростання числа безпритульних дітей, людей без певного місця проживання, збільшення неконтрольованої міграції населення тощо.

Однак, це зовсім не означає, що не стикаючись з глобальними соціальними катаклізмами або негативними змінами в суспільстві, ви гарантовано не зіткнетеся з появою цих паразитів. Насправді, заразитися вошами можна дуже просто:

  • При випадковому або навмисному використанні чужої раніше зараженого одягу.
  • При недотриманні особистої гігієни, перш за все, мова йде про використання декількома людьми однієї гребінця, одного рушники, однією шапки або панами, єдиного постільної білизни.
  • Перебуваючи в місцях з великим скупченням людей, при надмірно тісних умовах.
  • При так званому прямому контакті з людиною, зараженою вошами.

Іншими словами, заразитися педикульозом можна де завгодно, скажімо в транспорті (через тканинної підголівник яким застеляють сидіння, на спортивних тренуваннях, коли багато людей виконують вправи на одних і тих же спортивних матах та ін.

У середовищі обивателів також існує думка, що головними вошами заражаються при сильних стресах, що, м'яко кажучи, не є правдою. Таке захворювання як педикульоз, безсумнівно, має тільки інфекційну природу, що означає - хвороба до нервових зривів ніякого відношення мати не може.

Як боротися з вошами?

Далі, нам хотілося б розглянути який засіб проти вошей може бути Далі, нам хотілося б розглянути який засіб проти вошей може бути   найбільш ефективним і наскільки доцільно при педикульозі використовувати дігтярне мило від вошей найбільш ефективним і наскільки доцільно при педикульозі використовувати дігтярне мило від вошей. Але при цьому важливо розуміти, що в будь-якому випадку лікування педикульозу буде прямо залежати від конкретного виду паразитуючих комах. Наприклад, головні воші виводяться спеціальними шампунями емульсіями, милом або спреями, крім того головних вошей завжди слід ретельно вичісувати звичайної гребінцем має дуже частий гребінь. По можливості волосся слід вкоротити, наскільки це прийнятно (зазвичай у випадках з хлопчиками або чоловіками це не викликає жодних проблем, але дівчаткам і жінкам завжди доводиться робити вибір між спрощеної боротьбою з вошами і довжиною власного волосся).

Так які ж кошти найчастіше використовуються при педикульозі? Спробуємо коротко описати найбільш популярні методики для усунення вошей з голови:

  • Першим, найбільш простим і доступним засобом, при педикульозі ми пропонуємо розглянути дігтярне мило від вошей. Це перевірений століттями, надійний спосіб виведення вошей, який використовувався ще нашими бабусями. Дьоготь, що входить до складу даного засобу (близько 10%), вважається прекрасним знезаражувальним засобом, природного походження - так званим природним антисептиком. Крім цього, в даному милі досить висока концентрація лугів, що дозволяє ефективно боротися з паразитами. Вважається, що буквально після першої ж миття таким милом воші масово гинуть. Але, при цьому важливо чітко запам'ятати необхідні правила використання даного засобу, про який, ми поговоримо трохи пізніше.
  • Ще одним вдалим засобом проти вошей вважається чемерічний вода. Настоянка чемериці давно використовується як потужна протипедикульозними методика, після застосування якої, також потрібно вичісування яєць вошей. Увага! Важливо остерігатися навіть найменшого попадання чемерицеву настойки в очі, рот чи інші слизові оболонки - оскільки при цьому можливі алергічні реакції і навіть отруєння.
  • Нюда - це препарат, принцип дії якого, дещо відрізняється від аналогічних засобів. Загибель вошей відбувається не через хімічного впливу на паразитів, а фізичного. Після обробки препаратом, воші нібито обволікається якоюсь сумішшю, після чого відбувається їх загибель банального від задухи. Важливо зауважити, що даний засіб містить в своєму складі масу додаткових речовин, що істотно полегшують догляд за шкірою голови.
  • Препарат Нікс, його міжнародне позначення - перметрин. Даний засіб може використовуватися не тільки для боротьби з вошами, але і як потужний противопаразитарное засіб, в цілому. Нікс просто втирається в коріння волосся, після чого голову на деякий час важливо обернути утепляющей косинкою.
  • Численні шампуні від вошей (до речі сказати, це можуть бути навіть крем-шампуні), які на сьогоднішній день випускається у великому асортименті різними виробниками. Дані кошти використовуються як звичайні шампуні, але тільки з подальшим обов'язковим, максимально ретельно вичісуванням волосся. Вибираючи такі кошти, слід обов'язково звертати увагу на вказані виробником вікові обмеження для їх використання.

Далі, нам все-таки хотілося б розглянути докладніше найбільш просте, але нітрохи не менш ефективний засіб від вошей, про який згадали раніше. Мова, звичайно ж, йде про дігтярні милі проти педикульозу, яке можна купити практично в будь-якій аптеці або магазині.

НАШІ ЧИТАЧІ РЕКОМЕНДУЮТЬ!

Чому заводяться воші?
Як боротися з вошами?
Ми пропонуємо спробувати визначитися з непростими питаннями щодо методик виведення вошей, які не завдадуть шкоди організму людини (дорослого або дитини) і перш за все його шкірних покривів?
Чому заводяться воші?
Медики називають зараження вошами, педикульозом, хворобою настільки неприємної, що мимоволі замислюєшся, звідки беруться ці паразити і де взяти найбільш ефективний засіб проти вошей?
Як боротися з вошами?
Так які ж кошти найчастіше використовуються при педикульозі?