Полезные материалы

Скільки часу варити свинячий мову і як правильно

  1. вибір субпродукту
  2. Калорійність сирого і готового блюда
  3. У чому користь чи шкода
  4. Чи потрібно замочувати свинячий мову
  5. Як варити свинячий мову, щоб він був смачним, м'яким і соковитим
  6. Як варити свинячий мову в каструлі: рецепт з фото крок за кроком
  7. Свинячий мову: скільки варити
  8. Скільки за часом варити в мультиварці
  9. Скільки вариться в скороварці
  10. Як визначити готовність свинячого мови
  11. Як очистити свинячий мову

Як визначити, скільки по часу варити мову свинячий до готовності, щоб він став м'яким? Як правильно зварити мову смачний, ніжний, і щоб він добре чистився? Як легко очистити мову після відварювання для приготування холодної нарізки, в салат і для заливного на святковий стіл?

Свинячий мову і яловичий відносяться до делікатесних продуктів, приготування мови в домашніх умовах викликає чимало запитань при виборі м'ясного продукту і сумнівів у господинь в правильності варіння святкової страви з делікатесної частини свинини.

Мова додають в салат, заливають шматочки субпродукту в желе при приготуванні холодних закусок, його смажать, запікають в духовці, гасять, кладуть в холодець з желатином але, як правило, з попередніми відварюванням. Правильно відварений язик ніжний, м'який і смачний.

Порада від Чудо-Кухарі. Купуйте в магазині або на ринку готовий до відварювання продукт окремо від свинячої голови, краще в свіжому незаморожений вигляді. Тоді будинку залишиться його почистити, і можна відразу починати варити.

Для домашніх умов існують різні кулінарні рецепти, способи приготування мови, як варити свинячий мову. Рецепти з фото крок за кроком упросив завдання господаркам, підкажуть, скільки варити свинячий мову, як варити правильно і смачно улюблений народний свинячий делікатес.

Рецепти з фото крок за кроком упросив завдання господаркам, підкажуть, скільки варити свинячий мову, як варити правильно і смачно улюблений народний свинячий делікатес

вибір субпродукту

Правильно обраний свинячий делікатес під час покупки на ринку є запорукою смачного приготування відварного страви. Зварений свинячий мову в домашніх умовах смачний, м'який, з самим соковитим і ніжним м'ясом.

Купуючи субпродукт, намагайтеся дотримуватися деяких правил вибору свинячого субпродукту для варіння:

  1. Свіжий і охолоджений продукт краще замороженого, на його приготування буде витрачено набагато менше часу.
  2. Колір свіжого м'яса біля основи повинен бути яскраво-рожевим, темний зріз свідчить про несвіжості продукту.
  3. Запах якісного свинячого делікатесу нагадує аромат свіжої свинини.
  4. Свинячий язик - субпродукт невеликого розміру, менше яловичого. Середня вага мови свинячого - максимум 500 грам.

Калорійність сирого і готового блюда

Відвареної свинячий мову вважається дієтичним блюдом. Калорійність свинячого відвареного язика в готовому вигляді становить 170 кКал на 100 грам. Калорійність свіжого - 200 кКал на 100 грам продукту.

Низька калорійність сирого свинячого мови, вареного, дозволяє використовувати низькокалорійний делікатес для дієтичного харчування. Для зменшення калорійності його варять у воді, щоб більша частина жирів виварити і залишилася в бульйоні.

У чому користь чи шкода

Готове відварне блюдо дуже смачне, дуже корисне для людського організму. Вагітним жінкам, дітям можна і потрібно вживати свинячий мову, як джерело білка, корисний продукт харчування для побудови нових клітин в організмі людини. У відварному вигляді продукт багатий залізом, фосфором, міддю, кальцієм і калієм. Готувати страви з мови корисно годуючим мамам - в мові міститься залізо, велика кількість поживних речовин, корисних для здоров'я дитини і мами.

Особливо він цінний вітамінами, що входять до складу. Такі рідкісні вітаміни, як групи РР, В і вітамін Е, допомагають нормалізувати в організмі окислювальні процеси, знизити рівень шкідливого холестерину в крові, засвоїти більшу частину мінеральних речовин, що надходять з їжею.

Очевидна користь мови. Шкода вживанням свинячого мови можна нанести людям, які мають протипоказання до використання для харчування свинини, субпродуктів з неї.

Чи потрібно замочувати свинячий мову

Перш, ніж почати варити, перед господинею постає питання, а чи потрібно замочувати свинячий мову перед варінням. Щоб мову вийшов ніжним, смачним і ароматним його необхідно вимочити в холодній воді. Замочування дозволить видалити надлишки крові, позбавить від характерного для свинини запаху, розм'якшити м'ясні волокна, очистить сирий продукт.

Як правильно замочувати перед варінням? Як правило, мова продають вже підготовлений до відварювання окремо від свинячої голови. Після того, як вибрали, купили мову і принесли додому, готуємо його до замочуванню.

  1. Зрізаємо зі свинячого субпродукту зайвий жир, відрізаємо залишки стравоходу, зайві плівки.
  2. Ретельно промиваємо під проточною водою, за допомогою ножа видаляємо слиз з поверхні.
  3. Наливаємо у велику каструлю або будь-який посуд холодну воду і опускаємо в неї підготовлений сирої субпродукт. Вода повинна повністю приховувати м'ясо. Ми залишаємо його для замочування у воді на 1-2 години. Якщо на субпродукти виявилася велика кількість засохлих брудних часток, крові, то за час замочування двічі міняємо воду в каструлі на чисту.
  4. Після зазначеного часу виймаємо, ще раз промиваємо мову і приступаємо до відварювання.

Як варити свинячий мову, щоб він був смачним, м'яким і соковитим

Традиційним способом свинячий мову в домашніх умовах варять неочищений в каструлі. Після закипання додають в каструлю лавровий лист, зелень, коріння, цибулю і різні запашні приправи, щоб мова після відварювання став дуже м'яким, надзвичайно смачним і найароматнішим.

Існують тонкощі приготування, різні способи домашньої варіння мови, використовуючи які можна приготувати смачну базове блюдо - відвареної свинячий мову. Зварений до готовності правильно він буде м'яким і смачним. З такого відвареного язика можна зробити холодну нарізку на святковий стіл і подати, як самостійне блюдо, включити в інгредієнти салату, залити розведеним в бульйоні желатином і додати в холодець, або приготувати прозоре холодець.

Класичне приготування, рецепт свинячого мови: як варити і скільки

  1. Після вимочування в холодній воді, воду зливаємо і ставимо м'ясо варитися.
  2. Коли вода закипить, мова опускаємо в воду.
  3. Після закипання знімаємо шумівкою зібралася на поверхні піну.
  4. Відразу кидаємо в каструлю традиційні приправи: цілу цибулину, очищений корінь петрушки цілком, морквину і лавровий листочок. Солити відразу не потрібно. Посолити свинячий делікатесний субпродукт краще звареним до готовності і очищеним, тоді він стане ніжніше і швидше звариться.
  5. Чим довше часу варити мову свинячий, тим він буде м'якше. Час варіння залежить від віку свині.
  6. Для приготування мови молодого поросяти досить 1,5 годин часу, щоб він зварився до готовності. Старий повинен варитися не менш 2,5-3 годин, інакше він буде жорстким.
  7. Варити необхідно на повільному вогні, при слабкому кипінні, не допускаючи надто сильного галасу, поступово уварівая свинячий делікатес.
  8. Після закінчення відварювання, заливаємо субпродукт холодною водою, після чого знімаємо верхню товсту шкірку з мови гострим ножем, починаючи з краю від м'ясистої частини, піддягаючи кінчиком ножа білясту шкіру.

Як варити свинячий мову в каструлі: рецепт з фото крок за кроком

Правильно зварити свинячий мову в домашніх умовах ніжним і смачним допоможе цей покроковий рецепт приготування з фотографіями. Субпродукт за цим рецептом вариться в каструлі на плиті в двох бульйонах. Такий хитрий спосіб приготування прибирає різкий запах свинини, знижує калорійність страви завдяки виварюванню жиру в перший бульйон, зменшує кількість поганого холестерину в готовому продукті, робить блюдо смачніше і ароматні.

складові

  • мови свинячі - 1,5 кг;
  • сіль - 1 ст.л .;
  • лавровий лист - 3 шт .;
  • гвоздика - 5 бутонів.

як варити

  1. Після ретельного промивання підготовлений субпродукт кладемо в каструлю з закипілої водою, після закипання варимо 15 хвилин без спецій і солі на середньому вогні, воду зливаємо.
  2. Промиваємо свинячий субпродукт чистою водою. Заливаємо вдруге окропом, додаємо сіль, лаврушку, для аромату кидаємо сушену гвоздику і варимо свинячий мову до повної готовності після закипання м'яса і води в каструлі.
  3. Відварену свинячий делікатес залишиться облити холодною водою, очистити від шкірки. Коли шкіра знімається погано, необхідно зробити поздовжні надрізи, такий прийом полегшить очищення звареного мови.

Свинячий мову: скільки варити

Свинячий мову: скільки варити за часом в каструлі, мультиварці, скільки в скороварці, щоб він був м'яким, смачним, і як зварити правильно?

Якщо Вам не потрібно поспішати з приготуванням основного блюда, можете вибрати будь-який із запропонованих рецептів і готувати свинячий мову традиційним способом в каструлі або вибрати сучасний спосіб відварювання в мультиварці, при нестачі часу використовувати каструлю-скороварку. Будь-який вибраний спосіб дасть відмінний результат - ніжний, м'який і соковитий відвареної свинячий мову.

Скільки за часом варити в мультиварці

Крім плити, свинячий мову в мультиварці варити просто і зручно, без зайвих клопотів. Кинув в окріп, дочекався, поки вміст мультиварки закипить, додав необхідні спеції, приправив і вари. Скільки за часом варити мову в мультиварці до готовності в чому залежить від моделі мультиварки - Редмонд, Панасонік, - від обраного режиму. На гасінні в мультіварочной каструльці потрібно варити 1, 5 год, в парової кошику мультиварки або пароварці мову готується довше - 2,5 години.

Скільки вариться в скороварці

Скороварка готує швидко, щоб скоротити час відварювання, використовуйте швидкий рецепт - мова свинячий відварений в скороварці, з ніжною структурою, смачний і соковитий.

  1. Ретельно моєму попередньо вимочений субпродукт.
  2. Наливаємо воду в скороварку, кидаємо мову, закриваємо кришкою. Варимо 15 хвилин.
  3. Виймаємо і, опустивши на кілька хвилин в крижану воду, очищаємо від шкіри.
  4. Скороварку моєму, наливаємо чисту воду, даємо закипіти, солимо.
  5. Кидаємо мову в скороварку, відразу ж додаємо приправи, цибуля, зелень. Закриваємо кришкою і в середньому готуємо по часу 50 хвилин. Язички свинячі вагою по 250 грам будуть готові за 40-50 хвилин, продукти більше 300 грамів зваряться за часом до готовності трохи довше - за 60 хвилин.

Як визначити готовність свинячого мови

Готовність визначити просто. Для цього проткніть мову виделкою, або вставте в саму м'ясисту частину зубочистку, якщо зубці виделки увійшли в відварне свиняче м'ясо без особливих зусиль, з прорізів не витекла кров, - він готовий. Солити язичок краще в готовому вигляді, щоб він не затвердів в солоному бульйоні, зварився м'яким і ніжним, - так пишуть автори кулінарних рецептів. Але, якщо зварити правильно, то солити можна як на початку варіння, так і вже готовий відварений язик.

Як очистити свинячий мову

Коли варений мову звариться і стане м'яким, його необхідно очистити від шкіри.

  1. Ставимо продукт під холодну воду на кілька хвилин, даємо йому трохи охолонути.
  2. Починаємо очищати, відокремлюючи шкіру від м'яса, підчепивши її ножем. Якщо шкірка знімається з працею - язик не доварити. Виправити - поварити ще кілька хвилин.
  3. З повністю готового, правильно звареного язичка, шкіра знімається легко, без зайвих зусиль.

Вареного мови можна надати красиву рівну форму різними способами, відварити і очистивши, покласти язички під вантаж і залишити остигати. Придавлений вантажем свинячий субпродукт спресується, стане однорідним, але збереже ніжний м'який смак.

Скільки варити свинячий мову, як варити в домашніх умовах, як очистити і вибрати Ви тепер знаєте, і зможете самостійно приготувати смачний делікатесний продукт вдома. Рецепти свинячого відвареного язика в каструлі, приготування в мультиварці і скороварке рекомендуємо додати в кулінарну скарбничку.

Як правильно зварити мову смачний, ніжний, і щоб він добре чистився?
Як легко очистити мову після відварювання для приготування холодної нарізки, в салат і для заливного на святковий стіл?
Як правильно замочувати перед варінням?