Полезные материалы

Як відзначати перші 10 років спільного життя?

  1. перша річниця
  2. 5 років спільного життя
  3. 10 років з дня весілля

Одним з найбільш пам'ятних і, безумовно, щасливих днів у житті жінки є день одруження. Про цю подію хочеться не тільки щороку згадувати, а й відзначати якось по-особливому. Хочеться воскресити почуття, що переповнювали вас в той самий момент, коли улюблений і рідний чоловік надів на палець обручку і став гордо називатися вашим чоловіком.

Хочеться воскресити почуття, що переповнювали вас в той самий момент, коли улюблений і рідний чоловік надів на палець обручку і став гордо називатися вашим чоловіком

Протягом історичних років нашими предками, що почитали сімейні цінності, було придумано величезну кількість традицій і звичаїв для кожної річниці. На жаль, зараз пишно відзначається тільки перша річниця весілля і круглі ювілейні дати. Але раніше кожен рік з дня весілля справлявся за своїм особливим сценарієм.

перша річниця

Найпершу річницю з дня весілля відзначають пишно, запросивши багато гостей. Перша річниця вважається жодним повторенням весілля і усвідомленням того, що подружжя поки що тільки молодята і всі у них попереду. Найпершу річницю з дня весілля відзначають пишно, запросивши багато гостей Таку дату прозвали ситцевої.

Переносити першу сімейну дату не бажано навіть якщо вона випала на робочий день. Тому краще запросити гостей ввечері в найближче кафе або навіть додому на невеликий фуршет. Обов'язковий гарне вбрання, як для подружжя, так і для гостей.

Молодий чоловік повинен обов'язково подарувати дружині букет квітів або букет нареченої. Якщо обраний останній варіант, то це відмінний спосіб в кінці вечора повторити традицію кидання букета нареченої.

Якщо пощастило, і перша річниця припала на вихідний, то слід зібрати всіх гостей, які були на весіллі та зробити дубль пройшла весілля. Тобто відвідати ті ж місця, пограти в різноманітні весільні гри, влаштувати весільну фотосесію.

5 років спільного життя

На п'ятирічний рубіж сімейного життя подружжю потрібно посадити дерево спільними зусиллями, адже це - дерев'яне весілля. Якщо одруження відбувалося в зимовий час, то деревце можна посадити в горщик або хоча б придбати бонсай. Дарувати в цей день можна тільки дерев'яні подарунки, починаючи від сімейних оберегів і статуеток і закінчуючи дерев'яними меблями для будинку.

Відзначають дерев'яну весілля з урахуванням її назви. Тобто можна накрити стіл дерев'яним посудом, приготувати страви тільки з російської кухні, водити хороводи, співати російські народні пісні і пограти в старовинні російські гри.

В цей день для подружжя підійде наряд з червоного матеріалу, так як в наряді саме такого кольору виходили заміж наші прапрабабусі. Таким нарядом «наречена» підкреслить тепло і затишок домашнього вогнища. Не забудьте зробити замовлення квітів з доставкою . Як букета на цю річницю підійдуть польові квіти.

10 років з дня весілля

Десятирічна річниця називається олов'яної або рожевою весіллям. Десять років - вже серйозний ювілей. Він доводить, що сім'я міцна і заможна. За традицією запрошується велика кількість гостей, бажано покликати всіх тих, хто був присутній на самому весіллі.

Букет, який повинен піднести в цей знаменний день своїй дружині чоловік, повинен складатися з 10 червоних троянд і однієї білої, в знак чистої любові з'єднувала подружжя все десять прожитих років.

Цю дату можна відзначити в романтичній обстановці Цю дату можна відзначити в романтичній обстановці. Застелити на стіл рожеву скатертину, розсипати по ній пелюстки від троянд, розставити по квартирі кілька рожевих букетів. Плаття на дружині в цей день теж має бути ніжно-рожевого кольору. Для святкового столу готуються такі страви, в які входять продукти рожевого і червоного кольору: помідори, креветки, червона риба, ікра, редис, полуниця і багато інших.

Чоловік зобов'язаний виконати для своєї половинки серенаду. Якщо дозволить матеріальний добробут, то можна замовити катання на конях або на санях для всіх гостей свята. Ще романтичним буде подорож на невеликому річковому трамвайчику.

Практично в кожному місті світу існують місця, які традиційно відвідують закохані. Наприклад, в північній столиці Росії існує таке романтичне місце, як Поцілунків міст. На цьому мосту слід починати цілуватися з перших кроків і закінчувати, тільки перейшовши на інший берег Мийки, це має супроводжувати довгої і світлої любові. У Москві теж існує Міст Закоханих, але на ньому молодята або просто закохані пари вішають символічні замочки свого щастя на так звані «дерева кохання».

Можна в будь-яку річницю відправитися до такого місця в присутності гостей і, природно, своєї другої половинки і зробити повторний ритуал любові. Повісити черговий замочок, зав'язати стрічку або обмінятися гарячими поцілунками, не забуваючи про щирі клятви про кохання. Важливо, щоб чоловік і жінка в цей щасливий день були поглинені лише один одним, тому слід заздалегідь визначити до родичів дітей, турбота про яких може розсіяти романтичний настрій.